Loading Hledáme zájezdy podle Vaší představy.
Dejte nám prosím chvilku.

O Bahrajnu

Pro Sumery byl Bahrajn zaslíbeným rájem,  pro starověký svět  perlovou mocností, pro naši současnost první zemí, ve které byla objevena ropa, jež změnila obraz všeho kolem nás. Maličký stát v Zálivu nebývá častým cílem cestovatelských zájmů a  pokud ano, pak jen v kombinaci s putováním po více zemích, přesto jako jediná v tomto regionu má zmapovánu historii dlouhou 4800 let a  je to země mnoha skrytých tajemství. Světová veřejnost o nich zatím moc neví, milióny lidí se staly jeho příznivci zcela bezděky, a to díky závodu Velká cena Bahrajnu vozů Formule 1. Jde přitom jen o sílu okamžiku, každodenní Bahrajn dříve byl napínavým dobrodružstvím každý den. Jeho lovci perel riskovali s každým ponorem a rekordy psali v hlubinách moře bez pozornosti médií. Každý jejich návrat byl netrpělivě očekáván a v případě úspěchu se stal také příležitostí k velké oslavě. Perly spojovaly přátele, rodinu a komunitu. I Vy se dnes můžete pokusit vylovit svou první perlu a vychutnat si její cenu.

 

Lokalita

Bahrajn je svou drobnou rozlohou 665 km2 vůbec nejmenším arabským státem v celém regionu Blízkého východu a severní Afriky. Země se nachází v srdci Perského zálivu a je obklopena Katarem, Saúdskou Arábií a přes moře Íránem.Většina měst a aktivit je soustředěna v severní polovině poloostrova, centrem je hlavní město Manáma, v přilehlém okolí se nachází řada archeologických lokalit starověkého Dilmunu. V jihozápadní části ostrova se nalézají sportovní příležitosti (golf, jezdecké kluby), přírodní park Arín a také pláže pro pobytovou turistiku. K Bahrajnu patří také ostrov Hawar, který je určen hlavní pro lokální turistiku. S pevninskou Saúdskou Arábií je Bahrajn spojen unikátním mostem, který je viditelný z letadla. Do tohoto drobného státu se lze dopravit za necelých 8 hodin včetně přestupu.

Nabídky do Bahrajnu

 
 
 
odpovídá vašim parametrům

Proč cestovat s Palmyrou?

Dlouholetá zkušenostNa trhu jsme stabilně již od roku 1991 a naše zkušenosti se klientům vždy osvědčily Absolutní znalostS námi víte kam cestujete, neboť naše destinace známe, jako nikdo jiný na trhu Osobní přístupBudujeme vztah s klientem a vždy přihlížíme k individuálním potřebám FlexibilitaI když je kancelář zavřena, my jsme vám dostupní ve dne i v noci Jedinečné zázemíDíky našemu multikulturnímu původu máme zcela unikátní výhody