Loading Hledáme zájezdy podle Vaší představy.
Dejte nám prosím chvilku.

Na vlnách Bahrajnu

Na vlnách Bahrajnu

Art Rotana

Další obrázky
Zvětšit obrázek

Co jedinečného Vás čeká?

 • pobyt u pláže s dostupností historických lokalit
 • rodinný hotel

Něco málo o této nabídce

Bahrajn není zrovna vyhledávanou plážovou destinací, ale s tím, jak se i v tomto malém království rodí nové lokality, umělé ostrovy a  své brány otevírají nové plážové hotely, rodí se i nové cíle a k nim patří Art Rotana Amwaj Island. Na pobytu v tomto hotelu je příjemné nejen osvěžení v mořských vlnách, ale také blízká vzdálenost řady historických pamětihodností, z nichž mnohé pamatují ještě dávné Sumery. Pobyt v Art Rotana je skvělou příležitostí pro všechny, kdo chtějí pobyt u moře spojit s příjemnou dávkou poznání země, která v novodobých dějiných proslula lovem perel.

Co naše ceny zahrnují

 • Osobní poradenství
 • Úprava zájezdu na míru
 • Informační materiály o Bahrajnu na cestu
 • Leteckou dopravu Praha - Manáma - Praha s přestupem vč. letištních tax v ekonomické třídě
 • Vízum
 • Ubytování se stravováním dle Vašeho výběru
 • Privátní transfer z letiště do hotelu a zpět
 • Asistence místního anglicky mluvícího delegáta
 • Zákonné pojištění proti úpadku cestovní kanceláře
 • Pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna do Vámi zvolené hodnoty
 • Helpdesk 24/7 po celou dobu Vašeho pobytu

Popis hotelu Art Rotana

Klasický mezinárodní hotel, který byl otevřen v roce 2016 na uměle vybudových ostrovech Amwaj, uspokojí zájemce o pobyt u pláže. Nabídka plážových hotelů je totiž v Bahrajnu zatím poměrně omezená, a proto každá nová vlaštovka se v tomto směru těší zvýšenému zájmu. Celá budova je pojata velmi velkoryse, od obrovské lobby, přes soustavu fontán ve venkovním atriu, tři vyhřívané bazény, osm restaurací až po plážový klub v sousedství jachetního přístaviště. Všechny zemitě laděné pokoje a apartmá mají výhled na moře a jsou moderně vybaveny včetně rychlého internetového připojení. V restauraci si můžete objedat suši, dary moře, steaky stejně jako pizzu, tapas, víno nebo pivo. Na menší pláži je kromě vířivky plážový bar s DJ produkcí. Dámy ocení lázně a shuttle bus do nákupního centra o víkendu, děti zase starostlivý dětský klub, v němž nechybí kino, skluzavky a menší vodní park. Pány nejvíce lákají vodní sporty a jachty na sousední marině. Historické památky starobylého Bahrajnu jsou od hotelu vzdáleny cca 40 minut jízdy autem, cesta do areálu F1 trvá cca hodinku.

Vybavení hotelu Art Rotana

hlavní restaurace, tematická restaurace, kavárna, klub pro malé děti, lázně, půjčovna aut, business a internetové centrum, shuttle bus do obchodního centra , Wi-Fi, parkoviště, živá zábava/animace, konferenční sál, hlídání dětí, plážový bar, vířivka, kino

Sport v hotelu Art Rotana

dětský bazén, fitness, centrum vodních sportů, aquapark, plážový volejbal

Sport v okolí

jachetní přístaviště , pronájem jachty

Classic

Všechny tradiční hotelové pokoje mají 40 metrů čtverečních a výhled na moře. Pokoje typu Classic se nacházejí v 1.-6.patře. Mají menší obývací kout se sofa, pracovní část s kvalitním wi-fi připojením.  Nechybí rychlovarná konvice, denně se doplňuje voda, v mramorové koupelně je mj. k dispozici fén, župan a bidet. V tomto typu pokoje je možné ubytovat dva dospělé  a dítě do 11,99 let na sofa, případně třetí dospělou osobu na přistýlce.O víkendových dnech, tj. ve čtvrtek a pátek, hotel účtuje za ubytování příplatek.

Zájemcům o ubytování ve vyšších patrech doporučujeme pokoje typu Premium (7.-9.patro), případně klubové pokoje v 10.-14.patře, které opravňují ke vstupu do salónku se všemi jeho benefity.

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita Kapacita 2 osoby + přistýlka

Vlastnosti pokoje:

  výhled na moře
  obývací kout
výhled na bazén
s výhledem na lagunu

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje fén
Vybavení pokoje vana
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje televize
Vybavení pokoje Wi-Fi
Vybavení pokoje rychlovarná konvice
Vybavení pokoje telefon
Vybavení pokoje župan
Vybavení pokoje trepky
Vybavení pokoje iPod konektor
Vybavení pokoje WC
Vybavení pokoje bidet
Vybavení pokoje sofa
Vybavení pokoje psací stůl
Vybavení pokoje lednička
Vybavení pokoje minerální voda zdarma

Strava v hotelu Art Rotana

Pobyt v tomto hotelu lze předem objednat pouze se snídaní, která se podává formou bohatého bufetu.

Poloha hotelu Art Rotana

Hotel se nachází na uměle vybudovaném ostrově v severovýchodní části hlavního města 6 kilometrů od letiště přímo na pláži. Do historických částí Bahrajnu se lze dopravit taxislužbou během cca 35 minut. O víkendech (čtvrtek, pátek) hotel zajišťuje shuttle bus do místních oblíbených nákupních center.

Poklady bahrajnské pouště

Čtyřhodinový okruh v poušti zahrnuje návštěvu staré pevnosti, tzv. Stromu života, prvního ropného vrtu v zemi vč. Muzea ropy. Okruh s anglicky mluvícím průvodcem a  řidičem zahrnuje vstupné a realizuje se od dvou osob.

Cena 3 381Kč za osobu

 


Po stopách civilizace Dilmunu

Prohlídka starověkých památek Dilmunu s anglicky mluvicím průvodcem a řidičem včetně vstupného přiblíží dobu, kdy tato oblast čile komunikovala s nedalekým Sumerem, od dvou osob.

Cena 3 381Kč za osobu

 


Okruh starou Manámou

Prohlídka starého města Manámy s anglicky mluvícím průvodcem a řidičem včetně vstupného, od dvou osob.

Cena 3 381Kč za osobu

 


Manama City Tour 1

Osmihodinový výlet s anglicky mluvícím průvodcem a řidičem včetně vstupného a oběda. Výlet zahrnuje prohlídku pevnosti Arad, přírodní rezervace Arín, okruhu Bahrajn F1, mešity Fátih a Národního muzea.

Cena 5 353Kč za osobu

 

 


Manama City Tour 2

Osmihodinový výlet s anglicky mluvícím průvodcem a řidičem včetně vstupného a oběda. Výlet zahrnuje prohlídku mešity Fátih, Národního muzea, muzea Quránu, Bahrajnské pevnosti, velbloudí farmy, dilmunských hrobek a 25kilometrového mostu krále Fahda, který spojuje Bahrajn přes moře se Saúdskou Arábií.

Cena 5 353Kč za osobu

 

 

Formulář pro kalkulaci ceny zájezdu
Kalkulace zájezdu
Upravte si vše podle svých představ
 
 

Shrnutí

Termín zájezdu:
Délka zájezdu:
Délka ubytování:
Vaše celková cena zájezdu
Potřebujete poradit?
Hassan El Hassan
Jsem tu pro Vás

Další nabídky do Bahrajnu

 
 
 
odpovídá vašim parametrům

Typ zájezdu: Pobytový zájezd Země: Bahrajn Třída hotelu: hotel Účel cesty:

Na vlnách Bahrajnu

Art Rotana

Bahrajn, Manáma

Specifikace cesty

4.12.2014 - 11.12.2014
7 nocí
7 nocí
2 dospělí, 1. dítě (2 roky), 2. dítě (4 roky)
Superior garden view room
All inclusive
Privátní transfer
Cestovní + Storno (do 50 tis. Kč)
OD 64 390 Kč

Cena zahrnuje

* Konečná cena je závislá na ceně letenky poskytnuté leteckou společností a taktéž na dostupnosti ubytovacích kapacit. Nabídka, kterou Vám zašleme bude obsahovat konečnou cenu se vším všudy.
Kontaktní údaje na poptávající osobu
Poptávající:
Zde je prostor pro jakékoliv případné zvláštní požadavky či bližší specifikace, které byste nám chtěli sdělit.
Odesláním této poptávky souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vytvoření nabídky a taktéž souhlasíte se všeobecnými obchodními podmínkami. Vámi uvedené informace budeme uchovávat v soulasu se Zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Vše zůstane pečlivě střeženo a zásadně je nebudeme sdílet či poskytovat třetím osobám.
Potřebujete poradit?
Hassan El Hassan
Jsem tu pro Vás
Zpět na nabídku Odeslat poptávku Poptávka je zcela nezávazná

Odesílám poptávku ...

Číslo Vaší objednávky:
Vaše nezávazná poptávka byla úspěšně odeslána a nyní stačí jen vyčkat na obdržení nabídky, náš personál se jí bude okamžitě zabývat.
Kdybyste mezitím měli jakékoli dotazy nebo byste si přál cokoliv změnit, neváhejte se na nás obrátit.

Omlouváme se, ale při odesílání poptávky došlo k technické chybě. Prosím zkuste to znovu, nebo nás kontaktujte telefonicky.

Proč cestovat s Palmyrou?

Dlouholetá zkušenostNa trhu jsme stabilně již od roku 1991 a naše zkušenosti se klientům vždy osvědčily Absolutní znalostS námi víte kam cestujete, neboť naše destinace známe, jako nikdo jiný na trhu Osobní přístupBudujeme vztah s klientem a vždy přihlížíme k individuálním potřebám FlexibilitaI když je kancelář zavřena, my jsme vám dostupní ve dne i v noci Jedinečné zázemíDíky našemu multikulturnímu původu máme zcela unikátní výhody