Loading Hledáme zájezdy podle Vaší představy.
Dejte nám prosím chvilku.

Do Egypta nejluxusněji

Do Egypta nejluxusněji

Premier Le Reve

Další obrázky
Zvětšit obrázek

Co jedinečného Vás čeká?

 • jeden z nejluxusnějších hotelů v Hurghadě
 • pouze pro dospělé
 • ultra all inclusive
 • doprava pravidelnou přímou linkou v termínu a délce dle vlastní volby

Něco málo o této nabídce

Hotel Premier Le Reve 5*  patří v egyptské Hurghadě ke špičkovým hotelům, do kterých se klienti rádi opakovaně vracejí. Je určen výhradně pro klienty od 16 let. Personál na pláži o hosty pečuje po celý den: vyčistí brýle, přinese chladivý ručník nebo ovoce, stejně tak i všichni další zaměstnanci se starají, aby tato dovolená v Egyptě patřila k nejlepším v životě. Výhodou tohoto zájezdu i fakt, že leteckou dopravu lze absolvovat mj. pravidelnou leteckou linkou, což umožňuje délku pobyt uzpůsobit vlastním časovým možnostem.

Speciální slevy

 •        pro seniory od 55 let,
 •        pro dlouhodobé pobyty

V případě zájmu o tente typ slevy, kontaktuje nás, prosím, pro upřesnění finální ceny.

Co naše ceny zahrnují

 • Osobní poradenství
 • Úprava zájezdu na míru
 • Informační materiály o Egyptě na cestu
 • Leteckou dopravu Praha - Hurghada - Praha vč. letištních tax v ekonomické třídě
 • Ubytování ve zvolené kategorii pokoje a ultra all inclusive
 • Privátní transfer z letiště do hotelu a zpět
 • Zákonné pojištění proti úpadku cestovní kanceláře
 • Pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna do Vámi zvolené hodnoty
 • Helpdesk 24/7 po celou dobu Vašeho pobytu

Popis hotelu Premier Le Reve

Jde o pětipatrovou budovu uprostřed zahrady s jedním velkým centrálním bazénem, který je přes zimní měsíce vyhříván, dvěma menšími bazény a čtvrtým bazénem s mořskou vodou. Kromě toho se v posledním patře hotelu nachází krytý bazén (rovněž vyhřívaný v zimních měsících), který je součástí lázeňského centra. V hotelu je celkem 294 pokojů, přičemž všechny mají minimálně částečný výhled na moře, dva pokoje typu deluxe jsou upraveny pro tělesně postižené, čtyři z dvanácti apartmá jsou vybaveny vířivkou, čelní výhled na moře mají jen nejdražší apartmá. Po celé den v hotelu probíhají animační programy, k dispozici jsou volejbalová a fotbalová hřiště, aerobic, kulečník v anglickém klubu, večer je možné si pronajmout elektrický vozík a zajet do centra Sahl Hašíš třeba na pivo, za nákupy nebo do jezdeckého klubu. Privátní pláž před hotelem je dlouhá, písečná a vstup do vody je vzhledem ke korálovému podloží v moři možný jen přes molo, šnorchlování je zde skvělé.

Vybavení hotelu Premier Le Reve

hlavní restaurace, tematická restaurace, bar, kavárna, lázně, sauna, noční klub, směnárna, knihovna, zdravotní péče, Wi-Fi, parkoviště, živá zábava/animace, obchůdky/obchodní pasáž, lékárna, turecký hammám, kadeřnictví, pára, bezbariérový přístup, krytý bazén, plážový bar, bar u bazénu, automat pro kreditní karty

Sport v hotelu Premier Le Reve

bazén, dětský bazén, vířivka, fitness, centrum vodních sportů, volejbalové hříště, fotbalové hříště, kulečník, šnorchlování, vyhřívaný bazén, aerobic, krytý bazén, plážový volejbal

Sport v okolí

jízda na koních

Moderated Room

V hotelu je celkem 294 pokojů, přičemž všechny mají minimálně částečný výhled na moře, čelní výhled na moře mají jen nejdražší apartmá. Vířivka, turecké lázně, masáže jsou pro hosty ubytované v pokojích typu moderated zpoplatněny, internetové připojení (kabelové i wi-fi) je v celém hotelu bezplatné. Pokoj typu moderated má výhled do zahrady a částečně na moře, je umístěn v nižších patrech a k jeho standardnímu vybavení patří oddělená vana a sprcha, fén, rychlovarná konvice a balkon nebo terasa. Na novomanžele v tomto typu pokoje navíc čeká župan, trepky a ovoce. V pokoji lze ubytovat max. tři dospělé osoby, z toho třetí osobu na skládací přistýlce.

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita Kapacita 2 osoby + přistýlka

Vlastnosti pokoje:

částečný výhled na moře a zahradu
  s balkonem /terasou

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje minibar
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje fén
Vybavení pokoje vana
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje televize
Vybavení pokoje Wi-Fi
Vybavení pokoje rychlovarná konvice
Vybavení pokoje terasový nábytek
Vybavení pokoje WC
Vybavení pokoje psací stůl

Superior Room

Pokoje typu Superior se od vybavení pokojů moderated neliší, nacházejí se ale ve vyšších patrech a mají výhled na bazén a částečný výhled na moře.Vířivka, turecké lázně, masáže jsou pro hosty ubytované v těchto typech pokojů za poplatek, internetové připojení (kabelové i wi-fi) je v celém hotelu bezplatné. Ke standardnímu vybavení patří oddělená vana a sprcha, fén, rychlovarná konvice a balkon nebo terasa. Na novomanžele v tomto typu pokoje navíc čeká župan, trepky a ovoce. V pokoji lze ubytovat max. tři dospělé osoby, z toho třetí osobu na skládací přistýlce.

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita Kapacita 2 osoby + přistýlka

Vlastnosti pokoje:

  s balkonem /terasou
  obývací kout
částečný výhled na bazén a moře

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje minibar
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje fén
Vybavení pokoje vana
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje televize
Vybavení pokoje Wi-Fi
Vybavení pokoje rychlovarná konvice
Vybavení pokoje terasový nábytek
Vybavení pokoje WC
Vybavení pokoje psací stůl

Deluxe Room

Pokoje typu Deluxe mají výhled na bazén a boční výhled na moře. Oproti základním typům pokojů je prostornější, pro větší pohodlí je do tohoto pokoje umístěna postel dlouhá 240 cm. Vířivka a turecké lázně jsou pro hosty ubytované v těchto typech pokojů zdarma stejně jako internetové připojení (kabelové i wi-fi) . V koupelně je dvojité umývadlo a pokoj je od koupelny oddělen prosklenou stěnou. Nechybí rychlovarná konvice, balkon nebo terasa. Na novomanžele v tomto typu pokoje navíc čeká župan, trepky a ovoce. V pokoji lze ubytovat max. tři dospělé osoby, z toho třetí osobu na skládací přistýlce, dva pokoje tohoto typu jsou uzpůsobeny pro tělesně postižené. Náročným zákazníkům, kteří by si přáli v koupelně také vířivku nebo čelní výhled na moře, doporučujeme ubytování v některém z apartmá, jejich cenu obratem sdělíme.

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita Kapacita 2 osoby + přistýlka

Vlastnosti pokoje:

  s balkonem /terasou
  obývací kout
částečný výhled na bazén a moře

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje minibar
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje fén
Vybavení pokoje vana
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje televize
Vybavení pokoje Wi-Fi
Vybavení pokoje rychlovarná konvice
Vybavení pokoje župan
Vybavení pokoje terasový nábytek
Vybavení pokoje trepky
Vybavení pokoje WC
Vybavení pokoje dvojité umývadlo
Vybavení pokoje bidet
Vybavení pokoje sofa
Vybavení pokoje psací stůl

Strava v hotelu Premier Le Reve

Stravování typu ultra all inclusive zahrnuje celodenní konzumaci nápojů a stravy včetně vybraných zahraničních alkoholických nápojů, jednou týdně mohou hosté hotelu zajít na servírovanou večeři do některé z tematických restaurací (italské, čínské nebo mořské plody). Konzumace v japonské restauraci je zpoplatněna a není součástí ultra all inclusive konceptu.  V hotelu je celkem šest restaurací kromě výše tematických také mezinárodní, a indická a pět barů, z nichž některé se nacházejí u pláže nebo u bazénu.

Snídaně se podávají v rozmezí 7-11 hodin, obědy ve 13-15 hodin, večeře 19-21,30, pozdní večeře 23,30-1,00.Během celého dne nabízí personál na pláži a u bazénu koktejly, ovoce atp.

Poloha hotelu Premier Le Reve

Hotel se nachází 26 kilometrů od letiště v Hurghadě směrem na jih mezi Hurghadou a letoviskem Makadi Bay u tiché zátoky a promenády v Sahl Hašíš.

Formulář pro kalkulaci ceny zájezdu
Kalkulace zájezdu
Upravte si vše podle svých představ
 
 

Shrnutí

Termín zájezdu:
Délka zájezdu:
Délka ubytování:
Vaše celková cena zájezdu
Potřebujete poradit?
Helena El Hassanová
Jsem tu pro Vás

Další nabídky do Egypta

 
 
 
odpovídá vašim parametrům

Typ zájezdu: Pobytový zájezd Země: Egypt Třída hotelu: plážový resort Účel cesty:

Do Egypta nejluxusněji

Premier Le Reve

Egypt, Hurghada

Specifikace cesty

4.12.2014 - 11.12.2014
7 nocí
7 nocí
2 dospělí, 1. dítě (2 roky), 2. dítě (4 roky)
Superior garden view room
All inclusive
Privátní transfer
Cestovní + Storno (do 50 tis. Kč)
OD 64 390 Kč

Cena zahrnuje

* Konečná cena je závislá na ceně letenky poskytnuté leteckou společností a taktéž na dostupnosti ubytovacích kapacit. Nabídka, kterou Vám zašleme bude obsahovat konečnou cenu se vším všudy.
Kontaktní údaje na poptávající osobu
Poptávající:
Zde je prostor pro jakékoliv případné zvláštní požadavky či bližší specifikace, které byste nám chtěli sdělit.
Odesláním této poptávky souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vytvoření nabídky a taktéž souhlasíte se všeobecnými obchodními podmínkami. Vámi uvedené informace budeme uchovávat v soulasu se Zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Vše zůstane pečlivě střeženo a zásadně je nebudeme sdílet či poskytovat třetím osobám.
Potřebujete poradit?
Helena El Hassanová
Jsem tu pro Vás
Zpět na nabídku Odeslat poptávku Poptávka je zcela nezávazná

Odesílám poptávku ...

Číslo Vaší objednávky:
Vaše nezávazná poptávka byla úspěšně odeslána a nyní stačí jen vyčkat na obdržení nabídky, náš personál se jí bude okamžitě zabývat.
Kdybyste mezitím měli jakékoli dotazy nebo byste si přál cokoliv změnit, neváhejte se na nás obrátit.

Omlouváme se, ale při odesílání poptávky došlo k technické chybě. Prosím zkuste to znovu, nebo nás kontaktujte telefonicky.

Proč cestovat s Palmyrou?

Dlouholetá zkušenostNa trhu jsme stabilně již od roku 1991 a naše zkušenosti se klientům vždy osvědčily Absolutní znalostS námi víte kam cestujete, neboť naše destinace známe, jako nikdo jiný na trhu Osobní přístupBudujeme vztah s klientem a vždy přihlížíme k individuálním potřebám FlexibilitaI když je kancelář zavřena, my jsme vám dostupní ve dne i v noci Jedinečné zázemíDíky našemu multikulturnímu původu máme zcela unikátní výhody