Loading Hledáme zájezdy podle Vaší představy.
Dejte nám prosím chvilku.

Ve stylu středomořské Riviéry

Ve stylu středomořské Riviéry

Marina Plaza Hotel Tala Bay

Další obrázky
Zvětšit obrázek

Co jedinečného Vás čeká?

 • luxusní lokalita přímo u jachetního přístavu
 • příjemný poměr kvality a ceny
 • až dvě děti na pokoji s rodiči

Něco málo o této nabídce

Marina Plaza má kouzelnou polohu v centru jachetního přístavu v Tala Bay, je zárukou poklidné dovolené v luxusním ústraní i příležitostí prožít vzrušující okamžiky v prosklené ponorce, k níž stačí seběhnout jen pár metrů směrem k molu. Projížďka po hlubinách Aqabského zálivu  i celé velmi klidné prostředí rezidenční čtvrti Tala Bay s množstvím zeleně a záplavou květin vhodné pro procházky bude zcela jistě patřit k těm nejkrásnějším vzpomínkám.

Co naše ceny zahrnují

 • osobní poradenství
 • úpravu zájezdu na míru
 • informační materiály o Jordánsku na cestu
 • leteckou dopravu Praha - Aqaba - Praha s přestupem včetně letištních tax v ekonomické třídě
 • ubytování se stravováním v typu pokoje dle Vašeho výběru
 • privátní transfer letiště - hotel - letiště
 • zákonné pojištění proti úpadku cestovní kanceláře
 • pojištění léčebných výloh, úrazu , odpovědnosti , zavazadel a storna do Vámi zvolené hodnoty
 • helpdesk 24/7 po celou dobu pobytu

Popis hotelu Marina Plaza Hotel Tala Bay

Velmi příjemný hotel je součástí panoramatu malebného jachetního přístavu a jako jeden z mála hotelů v oblasti Aqabského zálivu je nositelem Zeleného klíče za ekologický přístup k okolí. Hotel sice není přímo u pláže, jeho hosté ale mají k dispozici blízký plážový klub, který je plně vybaven lehátky a slunečníky. Vstup do moře je přes kamenité oblázky, proto doporučuje citlivějším osobám obuv do vody, ručníky poskytuje hotel. Součástí klubu je plážový bar, bazén, prostor pro plážový volejbal a animační programy. Do části hotelové zahrady je umístěn beduínský stan s nezbytnou vodní dýmkou, bar a tři velké bazény, z nichž jeden je určen dětem. Během zimního období jsou bazény vyhřívány. V areálu několikrát v týdnu vystupuje zpěvačka s mezinárodním repertoárem. Milovníci mořského světa jistě uvítají možnost skvělé vyhlídkové jízdy ponorkou s proskleným podpalubím, která Vám ukáže krásy korálových útesů v celém Aqabském zálivu. Fakultativní výlety do Wádí Rum (1 hodina jízdy), Petry (2,5 hodiny jízdy), rezervace Dana (3 hodiny jízdy) jsou organizovány v anglickém jazyce, také je možné si předem objednat pronájem auta s přistavením k hotelu.  Hotel má živou rodinnou atmosféru,doporučujeme jej také těm, kteří chtějí prožít netradiční kvalitní dovolenou u Rudého moře v Jordánsku v krásném a klidném prostředí s možností poznání.

Vybavení hotelu Marina Plaza Hotel Tala Bay

hlavní restaurace, bar, kavárna, sauna, směnárna, business a internetové centrum, shuttle bus do města , Wi-Fi, parkoviště, živá zábava/animace, obchůdky/obchodní pasáž

Sport v hotelu Marina Plaza Hotel Tala Bay

bazén, dětský bazén, fitness, stolní tenis, jóga, volejbalové hříště, šnorchlování, wind-surfing, kajaky, vyhřívaný bazén

Sport v okolí

bazén, potápěčské centrum, centrum vodních sportů, jachetní přístaviště , volejbalové hříště, šnorchlování, wind-surfing, kajaky

Standard Mountain View

Všechny pokoje jsou standardně vybaveny a v případě čtyřčlenné rodiny je možné je propojit. Na pokoji lze ubytovat tři dospělé  nebo dva dospělé a až dvě děti do 11 let, přičemž pvnímu dítěti můžete být poskytnuta přistýlka zdarma v případě dostatečné hotelové kapacity, druhé dítě na pokoji hradí pobyt ve stejné výši jako třetí dospělá osoba.Většina těchto typů pokojů má výhled do zahrady směrem k bazénům, ovšem některé z nich mají výhled jen na pusté pohoří, všechny pokoje mají balkón nebo terasu. Wi-Fi internet je dispozici v prostorách hotelu i na pokojích zdarma,  minibar je třeba hradit.

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita Kapacita 2 osoby + přistýlka

Vlastnosti pokoje:

  bezbariérový přístup
  výhled na hory
  s balkonem /terasou
výhled na bazén

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje minibar
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje fén
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje televize
Vybavení pokoje Wi-Fi
Vybavení pokoje telefon
Vybavení pokoje WC

Superior Room

Tento typ pokoje má výhled na moře a jachetní přístav, je standardně vybaven a v případě čtyřčlenné rodiny je možné propojení. Na pokoji lze ubytovat tři dospělé nebo dva dospělé a až dvě děti do 11 let, přičemž prvnímu dítěti může být poskytnuta přistýlka zdarma v případě dostatečné hotelové kapacity, druhé dítě na pokoji hradí pobyt ve stejné výši jako třetí dospělá osoba. Všechny pokoje tohoto typu mají balkón nebo terasu. Internet wi-fi je k dispozici zdarma v hotelových prostorách i na pokojích, minibar je třeba hradit.

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita Kapacita 2 osoby + přistýlka

Vlastnosti pokoje:

  bezbariérový přístup
  výhled na moře
  s balkonem /terasou

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje minibar
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje fén
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje televize
Vybavení pokoje Wi-Fi
Vybavení pokoje telefon
Vybavení pokoje WC

Family Room

Tento typ pokoje má rovněž standardní vybavení, některé pokoje mají výhled směrem do zahrady k bazénům, některé na moře. Skládají se ze dvou propojených ložnic. V tomto typu pokoje lze ubytovat dva dospělé a dvě děti do 11 let na pevných lůžkách. Internet je zdarma k dispozici pouze u hotelového recepce, minibar je třeba hradit. Pro početnější rodiny jsou k dispozici  také apartmá typu junior nebo senior suite, cena na vyžádání.

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita Kapacita Kapacita 2 osoby + 2přistýlky

Vlastnosti pokoje:

  výhled do zahrady
  s balkonem /terasou
  obývací kout

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje minibar
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje fén
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje televize
Vybavení pokoje Wi-Fi
Vybavení pokoje telefon
Vybavení pokoje kuchyňský kout
Vybavení pokoje WC
Vybavení pokoje sofa
Vybavení pokoje psací stůl

Strava v hotelu Marina Plaza Hotel Tala Bay

V hotelu je výborná restaurace, kde stravování probíhá s výjimkou obědů formou bufetu, přičemž hotel během týdne tematicky střídá různé kuchyně. Při rezevaci lze předem objednat polopenzi jako kombinaci snídaně a večeře.

Poloha hotelu Marina Plaza Hotel Tala Bay

Velmi příjemný hotel je součástí panoramatu malebného jachetního přístavu cca 13 kilometrů jižně od Aqaby v Tala Bay. Hotel není přímo u pláže, jeho hosté ale mají k dispozici vlastní plážový klub cca 5 minut pohodlné chůze od hotelu. Hotel je spojen s Aqabou kyvadlovou busovou dopravou zdarma několikrát denně.

Aqaba City Tour

Okružní jízda Aqabou zahrnuje návštěvu pevnosti, ve které svého času bojoval Saláh Ad-Dín s křižáky, muzea a obchodní čtvrti města, která je součástí tzv. free zóny. Výlet se organizuje s anglicky mluvícím řidičem včetně vstupného, a to od dvou osob.

Cena za výlet z Aqaby 1 398 Kč za osobu

Cena za výlet z Petry 2 097 Kč za osobu


Petra

Představovat Petru by bylo nošením dříví do lesa, tento novodobý sedmý div světa, který byl pro naše časy objeven před více než 200 lety, je hlavní jordánskou turistickou atrakcí. Co Vás předběžně čeká, si můžete prohlédnout na CD, které od nás obdržíte při rezervaci zájezdu, ale nic Vás nepřipraví na skutečnost, kterou zažijete přímo na místě. Absolvovat prohlídku Petry během jednoho dopoledne je hříchem. Město, které nám zanechali před 2000 tisíci lety Nabatejci, si musí každý užít po svém. Proto doporučujeme minimálně jeden nocleh a dobré rozvržení fyzických sil, protože přes dostupnost všech částí se jistá dávka dobré kondice hodí. Pokud si objednáte prohlídku Petry předem, bude součástí výletu anglicky hovořící řidič během transferů z Aqaby a zpět, vstupné, jednosměrná jízda na koni k soutěsce Siq a místní průvodce, tento výlet se realizuje od dvou osob. Je také možné zajistit pouze vstupné, a to na jeden den či zvýhodněné vstupné na více dnů. Rozhodně doporučujeme základní trasu rozšířit minimálně o výstup ke klášteru  Dejr. Na toulky Petrou budete určitě vzpomínat po celý život.

Cena výletu při pobytu přímo v Petře 4 514 Kč za osobu

Cena výletu při pobytu v Aqabě 5 824 Kč za osobu


Wádí Rum

Wádí Rum označil Lawrence z Arábie za Bohem milované místo bez konce, kde je slyšet pouze Vaše ozvěna. Možná to byl důvod, proč se právě tady sešel s princem Fajsalem, aby se dohodli na revoltě vůči otomanské nadvládě. Wádí Rum se vynořuje podél dálnice vedoucí z Ammánu do Aqaby jako skutečná fatamorgána a když je úplněk, nemůže být její obraz dokonalejší, někdy bývá údolí proto nazýváno také Měsíčním údolím. Toto místo, které uniklo destruktivní lidské síle si větrem vytvořilo impozantní monolitické mrakodrapy, které se tyčí až do výše 1750 metrů. Horolezci mají jedinečnou příležitost si užít klidu a samoty a shlížet do čtyři tisíce let starých kaňonů s vodními nádržemi. Ti méně zdatní si bezpochyby užijí výhled z každého bodu, kam se sami vyšplhají.Výlet zahrnuje transfery klimatizovaným vozem s anglicky hovořícím řidičem do Wádí Rum a zpět, vstupné a dvouhodinové safari na džípech, realizuje se od 2 osob.

Pro zájemce nabízíme možnost pobytu v plně vybaveném kempu (včetně sociálního zařízení a stravování) v délce dle vlastního přání.

Cena výletu při pobytu v Petře 2 854 Kč za osobu

Cena výletu při pobytu v Aqabě 3 203 Kč za osobu

Formulář pro kalkulaci ceny zájezdu
Kalkulace zájezdu
Upravte si vše podle svých představ
 
 

Shrnutí

Termín zájezdu:
Délka zájezdu:
Délka ubytování:
Vaše celková cena zájezdu
Potřebujete poradit?
Helena El Hassanová
Jsem tu pro Vás

Další nabídky do Jordánska

 
 
 
odpovídá vašim parametrům

Typ zájezdu: Pobytový zájezd / Safari Země: Jordánsko Třída hotelu: hotel Účel cesty:
Region: Blízký východ a Severní Afrika Oblast: Aqaba Strava: Snídaně Potěšení: Moře / Safari

Ve stylu středomořské Riviéry

Marina Plaza Hotel Tala Bay

Jordánsko, Aqaba

Specifikace cesty

4.12.2014 - 11.12.2014
7 nocí
7 nocí
2 dospělí, 1. dítě (2 roky), 2. dítě (4 roky)
Superior garden view room
All inclusive
Privátní transfer
Cestovní + Storno (do 50 tis. Kč)
OD 64 390 Kč

Cena zahrnuje

* Konečná cena je závislá na ceně letenky poskytnuté leteckou společností a taktéž na dostupnosti ubytovacích kapacit. Nabídka, kterou Vám zašleme bude obsahovat konečnou cenu se vším všudy.
Kontaktní údaje na poptávající osobu
Poptávající:
Zde je prostor pro jakékoliv případné zvláštní požadavky či bližší specifikace, které byste nám chtěli sdělit.
Odesláním této poptávky souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vytvoření nabídky a taktéž souhlasíte se všeobecnými obchodními podmínkami. Vámi uvedené informace budeme uchovávat v soulasu se Zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Vše zůstane pečlivě střeženo a zásadně je nebudeme sdílet či poskytovat třetím osobám.
Potřebujete poradit?
Helena El Hassanová
Jsem tu pro Vás
Zpět na nabídku Odeslat poptávku Poptávka je zcela nezávazná

Odesílám poptávku ...

Číslo Vaší objednávky:
Vaše nezávazná poptávka byla úspěšně odeslána a nyní stačí jen vyčkat na obdržení nabídky, náš personál se jí bude okamžitě zabývat.
Kdybyste mezitím měli jakékoli dotazy nebo byste si přál cokoliv změnit, neváhejte se na nás obrátit.

Omlouváme se, ale při odesílání poptávky došlo k technické chybě. Prosím zkuste to znovu, nebo nás kontaktujte telefonicky.

Proč cestovat s Palmyrou?

Dlouholetá zkušenostNa trhu jsme stabilně již od roku 1991 a naše zkušenosti se klientům vždy osvědčily Absolutní znalostS námi víte kam cestujete, neboť naše destinace známe, jako nikdo jiný na trhu Osobní přístupBudujeme vztah s klientem a vždy přihlížíme k individuálním potřebám FlexibilitaI když je kancelář zavřena, my jsme vám dostupní ve dne i v noci Jedinečné zázemíDíky našemu multikulturnímu původu máme zcela unikátní výhody