Loading Hledáme zájezdy podle Vaší představy.
Dejte nám prosím chvilku.

Spolehlivý luxus

Marriott Resort & Spa Dead Sea

Další obrázky
Zvětšit obrázek

Co jedinečného Vás čeká?

 • osvědčený mezinárodní standard
 • útulné a luxusně vybavené pokoje

Něco málo o této nabídce

Hotel Marriott je sázkou na jistotu mezinárodního standardu, který se projevuje především v sekci ubytování. Tlusté koberce tlumí pohyb na chodbách a v pokoji na klienta čekají velké postele s kvalitním povlečením a nadýchanými polštáři. Společné prostory působí příjemným poklidným dojmem a oproti hotelům v okolí mají menší rozsah.

Co naše ceny zahrnují

 • osobní poradenství
 • úpravu zájezdu na míru
 • informační materiály o Jordánsku na cestu
 • leteckou dopravu Praha - Ammán - Praha s přestupem včetně letištních tax v ekonomické třídě
 • ubytování se stravováním v typu pokoje dle Vašeho výběru
 • privátní transfer letiště - hotel - letiště
 • zákonné pojištění proti úpadku cestovní kanceláře
 • pojištění léčebných výloh, úrazu , odpovědnosti , zavazadel a storna do Vámi zvolené hodnoty
 • helpdesk 24/7 po celou dobu pobytu

Popis hotelu Marriott Resort & Spa Dead Sea

Marriott má tři bazény se čtyřmi vířivkami, z toho jeden bazén je krytý v rámci lázeňského centra. Bazén u hlavní budovy je v zimních měsících vyhříván na 37◦C. Pláž je vybaveny slunečníky, lehátky, ručníky, sprchami se sladkou vodou a šatnami. Vstup do vody je kamenitý, proto doporučujeme obuv do vody. V rámci ubytování je hostům poskytován mj.zdarma plný minibar, rychlovarná konvice a internetový přístup. Kromě uvedených tří typů pokojů lze na vyžádání zajistit apartmá typu studio, executive nebo duplex.

Vybavení hotelu Marriott Resort & Spa Dead Sea

hlavní restaurace, tematická restaurace, bar, kavárna, klub pro malé děti, lázně, sauna, směnárna, business a internetové centrum, shuttle bus do města , Wi-Fi, parkoviště

Sport v hotelu Marriott Resort & Spa Dead Sea

bazén, dětský bazén, vířivka, fitness, stolní tenis, tenisové kurty, fotbalové hříště, basketball, kulečník, vyhřívaný bazén

Standard

Základní typy pokojů jsou standardně bez balkonu a výhledu na moře, některé z nich však velký balkón mají, ten je ale ohraničen vyšší zídkou nebo se jedná a pokoj s malým balkónem a výhledem na bazén.  Na pokoji lze ubytovat max. dvě děti do 11 let se dvěma dospělými, a to pouze bez přistýlky, standardní pokoje lze pro rodinu propojit. Třetí dospělou osobu na pokoji ubytovat nelze.

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita Kapacita 2 osoby + přistýlka

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje minibar
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje fén
Vybavení pokoje vana
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje televize
Vybavení pokoje Wi-Fi
Vybavení pokoje denní tisk
Vybavení pokoje rychlovarná konvice
Vybavení pokoje telefon
Vybavení pokoje župan
Vybavení pokoje trepky
Vybavení pokoje WC
Vybavení pokoje psací stůl

Pool View

Z tohoto typy pokojů mají hosté výhled z balkonu na bazény. Na pokoji lze ubytovat max. dvě děti do 11 let se dvěma dospělými, a to pouze bez přistýlky. Třetí dospělou osobu na pokoji ubytovat nelze.

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita Kapacita 2 osoby + přistýlka

Vlastnosti pokoje:

  s balkonem /terasou
výhled na bazén

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje minibar
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje fén
Vybavení pokoje vana
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje televize
Vybavení pokoje Wi-Fi
Vybavení pokoje denní tisk
Vybavení pokoje rychlovarná konvice
Vybavení pokoje telefon
Vybavení pokoje župan
Vybavení pokoje trepky
Vybavení pokoje WC
Vybavení pokoje psací stůl

Pool Terrace

Z tohoto typy pokojů mají hosté přímý přístup přes terasu k bazénům.  Na pokoji lze ubytovat max. dvě děti se dvěma dospělými, a to pouze bez přistýlky.Třetí dospělou osobu na pokoji ubytovat nelze.

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita Kapacita 2 osoby + přistýlka

Vlastnosti pokoje:

  s balkonem /terasou
výhled na bazén

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje minibar
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje fén
Vybavení pokoje vana
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje televize
Vybavení pokoje Wi-Fi
Vybavení pokoje denní tisk
Vybavení pokoje rychlovarná konvice
Vybavení pokoje telefon
Vybavení pokoje župan
Vybavení pokoje trepky
Vybavení pokoje WC
Vybavení pokoje psací stůl

Strava v hotelu Marriott Resort & Spa Dead Sea

Marriot má tři restaurace s italskou a mezinárodní kuchyní, šest barů včetně plážového baru a baru u bazénu. Polopenze se podává formou bufetové snídaně a večeře.  

Poloha hotelu Marriott Resort & Spa Dead Sea

Hotel Marriot se nachází příjemnou půlhodinu jízdy od ammánského letiště a je zajímavé sledovat, jak se malebná krajina postupně svažuje pod úroveň moře už během cesty. Na jordánské straně Mrtvého moře pak zaujímá pozici uprostřed plážové zóny, kterou charakterizuje poměrně strmý spád k moři.V blízkém okolí se nacházejí křesťanská poutní místa Madaba, hora Nebo a také Betánie, biblické místo oblíbeného křtu všech křesťanů v řece Jordán. Hotel zajišťuje 3x denně za poplatek dopravu do Ammánu a zpět. 

Amman City Tour

Hlavní město Ammán leží na rozhraní úrodných údolí a pouště. Z důvodu příjemného klimatu a všeobecného rozvoje žije téměř polovina jordánské populace v Ammánu. Velká část města je vystavěna nově a jsou pro něj typické výstavné budovy obložené místním kamenem. Střed města je mnohem starší a připomínž především éru římské Decapolis. Klenotem starého města je zachovalý antický amfiteátr a kašna. Citadela v další  části připomíná starověké časy Ammonitů. Výlet obsahuje také prohlídku tradičního súku. Okružní jízda Ammánem je organizována od dvou osob s anglicky mluvícím řidičem, a to klimatizovaným vozem včetně vstupného.

Cena 2 417 Kč za osobu (od Mrtvého moře)


Antická Pella a Umm Qajs

Starověká antická Gadara se nachází v oblasti bazaltových vrchů na vyvýšeném místě s dechberoucím výhledem na Galilejské jezero. Gadara byla domovem slavného římského básnika Theodora, zakladatele školy římské rétoriky, který Gadaru nazval novými Athénami. Cesta pokračuje do Pelly, dalšího římského provinčního města, které později prosperovalo za byzantské éry. Celodenní výlet je organizován s anglicky mluvícím průvodcem a řidičem v jedné osobě včetně vstupného,  a to od dvou osob.

Cena 2 854 Kč za osobu (od Mrtvého moře)


Bethany - místo křtu všech křesťanů

Putování za posvátným místem všech křesťanů v Bethany s anglicky hovořícím průvodcem včetně vstupného, a to od dvou osob, je skutečným přáním každého věřícího. Bethany u řeky Jordán je místem, kde byl Ježíš pokřtěn Janem Křtitelem, následně v oblasti vznikla řada kaplí a kostelů. Dnes je sice Jordán jen malým potůčkem, pro zájemce o křest na tomto místě je ovšem vše připraveno.

Cena 1 864 Kč za osobu (od Mrtvého moře)


Džaraš

Po Petře druhým nejoblíbenějším cílem turistických návštěv v Jordánsku je antické město Džaraš. Po celá staletí byl jako velký poklad ukryt pod pískem a v průběhu 70 let bylo veřejnosti postupně odkryto nejzachovalejší provinční město říše Římské na světě, a to doslova se všemi třídami, fontánami, náměstími, lázněmi, chrámy, divadly, věžemi a branami. Džaraš ležící v úrodné krajině byl jedním z center slavné Decapolis, v němž se mísily středomořské a orientální tradice. Půldenní výlet s anglicky hovořícím průvodcem zahrnuje vstupné a místního průvodce,  organizuje se od dvou osob.

Cena 3 320 Kč za osobu (od Mrtvého moře)


Madaba a hora Nebo

Výlet začíná hned po snídani, cesta do Madaby není dlouhá a hlavním důvodem její návštěvy jsou skvělé mozaiky a dokonalá práce zdejších řemeslníků, kteří navazují na byzantskou a umajjovskou tradici. Inspirací je bezesporu mozaika ze 6. století v kostele řecké ortodoxní církve St. George, která zobrazuje mapu Jeruzaléma a Svaté Země, dva milióny kamínků zobrazuje vesnice a města až po nilskou deltu. Další skvělé mozaiky jsou k vidění v místním archeologickém muzeu, kostelích a parku. Hned vedle kostela sv. Panny se nachází místní Institut pro mozaiky a jejich restauraci, který je jediným svého druhu na Blízkém východě. Výsledkem je řada dílen po celém městě a možnost zakoupit si některý mistrovský kus v některém místním obchodu či předváděcí síni. Výlet pokračuje na horu Nebo, odkud Mojžíš pohlédl na údolí Jordánu a Mrtvé moře. Původní byzantský kostel, který se zde nachází, se dnes rozrostl ve velký komplex, který  v roce 2001 navštívil papež Jan Pavel II. Půldenní výlet s anglicky hovořícím řidičem zahrnuje vstupné a realizuje se od dvou osob.

Cena 2 242 Kč za osobu (od Mrtvého moře)


Mukawir a Umm Rasas

Důvodem návštěvy tohoto méně známého místa ze seznamu Unesco jsou byzantské mozaiky, jedna z nich ve tvaru koberce zaznamenává města Starého a Nového zákona z obou stran Jordánu. Součástí areálu v Umm Rasas jsou rovněž 15metrové byzantské věže, které užívali první křesťanští mniši. Necelou hodinu od Madaby u Královské cesty se nachází Mukawir, kde syn Heroda Velkého žádal po osudovém tanci Salomé hlavu Jana Křtitele. Půldenní výlet s anglicky hovořícím řidičem zahrnuje vstupné a realizuje se od dvou osob.

Cena 3 203 Kč za osobu (od Mrtvého moře)

 


Pouštní umajjovské zámečky

Umajjovské zámečky, na jejichž objevení a proslavení má mimořádný podíl první český beduín Alois Musil (viz náš blog), jsou krásným příkladem rané islámské architektury. Jejich největší ozdobou jsou mozaiky, fresky a plastiky ze štuku a kamene, jejichž inspirací byly nejlepší perské a řecko-římské tradice, zároveň vypovídají o životě v této oblasti během osmého století. Tyto "pouštní resorty", jak bychom dnes moderně řekli, sloužily umajjovským panovníkům k osvěžení ve formě zábavy (hudba, poezie, ženy, lov), dobrého jídla a také jednání v příjemném prostředí. Většina těchto komplexů se nachází směrem na jih a východ od Ammánu. Během výletu navštívíte tři z nich, a to nejlépe zachovalý Qusair Amra, který je zanesen na seznamu Unesco, nově renovovaný Qasr Al-Kharrana a bazaltový Qasr Azraq, který  si v novověku velmi oblíbil legendární Lawrence z Arábie. Půldenní výlet s anglicky hovořícím řidičem zahrnuje vstupné a realizuje se od dvou osob.

Cena 2 941 Kč za osobu (od Mrtvého moře)


Amman City Tour s návštěvou Iraq El Amir

Hlavní město Ammán leží na rozhraní úrodných údolí a pouště. Z důvodu příjemného klimatu a všeobecného rozvoje žije téměř polovina jordánské populace v Ammánu. Velká část města je vystavěna nově a jsou pro něj typické výstavné budovy obložené místním kamenem. Střed města je mnohem starší a připomíní především éru římské Decapolis, klenotem starého města je zachovalý antický amfiteátr a kašna. Citadela v další  části připomíná starověké časy Ammonitů. Po prohlídce tradičního súku trasa míří ke zbytkům paláce perského prince z třetího století př.n.l., v jehož okolí se nachází řada jeskyní z doby bronzové a také trosky paláce Al Abd z 2. st. př.n.l., závěr cesty patří návštěvě ženského výrobního družstva, které Vám nabídne čaj a své rukodělné výrobky. Okružní jízda Ammánem je organizována od dvou osob s anglicky mluvícím řidičem, a to klimatizovaným vozem včetně vstupného.

Cena 2 708 Kč za osobu (od Mrtvého moře)


Džaraš a křižácký hrad v Adžlúnu

Po Petře druhý nejoblíbenější cíl turistických návštěv v Jordánsku je antické město Džaraš. Po celá staletí byl jako velký poklad ukryt pod pískem a v průběhu 70 let bylo veřejnosti postupně odkryto nejzachovalejší provinční město říše Římské na světě se všemi třídami, fontánami, náměstími, lázněmi, chrámy, divadly, věžemi a branami. Džaraš ležící v úrodné krajině byl jedním z center slavné Decapolis, v němž se mísily středomořské a orientální tradice. Po prohlídce Džaraše cesta pokračuje směrem k piniovým a olivovým hájům v Adžlúnu, kde se nachází ajjúbovský hrad postavený v roce 1184 na obranu dolů s železnou rudou, později chránil zemi proti útokům křižáků. Výlet s anglicky hovořícím průvodcem zahrnuje vstupné a místního průvodce během prohlídky Džaraše, organizuje se  od dvou osob.

Cena 3 815 Kč za osobu (od Mrtvého moře)


Petra po Královské cestě (od Mrtvého moře)

K nejkrásnějšímu jordánskému zážitku bude bezpochyby patřit jízda po Královské cestě od Mrtvého moře do Petry. Během jízdy se budou střídat výhledy na úrodnou veselou krajinu a vesničky s úchvatnými výhledy na dramatická pohoří, která dříve byla dnem moře. Nejromantičtější moment zažijete za městečkem Muta. Pokud vystoupíte, uslyšíte zvonce stád místních beduínů, šumění větru a svobodu. Geologické zajímavosti, které zpestří dlouhý přesun do Petry, určitě za námahu stojí. Představovat samotnou Petru by bylo nošením dříví do lesa. Tento novodobý sedmý div světa, který byl pro naše časy objeven před více než 200 lety, je hlavní jordánskou turistickou atrakcí. Co Vás předběžně čeká, si můžete prohlédnout na CD, které od nás obdržíte při rezervaci zájezdu, ale nic Vás nepřipraví na skutečnost, kterou zažijete přímo na místě. Absolvovat prohlídku Petry během jednoho dopoledne je hříchem. Město, které nám zanechali před 2000 tisíci lety Nabatejci, si musí každý užít po svém. Proto doporučujeme zvolit místo jednodenního velmi náročného výletu minimálně jeden nocleh a dobré rozvržení fyzických sil, protože přes dostupnost všech částí se jistá dávka dobré kondice hodí. Pokud si objednáte prohlídku Petry předem, bude součástí výletu anglicky hovořící řidič během transferů od Mrtvého moře a zpět, vstupné, jednosměrná jízda na koni k soutěsce Siq a místní průvodce, tento výlet se realizuje od dvou osob. Je také možné zajistit pouze vstupné, a to na jeden den či zvýhodněné vstupné na více dnů. Rozhodně doporučujeme základní trasu rozšířit minimálně o výstup ke klášteru Dejr. Na toulky Petrou a Královskou cestu budete určitě vzpomínat po celý život.

Cena 6 989 Kč za osobu (od Mrtvého moře)

Formulář pro kalkulaci ceny zájezdu
Kalkulace zájezdu
Upravte si vše podle svých představ
 
 

Shrnutí

Termín zájezdu:
Délka zájezdu:
Délka ubytování:
Vaše celková cena zájezdu
Potřebujete poradit?
Helena El Hassanová
Jsem tu pro Vás

Další nabídky do Jordánska

 
 
 
odpovídá vašim parametrům

Typ zájezdu: Pobytový zájezd Země: Jordánsko Třída hotelu: hotel Účel cesty:

Spolehlivý luxus

Marriott Resort & Spa Dead Sea

Jordánsko, Mrtvé moře

Specifikace cesty

4.12.2014 - 11.12.2014
7 nocí
7 nocí
2 dospělí, 1. dítě (2 roky), 2. dítě (4 roky)
Superior garden view room
All inclusive
Privátní transfer
Cestovní + Storno (do 50 tis. Kč)
OD 64 390 Kč

Cena zahrnuje

* Konečná cena je závislá na ceně letenky poskytnuté leteckou společností a taktéž na dostupnosti ubytovacích kapacit. Nabídka, kterou Vám zašleme bude obsahovat konečnou cenu se vším všudy.
Kontaktní údaje na poptávající osobu
Poptávající:
Zde je prostor pro jakékoliv případné zvláštní požadavky či bližší specifikace, které byste nám chtěli sdělit.
Odesláním této poptávky souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vytvoření nabídky a taktéž souhlasíte se všeobecnými obchodními podmínkami. Vámi uvedené informace budeme uchovávat v soulasu se Zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Vše zůstane pečlivě střeženo a zásadně je nebudeme sdílet či poskytovat třetím osobám.
Potřebujete poradit?
Helena El Hassanová
Jsem tu pro Vás
Zpět na nabídku Odeslat poptávku Poptávka je zcela nezávazná

Odesílám poptávku ...

Číslo Vaší objednávky:
Vaše nezávazná poptávka byla úspěšně odeslána a nyní stačí jen vyčkat na obdržení nabídky, náš personál se jí bude okamžitě zabývat.
Kdybyste mezitím měli jakékoli dotazy nebo byste si přál cokoliv změnit, neváhejte se na nás obrátit.

Omlouváme se, ale při odesílání poptávky došlo k technické chybě. Prosím zkuste to znovu, nebo nás kontaktujte telefonicky.

Proč cestovat s Palmyrou?

Dlouholetá zkušenostNa trhu jsme stabilně již od roku 1991 a naše zkušenosti se klientům vždy osvědčily Absolutní znalostS námi víte kam cestujete, neboť naše destinace známe, jako nikdo jiný na trhu Osobní přístupBudujeme vztah s klientem a vždy přihlížíme k individuálním potřebám FlexibilitaI když je kancelář zavřena, my jsme vám dostupní ve dne i v noci Jedinečné zázemíDíky našemu multikulturnímu původu máme zcela unikátní výhody