Loading Hledáme zájezdy podle Vaší představy.
Dejte nám prosím chvilku.

Katarské Maledivy

Katarské Maledivy

Banana Island Resort by Anantara

Další obrázky
Zvětšit obrázek

Co jedinečného Vás čeká?

 • skvělý nový ostrovní plážový resort pro rodinnou či romantickou dovolenou
 • 9jamkové golfové hřiště, kino,bazény na ploše 10 tisíc metrů čtverečních
 • lázně s vnitřní botanickou zahradou a kyslíkovou terapií
 • výborná kuchyně
 • vilky s vlastními bazény

Něco málo o této nabídce

Banana Island Resort by Anantara je na turistickém nebi Qataru novinkou sezony 2015. Přináší thajskou pohostinnost, rozmarnou zábavu Zálivu a se svými mořskými vilkami evokuje přítomnost Malediv. Hostům poskytne naprostý klid, protože centrum hektické Dohy je vzdáleno po moři 11 kilometrů, na druhé straně, umožňuje Dohu kdykoli navštívit. Banana Island je zcela jistě také rodinným resortem, protože skýtá nepřeberné množství zábavy pro všechny věkové kategorie včetně bazénů pro surfování či kina. Dámy určitě ocení osm terapeutických místností, hydromasážní bazén, kyslíkovou terapii, fontány, lázeňské občerstvení a botanickou zahradu, které k lázním také patří, pánové si mohou dovolenou užít na bowlingu, golfu, tenise či v centru pro vodní sporty. Ostrov se nachází u korálového útesu a šnorchlování si tak může užít každý člen rodiny. Ubytování skýtá prostorné pohodlí, výhled na moře a maximální soukromí včetně privátních bazénů. Kulinářské zážitky v některé z 8 restaurací či salonků jsou bezesporu třešničkou na dortu.

Co naše ceny zahrnují

 • Osobní poradenství
 • Úpravu zájezdu na míru
 • Informační materiály o Kataru na cestu
 • Leteckou dopravu Praha - Doha - Praha s přestupem vč. letištních tax v ekonomické třídě
 • Ubytování se stravováním dle Vašeho výběru
 • Privátní transfer z letiště do hotelu a zpět automobilem a luxusní lodí
 • Asistence místního anglicky mluvícího delegáta
 • Zákonné pojištění proti úpadku cestovní kanceláře
 • Pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna do Vámi zvolené hodnoty
 • Helpdesk 24/7 po celou dobu Vašeho pobytu

Popis hotelu Banana Island Resort by Anantara

Resort se skládá ze 141 luxusních pokojů, apartmá, vilek s bazénem a vodních vilek, 8 restaurací, kaváren a salonků, ekocentra s plně vybaveným zázemím pro potápěče, devítijamkového golfového hřiště, lázeňského centra s vnitřní botanickou zahradou a kyslíkovou terapií, tenisových kurtů, hřiště pro plážový volejbal, kina pro 20 osob, knihovny, observatoře, osmi bowlingových drah, pěti bazénů pro dospělé, jednoho bazénu se skluzavkami pro děti a dvou bazénů s dráhami pro surfování, dětského klubu, tělocvičny, helipodu a přístaviště pro 30 lodí.Celý resort lemuje 800 metrů dlouhá písečná pláž a korálový útes vhodný pro šnorchlování.V resortu se nepodává alkohol. S pevninou a hlavním městem Dohou je propojen lodní dopravou, ev. letem helikoptérou.

Vybavení hotelu Banana Island Resort by Anantara

hlavní restaurace, tematická restaurace, kavárna, klub pro malé děti, klub pro teenegary, ekocentrum, lázně, sauna, romantická večeře na pláži, business a internetové centrum, knihovna, Wi-Fi, helipad, turecký hammám, pára, vířivka, botanická zahrada, lodní shuttle

Sport v hotelu Banana Island Resort by Anantara

dětský bazén, vířivka, fitness, tenisové kurty, bowling, pronájem kol, jóga, golfové hříště, potápěčské centrum, centrum vodních sportů, rybaření, jachetní přístaviště , kulečník, šnorchlování, wind-surfing, kajaky, vyhřívaný bazén, kite-surfing, pozorování hvězd, surfování, katamarány, let helikoptérou, plážový volejbal

Premier Sea View

Pokoje o velikosti 55 metrů čtverečních se nacházejí  v hlavní třípodlažní budově, z pokojů mají hosté výhled na moře a bazén. Dostatek prostoru umožnil umístit do pokoje malý obývací kout, sofa a na terase či balkóně je pohodný relaxační posezení. Pokoj je vybaven posledními technologiemi včetně I-Pod a LED HD televize,  wi-fi zdarma, minibar je pouze nealkoholický. V koupelně je k dispozici župan, trepky i kosmetika. V tomto typu pokoje je možné ubytovat max. dva dospělé a jedno dítě do 4,99 let bez přistýlky a  od 5 let do 11,99 let s přistýlkou, ev. tři dospělé s jednou přistýlkou. Tento typ pokoje je možné propojit. V období islámských svátků Id  Al-Fitr a Id Al-Adhá hotel vyžaduje minimální pobyt na 3 noci.

Pokud pobyt zahrnuje čtvrtek nebo pátek, pak v tyto dny hotel účtuje příplatek 1225 Kč za pokoj a noc.

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita Kapacita 2 osoby + přistýlka

Vlastnosti pokoje:

  bezbariérový přístup
  nekuřácký
  výhled na moře
  s balkonem /terasou
  obývací kout
  s výhledem na bazén

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje minibar
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje fén
Vybavení pokoje vana
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje televize
Vybavení pokoje Wi-Fi
Vybavení pokoje denní tisk
Vybavení pokoje rychlovarná konvice
Vybavení pokoje telefon
Vybavení pokoje župan
Vybavení pokoje terasový nábytek
Vybavení pokoje trepky
Vybavení pokoje iPod konektor
Vybavení pokoje stroj na kávu
Vybavení pokoje WC
Vybavení pokoje dvojité umývadlo
Vybavení pokoje sofa
Vybavení pokoje žehlicí souprava
Vybavení pokoje psací stůl

Two Bedroom Sea View Pool Villa

Apartmá o velikosti 100 metrů čtverečních na pláži s výhledem na moře mají vlastní privátní vchod, terasu, bazén hluboký 1,17 metru, široký 4 metry a dlouhý 10 metrů. Ve vilce se nachází hlavní manželské ložnice s koupelnou, ve které je vana a sprcha, zatímco v druhém pokoji s oddělenými postelemi mají obyvatelé k dispozici pouze sprchu venkovní. Apartmá je vybaveno posledními technologiemi včetně I-Pod, wi-fi zdarma, DVD přehrávače a LED HD televize, minibar je pouze nealkoholický. V koupelně je k dispozici župan, trepky a kosmetika. V tomto typu pokoje je možné ubytovat max. čtyři dospělé, nebo dva dospělé a dvě děti do 11,99 let. Povolena je max. jedna přistýlka pro dítě 5-11,99 let (cenu ev. přistýlky sdělí CK), pro miminko do tří let lze vyžádat kolébku. V období islámských svátků Id  Al-Fitr a Id Al-Adhá hotel vyžaduje minimální pobyt na 3 noci.

Pokud pobyt zahrnuje čtvrtek nebo pátek, pak v tyto dny hotel účtuje příplatek 4 747 Kč za vilu a noc.

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita Kapacita Kapacita Kapacita 4 osoby + přistýlka

Vlastnosti pokoje:

  bezbariérový přístup
  nekuřácký
  výhled na moře
  s balkonem /terasou
  s vlastním bazénem
  obývací kout
  s výhledem na bazén

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje minibar
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje fén
Vybavení pokoje vana
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje televize
Vybavení pokoje Wi-Fi
Vybavení pokoje denní tisk
Vybavení pokoje rychlovarná konvice
Vybavení pokoje telefon
Vybavení pokoje župan
Vybavení pokoje terasový nábytek
Vybavení pokoje DVD/CD přehrávač
Vybavení pokoje trepky
Vybavení pokoje iPod konektor
Vybavení pokoje stroj na kávu
Vybavení pokoje WC
Vybavení pokoje dvojité umývadlo
Vybavení pokoje sofa
Vybavení pokoje žehlicí souprava
Vybavení pokoje psací stůl
Vybavení pokoje venkovní sprcha

Strava v hotelu Banana Island Resort by Anantara

Na ostrově je celkem 8 restaurací včetně plážové grilbaru, kavárny a dvou salonků pro speciální příležitosti. Při rezervaci lze objednat pobyt se snídaní, polopenzí (oběd nebo večeře) nebo plnou penzí. Pro tyto účely je během dne vyčleněna denní mezinárodní  restaurace Azraq. Jídelní servis resort zajišťuje také v soukromí, připraví také vše potřebné pro stylovou oslavu osobního výročí.

Hotel neservíruje alkohol.

Poloha hotelu Banana Island Resort by Anantara

Resort se nachází 11 kilometrů od qatarského pobřeží a centra Dohy, ostrov je s pevninou spojen lodní dopravou, anebo lze k dopravě  využít helikoptéru.

Doha City Tour

Čtyřhodinový skupinový okruh hlavním městem Kataru Dohou s anglicky mluvícím průvodcem a řidičem obsahuje návštěvu Muzea islámských umění, tradičního súku Waqif s jezdeckým klubem, atraktivního Perlového ostrova a panoramatickou jízdu podél  místní promenády  včetně vstupného a nealkoholických nápojů. Okruh se organizuje v pravidelných termínech od čtyř osob každou neděli, pondělí, středu a čtvrtek v době od 15 do 19 hodin.

Cena 838 Kč za osobu


Safari v Kataru

Osmihodinový skupinový výlet s anglicky mluvícím průvodcem a řidičem je organizován včetně oběda v beduínském stylovém stanu. Výlet zahrnuje mj. adrenalinovou jízdu po dunách, návštěvu pobřežní oblasti, která sousedí se Saúdskou Arábií, a možnost lyžování na dunách. Realizuje se od 4 osob každou neděli, pondělí, úterý a středu v době od 10 do 18 hodin, nebo od 14 do 22 hodin. Výlet zahrnuje také občerstvení a nealkoholické nápoje.

Cena 2 841 Kč za osobu

 

 


Grand Doha City Tour

Osmihodinový skupinový výlet s anglicky mluvícím průvodcem obsahuje prohlídku kulturní vesnice Katara, jezdeckého klubu, nákupního centra, Muzea islámských umění, tradičního súku Waqif  a súku se sokoly. Výlet zahrnuje dopravu klimatizovaným dopravním prostředkem, vstupné, občerstvení a nealkoholické nápoje. Organizuje se každou neděli, pondělí, středu a čtvrtek v době od 9 do 18 hodin při účastí min. 4 osob.

Cena 1 645 Kč za osobu

 


Katar historický

Výlet začíná v devět hodin ráno odjezdem do Umm Salala a prohlídkou Barzan Towers, cestou navštívíte starobylý šejchův palác. Následuje zastávka v tréninkovém centru závodních velbloudů v Šaháníji, závěr výletu bude patřit prohlídce pevnosti Zubara, která je jedinou qatarskou památkou na seznamu Unesco, návrat v odpoledních hodinách do Dohy. Výlet se organizuje od tří osob v doprovodu anglicky hovořícího řidiče a průvodce v jedné osobě.

Cena 3 800 Kč za osobu

Formulář pro kalkulaci ceny zájezdu
Kalkulace zájezdu
Upravte si vše podle svých představ
 
 

Shrnutí

Termín zájezdu:
Délka zájezdu:
Délka ubytování:
Vaše celková cena zájezdu
Potřebujete poradit?
Helena El Hassanová
Jsem tu pro Vás

Další nabídky do Kataru

 
 
 
odpovídá vašim parametrům

Typ zájezdu: Pobytový zájezd Země: Katar Třída hotelu: plážový resort Účel cesty: Kulinářské zážitky

Katarské Maledivy

Banana Island Resort by Anantara

Katar, Doha

Specifikace cesty

4.12.2014 - 11.12.2014
7 nocí
7 nocí
2 dospělí, 1. dítě (2 roky), 2. dítě (4 roky)
Superior garden view room
All inclusive
Privátní transfer
Cestovní + Storno (do 50 tis. Kč)
OD 64 390 Kč

Cena zahrnuje

* Konečná cena je závislá na ceně letenky poskytnuté leteckou společností a taktéž na dostupnosti ubytovacích kapacit. Nabídka, kterou Vám zašleme bude obsahovat konečnou cenu se vším všudy.
Kontaktní údaje na poptávající osobu
Poptávající:
Zde je prostor pro jakékoliv případné zvláštní požadavky či bližší specifikace, které byste nám chtěli sdělit.
Odesláním této poptávky souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vytvoření nabídky a taktéž souhlasíte se všeobecnými obchodními podmínkami. Vámi uvedené informace budeme uchovávat v soulasu se Zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Vše zůstane pečlivě střeženo a zásadně je nebudeme sdílet či poskytovat třetím osobám.
Potřebujete poradit?
Helena El Hassanová
Jsem tu pro Vás
Zpět na nabídku Odeslat poptávku Poptávka je zcela nezávazná

Odesílám poptávku ...

Číslo Vaší objednávky:
Vaše nezávazná poptávka byla úspěšně odeslána a nyní stačí jen vyčkat na obdržení nabídky, náš personál se jí bude okamžitě zabývat.
Kdybyste mezitím měli jakékoli dotazy nebo byste si přál cokoliv změnit, neváhejte se na nás obrátit.

Omlouváme se, ale při odesílání poptávky došlo k technické chybě. Prosím zkuste to znovu, nebo nás kontaktujte telefonicky.

Proč cestovat s Palmyrou?

Dlouholetá zkušenostNa trhu jsme stabilně již od roku 1991 a naše zkušenosti se klientům vždy osvědčily Absolutní znalostS námi víte kam cestujete, neboť naše destinace známe, jako nikdo jiný na trhu Osobní přístupBudujeme vztah s klientem a vždy přihlížíme k individuálním potřebám FlexibilitaI když je kancelář zavřena, my jsme vám dostupní ve dne i v noci Jedinečné zázemíDíky našemu multikulturnímu původu máme zcela unikátní výhody