Loading Hledáme zájezdy podle Vaší představy.
Dejte nám prosím chvilku.

Do Kataru za golfem

Do Kataru za golfem

Grand Hyatt Doha

Další obrázky
Zvětšit obrázek

Co jedinečného Vás čeká?

 • hotel u pláže
 • blízkost golfového hřiště
 • ubytování jednoho dítěte do 11,99 let zdarma

Něco málo o této nabídce

Hotel spolehlivé světové značky splní vše, co se od něj očekává. Jeho ozdobou je efektní lobby, která vychází z tradice emírských paláců a pláž s krásnou zahradní úpravou. V roce 2014 jeho thajská restaurace byla vyhlášena jednou ze sta nejlepších restaurací na světě. Hotel ocení golfisté, protože golfový klub je velmi blízko, a ženy zase potěší sousedství velkého nákupního centra.

Co naše ceny zahrnují

 • Osobní poradenství
 • Úpravu zájezdu na míru
 • Informační materiály o Kataru na cestu
 • Leteckou dopravu Praha - Doha - Praha s přestupem vč. letištních tax v ekonomické třídě
 • Ubytování se stravováním dle Vašeho výběru
 • Privátní transfer z letiště do hotelu a zpět
 • Asistence místního anglicky mluvícího delegáta
 • Zákonné pojištění proti úpadku cestovní kanceláře
 • Pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna do Vámi zvolené hodnoty
 • Helpdesk 24/7 po celou dobu Vašeho pobytu

Popis hotelu Grand Hyatt Doha

Hotel má impozantní vstup do lobby, který je odrazem architektury Zálivu minulých století. Veřejné prostory mají totiž připomínat vnitřní nádvoří emírova paláce, který ale dnes hostí mezinárodní cestovatele, ev. účastníky konferencí, jimž jsou k dispozici konferenční sály na ploše 3000 m². V hotelu je celkem 288 pokojů a apartmá, přičemž všechny mají balkón a většina z nich také výhled na moře. Součástí komplexu je rezidenční vilová část se dvěma bazény a privátní pláží, v ní si mohou hosté krátkodobě pronajmout dvou až čtyřložnicové vilky s plně vybavenou kuchyní a vlastního komorníka. Všichni hosté komplexu mají k dispozici privátní pláž, velký venkovní bazén (není vyhříván),25 metrový vnitřní bazén s lázeňským centrem,  kavárnu, dva bary a tři tematické restaurace.  

 

Vybavení hotelu Grand Hyatt Doha

hlavní restaurace, tematická restaurace, bar, kavárna, klub pro malé děti, lázně, sauna, business a internetové centrum, Wi-Fi, konferenční sál, hlídání dětí, kadeřnictví, pára, automat pro kreditní karty

Sport v hotelu Grand Hyatt Doha

bazén, dětský bazén, fitness, aerobic, krytý bazén

Sport v okolí

golfové hříště

Grand Room

Nejmenší typ pokoje s balkonem nebo terasou a velkými okny, terasou nebo balkónem, ve kterém lze ubytovat maximálně dvě dospělé osoby a jedno dítě do 11 let bez přistýlky, má rozlohu 40 m²a minimalistický retrostyl. Ve vybavení pokoje nechybí psací stůl s telekomunikační technikou, rychlovarná konvice, součástí servisu je dále denní tisk, luxusní kosmetika a ovoce. Internet je v tomto typu pokoje zpoplatněn.

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita 2 osoby

Vlastnosti pokoje:

  bezbariérový přístup
částečný výhled na moře a zahradu
  výhled do zahrady
  bezbariérová sprcha

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje minibar
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje fén
Vybavení pokoje vana
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje televize
Vybavení pokoje denní tisk
Vybavení pokoje rychlovarná konvice
Vybavení pokoje telefon
Vybavení pokoje župan
Vybavení pokoje šatna
Vybavení pokoje WC
Vybavení pokoje bidet
Vybavení pokoje psací stůl
Vybavení pokoje lednička
Vybavení pokoje přístup k internetu
Vybavení pokoje minerální voda zdarma

Grand Sea View Room

Pokoj Grand Sea View má stejnou velikost jako pokoj základní, rozdíl je ten, že z balkonu nebo terasy je výhled na moře, v pokoji lze ubytovat maximálně dvě dospělé osoby a jedno dítě do 11 let bez přistýlky, má rozlohu 40 m²  a minimalistický retrostyl. Ve vybavení pokoje nechybí mj. psací stůl s telekomunikační technikou, rychlovarná konvice, součástí servisu je dále denní tisk, luxusní kosmetika a ovoce. Internet je v tomto typu pokoje zpoplatněn. Internet zdarma je možný v pokojích typu club, které jsou dražší a nacházejí se v nejvyšších patrech s nejlepším výhledem (cenu sdělíme na vyžádání).

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita 2 osoby

Vlastnosti pokoje:

  bezbariérový přístup
  výhled na moře
  bezbariérová sprcha

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje minibar
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje fén
Vybavení pokoje vana
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje televize
Vybavení pokoje denní tisk
Vybavení pokoje rychlovarná konvice
Vybavení pokoje telefon
Vybavení pokoje župan
Vybavení pokoje šatna
Vybavení pokoje WC
Vybavení pokoje bidet
Vybavení pokoje psací stůl
Vybavení pokoje lednička
Vybavení pokoje přístup k internetu
Vybavení pokoje minerální voda zdarma

Strava v hotelu Grand Hyatt Doha

Při rezervaci lze objedat pouze ubytování se snídaní formou bufetu, ostatní stravování hradí klient na místě dle hotelového menu ve středomořské, thajské nebo argentinské restauraci. V hotelu jsou během dne k dispozici dvě lobby s možností menšího občersvení a kavárna. 

Poloha hotelu Grand Hyatt Doha

Hotel našel své místo na konci pobřeží West Bay na místě, kde se pevnina propojuje s tzv. Perlovým ostrovem. Od letiště a centra Dohy jej dělí 20 kilometrů, zatímco od blízkého golfového klubu jen tři minuty jízdy. V těsném sousedství hotelu se nachází velké nákupní středisko Lagoon Mall.

Doha City Tour

Čtyřhodinový skupinový okruh hlavním městem Kataru Dohou s anglicky mluvícím průvodcem a řidičem obsahuje návštěvu Muzea islámských umění, tradičního súku Waqif s jezdeckým klubem, atraktivního Perlového ostrova a panoramatickou jízdu podél  místní promenády  včetně vstupného a nealkoholických nápojů. Okruh se organizuje v pravidelných termínech od čtyř osob každou neděli, pondělí, středu a čtvrtek v době od 15 do 19 hodin.

Cena 838 Kč za osobu


Safari v Kataru

Osmihodinový skupinový výlet s anglicky mluvícím průvodcem a řidičem je organizován včetně oběda v beduínském stylovém stanu. Výlet zahrnuje mj. adrenalinovou jízdu po dunách, návštěvu pobřežní oblasti, která sousedí se Saúdskou Arábií, a možnost lyžování na dunách. Realizuje se od 4 osob každou neděli, pondělí, úterý a středu v době od 10 do 18 hodin, nebo od 14 do 22 hodin. Výlet zahrnuje také občerstvení a nealkoholické nápoje.

Cena 2 841 Kč za osobu

 

 


Grand Doha City Tour

Osmihodinový skupinový výlet s anglicky mluvícím průvodcem obsahuje prohlídku kulturní vesnice Katara, jezdeckého klubu, nákupního centra, Muzea islámských umění, tradičního súku Waqif  a súku se sokoly. Výlet zahrnuje dopravu klimatizovaným dopravním prostředkem, vstupné, občerstvení a nealkoholické nápoje. Organizuje se každou neděli, pondělí, středu a čtvrtek v době od 9 do 18 hodin při účastí min. 4 osob.

Cena 1 645 Kč za osobu

 


Katar historický

Výlet začíná v devět hodin ráno odjezdem do Umm Salala a prohlídkou Barzan Towers, cestou navštívíte starobylý šejchův palác. Následuje zastávka v tréninkovém centru závodních velbloudů v Šaháníji, závěr výletu bude patřit prohlídce pevnosti Zubara, která je jedinou qatarskou památkou na seznamu Unesco, návrat v odpoledních hodinách do Dohy. Výlet se organizuje od tří osob v doprovodu anglicky hovořícího řidiče a průvodce v jedné osobě.

Cena 3 800 Kč za osobu

Formulář pro kalkulaci ceny zájezdu
Kalkulace zájezdu
Upravte si vše podle svých představ
 
 

Shrnutí

Termín zájezdu:
Délka zájezdu:
Délka ubytování:
Vaše celková cena zájezdu
Potřebujete poradit?
Helena El Hassanová
Jsem tu pro Vás

Další nabídky do Kataru

 
 
 
odpovídá vašim parametrům

Typ zájezdu: Pobytový zájezd Země: Katar Třída hotelu: hotel Účel cesty:
Region: Blízký východ a Severní Afrika Oblast: Doha Strava: Snídaně Potěšení: Moře / Nakupování / Sport

Do Kataru za golfem

Grand Hyatt Doha

Katar, Doha

Specifikace cesty

4.12.2014 - 11.12.2014
7 nocí
7 nocí
2 dospělí, 1. dítě (2 roky), 2. dítě (4 roky)
Superior garden view room
All inclusive
Privátní transfer
Cestovní + Storno (do 50 tis. Kč)
OD 64 390 Kč

Cena zahrnuje

* Konečná cena je závislá na ceně letenky poskytnuté leteckou společností a taktéž na dostupnosti ubytovacích kapacit. Nabídka, kterou Vám zašleme bude obsahovat konečnou cenu se vším všudy.
Kontaktní údaje na poptávající osobu
Poptávající:
Zde je prostor pro jakékoliv případné zvláštní požadavky či bližší specifikace, které byste nám chtěli sdělit.
Odesláním této poptávky souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vytvoření nabídky a taktéž souhlasíte se všeobecnými obchodními podmínkami. Vámi uvedené informace budeme uchovávat v soulasu se Zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Vše zůstane pečlivě střeženo a zásadně je nebudeme sdílet či poskytovat třetím osobám.
Potřebujete poradit?
Helena El Hassanová
Jsem tu pro Vás
Zpět na nabídku Odeslat poptávku Poptávka je zcela nezávazná

Odesílám poptávku ...

Číslo Vaší objednávky:
Vaše nezávazná poptávka byla úspěšně odeslána a nyní stačí jen vyčkat na obdržení nabídky, náš personál se jí bude okamžitě zabývat.
Kdybyste mezitím měli jakékoli dotazy nebo byste si přál cokoliv změnit, neváhejte se na nás obrátit.

Omlouváme se, ale při odesílání poptávky došlo k technické chybě. Prosím zkuste to znovu, nebo nás kontaktujte telefonicky.

Proč cestovat s Palmyrou?

Dlouholetá zkušenostNa trhu jsme stabilně již od roku 1991 a naše zkušenosti se klientům vždy osvědčily Absolutní znalostS námi víte kam cestujete, neboť naše destinace známe, jako nikdo jiný na trhu Osobní přístupBudujeme vztah s klientem a vždy přihlížíme k individuálním potřebám FlexibilitaI když je kancelář zavřena, my jsme vám dostupní ve dne i v noci Jedinečné zázemíDíky našemu multikulturnímu původu máme zcela unikátní výhody