Loading Hledáme zájezdy podle Vaší představy.
Dejte nám prosím chvilku.

Ráj osobní péče a gurmetů

Ráj osobní péče a gurmetů

The St. Regis Doha

Další obrázky
Zvětšit obrázek

Co jedinečného Vás čeká?

 • velmi luxusní hotel v atraktivní části Dohy u vlastní pláže
 • služby osobního komorníka
 • polopenze v období 1.5.-30.9.2018 zdarma
 • až dvě děti do 11,99 let ubytování a strava zdarma v období 15.5.-30.9.2018
 • čerpání polopenze či plné penze bufetem i a la carte

Něco málo o této nabídce

Téměř nový luxusní hotel St. Regis doplnil v Doze blízkovýchodní hotelovou kolekci této značky v roce 2012. Specifickou službou všech hotelů  Regis je osobní komorník. Ten Vás při příjezdu zavede do pokoje, vybalí zavazadla, případně vyžehlí šaty, vyčistí boty, ráno hosta probudí, naservíruje čaj či kávu a podá noviny, večer připraví vanu či neradostnou chvíli odjezdu zpříjemní zabalením zavazadel. St. Regis v Doze vyniká také špičkovými restauracemi pro gurmety a určitě také potěší velmi útulné pokoje, nedaleké golfové hřiště a krásná pláž.

Speciální benefit

 • pro novomanžele koupel s růžemi, snídaně na pokoji po celou dobu pobytu a 50% sleva na masáž

Co naše ceny zahrnují

 • Osobní poradenství
 • Úpravu zájezdu na míru
 • Informační materiály o Kataru na cestu
 • Leteckou dopravu Praha - Doha - Praha s přestupem vč. letištních tax v ekonomické třídě
 • Ubytování se stravováním dle Vašeho výběru
 • Privátní transfer z letiště do hotelu a zpět
 • Asistence místního anglicky mluvícího delegáta
 • Zákonné pojištění proti úpadku cestovní kanceláře
 • Pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna do Vámi zvolené hodnoty
 • Helpdesk 24/7 po celou dobu Vašeho pobytu

Popis hotelu The St. Regis Doha

Na velkorysé ploše 4000 m² se nachází řada velkých konferenčních sálů, 336 pokojů, z nichž každý má výhled na moře, 70 apartmá, vyhřívaný bazén olympijských rozměrů, lázeňské centrum o 22 terapeutických místnostech, 10 restaurací a barů, na jejichž jídelníček dohlíží michellinský  šéfkuchař Gordon Ramsay. Zajímavostí hotelu jsou privátní soukromými salonky a bazénky na pláži, které si mohou pronajmout jak hoteloví hosté, tak víkendoví rekreanti na několik hodin. Služby komorníka  má klient v ceně, stejně jako internetové připojení (do 512 kb) na všech pokojích a ve veřejných prostorách, hru na jednom ze dvou tenisových kurtů či vodní sporty. Hotel je vybaven pro vozíčkáře a tělesně postižené osoby.

Vybavení hotelu The St. Regis Doha

hlavní restaurace, tematická restaurace, bar, kavárna, klub pro malé děti, lázně, sauna, noční klub, business a internetové centrum, knihovna, Wi-Fi, parkoviště, živá zábava/animace, konferenční sál, hlídání dětí, pára, plážový bar, bar u bazénu

Sport v hotelu The St. Regis Doha

dětský bazén, vířivka, fitness, tenisové kurty, jóga, centrum vodních sportů, volejbalové hříště, šnorchlování, wind-surfing, kajaky, vyhřívaný bazén, surfování, katamarány, kánoe

Sport v okolí

golfové hříště

Superior Room

Základní typ pokoje superior má velikost 44 m² a částečný výhled na moře, je mj. vybaven pracovním stolem s veškerou telekomunikační sítí, hlubokou vanou, oddělenou sprchou a příjemnou šatnou. Služby komorníka jsou součástí ubytování i v tomto typu pokoje, bezplatné servírování čaje a kávy je však omezeno jen na příjezd (zcela zdarma a po celou dobu pobytu je servírování možné pouze v pokojích typu Suites). Jeho služby dále zahrnují:vybalení a zabalení zavazadel, vyžehlení dvou kusů oděvů během pobytu a čištění bot.V tomto typu pokoje je možné ubytovat dva dospělé nebo tři dospělé s jednou přistýlkou, ev. dva dospělé a jedno dítě do 11 let na sofa bez přistýlky, případná přistýlka je zpoplatněna.

 

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita Kapacita 2 osoby + přistýlka

Vlastnosti pokoje:

částečný výhled na moře a zahradu
  s komorníkem

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje minibar
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje fén
Vybavení pokoje vana
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje televize
Vybavení pokoje Wi-Fi
Vybavení pokoje denní tisk
Vybavení pokoje telefon
Vybavení pokoje župan
Vybavení pokoje DVD/CD přehrávač
Vybavení pokoje trepky
Vybavení pokoje iPod konektor
Vybavení pokoje WC
Vybavení pokoje bidet
Vybavení pokoje sofa
Vybavení pokoje psací stůl
Vybavení pokoje přístup k internetu

Grand Deluxe Room

Jen o něco málo dražší pokoj Grand Deluxe nabízí širokoúhlý výhled na moře a městské panorama, které lemuje jeho obzor. Služby komorníka jsou součástí ubytování i v tomto typu pokoje, bezplatné servírování čaje a kávy je však omezeno jen na příjezd (zcela zdarma a po celou dobu pobytu je servírování možné pouze v pokojích typu Suites).Jeho služby dále zahrnují:vybalení a zabalení zavazadel, vyžehlení dvou kusů oděvů během pobytu a čištění bot. I v tomto typu pokoje je možné ubytovat dva dospělé nebo tři dospělé s jednou přistýlkou, ev. dva dospělé a jedno dítě do 11 let na sofa bez přistýlky, případná přistýlka je zpoplatněna.

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita Kapacita 2 osoby + přistýlka

Vlastnosti pokoje:

  s komorníkem
  výhled na moře

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje minibar
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje fén
Vybavení pokoje vana
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje televize
Vybavení pokoje Wi-Fi
Vybavení pokoje denní tisk
Vybavení pokoje telefon
Vybavení pokoje župan
Vybavení pokoje DVD/CD přehrávač
Vybavení pokoje trepky
Vybavení pokoje iPod konektor
Vybavení pokoje WC
Vybavení pokoje bidet
Vybavení pokoje sofa
Vybavení pokoje psací stůl
Vybavení pokoje přístup k internetu

Strava v hotelu The St. Regis Doha

Hotel svým stylem evokuje tak trochu dotek New Yorku, denní restaurace Vine voní špičkovými kalifornskými víny a středomořskými pokrmy, zatímco na dalších místech se host potká s Karibikem, čínským Kantonem či jazzem. Na 10 restaurací  dohlíží michellinský šéfkuchař  Gordon Ramsay. Při rezervaci lze objednat pouze pobyt se snídaní, oběd a večeři host hradí dle jídelníčku na místě.

V období 1.6.2017-22.6.2017 hotel nabízí v rámci postního měsíce ramadán možnost rezervace polopenze nebo plné penze, a to za speciální cenu.

Poloha hotelu The St. Regis Doha

Hotel St. Regis je ozdobou West Bay -  nové čtvrti qatarského hlavního města, která se nachází v sousedství diplomatické čtvrtě, Perlového ostrova a nedaleko golfového klubu. Od letiště klienta dělí 40 minut jízdy. 

Doha City Tour

Čtyřhodinový skupinový okruh hlavním městem Kataru Dohou s anglicky mluvícím průvodcem a řidičem obsahuje návštěvu Muzea islámských umění, tradičního súku Waqif s jezdeckým klubem, atraktivního Perlového ostrova a panoramatickou jízdu podél  místní promenády  včetně vstupného a nealkoholických nápojů. Okruh se organizuje v pravidelných termínech od čtyř osob každou neděli, pondělí, středu a čtvrtek v době od 15 do 19 hodin.

Cena 838 Kč za osobu


Safari v Kataru

Osmihodinový skupinový výlet s anglicky mluvícím průvodcem a řidičem je organizován včetně oběda v beduínském stylovém stanu. Výlet zahrnuje mj. adrenalinovou jízdu po dunách, návštěvu pobřežní oblasti, která sousedí se Saúdskou Arábií, a možnost lyžování na dunách. Realizuje se od 4 osob každou neděli, pondělí, úterý a středu v době od 10 do 18 hodin, nebo od 14 do 22 hodin. Výlet zahrnuje také občerstvení a nealkoholické nápoje.

Cena 2 841 Kč za osobu

 

 


Grand Doha City Tour

Osmihodinový skupinový výlet s anglicky mluvícím průvodcem obsahuje prohlídku kulturní vesnice Katara, jezdeckého klubu, nákupního centra, Muzea islámských umění, tradičního súku Waqif  a súku se sokoly. Výlet zahrnuje dopravu klimatizovaným dopravním prostředkem, vstupné, občerstvení a nealkoholické nápoje. Organizuje se každou neděli, pondělí, středu a čtvrtek v době od 9 do 18 hodin při účastí min. 4 osob.

Cena 1 645 Kč za osobu

 


Katar historický

Výlet začíná v devět hodin ráno odjezdem do Umm Salala a prohlídkou Barzan Towers, cestou navštívíte starobylý šejchův palác. Následuje zastávka v tréninkovém centru závodních velbloudů v Šaháníji, závěr výletu bude patřit prohlídce pevnosti Zubara, která je jedinou qatarskou památkou na seznamu Unesco, návrat v odpoledních hodinách do Dohy. Výlet se organizuje od tří osob v doprovodu anglicky hovořícího řidiče a průvodce v jedné osobě.

Cena 3 800 Kč za osobu

Formulář pro kalkulaci ceny zájezdu
Kalkulace zájezdu
Upravte si vše podle svých představ
 
 

Shrnutí

Termín zájezdu:
Délka zájezdu:
Délka ubytování:
Vaše celková cena zájezdu
Potřebujete poradit?
Helena El Hassanová
Jsem tu pro Vás

Další nabídky do Kataru

 
 
 
odpovídá vašim parametrům

Typ zájezdu: Pobytový zájezd Země: Katar Třída hotelu: hotel Účel cesty: Kulinářské zážitky

Ráj osobní péče a gurmetů

The St. Regis Doha

Katar, Doha

Specifikace cesty

4.12.2014 - 11.12.2014
7 nocí
7 nocí
2 dospělí, 1. dítě (2 roky), 2. dítě (4 roky)
Superior garden view room
All inclusive
Privátní transfer
Cestovní + Storno (do 50 tis. Kč)
OD 64 390 Kč

Cena zahrnuje

* Konečná cena je závislá na ceně letenky poskytnuté leteckou společností a taktéž na dostupnosti ubytovacích kapacit. Nabídka, kterou Vám zašleme bude obsahovat konečnou cenu se vším všudy.
Kontaktní údaje na poptávající osobu
Poptávající:
Zde je prostor pro jakékoliv případné zvláštní požadavky či bližší specifikace, které byste nám chtěli sdělit.
Odesláním této poptávky souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vytvoření nabídky a taktéž souhlasíte se všeobecnými obchodními podmínkami. Vámi uvedené informace budeme uchovávat v soulasu se Zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Vše zůstane pečlivě střeženo a zásadně je nebudeme sdílet či poskytovat třetím osobám.
Potřebujete poradit?
Helena El Hassanová
Jsem tu pro Vás
Zpět na nabídku Odeslat poptávku Poptávka je zcela nezávazná

Odesílám poptávku ...

Číslo Vaší objednávky:
Vaše nezávazná poptávka byla úspěšně odeslána a nyní stačí jen vyčkat na obdržení nabídky, náš personál se jí bude okamžitě zabývat.
Kdybyste mezitím měli jakékoli dotazy nebo byste si přál cokoliv změnit, neváhejte se na nás obrátit.

Omlouváme se, ale při odesílání poptávky došlo k technické chybě. Prosím zkuste to znovu, nebo nás kontaktujte telefonicky.

Proč cestovat s Palmyrou?

Dlouholetá zkušenostNa trhu jsme stabilně již od roku 1991 a naše zkušenosti se klientům vždy osvědčily Absolutní znalostS námi víte kam cestujete, neboť naše destinace známe, jako nikdo jiný na trhu Osobní přístupBudujeme vztah s klientem a vždy přihlížíme k individuálním potřebám FlexibilitaI když je kancelář zavřena, my jsme vám dostupní ve dne i v noci Jedinečné zázemíDíky našemu multikulturnímu původu máme zcela unikátní výhody