Loading Hledáme zájezdy podle Vaší představy.
Dejte nám prosím chvilku.

Skrytý poklad staré Dohy

Skrytý poklad staré Dohy

Arumaila Boutique Hotel

Další obrázky
Zvětšit obrázek

Co jedinečného Vás čeká?

 • stylové luxusní ubytování v srdci Dohy
 • výborná kuchyně

Něco málo o této nabídce

Arumaila je tichou oázou uprostřed rušného súku hlavního katarského města Dohy, kombinací tradičního arabského stylu a současné klasické elegance. Jedná se o novější přírůstek v kolekci boutique hotelů, který vyniká výbornými službami personálu, jenž hosta uvítá kávou a tradičními datlemi. Arumaila se může stát tajným překvapením netradičního prodlouženého víkendu či  jedinečnou zastávkou po zemích Zálivu.

Co naše ceny zahrnují

 • Osobní poradenství
 • Úpravu zájezdu na míru
 • Informační materiály o Kataru na cestu
 • Leteckou dopravu Praha - Doha - Praha s přestupem vč. letištních tax v ekonomické třídě
 • Ubytování se stravováním dle Vašeho výběru
 • Privátní transfer z letiště do hotelu a zpět
 • Asistence místního anglicky mluvícího delegáta
 • Zákonné pojištění proti úpadku cestovní kanceláře
 • Pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna do Vámi zvolené hodnoty
 • Helpdesk 24/7 po celou dobu Vašeho pobytu

Popis hotelu Arumaila Boutique Hotel

V hotelu jsou malé klasické arabské lázně, které spravuje síť Anantara, tělocvična, dvě restaurace, přičemž jedna se nachází na střešní terase, večer je zde v provozu vynikající otevřená kuchyně se specialitami na grilu, kterou doprovází živá hudba. Hosté mohou také zdarma využít bazén v nedalekém hotelu Mirqab či pohostinství dalších boutigue hotelů stejné sítě Al Bidda, Al Jomrok, Al Jasra, Musheirib či Al Najada, které se nacházejí v okolí a kam mohou být dopraveni na golfovém vozíku. Všechny pokoje mají mj. elektronické závěsy, Wi-Fi zdarma, rychlovarnou konvici,  žehlicí soupravu, v koupelně nechybí luxusní kosmetika, bidet či přezůvky, obyvatele luxusnějších apartmá určitě potěší balkon s hezkým výhledem na životem kypící staré město.

 

Vybavení hotelu Arumaila Boutique Hotel

hlavní restaurace, tematická restaurace, kavárna, lázně, Wi-Fi, parkoviště, živá zábava/animace, shuttle bus do sesterského hotelu

Sport v hotelu Arumaila Boutique Hotel

fitness

Sport v okolí

vyhřívaný bazén

Superior

Všechny pokoje, z nichž nejmenší má rozlohu 35 m², mají klimatizaci, elektronické závěsy, satelitní televizi, Wi-Fi zdarma, rychlovarnou konvici, minibar, sejf, žehlicí soupravu, psací stůl, obývací zónu, v koupelně nechybí luxusní kosmetika, fén, bidet či přezůvky, obyvatele luxusnějších apartmá určitě potěší balkon s hezkým výhledem. V základním typu pokoje je možné ubytovat dva dospělé a jedno dítě do 11 let na sofa, případná přistýlka je zpoplatněna a je k dispozici dle hotelové kapacity, kromě dítěte je možné na stejném pokoji ubytovat ještě miminko do tří let, kterému je poskytnuta zdarma postýlka.

Pro tři dospělé a větší rodinu je možné zajistit větší typ pokoje, více info v CK.

 

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita 2 osoby

Vlastnosti pokoje:

  výhled na město

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje minibar
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje fén
Vybavení pokoje televize
Vybavení pokoje Wi-Fi
Vybavení pokoje rychlovarná konvice
Vybavení pokoje telefon
Vybavení pokoje trepky
Vybavení pokoje WC
Vybavení pokoje bidet
Vybavení pokoje sofa
Vybavení pokoje žehlicí souprava
Vybavení pokoje psací stůl

Strava v hotelu Arumaila Boutique Hotel

V hotelu jsou dvě restaurace, přičemž jedna se nachází na střešní terase, večer je zde v provozu vynikající otevřená kuchyně se specialitami na grilu, kterou doprovází živá hudba. Na jídelníčku jsou mezinárodní, arabské speciality i mořské plody.  Hotel ovšem stejně jako ostatní nepodává alkohol. Při rezervaci lze předem objednat jen bufetové snídaně, které se servírují v restauraci Canteen. Polopenze nebo plná penze se podávají v restauracích Al Terrace, La Piazza nebo Argan, které patří do stejné hotelové kolekce.

Poloha hotelu Arumaila Boutique Hotel

Arumaila se nachází půl hodiny jízdy od letiště v Doze přímo v srdci starého města uprostřed súku nedaleko muzea Islámského umění. Ze zastávky před hotelem lze vyrazit busem na obhlídku hlavního qatarského města.

Doha City Tour

Čtyřhodinový skupinový okruh hlavním městem Kataru Dohou s anglicky mluvícím průvodcem a řidičem obsahuje návštěvu Muzea islámských umění, tradičního súku Waqif s jezdeckým klubem, atraktivního Perlového ostrova a panoramatickou jízdu podél  místní promenády  včetně vstupného a nealkoholických nápojů. Okruh se organizuje v pravidelných termínech od čtyř osob každou neděli, pondělí, středu a čtvrtek v době od 15 do 19 hodin.

Cena 838 Kč za osobu


Safari v Kataru

Osmihodinový skupinový výlet s anglicky mluvícím průvodcem a řidičem je organizován včetně oběda v beduínském stylovém stanu. Výlet zahrnuje mj. adrenalinovou jízdu po dunách, návštěvu pobřežní oblasti, která sousedí se Saúdskou Arábií, a možnost lyžování na dunách. Realizuje se od 4 osob každou neděli, pondělí, úterý a středu v době od 10 do 18 hodin, nebo od 14 do 22 hodin. Výlet zahrnuje také občerstvení a nealkoholické nápoje.

Cena 2 841 Kč za osobu

 

 


Grand Doha City Tour

Osmihodinový skupinový výlet s anglicky mluvícím průvodcem obsahuje prohlídku kulturní vesnice Katara, jezdeckého klubu, nákupního centra, Muzea islámských umění, tradičního súku Waqif  a súku se sokoly. Výlet zahrnuje dopravu klimatizovaným dopravním prostředkem, vstupné, občerstvení a nealkoholické nápoje. Organizuje se každou neděli, pondělí, středu a čtvrtek v době od 9 do 18 hodin při účastí min. 4 osob.

Cena 1 645 Kč za osobu

 


Katar historický

Výlet začíná v devět hodin ráno odjezdem do Umm Salala a prohlídkou Barzan Towers, cestou navštívíte starobylý šejchův palác. Následuje zastávka v tréninkovém centru závodních velbloudů v Šaháníji, závěr výletu bude patřit prohlídce pevnosti Zubara, která je jedinou qatarskou památkou na seznamu Unesco, návrat v odpoledních hodinách do Dohy. Výlet se organizuje od tří osob v doprovodu anglicky hovořícího řidiče a průvodce v jedné osobě.

Cena 3 800 Kč za osobu

Formulář pro kalkulaci ceny zájezdu
Kalkulace zájezdu
Upravte si vše podle svých představ
 
 

Shrnutí

Termín zájezdu:
Délka zájezdu:
Délka ubytování:
Vaše celková cena zájezdu
Potřebujete poradit?
Helena El Hassanová
Jsem tu pro Vás

Další nabídky do Kataru

 
 
 
odpovídá vašim parametrům

Typ zájezdu: Pobytový zájezd Země: Katar Třída hotelu: boutique hotel Účel cesty:

Skrytý poklad staré Dohy

Arumaila Boutique Hotel

Katar, Doha

Specifikace cesty

4.12.2014 - 11.12.2014
7 nocí
7 nocí
2 dospělí, 1. dítě (2 roky), 2. dítě (4 roky)
Superior garden view room
All inclusive
Privátní transfer
Cestovní + Storno (do 50 tis. Kč)
OD 64 390 Kč

Cena zahrnuje

* Konečná cena je závislá na ceně letenky poskytnuté leteckou společností a taktéž na dostupnosti ubytovacích kapacit. Nabídka, kterou Vám zašleme bude obsahovat konečnou cenu se vším všudy.
Kontaktní údaje na poptávající osobu
Poptávající:
Zde je prostor pro jakékoliv případné zvláštní požadavky či bližší specifikace, které byste nám chtěli sdělit.
Odesláním této poptávky souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vytvoření nabídky a taktéž souhlasíte se všeobecnými obchodními podmínkami. Vámi uvedené informace budeme uchovávat v soulasu se Zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Vše zůstane pečlivě střeženo a zásadně je nebudeme sdílet či poskytovat třetím osobám.
Potřebujete poradit?
Helena El Hassanová
Jsem tu pro Vás
Zpět na nabídku Odeslat poptávku Poptávka je zcela nezávazná

Odesílám poptávku ...

Číslo Vaší objednávky:
Vaše nezávazná poptávka byla úspěšně odeslána a nyní stačí jen vyčkat na obdržení nabídky, náš personál se jí bude okamžitě zabývat.
Kdybyste mezitím měli jakékoli dotazy nebo byste si přál cokoliv změnit, neváhejte se na nás obrátit.

Omlouváme se, ale při odesílání poptávky došlo k technické chybě. Prosím zkuste to znovu, nebo nás kontaktujte telefonicky.

Proč cestovat s Palmyrou?

Dlouholetá zkušenostNa trhu jsme stabilně již od roku 1991 a naše zkušenosti se klientům vždy osvědčily Absolutní znalostS námi víte kam cestujete, neboť naše destinace známe, jako nikdo jiný na trhu Osobní přístupBudujeme vztah s klientem a vždy přihlížíme k individuálním potřebám FlexibilitaI když je kancelář zavřena, my jsme vám dostupní ve dne i v noci Jedinečné zázemíDíky našemu multikulturnímu původu máme zcela unikátní výhody