Loading Hledáme zájezdy podle Vaší představy.
Dejte nám prosím chvilku.

Do Dohy po vlastní ose

Do Dohy po vlastní ose

Al Jomrok Boutique Hotel

Další obrázky
Zvětšit obrázek

Co jedinečného Vás čeká?

 • krásná terasa s výhledem na staré město
 • stylové ubytování za výbornou cenu

Něco málo o této nabídce

Stylový jednoduchý a klidný hotýlek, který by otevřen v říjnu 2013, se nachází hned naproti sesterskému hotelu Al Bidda, řady restaurací, galérií a nábřežního parku, to vše lze jedním okem přehlédnout z krásné terasy. Al Jomrok je řešením především pro ty, kteří by také rádi vyzkoušeli stylové prostředí některého z boutigue hotelů uprostřed Dohy, ale jsou omezeni rozpočtem. Určitě je také dobrou volbou v případě kombinace cesty po dalších zemích Zálivu podle vlastního itineráře.

Co naše ceny zahrnují

 • Osobní poradenství
 • Úpravu zájezdu na míru
 • Informační materiály o Kataru na cestu
 • Leteckou dopravu Praha - Doha - Praha s přestupem vč. letištních tax v ekonomické třídě
 • Ubytování se stravováním dle Vašeho výběru
 • Privátní transfer z letiště do hotelu a zpět
 • Asistence místního anglicky mluvícího delegáta
 • Zákonné pojištění proti úpadku cestovní kanceláře
 • Pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna do Vámi zvolené hodnoty
 • Helpdesk 24/7 po celou dobu Vašeho pobytu

Popis hotelu Al Jomrok Boutique Hotel

Původně historický hotel by zrestaurován v duchu okolní architektury a qatarského kulturního dědictví, což se promítá především do výzdoby zdí  a dřevěných podlah - rustikální styl je přitom dokonale v souladu s moderními prvky a technologickým vybavením. Předností hotelu je krásná terasa s výhledem a kavárnou a také velmi výhodná cena. Na hosty při vstupu do některého z třinácti pokojů čeká drobné pohoštění, Hotel nemá vlastní restauraci, proto hosté musí na snídani zamířit do sesterského hotelu Al Bidda. Během pobytu mohou také využít pohostinství dalších boutigue hotelů stejné sítě Al Mirqab, Al Jomrok, Al Jasra, Arumaila, Musheirib či Al Najada, které se nacházejí v okolí a kam mohou být dopraveni na golfovém vozíku. 

Vybavení hotelu Al Jomrok Boutique Hotel

kavárna, Wi-Fi, shuttle bus do sesterského hotelu

Sport v okolí

vyhřívaný bazén

Superior

Na hosty při vstupu do některého z 13 pokojů čeká drobné pohoštění ve formě čokolády, datlí, baklavy, ovoce, kávy či džusu, na pokojích se denně doplňuje malé balení vody. V základním typu   je možné ubytovat dva dospělé a jedno dítě do 11 let bez přistýlky, ev. ještě miminko do 3 let s postýlkou zdarma. Případná přistýlka pro dítě je zpoplatněna a dostupná dle možnosti hotelu.

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita 2 osoby

Vlastnosti pokoje:

  výhled na město
  obývací kout

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje fén
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje televize
Vybavení pokoje Wi-Fi
Vybavení pokoje rychlovarná konvice
Vybavení pokoje telefon
Vybavení pokoje župan
Vybavení pokoje trepky
Vybavení pokoje stroj na kávu
Vybavení pokoje WC
Vybavení pokoje sofa
Vybavení pokoje psací stůl
Vybavení pokoje minerální voda zdarma

Strava v hotelu Al Jomrok Boutique Hotel

Na hosty při vstupu do některého z 13 pokojů čeká drobné pohoštění ve formě čokolády, datlí, baklavy, ovoce, kávy či džusu, na pokojích se denně doplňuje malé balení vody. Hotel neservíruje alkohol. Snídaně se podává formou bufetu v sousedním hotelu Al Bidda v restauraci The Mezzanine, polopenze nebo plná penze v restauracích Al Terrace, La Piazza nebo Argan, které jsou součástí hotelové kolekce Souk Waqif.

 

Poloha hotelu Al Jomrok Boutique Hotel

Stylový hotýlek, který by otevřen v říjnu 2013, se nachází hned v sousedství hotelu Al Bidda, od letiště jej dělí 30 minut jízdy.  V okolí hotelu se nachází hodně restaurací, obchodů, galerie a parky.

 

Doha City Tour

Čtyřhodinový skupinový okruh hlavním městem Kataru Dohou s anglicky mluvícím průvodcem a řidičem obsahuje návštěvu Muzea islámských umění, tradičního súku Waqif s jezdeckým klubem, atraktivního Perlového ostrova a panoramatickou jízdu podél  místní promenády  včetně vstupného a nealkoholických nápojů. Okruh se organizuje v pravidelných termínech od čtyř osob každou neděli, pondělí, středu a čtvrtek v době od 15 do 19 hodin.

Cena 838 Kč za osobu


Safari v Kataru

Osmihodinový skupinový výlet s anglicky mluvícím průvodcem a řidičem je organizován včetně oběda v beduínském stylovém stanu. Výlet zahrnuje mj. adrenalinovou jízdu po dunách, návštěvu pobřežní oblasti, která sousedí se Saúdskou Arábií, a možnost lyžování na dunách. Realizuje se od 4 osob každou neděli, pondělí, úterý a středu v době od 10 do 18 hodin, nebo od 14 do 22 hodin. Výlet zahrnuje také občerstvení a nealkoholické nápoje.

Cena 2 841 Kč za osobu

 

 


Grand Doha City Tour

Osmihodinový skupinový výlet s anglicky mluvícím průvodcem obsahuje prohlídku kulturní vesnice Katara, jezdeckého klubu, nákupního centra, Muzea islámských umění, tradičního súku Waqif  a súku se sokoly. Výlet zahrnuje dopravu klimatizovaným dopravním prostředkem, vstupné, občerstvení a nealkoholické nápoje. Organizuje se každou neděli, pondělí, středu a čtvrtek v době od 9 do 18 hodin při účastí min. 4 osob.

Cena 1 645 Kč za osobu

 


Katar historický

Výlet začíná v devět hodin ráno odjezdem do Umm Salala a prohlídkou Barzan Towers, cestou navštívíte starobylý šejchův palác. Následuje zastávka v tréninkovém centru závodních velbloudů v Šaháníji, závěr výletu bude patřit prohlídce pevnosti Zubara, která je jedinou qatarskou památkou na seznamu Unesco, návrat v odpoledních hodinách do Dohy. Výlet se organizuje od tří osob v doprovodu anglicky hovořícího řidiče a průvodce v jedné osobě.

Cena 3 800 Kč za osobu

Formulář pro kalkulaci ceny zájezdu
Kalkulace zájezdu
Upravte si vše podle svých představ
 
 

Shrnutí

Termín zájezdu:
Délka zájezdu:
Délka ubytování:
Vaše celková cena zájezdu
Potřebujete poradit?
Helena El Hassanová
Jsem tu pro Vás

Další nabídky do Kataru

 
 
 
odpovídá vašim parametrům

Typ zájezdu: Pobytový zájezd Země: Katar Třída hotelu: boutique hotel Účel cesty:

Do Dohy po vlastní ose

Al Jomrok Boutique Hotel

Katar, Doha

Specifikace cesty

4.12.2014 - 11.12.2014
7 nocí
7 nocí
2 dospělí, 1. dítě (2 roky), 2. dítě (4 roky)
Superior garden view room
All inclusive
Privátní transfer
Cestovní + Storno (do 50 tis. Kč)
OD 64 390 Kč

Cena zahrnuje

* Konečná cena je závislá na ceně letenky poskytnuté leteckou společností a taktéž na dostupnosti ubytovacích kapacit. Nabídka, kterou Vám zašleme bude obsahovat konečnou cenu se vším všudy.
Kontaktní údaje na poptávající osobu
Poptávající:
Zde je prostor pro jakékoliv případné zvláštní požadavky či bližší specifikace, které byste nám chtěli sdělit.
Odesláním této poptávky souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vytvoření nabídky a taktéž souhlasíte se všeobecnými obchodními podmínkami. Vámi uvedené informace budeme uchovávat v soulasu se Zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Vše zůstane pečlivě střeženo a zásadně je nebudeme sdílet či poskytovat třetím osobám.
Potřebujete poradit?
Helena El Hassanová
Jsem tu pro Vás
Zpět na nabídku Odeslat poptávku Poptávka je zcela nezávazná

Odesílám poptávku ...

Číslo Vaší objednávky:
Vaše nezávazná poptávka byla úspěšně odeslána a nyní stačí jen vyčkat na obdržení nabídky, náš personál se jí bude okamžitě zabývat.
Kdybyste mezitím měli jakékoli dotazy nebo byste si přál cokoliv změnit, neváhejte se na nás obrátit.

Omlouváme se, ale při odesílání poptávky došlo k technické chybě. Prosím zkuste to znovu, nebo nás kontaktujte telefonicky.

Proč cestovat s Palmyrou?

Dlouholetá zkušenostNa trhu jsme stabilně již od roku 1991 a naše zkušenosti se klientům vždy osvědčily Absolutní znalostS námi víte kam cestujete, neboť naše destinace známe, jako nikdo jiný na trhu Osobní přístupBudujeme vztah s klientem a vždy přihlížíme k individuálním potřebám FlexibilitaI když je kancelář zavřena, my jsme vám dostupní ve dne i v noci Jedinečné zázemíDíky našemu multikulturnímu původu máme zcela unikátní výhody