Loading Hledáme zájezdy podle Vaší představy.
Dejte nám prosím chvilku.

Nové časy ve starém súku

Nové časy ve starém súku

Al Mirqab Boutique Hotel

Další obrázky
Zvětšit obrázek

Co jedinečného Vás čeká?

 • živý stylový hotel v srdci Dohy
 • bazén

Něco málo o této nabídce

Jestliže pátráte po něčem novém, co není náročné na dlouhou leteckou přepravu, splní požadavky skutečného Orientu a má se jednat o alternativu např. k Dubaji, doporučujeme zamířit třeba na prodloužený víkend do některého z nových boutique hotelů v centru katarské Dohy. Poloha hotelu umožňuje pestrou variabilitu programu a je také dobrý tipem v případě kombinace cesty s jinou destinací Zálivu.

Co naše ceny zahrnují

 • Osobní poradenství
 • Úpravu zájezdu na míru
 • Informační materiály o Kataru na cestu
 • Leteckou dopravu Praha - Doha - Praha s přestupem vč. letištních tax v ekonomické třídě
 • Ubytování se stravováním dle Vašeho výběru
 • Privátní transfer z letiště do hotelu a zpět
 • Asistence místního anglicky mluvícího delegáta
 • Zákonné pojištění proti úpadku cestovní kanceláře
 • Pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna do Vámi zvolené hodnoty
 • Helpdesk 24/7 po celou dobu Vašeho pobytu

Popis hotelu Al Mirqab Boutique Hotel

Al Mirqab Boutique Hotel byl otevřen na podzim roku 2012. Nachází se přímo v historickém srdci města Doha na okraji súku a je jednou z prvních vlaštovek nového projektu,  jehož cílem je oživení starých chátrajících budov v nové luxusní stylové hotýlky. Al Mirqab je největším z nich, jde o živý hotel, který jako jediný má také 15 metrový bazén s terasou ve druhém patře, jenž je v zimě vyhřívaný, v létě chlazený a v provozu celých 24 hodin. Přístup k bazénu je ze všech pokojů. Hotel má pěknou verandu, kde ve večerních hodinách hraje živá hudba, a také velké auditorium, které je určeno pro rodinné oslavy. Pakliže hledáte klid, je třeba zvážit, zda nedat přednost některému z dalších hotýlků stejné sítě v blízkém okolí jako např. Al Bidda, Al Jomrok, Al Jasra, Arumaila, Musheirib či Al Najada.

 

 

 

Vybavení hotelu Al Mirqab Boutique Hotel

hlavní restaurace, tematická restaurace, kavárna, business a internetové centrum, Wi-Fi, parkoviště, živá zábava/animace, konferenční sál, hlídání dětí, shuttle bus do sesterského hotelu, privátní ochlazovací bazén

Sport v hotelu Al Mirqab Boutique Hotel

bazén, fitness, vyhřívaný bazén

Superior Room

Přístup k bazénu je ze všech pokojů, které mají tradiční arabský design. Vysokorychlostní internetové připojení Wi-Fi je zdarma a hosté mají zdarma přístup také do tělocvičny. V základním typu pokoje je možné  dva dospělé a jedno dítě do 11 let, ev. ještě miminko do 2 let na sofa. Případná přistýlka pro dítě je zpoplatněna, miminku do tří let bude poskytnuta zdarma postýlka.

Pro tři dospělé a větší rodinu je možné zajistit větší typ pokoje, více info v CK.

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita 2 osoby

Vlastnosti pokoje:

  výhled na město
  obývací kout

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje minibar
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje fén
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje televize
Vybavení pokoje Wi-Fi
Vybavení pokoje denní tisk
Vybavení pokoje rychlovarná konvice
Vybavení pokoje telefon
Vybavení pokoje WC
Vybavení pokoje bidet
Vybavení pokoje žehlicí souprava
Vybavení pokoje psací stůl
Vybavení pokoje minerální voda zdarma

Strava v hotelu Al Mirqab Boutique Hotel

Hotel má pěknou verandu, kde je umístěna restaurace, jež servíruje libanonskou kuchyni, ve večerních hodinách zde hraje živá hudba. Hotel nepodává alkohol. Snídaně se servíruje formou bufetu v hlavní restauraci East, polopenze nebo plná penze se podávají v restauracích Al Teraace, La Piazza nebo Argan, které jsou součástí stejné hotelové kolekce. Hosté hotelu mohou během pobytu využít také pohostinství boutigue hotelů stejné sítě Al Bidda, Al Jomrok, Al Jasra, Arumaila, Musheirib či Al Najada, které se nacházejí v okolí a kam mohou být dopraveni na golfovém vozíku. 

 

 

 

Poloha hotelu Al Mirqab Boutique Hotel

Al Mirqab se nachází  přímo v historickém srdci Dohy na okraji súku. Od letiště je hotel vzdálen půl hodiny jízdy.

Doha City Tour

Čtyřhodinový skupinový okruh hlavním městem Kataru Dohou s anglicky mluvícím průvodcem a řidičem obsahuje návštěvu Muzea islámských umění, tradičního súku Waqif s jezdeckým klubem, atraktivního Perlového ostrova a panoramatickou jízdu podél  místní promenády  včetně vstupného a nealkoholických nápojů. Okruh se organizuje v pravidelných termínech od čtyř osob každou neděli, pondělí, středu a čtvrtek v době od 15 do 19 hodin.

Cena 838 Kč za osobu


Safari v Kataru

Osmihodinový skupinový výlet s anglicky mluvícím průvodcem a řidičem je organizován včetně oběda v beduínském stylovém stanu. Výlet zahrnuje mj. adrenalinovou jízdu po dunách, návštěvu pobřežní oblasti, která sousedí se Saúdskou Arábií, a možnost lyžování na dunách. Realizuje se od 4 osob každou neděli, pondělí, úterý a středu v době od 10 do 18 hodin, nebo od 14 do 22 hodin. Výlet zahrnuje také občerstvení a nealkoholické nápoje.

Cena 2 841 Kč za osobu

 

 


Grand Doha City Tour

Osmihodinový skupinový výlet s anglicky mluvícím průvodcem obsahuje prohlídku kulturní vesnice Katara, jezdeckého klubu, nákupního centra, Muzea islámských umění, tradičního súku Waqif  a súku se sokoly. Výlet zahrnuje dopravu klimatizovaným dopravním prostředkem, vstupné, občerstvení a nealkoholické nápoje. Organizuje se každou neděli, pondělí, středu a čtvrtek v době od 9 do 18 hodin při účastí min. 4 osob.

Cena 1 645 Kč za osobu

 


Katar historický

Výlet začíná v devět hodin ráno odjezdem do Umm Salala a prohlídkou Barzan Towers, cestou navštívíte starobylý šejchův palác. Následuje zastávka v tréninkovém centru závodních velbloudů v Šaháníji, závěr výletu bude patřit prohlídce pevnosti Zubara, která je jedinou qatarskou památkou na seznamu Unesco, návrat v odpoledních hodinách do Dohy. Výlet se organizuje od tří osob v doprovodu anglicky hovořícího řidiče a průvodce v jedné osobě.

Cena 3 800 Kč za osobu

Formulář pro kalkulaci ceny zájezdu
Kalkulace zájezdu
Upravte si vše podle svých představ
 
 

Shrnutí

Termín zájezdu:
Délka zájezdu:
Délka ubytování:
Vaše celková cena zájezdu
Potřebujete poradit?
Helena El Hassanová
Jsem tu pro Vás

Další nabídky do Kataru

 
 
 
odpovídá vašim parametrům

Typ zájezdu: Pobytový zájezd Země: Katar Třída hotelu: boutique hotel Účel cesty:

Nové časy ve starém súku

Al Mirqab Boutique Hotel

Katar, Doha

Specifikace cesty

4.12.2014 - 11.12.2014
7 nocí
7 nocí
2 dospělí, 1. dítě (2 roky), 2. dítě (4 roky)
Superior garden view room
All inclusive
Privátní transfer
Cestovní + Storno (do 50 tis. Kč)
OD 64 390 Kč

Cena zahrnuje

* Konečná cena je závislá na ceně letenky poskytnuté leteckou společností a taktéž na dostupnosti ubytovacích kapacit. Nabídka, kterou Vám zašleme bude obsahovat konečnou cenu se vším všudy.
Kontaktní údaje na poptávající osobu
Poptávající:
Zde je prostor pro jakékoliv případné zvláštní požadavky či bližší specifikace, které byste nám chtěli sdělit.
Odesláním této poptávky souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vytvoření nabídky a taktéž souhlasíte se všeobecnými obchodními podmínkami. Vámi uvedené informace budeme uchovávat v soulasu se Zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Vše zůstane pečlivě střeženo a zásadně je nebudeme sdílet či poskytovat třetím osobám.
Potřebujete poradit?
Helena El Hassanová
Jsem tu pro Vás
Zpět na nabídku Odeslat poptávku Poptávka je zcela nezávazná

Odesílám poptávku ...

Číslo Vaší objednávky:
Vaše nezávazná poptávka byla úspěšně odeslána a nyní stačí jen vyčkat na obdržení nabídky, náš personál se jí bude okamžitě zabývat.
Kdybyste mezitím měli jakékoli dotazy nebo byste si přál cokoliv změnit, neváhejte se na nás obrátit.

Omlouváme se, ale při odesílání poptávky došlo k technické chybě. Prosím zkuste to znovu, nebo nás kontaktujte telefonicky.

Proč cestovat s Palmyrou?

Dlouholetá zkušenostNa trhu jsme stabilně již od roku 1991 a naše zkušenosti se klientům vždy osvědčily Absolutní znalostS námi víte kam cestujete, neboť naše destinace známe, jako nikdo jiný na trhu Osobní přístupBudujeme vztah s klientem a vždy přihlížíme k individuálním potřebám FlexibilitaI když je kancelář zavřena, my jsme vám dostupní ve dne i v noci Jedinečné zázemíDíky našemu multikulturnímu původu máme zcela unikátní výhody