Loading Hledáme zájezdy podle Vaší představy.
Dejte nám prosím chvilku.

Stylové útulné pohodlí

Stylové útulné pohodlí

Al Bidda Boutique Hotel

Další obrázky
Zvětšit obrázek

Co jedinečného Vás čeká?

 • velmi stylový boutique design
 • intimní atmosféra a jedinečný kolorit okolí
 • výborná poloha v centru nádherného súku

Něco málo o této nabídce

Malý hotel s intimní atmosférou v luxusním stylovém designu je výborným výchozím bodem pro poznání Dohy a jejího pulsujícího obchodního centra, jehož jádrem je původní súk zdařile renovovaný do zcela nové podoby. Atmosféra ve večerních hodinách je naprosto jedinečná. Množství galerií v okolí i možnost zamířit za sluncem a mořem na veřejnou pláž či do některého plážového klubu jsou variantami, jak různorodě prožít dovolenou v hlavním městě Kataru. Hotel je také výbornou volbou ubytování v případě kombinace cesty po jiných státech Zálivu či tipem na prodloužený víkend. Hosté hotelu mohou během pobytu využít také pohostinství boutique hotelů stejné sítě Al Mirqab, Al Jomrok, Al Jasra, Arumaila, Musheirib či Al Najada, které se nacházejí v okolí a kam mohou být dopraveni na golfovém vozíku. 

Co naše ceny zahrnují

 • Osobní poradenství
 • Úpravu zájezdu na míru
 • Informační materiály o Kataru na cestu
 • Leteckou dopravu Praha - Doha - Praha s přestupem vč. letištních tax v ekonomické třídě
 • Ubytování se stravováním dle Vašeho výběru
 • Privátní transfer z letiště do hotelu a zpět
 • Asistence místního anglicky mluvícího delegáta
 • Zákonné pojištění proti úpadku cestovní kanceláře
 • Pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna do Vámi zvolené hodnoty
 • Helpdesk 24/7 po celou dobu Vašeho pobytu

Popis hotelu Al Bidda Boutique Hotel

Velmi populární a jeden z novějších přírůstků v kolekci stylových qatarských hotelů  Souq Waqif Hotel Doha se nachází na okraji súku a nedaleko muzea současného qatarského umění. Jeho poměrně rozlehlé prostory dovolily umístit 19 pokojů, 13 apartmá, plně vybavenou konferenční místnost, hernu a salon krásy tak, aby všechny úhly umožňovaly výhled na súk a přímořskou promenádu. Přízemí dominuje krásné tradiční arabské pátio s fontánou a restaurací. Tělocvičnu, lázně či bazén mohou hosté využít v sesterských hotelech Mirqab či Jasra, kam je host dopraven na golfovém vozíku. 

Vybavení hotelu Al Bidda Boutique Hotel

hlavní restaurace, tematická restaurace, kavárna, lázně, business a internetové centrum, Wi-Fi, konferenční sál, kadeřnictví, shuttle bus do sesterského hotelu

Sport v okolí

vyhřívaný bazén

Superior Room

Nejmenší typ pokoje má rozlohu 30 m² a je kombinací barev, moderní klasiky a dřeva, prostor umožňuje začlenit do pokoje obývací část, milou pozorností je župan, luxusní kosmetika a trepky v koupelně, nechybí rychlovarná konvice či Wi-Fi připojení zdarma. V základním typu pokoje je možné ubytovat dva dospělé a jedno dítě do 11 let bez přistýlky, ev. ještě miminko do 3 let s postýlkou zdarma. Případná přistýlka pro dítě je zpoplatněna a je dostupná dle možnosti hotelu.

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita 2 osoby

Vlastnosti pokoje:

  výhled na město
  obývací kout

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje televize
Vybavení pokoje Wi-Fi
Vybavení pokoje rychlovarná konvice
Vybavení pokoje telefon
Vybavení pokoje župan
Vybavení pokoje trepky
Vybavení pokoje stroj na kávu
Vybavení pokoje WC
Vybavení pokoje sofa
Vybavení pokoje psací stůl

Deluxe Room

Pokoj typu Deluxe je rozlehlejší a je rovněž kombinací barev, moderní klasiky a dřeva, prostor umožňuje začlenit do pokoje obývací část a šatnu. Milou pozorností je župan, luxusní kosmetika a trepky v koupelně se sprchou, nechybí rychlovarná konvice či Wi-Fi připojení zdarma. Minibar neobsahuje alkoholické nápoje. V pokoji je možné ubytovat tři dospělé (třetí osobu na přistýlce) nebo dva dospělé a jedno dítě do 11 let bez přistýlky, ev. ještě miminko do 3 let s postýlkou zdarma. Případná přistýlka pro dítě je zpoplatněna a je k dispozici dle možnosti hotelu.

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita Kapacita 2 osoby + přistýlka

Vlastnosti pokoje:

  výhled na město
  obývací kout

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje minibar
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje fén
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje televize
Vybavení pokoje Wi-Fi
Vybavení pokoje rychlovarná konvice
Vybavení pokoje telefon
Vybavení pokoje župan
Vybavení pokoje trepky
Vybavení pokoje šatna
Vybavení pokoje stroj na kávu
Vybavení pokoje WC
Vybavení pokoje sofa
Vybavení pokoje psací stůl

Strava v hotelu Al Bidda Boutique Hotel

Péče personálu je příkladná, hosty vždy přivítá datlemi, kávou, džusem či jinou pozorností tak, jak tomu je i v dalších hotýlcích sítě. Přízemí dominuje krásné pátio s fontánou, kde se servíruje především italská a evropská kuchyně včetně pizzy a výborné italské kávy, oblíbená je rovněž francouzská cukrárna a pekárna. Hotel neservíruje alkohol. Snídaně se podává formou bufetu v restauraci The Mezzanine, polopenze nebo plná penze  v restauracích Al Terrace, La Piazza nebo Argan, které jsou částí hotelové kolekce Souk Waqif.

 

 

Poloha hotelu Al Bidda Boutique Hotel

Al Bidda se nachází na okraji súku v Doze, nedaleko muzea současného qatarského umění a přímořské promenády. Od letiště je hotel vzdálen 35 minut jízdy.

 

 

 

Doha City Tour

Čtyřhodinový skupinový okruh hlavním městem Kataru Dohou s anglicky mluvícím průvodcem a řidičem obsahuje návštěvu Muzea islámských umění, tradičního súku Waqif s jezdeckým klubem, atraktivního Perlového ostrova a panoramatickou jízdu podél  místní promenády  včetně vstupného a nealkoholických nápojů. Okruh se organizuje v pravidelných termínech od čtyř osob každou neděli, pondělí, středu a čtvrtek v době od 15 do 19 hodin.

Cena 838 Kč za osobu


Safari v Kataru

Osmihodinový skupinový výlet s anglicky mluvícím průvodcem a řidičem je organizován včetně oběda v beduínském stylovém stanu. Výlet zahrnuje mj. adrenalinovou jízdu po dunách, návštěvu pobřežní oblasti, která sousedí se Saúdskou Arábií, a možnost lyžování na dunách. Realizuje se od 4 osob každou neděli, pondělí, úterý a středu v době od 10 do 18 hodin, nebo od 14 do 22 hodin. Výlet zahrnuje také občerstvení a nealkoholické nápoje.

Cena 2 841 Kč za osobu

 

 


Grand Doha City Tour

Osmihodinový skupinový výlet s anglicky mluvícím průvodcem obsahuje prohlídku kulturní vesnice Katara, jezdeckého klubu, nákupního centra, Muzea islámských umění, tradičního súku Waqif  a súku se sokoly. Výlet zahrnuje dopravu klimatizovaným dopravním prostředkem, vstupné, občerstvení a nealkoholické nápoje. Organizuje se každou neděli, pondělí, středu a čtvrtek v době od 9 do 18 hodin při účastí min. 4 osob.

Cena 1 645 Kč za osobu

 


Katar historický

Výlet začíná v devět hodin ráno odjezdem do Umm Salala a prohlídkou Barzan Towers, cestou navštívíte starobylý šejchův palác. Následuje zastávka v tréninkovém centru závodních velbloudů v Šaháníji, závěr výletu bude patřit prohlídce pevnosti Zubara, která je jedinou qatarskou památkou na seznamu Unesco, návrat v odpoledních hodinách do Dohy. Výlet se organizuje od tří osob v doprovodu anglicky hovořícího řidiče a průvodce v jedné osobě.

Cena 3 800 Kč za osobu

Formulář pro kalkulaci ceny zájezdu
Kalkulace zájezdu
Upravte si vše podle svých představ
 
 

Shrnutí

Termín zájezdu:
Délka zájezdu:
Délka ubytování:
Vaše celková cena zájezdu
Potřebujete poradit?
Helena El Hassanová
Jsem tu pro Vás

Další nabídky do Kataru

 
 
 
odpovídá vašim parametrům

Typ zájezdu: Pobytový zájezd Země: Katar Třída hotelu: boutique hotel Účel cesty:

Stylové útulné pohodlí

Al Bidda Boutique Hotel

Katar, Doha

Specifikace cesty

4.12.2014 - 11.12.2014
7 nocí
7 nocí
2 dospělí, 1. dítě (2 roky), 2. dítě (4 roky)
Superior garden view room
All inclusive
Privátní transfer
Cestovní + Storno (do 50 tis. Kč)
OD 64 390 Kč

Cena zahrnuje

* Konečná cena je závislá na ceně letenky poskytnuté leteckou společností a taktéž na dostupnosti ubytovacích kapacit. Nabídka, kterou Vám zašleme bude obsahovat konečnou cenu se vším všudy.
Kontaktní údaje na poptávající osobu
Poptávající:
Zde je prostor pro jakékoliv případné zvláštní požadavky či bližší specifikace, které byste nám chtěli sdělit.
Odesláním této poptávky souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vytvoření nabídky a taktéž souhlasíte se všeobecnými obchodními podmínkami. Vámi uvedené informace budeme uchovávat v soulasu se Zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Vše zůstane pečlivě střeženo a zásadně je nebudeme sdílet či poskytovat třetím osobám.
Potřebujete poradit?
Helena El Hassanová
Jsem tu pro Vás
Zpět na nabídku Odeslat poptávku Poptávka je zcela nezávazná

Odesílám poptávku ...

Číslo Vaší objednávky:
Vaše nezávazná poptávka byla úspěšně odeslána a nyní stačí jen vyčkat na obdržení nabídky, náš personál se jí bude okamžitě zabývat.
Kdybyste mezitím měli jakékoli dotazy nebo byste si přál cokoliv změnit, neváhejte se na nás obrátit.

Omlouváme se, ale při odesílání poptávky došlo k technické chybě. Prosím zkuste to znovu, nebo nás kontaktujte telefonicky.

Proč cestovat s Palmyrou?

Dlouholetá zkušenostNa trhu jsme stabilně již od roku 1991 a naše zkušenosti se klientům vždy osvědčily Absolutní znalostS námi víte kam cestujete, neboť naše destinace známe, jako nikdo jiný na trhu Osobní přístupBudujeme vztah s klientem a vždy přihlížíme k individuálním potřebám FlexibilitaI když je kancelář zavřena, my jsme vám dostupní ve dne i v noci Jedinečné zázemíDíky našemu multikulturnímu původu máme zcela unikátní výhody