Loading Hledáme zájezdy podle Vaší představy.
Dejte nám prosím chvilku.

K moři do Libanonu

K moři do Libanonu

Mővenpick Hotel & Resort

Další obrázky
Zvětšit obrázek

Co jedinečného Vás čeká?

 • jediný luxusní plážový areál v Bejrútu
 • široká paleta sportovních možností
 • výborná kuchyně

Něco málo o této nabídce

Největší předností bejrútského Mővenpicku je jeho poloha přímo uprostřed vyhledávaného bejrútského nábřeží Raušé a také privátní pláž se zázemím. Charakteristickým rysem hotelu je jeho sportovní styl a živý společenský život. Dlouhá promenáda přímo nad hotelem vyzývá ke dlouhým procházkám, které dávají příležitost seznámit se blíže s místním obyvatelstvem.

Co naše ceny zahrnují

 • Osobní poradenství
 • Úprava zájezdu na míru
 • Informační materiály o Libanonu na cestu
 • Leteckou dopravu Praha - Bejrút - Praha s přestupem vč. letištních tax v ekonomické třídě (od 31.5. 2017 také přímým letem)
 • Ubytování se stravováním dle Vašeho výběru
 • Privátní transfer z letiště do hotelu a zpět
 • Asistenci místního anglicky či francouzsky hovořící delegáta
 • Zákonné pojištění proti úpadku cestovní kanceláře
 • Pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna do Vámi zvolené hodnoty
 • Helpdesk 24/7 po celou dobu Vašeho pobytu

Popis hotelu Mővenpick Hotel & Resort

Klasický mezinárodní hotel má jako jeden z mála hotelů v Bejrútu polohu přímo u pláže. Jde o velký areál, jehož centrem bazén olympijských rozměrů s přilehlým lázeňským centrem, kde je další krytý bazén, velká tělocvična, squashové a tenisové kurty. K hotelu patří také jachetní přístaviště a menší pláž. Hotel je hojně vyhledáván bejrútskou mládeží a rodinami s dětmi, je také častým místem konání velkých konferencí, proto je třeba počítat s poměrně živým prostředím.

Vybavení hotelu Mővenpick Hotel & Resort

hlavní restaurace, tematická restaurace, bar, kavárna, klub pro malé děti, lázně, sauna, noční klub, směnárna, business a internetové centrum, Wi-Fi, parkoviště, živá zábava/animace, obchůdky/obchodní pasáž, konferenční sál, hlídání dětí, turecký hammám, kadeřnictví, plážový bar

Sport v hotelu Mővenpick Hotel & Resort

bazén, dětský bazén, fitness, tenisové kurty, squashové kurty, centrum vodních sportů, jachetní přístaviště , krytý bazén

Deluxe Garden View

V tomto typu pokoje s výhledem na nádvoří hotelu s jeho zahradou lze ubytovat max. tři dospělé (třetí osoba na přistýlce) nebo dva dospělé a jedno dítě do 15 let bez přistýlky, případná přistýlka je dostupná dle možností hotelu a je zpoplatněna, internetové připojení je zdarma.

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita Kapacita 2 osoby + přistýlka

Vlastnosti pokoje:

  výhled do zahrady

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje minibar
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje fén
Vybavení pokoje vana
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje televize
Vybavení pokoje Wi-Fi
Vybavení pokoje rychlovarná konvice
Vybavení pokoje telefon
Vybavení pokoje trepky
Vybavení pokoje šatna
Vybavení pokoje WC
Vybavení pokoje žehlicí souprava
Vybavení pokoje psací stůl
Vybavení pokoje lednička

Deluxe Sea View

V tomto typu pokoje s balkónem a výhledem na moře  lze ubytovat max. tři dospělé (třetí osoba na přistýlce) nebo  dva dospělé a jedno dítě do 15 let bez přistýlky, případná přistýlka je dostupná dle možnosti hotelu a je zpoplatněna, internetové připojení je zdarma.

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita Kapacita 2 osoby + přistýlka

Vlastnosti pokoje:

  výhled na moře
  s balkonem /terasou

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje minibar
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje fén
Vybavení pokoje vana
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje televize
Vybavení pokoje Wi-Fi
Vybavení pokoje rychlovarná konvice
Vybavení pokoje telefon
Vybavení pokoje trepky
Vybavení pokoje šatna
Vybavení pokoje WC
Vybavení pokoje žehlicí souprava
Vybavení pokoje psací stůl
Vybavení pokoje lednička

Strava v hotelu Mővenpick Hotel & Resort

V hotelu je k dispozici celodenní středomořská restaurace, kde se také podávají snídaně formou bufetu, a tematická libanonská. Kromě toho jsou k dispozici tři bary a salonky.Při rezervaci lze objednat pobyt se snídaní formou bufetu v salonku Hemingway´s a polopenzi, která se podává formou set menu.

Poloha hotelu Mővenpick Hotel & Resort

Hotel se nachází 20 minut jízdy od bejrútského letiště na nábřeží Raušé přímo u vlastní pláže, centrum s obchodní třídou Al Hamra je vzdálené 2 kilometry.

Baalbeck a vinné sklepy Ksara

Návštěva slavného antického města Baalbeck nemůže v libanonském itineráři rozhodně chybět. Chrámy z římského období opředené mnoha záhadami jsou skutečným zážitkem, chrám Bakcha připomíná, že okolní údolí Bikaá má příhodné podmínky pro pěstování vinné révy, proto závěr cesty patří ochutnávce místních slavných vín ve sklepech Ksará. Celodenní výlet se organizuje s anglicky mluvícím průvodcem s licencí a rovněž řidičem včetně vstupného, a to od dvou osob.

Cena 4 142Kč za osobu


Džáita, Haríssa, Byblos

Velmi atraktivní výlet zahrnuje návštěvu krásných jeskyní Džáita nedaleko Bejrútu, které aspirovaly na titul novodobý sedmý div světa, z hlubin Země se pak lanovkou přesunete k modernímu chrámu Paní Libanonu v Haríse, který obklopují cedry a v jehož blízkosti sídlí místní patriarcha. Z výšiny se naskytne nádherný výhled na libanonské pobřeží, kam směřuje finální program cesty, ten totiž končí v jednom z nejstarších osídlení na světě, a to v bývalém fénickém přístavu Byblos. Zde je možné navštívit křižáckou pevnost, fénické chrámy a nekropolis a také římský amfiteátr. Den můžete zpestřit pozdním obědem na libanonský způsob s mezzé na místní promenádě nebo nákupem v místních obchůdcích, které lákají např. na jedinečné fosílie. Celodenní výlet zahrnuje služby anglicky mluvícího průvodce, řidiče a vstupné, organizuje se již od dvou osob.

Cena 4 621Kč za osobu


Bejrút, Deir Al Qamar, Beit Ad Din

Během okružní jízdy Bejrútem se projedete po bejrútském nábřeží nad známými Holubími skalami, trasa pokračuje na slavnou obchodní třídu Hamra, poté navštívíte nevelké, ale velmi hezké Národní muzeum. Posledním bodem jízdy po Bejrútu bude náměstí Mučedníků, kde objevíte staré město s částí, na které probíhají první archeologické vykopávky, a prohlédnete si renovované domy v klasickém stylu včetně kostelů a mešit. Odsud zamíříte do Deir Al-Qamar, bývalého hlavního města horského Libanonu, v němž jsou k vidění paláce včetně slavného muzea Marie Baz, kostela Notre Dame a Fachreddínovy mešity ze 17. a 18.století. Vrcholem cesty je návštěva kouzelného paláce emíra Bašíra v Beit Ed-Dínu, který je mistrovským kouskem orientální architektury. Dnes je palác letní rezidencí libanonského prezidenta. Celodenní výlet zahrnuje služby anglicky hovořícího průvodce s licencí, služby řidiče a vstupné, výlet lze realizovat již od dvou osob.

Cena 2 499Kč za osobu


Bšaré a cedry

Bšaré je přes polohu vysoko v horách místem starověkého fénického osídlení. V 7. století se do oblasti uchýlily před perzekucí velké skupiny křesťanů. Cesta vede podél piniových hájů nádherným a velmi malebným údolím Kadíša do nadmořské výšky 1600-2000 metry, kde se nacházejí poslední cedrové háje a mj. také zimní lyžařská střediska. Bšaré je domovem slavného básníka Džibrána Chalíla Džibrána, kterému je věnováno místní muzeum, je skvělé si dát oběd právě na tomto místě. Celodenní výlet zahrnuje anglicky hovořícího průvodce s licencí, řidiče a vstupné, realizuje se od dvou osob.

Cena 3 973Kč za osobu

 


Lyžování ve Faraya

Ačkoli zmínka o lyžování vzbuzuje u méně informovaných osob v našich zeměpisných šířkách údiv na tváři, pro Libanonce je samozřejmostí. Hory nad libanonským pobřežím nabízejí lyžování celkem v pěti střediscích, přičemž nejstarší a nejvýše položené je středisko The Cedars (od roku 1920, n.m. 2320-2700 m) 122 km severovýchodně od Bejrútu v těsné blízkosti cedrového háje s nejdelší sezónou.V okolí lze navštívit malebné městečko Bšaré, rodiště básníka Chalíla Džibrána Chalíla, maronitské kostely a kláštery v údolí Qadíša. Tento výlet ale míří do nejoblíbenějšího střediska Faraya, 52 km východně od Bejrútu do nadmořské výšky 1874-2465 m. Středisko je také nejlépe vybaveno, má 15 tratí různé obtížnosti (mj.speciální i obří slalom), tři vleky, 9 lanovek s výhledem na horu Hermon a za jasného dne i na Bejrút. V okolí lze navštívit přírodní most Kfarzebian, který vznikl erozí, fénický chrám, římskou věž a řadu zábavních podniků. Výlet je mořné realizovat od dvou osob a cena zahrnuje transfer z hotelu v Bejrútu do Faraya a zpět, pronájem lyžařského vybavení a celodenní skipass.

Povětrnostní a sněhové podmínky v týdnu 24.3.-1.4.2016: jasno, teploty -1 až + 4 stupňů,  sněhová pokrývka dobrá

Cena za výlet 2 997 Kč za osobu

Formulář pro kalkulaci ceny zájezdu
Kalkulace zájezdu
Upravte si vše podle svých představ
 
 

Shrnutí

Termín zájezdu:
Délka zájezdu:
Délka ubytování:
Vaše celková cena zájezdu
Potřebujete poradit?
Hassan El Hassan
Jsem tu pro Vás

Další nabídky do Libanonu

 
 
 
odpovídá vašim parametrům

K moři do Libanonu

Mővenpick Hotel & Resort

Libanon, Bejrút

Specifikace cesty

4.12.2014 - 11.12.2014
7 nocí
7 nocí
2 dospělí, 1. dítě (2 roky), 2. dítě (4 roky)
Superior garden view room
All inclusive
Privátní transfer
Cestovní + Storno (do 50 tis. Kč)
OD 64 390 Kč

Cena zahrnuje

* Konečná cena je závislá na ceně letenky poskytnuté leteckou společností a taktéž na dostupnosti ubytovacích kapacit. Nabídka, kterou Vám zašleme bude obsahovat konečnou cenu se vším všudy.
Kontaktní údaje na poptávající osobu
Poptávající:
Zde je prostor pro jakékoliv případné zvláštní požadavky či bližší specifikace, které byste nám chtěli sdělit.
Odesláním této poptávky souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vytvoření nabídky a taktéž souhlasíte se všeobecnými obchodními podmínkami. Vámi uvedené informace budeme uchovávat v soulasu se Zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Vše zůstane pečlivě střeženo a zásadně je nebudeme sdílet či poskytovat třetím osobám.
Potřebujete poradit?
Hassan El Hassan
Jsem tu pro Vás
Zpět na nabídku Odeslat poptávku Poptávka je zcela nezávazná

Odesílám poptávku ...

Číslo Vaší objednávky:
Vaše nezávazná poptávka byla úspěšně odeslána a nyní stačí jen vyčkat na obdržení nabídky, náš personál se jí bude okamžitě zabývat.
Kdybyste mezitím měli jakékoli dotazy nebo byste si přál cokoliv změnit, neváhejte se na nás obrátit.

Omlouváme se, ale při odesílání poptávky došlo k technické chybě. Prosím zkuste to znovu, nebo nás kontaktujte telefonicky.

Proč cestovat s Palmyrou?

Dlouholetá zkušenostNa trhu jsme stabilně již od roku 1991 a naše zkušenosti se klientům vždy osvědčily Absolutní znalostS námi víte kam cestujete, neboť naše destinace známe, jako nikdo jiný na trhu Osobní přístupBudujeme vztah s klientem a vždy přihlížíme k individuálním potřebám FlexibilitaI když je kancelář zavřena, my jsme vám dostupní ve dne i v noci Jedinečné zázemíDíky našemu multikulturnímu původu máme zcela unikátní výhody