Loading Hledáme zájezdy podle Vaší představy.
Dejte nám prosím chvilku.

Láska libanonských emírů

Láska libanonských emírů

Mir Amin Palace Hotel

Další obrázky
Zvětšit obrázek

Co jedinečného Vás čeká?

 • romantický hotel v horách
 • skvělá místní kuchyně
 • výborný výchozí bod pro poznání libanonského venkova

Něco málo o této nabídce

Bývalá rezidence libanonských emírů z 19. století se nachází na tichém klidném místě v horách necelou hodinu jízdy od Bejrútu a právě jeho poloha je tím nejlepším důvodem, proč si užít víkend mezi místním obyvatelstvem. Nic totiž nevystihuje Libanon lépe duše a atmosféra venkova. Pobýt v tomto hotelu aspoň pár nocí určitě stojí za to.

Co naše ceny zahrnují

 • Osobní poradenství
 • Úprava zájezdu na míru
 • Informační materiály o Libanonu na cestu
 • Leteckou dopravu Praha - Bejrút - Praha s přestupem vč. letištních tax v ekonomické třídě (od 31.5. 2017 také přímým letem)
 • Ubytování se stravováním dle Vašeho výběru
 • Privátní transfer z letiště do hotelu a zpět
 • Asistenci místního anglicky či francouzsky hovořící delegáta
 • Zákonné pojištění proti úpadku cestovní kanceláře
 • Pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna do Vámi zvolené hodnoty
 • Helpdesk 24/7 po celou dobu Vašeho pobytu

Popis hotelu Mir Amin Palace Hotel

Historický palác nabízí nádherné výhledy do krajiny s horskými vesničkami na obzoru, které si lze obzvláště vychutnat během tradičně vynikajících libanonských snídaní. Během dne je možné relaxovat na některém z jeho nádvoří s fontánami, anebo je možné vyrazit do okolí na dlouhou pěší procházku či za poznáním do historických městeček Dejr Al-Qamar nebo Bejt Ad-Dín, kde se v létě koná tradiční kulturní festival. Jen 30 minut jízdy dělí hotel od cedrového háje Barúk, kde si můžete zasadit cedr s vlastním jménem. Při večeři často hraje místní tradiční hudba. Palác nabízí zázemí celkem 22 pokojů a apartmá, jsou sice již staršího data, ale atmosféra je útulná a každý je originálem. V hotelu je malý bazén, u kterého se často odehrávají velké  a bujaré svatby, parkoviště je placené. Jestliže hledáte Libanon starých dobrých časů, zamiřte sem, anebo zkombinujte pobyt v Bejrútu s tímto magickým místem v horách.

Vybavení hotelu Mir Amin Palace Hotel

hlavní restaurace, tematická restaurace, bar, směnárna, půjčovna aut, business a internetové centrum, Wi-Fi, parkoviště, konferenční sál, hlídání dětí

Sport v hotelu Mir Amin Palace Hotel

bazén

Sport v okolí

trekking

Executive Room

Každý z pokojů je originálem, executive room je oproti standardu větší o obývací kout,  je v něm možné ubytovat dva nebo tři dospělé  (třetí dospělý je na přistýlce) nebo dva dospělé a jedno dítě do 11 let zdarma. Wi-fi připojení je možné, je ale třeba počítat s tím, že je velmi pomalé.

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita Kapacita 2 osoby + přistýlka

Vlastnosti pokoje:

  obývací kout
s výhledem do přírody
  výhled na nádvoří paláce

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje minibar
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje fén
Vybavení pokoje vana
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje televize
Vybavení pokoje telefon
Vybavení pokoje šatna
Vybavení pokoje WC
Vybavení pokoje sofa
Vybavení pokoje psací stůl
Vybavení pokoje lednička

Strava v hotelu Mir Amin Palace Hotel

V hotelu se servíruje bohatá tradiční libanonské snídaně, při rezervaci lze objednat také polopenzi, která se servíruje ve vnitří restauraci nebo na terase dle ročního období.

Poloha hotelu Mir Amin Palace Hotel

Palác leží 50 minut od bejrútského letiště v pohoří Šúf v nadmořské výšce 900 metrů blízko historických městeček Bejt Ad-Dín a Dejr Al-Qamar.

Bejrút, Deir Al Qamar, Beit Ad Din

Během okružní jízdy Bejrútem se projedete po bejrútském nábřeží nad známými Holubími skalami, trasa pokračuje na slavnou obchodní třídu Hamra, poté navštívíte nevelké, ale velmi hezké Národní muzeum. Posledním bodem jízdy po Bejrútu bude náměstí Mučedníků, kde objevíte staré město s částí, na které probíhají první archeologické vykopávky, a prohlédnete si renovované domy v klasickém stylu včetně kostelů a mešit. Odsud zamíříte do Deir Al-Qamar, bývalého hlavního města horského Libanonu, v němž jsou k vidění paláce včetně slavného muzea Marie Baz, kostela Notre Dame a Fachreddínovy mešity ze 17. a 18.století. Vrcholem cesty je návštěva kouzelného paláce emíra Bašíra v Beit Ed-Dínu, který je mistrovským kouskem orientální architektury. Dnes je palác letní rezidencí libanonského prezidenta. Celodenní výlet zahrnuje služby anglicky hovořícího průvodce s licencí, služby řidiče a vstupné, výlet lze realizovat již od dvou osob.

Cena 2 499Kč za osobu

Formulář pro kalkulaci ceny zájezdu
Kalkulace zájezdu
Upravte si vše podle svých představ
 
 

Shrnutí

Termín zájezdu:
Délka zájezdu:
Délka ubytování:
Vaše celková cena zájezdu
Potřebujete poradit?
Hassan El Hassan
Jsem tu pro Vás

Další nabídky do Libanonu

 
 
 
odpovídá vašim parametrům

Láska libanonských emírů

Mir Amin Palace Hotel

Libanon, Bejt Ad-Dín

Specifikace cesty

4.12.2014 - 11.12.2014
7 nocí
7 nocí
2 dospělí, 1. dítě (2 roky), 2. dítě (4 roky)
Superior garden view room
All inclusive
Privátní transfer
Cestovní + Storno (do 50 tis. Kč)
OD 64 390 Kč

Cena zahrnuje

* Konečná cena je závislá na ceně letenky poskytnuté leteckou společností a taktéž na dostupnosti ubytovacích kapacit. Nabídka, kterou Vám zašleme bude obsahovat konečnou cenu se vším všudy.
Kontaktní údaje na poptávající osobu
Poptávající:
Zde je prostor pro jakékoliv případné zvláštní požadavky či bližší specifikace, které byste nám chtěli sdělit.
Odesláním této poptávky souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vytvoření nabídky a taktéž souhlasíte se všeobecnými obchodními podmínkami. Vámi uvedené informace budeme uchovávat v soulasu se Zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Vše zůstane pečlivě střeženo a zásadně je nebudeme sdílet či poskytovat třetím osobám.
Potřebujete poradit?
Hassan El Hassan
Jsem tu pro Vás
Zpět na nabídku Odeslat poptávku Poptávka je zcela nezávazná

Odesílám poptávku ...

Číslo Vaší objednávky:
Vaše nezávazná poptávka byla úspěšně odeslána a nyní stačí jen vyčkat na obdržení nabídky, náš personál se jí bude okamžitě zabývat.
Kdybyste mezitím měli jakékoli dotazy nebo byste si přál cokoliv změnit, neváhejte se na nás obrátit.

Omlouváme se, ale při odesílání poptávky došlo k technické chybě. Prosím zkuste to znovu, nebo nás kontaktujte telefonicky.

Proč cestovat s Palmyrou?

Dlouholetá zkušenostNa trhu jsme stabilně již od roku 1991 a naše zkušenosti se klientům vždy osvědčily Absolutní znalostS námi víte kam cestujete, neboť naše destinace známe, jako nikdo jiný na trhu Osobní přístupBudujeme vztah s klientem a vždy přihlížíme k individuálním potřebám FlexibilitaI když je kancelář zavřena, my jsme vám dostupní ve dne i v noci Jedinečné zázemíDíky našemu multikulturnímu původu máme zcela unikátní výhody