Loading Hledáme zájezdy podle Vaší představy.
Dejte nám prosím chvilku.

O Lybii

Dnes země nestabilní a s nejistou budoucností, avšak Lybie je pozoruhodnou zemí za politickou oponou. Jejím poodkrytím se vynoří země, o jejímž antickém odkazu nemá mnoho Evropanů tušení, ač se může velikostí směle rovnat Římu či Řecku. K zaběhnutému obrazu patří také krajina pokryta pouští, což je bezpochyby pravda. Sahara je v Lybii úžasná a navíc turistům skýtá skvělé pohodlí, jenže Lybie je i nádherně zelená Kyrenajka a krásné pláže, které jednoho dne budou patřit ke středozemským klenotům. 

Do Lybie jsme v minulosti organizovali úspěšné poznávací okruhy a nespočet našich stálých klientů se vydalo na individuální cestu na míru, aby pochopili v čem spočívá krása a hodnota této země. 

 

Lokalita

Lybie je zemí rozlehlou s plochou pokrývající 1 759 540 km². Lemovaná Středozemním mořem, za nímž leží břehy Evropy, Lybie sousedí hned se šesti zeměmi, a to Tuniskem, Alžírskem, Nigerem, Čadem, Súdánem a Egyptem. S výjimkou Súdánu jsou hranice s každou zemí poměrně dlouhé, a tudíž nelehce kontrolovatelné, proto klientům nedoporučujeme do pohraničních oblastí cestovat samostatně bez policejního doprovodu. Místní Sahara má své kouzlo, nicméně většina aglomerací se nachází na severu země u břehů Středozemního moře včetně úchvatných a nejlépe zachovalých antických měst celého Středomoří, která bývají nejčastěji navštěvovanými místy.

Nabídky do Lybie

 
 
 
odpovídá vašim parametrům
Je nám líto, ale Vašemu požadavku neodpovídá žádná nabídka.
Navštivte sekci Zájezdy na míru, kde nám můžete zaslat poptávku dle svých přání nebo nás kontaktuje a společně nalezneme či vytvoříme cestu na míru pro Vás.

Proč cestovat s Palmyrou?

Dlouholetá zkušenostNa trhu jsme stabilně již od roku 1991 a naše zkušenosti se klientům vždy osvědčily Absolutní znalostS námi víte kam cestujete, neboť naše destinace známe, jako nikdo jiný na trhu Osobní přístupBudujeme vztah s klientem a vždy přihlížíme k individuálním potřebám FlexibilitaI když je kancelář zavřena, my jsme vám dostupní ve dne i v noci Jedinečné zázemíDíky našemu multikulturnímu původu máme zcela unikátní výhody