Loading Hledáme zájezdy podle Vaší představy.
Dejte nám prosím chvilku.

Exotický Marrákeš

Exotický Marrákeš

Les Jardins de L´Agdal

Další obrázky
Zvětšit obrázek

Co jedinečného Vás čeká?

 • živý rodinný hotel
 • krásné zahrady, exotická medína a golf v blízkosti
 • polopenze v ceně

Něco málo o této nabídce

Pobyt v hotelu Les Jardins de l´Agdal je únikem do světa exotiky. Je to tak trochu jako dovolená u moře, ale na okraji města. Není to ovšem město jako každé jiné, má milion chutí, barev a příležitostí. Umožňuje užít si slunečních paprsků po velkou část roku, hrdě reprezentuje místní kuchyni i šikovné ruce řemeslníků a jeho tržiště jsou prostě nepřekonatelná.To vše rámuje exotická příroda, která vybízí vyrazit ven z bezpečí hotelové náruče a okusit její svůdnost.

Co naše ceny zahrnují

 • Osobní poradenství
 • Úpravu zájezdu na míru
 • Informační materiály o Maroku na cestu
 • Leteckou dopravu Praha - Marakéš - Praha vč. letištních tax v ekonomické třídě
 • Ubtování se stravováním dle Vašeho výběru
 • Privátní transfer z letiště do hotelu a zpět
 • Zákonné pojištění proti úpadku cestovní kanceláře
 • Pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna do Vámi zvolené hodnoty
 • Helpdesk 24/7 po celou dobu Vašeho pobytu

Popis hotelu Les Jardins de L´Agdal

Starší osvědčený hotel vyhledávají  hlavně rodiny s dětmi a mládež, protože právě pro ně hotel organizuje zábavné programy včetně večerní show a diskotéky. Hotel má obrovský centrální bazén, vnitřní krytý vyhřívaný bazén, saunu, jacuzzi, tradiční lázně, dva tenisové kurty, nákupní pasáž, čtyři restaurace (včetně restaurace pro gurmety či stylové andalusko-arabské) a dva bary. Všech 241 pokojů včetně 84 propojených a 17 apartmá s terasou a obývacím pokojem je standardně  vybaveno a zařízeno v útulném duchu. Příjemné je také to, že je zajištěna zdarma kyvadlová doprava do starého města, jež je vzdáleno 15 minut jízdy od hotelu. V komplexu je  banka, směnárna a bezdrátové bezplatné internetové připojení, tedy vše pro spokojenou a pohodovou klasickou dovolenou s bezpečným zázemím. Uvedené ceny obsahují polopenzi.

Vybavení hotelu Les Jardins de L´Agdal

hlavní restaurace, bar, kavárna, klub pro malé děti, sauna, noční klub, směnárna, business a internetové centrum, shuttle bus do města , Wi-Fi, parkoviště, živá zábava/animace, obchůdky/obchodní pasáž, banka, marocký hammám, krytý bazén, vířivka

Sport v hotelu Les Jardins de L´Agdal

bazén, vířivka, fitness, tenisové kurty, krytý bazén

Sport v okolí

golfové hříště, aquapark

Standard

Všechny standardní pokoje jsou zařízeny v útulném pozitivním duchu, dostatek prostoru umožnil začlenit do místnosti také odpočinkový kout, pokoje v přízemí mají terasu do zahrady, v patrech pak balkón s příležitostí pro slunění. V tomto typu pokoje je možné ubytovat dva dospělé a třetí osobu (dítě do 11,99 let nebo dospělého) na přistýlce. V případě zájmu o pokoj Junior Suite s prostornou terasou a velkým obývacím pokojem kontaktujte, prosím, CK.

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita Kapacita 2 osoby + přistýlka

Vlastnosti pokoje:

  výhled do zahrady
  výhled na město
  s balkonem /terasou
  obývací kout

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje minibar
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje fén
Vybavení pokoje vana
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje televize
Vybavení pokoje Wi-Fi
Vybavení pokoje telefon
Vybavení pokoje župan
Vybavení pokoje terasový nábytek
Vybavení pokoje WC
Vybavení pokoje bidet
Vybavení pokoje sofa
Vybavení pokoje psací stůl

Standard Pool View

Všechny standardní pokoje Pool View mají výhled na centrální bazén a jsou zařízeny v útulném pozitivním duchu, dostatek prostoru umožnil začlenit do místnosti odpočinkový kout, pokoje v přízemí mají terasu do zahrady, v patrech balkón s příležitostí pro slunění. V tomto typu pokoje je možné ubytovat dva dospělé a třetí osobu (dítě do 11,99 let nebo dospělého) na přistýlce.

V případě zájmu o pokoj Junior Suite s prostornou terasou a velkým obývacím pokojem kontaktujte, prosím, CK.

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita Kapacita 2 osoby + přistýlka

Vlastnosti pokoje:

  výhled do zahrady
  s balkonem /terasou
  obývací kout
výhled na bazén

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje minibar
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje fén
Vybavení pokoje vana
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje televize
Vybavení pokoje Wi-Fi
Vybavení pokoje telefon
Vybavení pokoje župan
Vybavení pokoje terasový nábytek
Vybavení pokoje WC
Vybavení pokoje bidet
Vybavení pokoje sofa
Vybavení pokoje psací stůl

Strava v hotelu Les Jardins de L´Agdal

Cena zahrnuje polopenzi, která se podává formou bufetu.

Poloha hotelu Les Jardins de L´Agdal

Velmi oblíbený rozhlehlý hotel se nachází na hlavním bulváru Mohameda VI. nedaleko starého města, 10 minut od letiště a zahrady Agdal. Nejbližší golfová hřiště jsou vzdálena 10 minut jízdy.

Zahrady Marakéše

Marákeš je od 11. století znám svými jedinečnými zahradami, které jsou oázou klidu a únikem před rušnými súky. Tento výlet Vás provede nejkrásnějšími z nich, a to především známou zahradou The Majorelle, ve které našel své poslední místo odpočinku módní návrhář Yves Saint Laurent. Během vyjížďky je možné také obhlédnout mohutné a dlouhé městské hradby, které patří k dalším symbolům metropole. Tento krátký výlet v délce cca 3 hodin se organizuje již od dvou osob.

Cena 1 238Kč za osobu


Za berberskými tradicemi

Tento výlet poskytne nádherná přírodní panoramata včetně výhledu na nejvyšší horu severní Afriky Džebel Tubkal (4167 m), která je častým cílem horolezců. Údolí vůkol pokrývá množství zeleně, hlavně dobů, cypřišů a také jej zdobí vesničky, jejich obyvatelstvo silně ctí místní tradice. Součástí výletu je oběd v jedné z kazeb s krásným výhledem. Z celodenního výletu  o délce cca 150 km se do hotelu vrátíte kolem 16,30. Výlet se realizuje již od 2 osob.

Cena 2 257Kč za osobu


Kouzelné údolí Ourika

Panenské údolí Ourika nedaleko Marakéše je považováno za jedno z nejmalebnějších v celém Maroku. Zelené pásy vegetace na úpatí pohoří Atlas jsou okouzlující. Cestou lze narazit na ruiny vesnice Aghmat, v níž zbylo jen mauzoleum Moatamida Ben Abbada, prince a andaluského básníka. Je-li pondělí, pak po několika kilometrech narazíte na velmi živý pondělní trh v Ourice. Stejnojmenná řeka  je příčinou plodnosti zdejšího kraje a přispěla také k vybudování unikátních vesniček se specifickou atmosférou na horských terasách. Tento kraj si bezpochyby vychutnáte u oběda, který se podává přímo v údolí. Výlet začíná cca v 9,30  a předpokládaný návrat do Marakéše je v 16,30, realizuje se už od dvou osob a oběd je zahrnut v ceně.

Cena 2 257Kč za osobu


Essaouira - město umění u Atlantiku

Bývalý slavný  Mogador s portugalskou pevností dnes nese název Essaouira a je centrem marockých umělců. Bílé město s modrými vchody s bohatou minulostí (Berbeři, Kartaginci, Portugalci, Arabové) dnes produkuje umělecký nábytek z túje zdobený slonovinou. Kromě toho lze shlédnout přístav rybářů, dílny se stříbrem, židovskou čtvrť, umělecké galerie a muze. Výlet skýtá také příležitost si užít pláže u Atlantského oceánu, nezahrnuje oběd, realizuje se od dvou osob a trvá od 9:30 do 19:00.

Cena 3 203Kč za osobu


Ourzazate - Vysokým Atlasem na magický jih

Tento náročnější výlet míří do jedné z nejatraktivnějších částí Maroka, které jsou velmi vyhledávány filmovými štáby.  Cesta vede přes hory Vysokého Atlasu průsmykem Tizi n´Tichka ve výšce 2260 metry a lemuje ji množství malebných berberských vesniček na úbočích. Hlavním bodem programu je návštěva ksaru Ait BenHaddou, který je součástí seznamu Unesca a v němž se točily např. filmy Lawrence z Arábie nebo Gladiátor. Poznáme také město Ourzazate a kazby Taourirt a Tiffoultoute, které byly sídlem Glaoui - starého paši z Marakéše. Po obědě v místní restauraci následuje návrat, náročný výlet začíná již v 7,30 a předpokládaný příjezd zpět do Marakéše je v 19,00. Realizuje se od dvou osob, v ceně je oběd a je třeba počítat s tím, že během dne urazíte  400 km.

Cena 3 385Kč za osobu

Formulář pro kalkulaci ceny zájezdu
Kalkulace zájezdu
Upravte si vše podle svých představ
 
 

Shrnutí

Termín zájezdu:
Délka zájezdu:
Délka ubytování:
Vaše celková cena zájezdu
Potřebujete poradit?
Hassan El Hassan
Jsem tu pro Vás

Další nabídky do Maroka

 
 
 
odpovídá vašim parametrům

Typ zájezdu: Pobytový zájezd Země: Maroko Třída hotelu: hotel Účel cesty: Kulinářské zážitky

Exotický Marrákeš

Les Jardins de L´Agdal

Maroko, Marrákeš

Specifikace cesty

4.12.2014 - 11.12.2014
7 nocí
7 nocí
2 dospělí, 1. dítě (2 roky), 2. dítě (4 roky)
Superior garden view room
All inclusive
Privátní transfer
Cestovní + Storno (do 50 tis. Kč)
OD 64 390 Kč

Cena zahrnuje

* Konečná cena je závislá na ceně letenky poskytnuté leteckou společností a taktéž na dostupnosti ubytovacích kapacit. Nabídka, kterou Vám zašleme bude obsahovat konečnou cenu se vším všudy.
Kontaktní údaje na poptávající osobu
Poptávající:
Zde je prostor pro jakékoliv případné zvláštní požadavky či bližší specifikace, které byste nám chtěli sdělit.
Odesláním této poptávky souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vytvoření nabídky a taktéž souhlasíte se všeobecnými obchodními podmínkami. Vámi uvedené informace budeme uchovávat v soulasu se Zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Vše zůstane pečlivě střeženo a zásadně je nebudeme sdílet či poskytovat třetím osobám.
Potřebujete poradit?
Hassan El Hassan
Jsem tu pro Vás
Zpět na nabídku Odeslat poptávku Poptávka je zcela nezávazná

Odesílám poptávku ...

Číslo Vaší objednávky:
Vaše nezávazná poptávka byla úspěšně odeslána a nyní stačí jen vyčkat na obdržení nabídky, náš personál se jí bude okamžitě zabývat.
Kdybyste mezitím měli jakékoli dotazy nebo byste si přál cokoliv změnit, neváhejte se na nás obrátit.

Omlouváme se, ale při odesílání poptávky došlo k technické chybě. Prosím zkuste to znovu, nebo nás kontaktujte telefonicky.

Proč cestovat s Palmyrou?

Dlouholetá zkušenostNa trhu jsme stabilně již od roku 1991 a naše zkušenosti se klientům vždy osvědčily Absolutní znalostS námi víte kam cestujete, neboť naše destinace známe, jako nikdo jiný na trhu Osobní přístupBudujeme vztah s klientem a vždy přihlížíme k individuálním potřebám FlexibilitaI když je kancelář zavřena, my jsme vám dostupní ve dne i v noci Jedinečné zázemíDíky našemu multikulturnímu původu máme zcela unikátní výhody