Loading Hledáme zájezdy podle Vaší představy.
Dejte nám prosím chvilku.

Klíč k marocké kuchyni

Klíč k marocké kuchyni

Les Borj De La Kasbah

Další obrázky
Zvětšit obrázek

Co jedinečného Vás čeká?

 • vynikající kuchyně
 • kurzy vaření
 • pokoje pro single cestující
 • bazén

Něco málo o této nabídce

Prostorný riad vyrostl po čtyřech letech práce marockých uměleckých řemeslníků přímo za zdmi královského paláce na místě původních šesti domů a jednoho riadu, jeho prostory umožnily zakomponovat do vybavení sympatický bazén se slunečnou terasou. Riad proslul výbornou kuchyní a jeho hosté si svou kuchařskou zdatnost mohou vyzkoušet společně s místními kuchaři. Ti ostatní mohou poznávat nejen krásy Marrákeše, ale také třeba zamířit na golfová hřiště.

Co naše ceny zahrnují

 • Osobní poradenství
 • Úpravu zájezdu na míru
 • Informační materiály o Maroku na cestu
 • Leteckou dopravu Praha - Marakéš - Praha vč. letištních tax v ekonomické třídě
 • Ubtování se stravováním dle Vašeho výběru
 • Privátní transfer z letiště do hotelu a zpět
 • Zákonné pojištění proti úpadku cestovní kanceláře
 • Pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna do Vámi zvolené hodnoty
 • Helpdesk 24/7 po celou dobu Vašeho pobytu

Popis hotelu Les Borj De La Kasbah

Riad je dobře přístupný minibusem nebo taxislužbou. Po otevření svých bran v roce 2006 čekalo na hosty 18 pokojů včetně tří apartmá v maurském stylu, čtyři krásná pátia s nezbytnými pomeračovníky a fontánami a také lázeňský dvůr s vyhřívaným bazénem (10x5 m) přímo u zdi jedné z marrákešských bran. Všechny dvorany  v typickém místním barevném provedení jsou propojeny pasážemi, které Vás zavedou do baru, dvou společenských salónů, internetového wi-fi koutku (zdarma), sauny, tradičního hammámu či do restaurace, která nabízí vegetariánské, marocké a francouzské speciality podle doporučení věhlasných michellinských kuchařů. Pokoje jsou odhlučněny, jsou vybaveny vanou nebo sprchou, topením, klimatizací, sejfem, fénem, minibarem, telefonem a satelitní televizí. Každý z pokojů je originálem a patří k němu drobné pozornosti jako růže a ovoce. Hosté mohou během pobytů absolvovat lekce vaření (organizují se již od dvou osob) nebo kromě města zamířit na některé z šesti golfových hřišť.

Vybavení hotelu Les Borj De La Kasbah

hlavní restaurace, tematická restaurace, lázně, sauna, business a internetové centrum, kurzy vaření, Wi-Fi, bezbariérový přístup, marocký hammám, bar u bazénu

Sport v hotelu Les Borj De La Kasbah

vyhřívaný bazén

Sport v okolí

golfové hříště

Single

Tento typ pokoje o 10 metrech čtverečních je cenově i velikostí uzpůsoben pro jediného hosta, který cestuje sám bez doprovodu. Pokoj je standardně vybaven jako všechny ostatní, liší se jen menším prostorem.

Kapacita pokoje:

Kapacita 1 osoba

Vlastnosti pokoje:

  nekuřácký
  výhled na nádvoří paláce

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje minibar
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje fén
Vybavení pokoje vana
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje televize
Vybavení pokoje telefon
Vybavení pokoje WC
Vybavení pokoje psací stůl

Standard double

Pokoj typu standard má velikost 16-19 m2 , nachází se v přízemí i prvním patře a je otočen směrem do pátia. Žádný z těchto pokojů není designově identický, v tomto typu pokoje je možné ubytovat max. dvě dospělé osoby. Milou pozorností je ovoce a květiny.

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita 2 osoby

Vlastnosti pokoje:

  nekuřácký
  výhled na nádvoří paláce

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje minibar
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje fén
Vybavení pokoje vana
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje televize
Vybavení pokoje telefon
Vybavení pokoje WC
Vybavení pokoje psací stůl

Suite

Nejprostornější tři apartmá o rozloze téměř 30 metrů čtverečních umožňují ubytování dvou dospělých a jednoho dítěte do 11,99 let. Stejně jako základní typy pokojů jsou standardně vybaveny, otočeny směrem do pátia a design každého z nich je originálem.

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita Kapacita 2 osoby + přistýlka

Vlastnosti pokoje:

  nekuřácký
výhled na bazén
  výhled na nádvoří paláce

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje minibar
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje fén
Vybavení pokoje vana
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje televize
Vybavení pokoje telefon
Vybavení pokoje WC
Vybavení pokoje psací stůl
Vybavení pokoje denně čerstvé ovoce

Strava v hotelu Les Borj De La Kasbah

Při rezervaci lze pobyt objednat se snídaní nebo polopenzí, kterou vzhledem k vynikající kuchyni doporučujeme.

Poloha hotelu Les Borj De La Kasbah

Riad se nachází na okraji starého města, za jehož zdmi začíná tzv. nové město a rozsáhlé parky, v tomto případě konkrétně zahrady Agdal. Od letiště riad dělí 15 minut jízdy, šest místních golfových hřišť (většinou z 18-27 jamkami) je vzdáleno 15-20 minut jízdy.

Zahrady Marakéše

Marákeš je od 11. století znám svými jedinečnými zahradami, které jsou oázou klidu a únikem před rušnými súky. Tento výlet Vás provede nejkrásnějšími z nich, a to především známou zahradou The Majorelle, ve které našel své poslední místo odpočinku módní návrhář Yves Saint Laurent. Během vyjížďky je možné také obhlédnout mohutné a dlouhé městské hradby, které patří k dalším symbolům metropole. Tento krátký výlet v délce cca 3 hodin se organizuje již od dvou osob.

Cena 1 238Kč za osobu


Za berberskými tradicemi

Tento výlet poskytne nádherná přírodní panoramata včetně výhledu na nejvyšší horu severní Afriky Džebel Tubkal (4167 m), která je častým cílem horolezců. Údolí vůkol pokrývá množství zeleně, hlavně dobů, cypřišů a také jej zdobí vesničky, jejich obyvatelstvo silně ctí místní tradice. Součástí výletu je oběd v jedné z kazeb s krásným výhledem. Z celodenního výletu  o délce cca 150 km se do hotelu vrátíte kolem 16,30. Výlet se realizuje již od 2 osob.

Cena 2 257Kč za osobu


Kouzelné údolí Ourika

Panenské údolí Ourika nedaleko Marakéše je považováno za jedno z nejmalebnějších v celém Maroku. Zelené pásy vegetace na úpatí pohoří Atlas jsou okouzlující. Cestou lze narazit na ruiny vesnice Aghmat, v níž zbylo jen mauzoleum Moatamida Ben Abbada, prince a andaluského básníka. Je-li pondělí, pak po několika kilometrech narazíte na velmi živý pondělní trh v Ourice. Stejnojmenná řeka  je příčinou plodnosti zdejšího kraje a přispěla také k vybudování unikátních vesniček se specifickou atmosférou na horských terasách. Tento kraj si bezpochyby vychutnáte u oběda, který se podává přímo v údolí. Výlet začíná cca v 9,30  a předpokládaný návrat do Marakéše je v 16,30, realizuje se už od dvou osob a oběd je zahrnut v ceně.

Cena 2 257Kč za osobu


Essaouira - město umění u Atlantiku

Bývalý slavný  Mogador s portugalskou pevností dnes nese název Essaouira a je centrem marockých umělců. Bílé město s modrými vchody s bohatou minulostí (Berbeři, Kartaginci, Portugalci, Arabové) dnes produkuje umělecký nábytek z túje zdobený slonovinou. Kromě toho lze shlédnout přístav rybářů, dílny se stříbrem, židovskou čtvrť, umělecké galerie a muze. Výlet skýtá také příležitost si užít pláže u Atlantského oceánu, nezahrnuje oběd, realizuje se od dvou osob a trvá od 9:30 do 19:00.

Cena 3 203Kč za osobu


Ourzazate - Vysokým Atlasem na magický jih

Tento náročnější výlet míří do jedné z nejatraktivnějších částí Maroka, které jsou velmi vyhledávány filmovými štáby.  Cesta vede přes hory Vysokého Atlasu průsmykem Tizi n´Tichka ve výšce 2260 metry a lemuje ji množství malebných berberských vesniček na úbočích. Hlavním bodem programu je návštěva ksaru Ait BenHaddou, který je součástí seznamu Unesca a v němž se točily např. filmy Lawrence z Arábie nebo Gladiátor. Poznáme také město Ourzazate a kazby Taourirt a Tiffoultoute, které byly sídlem Glaoui - starého paši z Marakéše. Po obědě v místní restauraci následuje návrat, náročný výlet začíná již v 7,30 a předpokládaný příjezd zpět do Marakéše je v 19,00. Realizuje se od dvou osob, v ceně je oběd a je třeba počítat s tím, že během dne urazíte  400 km.

Cena 3 385Kč za osobu

Formulář pro kalkulaci ceny zájezdu
Kalkulace zájezdu
Upravte si vše podle svých představ
 
 

Shrnutí

Termín zájezdu:
Délka zájezdu:
Délka ubytování:
Vaše celková cena zájezdu
Potřebujete poradit?
Hassan El Hassan
Jsem tu pro Vás

Další nabídky do Maroka

 
 
 
odpovídá vašim parametrům

Typ zájezdu: Pobytový zájezd Země: Maroko Třída hotelu: rijád Účel cesty: Kulinářské zážitky

Klíč k marocké kuchyni

Les Borj De La Kasbah

Maroko, Marrákeš

Specifikace cesty

4.12.2014 - 11.12.2014
7 nocí
7 nocí
2 dospělí, 1. dítě (2 roky), 2. dítě (4 roky)
Superior garden view room
All inclusive
Privátní transfer
Cestovní + Storno (do 50 tis. Kč)
OD 64 390 Kč

Cena zahrnuje

* Konečná cena je závislá na ceně letenky poskytnuté leteckou společností a taktéž na dostupnosti ubytovacích kapacit. Nabídka, kterou Vám zašleme bude obsahovat konečnou cenu se vším všudy.
Kontaktní údaje na poptávající osobu
Poptávající:
Zde je prostor pro jakékoliv případné zvláštní požadavky či bližší specifikace, které byste nám chtěli sdělit.
Odesláním této poptávky souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vytvoření nabídky a taktéž souhlasíte se všeobecnými obchodními podmínkami. Vámi uvedené informace budeme uchovávat v soulasu se Zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Vše zůstane pečlivě střeženo a zásadně je nebudeme sdílet či poskytovat třetím osobám.
Potřebujete poradit?
Hassan El Hassan
Jsem tu pro Vás
Zpět na nabídku Odeslat poptávku Poptávka je zcela nezávazná

Odesílám poptávku ...

Číslo Vaší objednávky:
Vaše nezávazná poptávka byla úspěšně odeslána a nyní stačí jen vyčkat na obdržení nabídky, náš personál se jí bude okamžitě zabývat.
Kdybyste mezitím měli jakékoli dotazy nebo byste si přál cokoliv změnit, neváhejte se na nás obrátit.

Omlouváme se, ale při odesílání poptávky došlo k technické chybě. Prosím zkuste to znovu, nebo nás kontaktujte telefonicky.

Proč cestovat s Palmyrou?

Dlouholetá zkušenostNa trhu jsme stabilně již od roku 1991 a naše zkušenosti se klientům vždy osvědčily Absolutní znalostS námi víte kam cestujete, neboť naše destinace známe, jako nikdo jiný na trhu Osobní přístupBudujeme vztah s klientem a vždy přihlížíme k individuálním potřebám FlexibilitaI když je kancelář zavřena, my jsme vám dostupní ve dne i v noci Jedinečné zázemíDíky našemu multikulturnímu původu máme zcela unikátní výhody