Loading Hledáme zájezdy podle Vaší představy.
Dejte nám prosím chvilku.

Tajemství Dvou věží

Tajemství Dvou věží

Les Deux Tours

Další obrázky
Zvětšit obrázek

Co jedinečného Vás čeká?

 • výjimečná atmosféra díky skvělému personálu
 • prostorné pokoje vč. apartmá s vlastním vyhřívaným bazénem
 • golf v těsné blízkosti

Něco málo o této nabídce

Pobyt v tomto netypickém hotelu uprostřed andaluské zahrady je příležitostí, jak nasát atmosféru marockého venkova, v němž se propojuje tradice a moderna, impresionistická nálada s krásou okolního palmového háje, v němž je umístěn. Je tipem na netradiční víkend s rodinou, která se rázem ocitne uprostřed přírody plné zvuků ptactva, orientální hudby gnawa, vůně koření a pomerančovníků. Zároveň umožňuje poznat hektické centrum Marrakéše s jeho rozmanitými súky, anebo je dobrou základnou pro víkend na golfovém greenu vzdáleném jen pět minut jízdy. Česká veřejnost měla příležitost Les Deux Tours zahlédnout ve filmu Marie Poledňákové Líbáš jako ďábel.

Co naše ceny zahrnují

 • Osobní poradenství
 • Úpravu zájezdu na míru
 • Informační materiály o Maroku na cestu
 • Leteckou dopravu Praha - Marakéš - Praha vč. letištních tax v ekonomické třídě
 • Ubtování se stravováním dle Vašeho výběru
 • Privátní transfer z letiště do hotelu a zpět
 • Zákonné pojištění proti úpadku cestovní kanceláře
 • Pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna do Vámi zvolené hodnoty
 • Helpdesk 24/7 po celou dobu Vašeho pobytu

Popis hotelu Les Deux Tours

Areál na ploše tří hektarů je zahradou v andaluském stylu s fontánami a rybníčky s lekníny uprostřed exotického palmového háje. K výjimečné atmosféře přispívají četná arkády, tichá romantická zákoutí a terasy. Hotel má centrální vyhřívaný bazén na ploše 28 x5 metrů, dvě restaurace (z toho jednu u bazénu) a především vzdušné a velmi prostorné pokoje, v nichž nechybí mj. krb, rychlovarná konvice, minibar, čaj, káva, župan či wi-fi. Kromě klasických pokojů jsou k dispozici prostornější apartmány s velkou obývací částí a kanceláří, pět apartmá (125 m2) s privátními vyhřívanými bazény a jedno apartmá s vířivkou. Rodinám s dětmi jsou určitě speciální rodinné pokoje s výhledem do zahrady. Pozornost hotelu se projevuje ve všech ohledech a je vstřícný i vůči domácím mazlíčkům. Zajistí Vám mj. také lekce vaření či výlet do aromatické zahrady Nectarome na úpatí Atlasu, z níž se připravují kosmetické výrobky používané v místní lázni.

Vybavení hotelu Les Deux Tours

hlavní restaurace, tematická restaurace, bar, business a internetové centrum, knihovna, kurzy vaření, shuttle bus do města , Wi-Fi, parkoviště, živá zábava/animace, obchůdky/obchodní pasáž, hlídání dětí, pára, bezbariérový přístup, marocký hammám

Sport v hotelu Les Deux Tours

kulečník, vyhřívaný bazén

Sport v okolí

tenisové kurty, jízda na koních , golfové hříště, trekking

Classic

Třetinu celkového počtu pokojů v Les Deux Tours představují pokoje typu klasik, mají 25 m2, některé z nich mají krb, všechny pak ústřední topení, vanu nebo sprchu, k dispozici je rychlovarná konvice s čajem a kávou. V tomto typu pokoje je možné ubytovat dva dospělé nebo dva dospělé a třetí osobu na přistýlce.

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita Kapacita 2 osoby + přistýlka

Vlastnosti pokoje:

  bezbariérový přístup
s výhledem do přírody

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje minibar
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje vana
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje televize
Vybavení pokoje Wi-Fi
Vybavení pokoje rychlovarná konvice
Vybavení pokoje telefon
Vybavení pokoje župan
Vybavení pokoje WC
Vybavení pokoje psací stůl
Vybavení pokoje krb
Vybavení pokoje topení

Junior Suite

Další třetinu celkového počtu pokojů v Les Deux Tours představují pokoje typu Junior Suite, mají 40 m2, a proto disponují také velkou obývací částí a pracovnou,  některé z nich mají krb, všechny pak ústřední topení, vanu nebo sprchu, k dispozici je rychlovarná konvice s čajem a kávou. V tomto typu pokoje je možné ubytovat dva dospělé nebo dva dospělé a třetí osobu na přistýlce.

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita Kapacita 2 osoby + přistýlka

Vlastnosti pokoje:

  bezbariérový přístup
  výhled do zahrady
  s balkonem /terasou
  obývací kout

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje minibar
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje vana
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje televize
Vybavení pokoje Wi-Fi
Vybavení pokoje rychlovarná konvice
Vybavení pokoje telefon
Vybavení pokoje župan
Vybavení pokoje WC
Vybavení pokoje psací stůl
Vybavení pokoje krb
Vybavení pokoje topení

Premium Family

Tento typ pokoje o 70-100 m2 velkou obývací částí a výhledem do zahrady je ideální pro rodiče s dospívajícími dětmi,  některé z nich mají krb, všechny také ústřední topení, vanu nebo sprchu, k dispozici je rychlovarná konvice s čajem a kávou. Tento typ pokoje je určen pro ubytování čtyř osob.

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita Kapacita Kapacita 4 osoby

Vlastnosti pokoje:

  bezbariérový přístup
  výhled do zahrady
  s balkonem /terasou
  obývací kout

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje minibar
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje fén
Vybavení pokoje vana
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje televize
Vybavení pokoje Wi-Fi
Vybavení pokoje rychlovarná konvice
Vybavení pokoje telefon
Vybavení pokoje župan
Vybavení pokoje WC
Vybavení pokoje psací stůl
Vybavení pokoje krb
Vybavení pokoje topení

Strava v hotelu Les Deux Tours

Při rezervaci lze objednat pobyt se snídaní, polopenzí nebo plnou penzí , jedná se o marocko-francouzskou kuchyni připravovanou z čerstvých potravin v okolí. Jídlo se podává servírovaným způsobem, snídaně a večeře v hlavní restauraci, obědy u bazénu. Na požádaní lze jídlo servírovat také přímo na pokojích, terasách nebo je také možné připravit romantickou večeři v některém skrytém zákoutí zahrady.

Poloha hotelu Les Deux Tours

Hotel se nachází uprostřed známého palmového háje necelé tři hodiny jízdy od letiště v Agadiru, 22 minut jízdy od letiště v Marrákeši a 12 minut od historického centra Marrákeše, kam je třikrát denně zajištěna zdarma kyvadlová doprava. 

Zahrady Marakéše

Marákeš je od 11. století znám svými jedinečnými zahradami, které jsou oázou klidu a únikem před rušnými súky. Tento výlet Vás provede nejkrásnějšími z nich, a to především známou zahradou The Majorelle, ve které našel své poslední místo odpočinku módní návrhář Yves Saint Laurent. Během vyjížďky je možné také obhlédnout mohutné a dlouhé městské hradby, které patří k dalším symbolům metropole. Tento krátký výlet v délce cca 3 hodin se organizuje již od dvou osob.

Cena 1 238Kč za osobu


Za berberskými tradicemi

Tento výlet poskytne nádherná přírodní panoramata včetně výhledu na nejvyšší horu severní Afriky Džebel Tubkal (4167 m), která je častým cílem horolezců. Údolí vůkol pokrývá množství zeleně, hlavně dobů, cypřišů a také jej zdobí vesničky, jejich obyvatelstvo silně ctí místní tradice. Součástí výletu je oběd v jedné z kazeb s krásným výhledem. Z celodenního výletu  o délce cca 150 km se do hotelu vrátíte kolem 16,30. Výlet se realizuje již od 2 osob.

Cena 2 257Kč za osobu


Kouzelné údolí Ourika

Panenské údolí Ourika nedaleko Marakéše je považováno za jedno z nejmalebnějších v celém Maroku. Zelené pásy vegetace na úpatí pohoří Atlas jsou okouzlující. Cestou lze narazit na ruiny vesnice Aghmat, v níž zbylo jen mauzoleum Moatamida Ben Abbada, prince a andaluského básníka. Je-li pondělí, pak po několika kilometrech narazíte na velmi živý pondělní trh v Ourice. Stejnojmenná řeka  je příčinou plodnosti zdejšího kraje a přispěla také k vybudování unikátních vesniček se specifickou atmosférou na horských terasách. Tento kraj si bezpochyby vychutnáte u oběda, který se podává přímo v údolí. Výlet začíná cca v 9,30  a předpokládaný návrat do Marakéše je v 16,30, realizuje se už od dvou osob a oběd je zahrnut v ceně.

Cena 2 257Kč za osobu


Essaouira - město umění u Atlantiku

Bývalý slavný  Mogador s portugalskou pevností dnes nese název Essaouira a je centrem marockých umělců. Bílé město s modrými vchody s bohatou minulostí (Berbeři, Kartaginci, Portugalci, Arabové) dnes produkuje umělecký nábytek z túje zdobený slonovinou. Kromě toho lze shlédnout přístav rybářů, dílny se stříbrem, židovskou čtvrť, umělecké galerie a muze. Výlet skýtá také příležitost si užít pláže u Atlantského oceánu, nezahrnuje oběd, realizuje se od dvou osob a trvá od 9:30 do 19:00.

Cena 3 203Kč za osobu


Ourzazate - Vysokým Atlasem na magický jih

Tento náročnější výlet míří do jedné z nejatraktivnějších částí Maroka, které jsou velmi vyhledávány filmovými štáby.  Cesta vede přes hory Vysokého Atlasu průsmykem Tizi n´Tichka ve výšce 2260 metry a lemuje ji množství malebných berberských vesniček na úbočích. Hlavním bodem programu je návštěva ksaru Ait BenHaddou, který je součástí seznamu Unesca a v němž se točily např. filmy Lawrence z Arábie nebo Gladiátor. Poznáme také město Ourzazate a kazby Taourirt a Tiffoultoute, které byly sídlem Glaoui - starého paši z Marakéše. Po obědě v místní restauraci následuje návrat, náročný výlet začíná již v 7,30 a předpokládaný příjezd zpět do Marakéše je v 19,00. Realizuje se od dvou osob, v ceně je oběd a je třeba počítat s tím, že během dne urazíte  400 km.

Cena 3 385Kč za osobu

Formulář pro kalkulaci ceny zájezdu
Kalkulace zájezdu
Upravte si vše podle svých představ
 
 

Shrnutí

Termín zájezdu:
Délka zájezdu:
Délka ubytování:
Vaše celková cena zájezdu
Potřebujete poradit?
Hassan El Hassan
Jsem tu pro Vás

Další nabídky do Maroka

 
 
 
odpovídá vašim parametrům

Tajemství Dvou věží

Les Deux Tours

Maroko, Marrákeš

Specifikace cesty

4.12.2014 - 11.12.2014
7 nocí
7 nocí
2 dospělí, 1. dítě (2 roky), 2. dítě (4 roky)
Superior garden view room
All inclusive
Privátní transfer
Cestovní + Storno (do 50 tis. Kč)
OD 64 390 Kč

Cena zahrnuje

* Konečná cena je závislá na ceně letenky poskytnuté leteckou společností a taktéž na dostupnosti ubytovacích kapacit. Nabídka, kterou Vám zašleme bude obsahovat konečnou cenu se vším všudy.
Kontaktní údaje na poptávající osobu
Poptávající:
Zde je prostor pro jakékoliv případné zvláštní požadavky či bližší specifikace, které byste nám chtěli sdělit.
Odesláním této poptávky souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vytvoření nabídky a taktéž souhlasíte se všeobecnými obchodními podmínkami. Vámi uvedené informace budeme uchovávat v soulasu se Zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Vše zůstane pečlivě střeženo a zásadně je nebudeme sdílet či poskytovat třetím osobám.
Potřebujete poradit?
Hassan El Hassan
Jsem tu pro Vás
Zpět na nabídku Odeslat poptávku Poptávka je zcela nezávazná

Odesílám poptávku ...

Číslo Vaší objednávky:
Vaše nezávazná poptávka byla úspěšně odeslána a nyní stačí jen vyčkat na obdržení nabídky, náš personál se jí bude okamžitě zabývat.
Kdybyste mezitím měli jakékoli dotazy nebo byste si přál cokoliv změnit, neváhejte se na nás obrátit.

Omlouváme se, ale při odesílání poptávky došlo k technické chybě. Prosím zkuste to znovu, nebo nás kontaktujte telefonicky.

Proč cestovat s Palmyrou?

Dlouholetá zkušenostNa trhu jsme stabilně již od roku 1991 a naše zkušenosti se klientům vždy osvědčily Absolutní znalostS námi víte kam cestujete, neboť naše destinace známe, jako nikdo jiný na trhu Osobní přístupBudujeme vztah s klientem a vždy přihlížíme k individuálním potřebám FlexibilitaI když je kancelář zavřena, my jsme vám dostupní ve dne i v noci Jedinečné zázemíDíky našemu multikulturnímu původu máme zcela unikátní výhody