Loading Hledáme zájezdy podle Vaší představy.
Dejte nám prosím chvilku.

Na golf stylově

Na golf stylově

Dar Rhizlane

Další obrázky
Zvětšit obrázek

Co jedinečného Vás čeká?

 • osobní péče, zážitky pro gurmety
 • speciální golfové balíčky
 • jedna masáž zdarma v případě min. pobytu na 4 noci

Něco málo o této nabídce

Když místní architekt Charles Boccara navrhl elegantní vilu Rhizlane, ani jej nenapadlo, že z něj jednou bude obdivovaný hotel. Umístil ji na výborné místo, a to těsně za luxusní rezidenční čtvrť  Hivernage, která se nachází za zdmi starého města, polohou se však turisté neocitají  od  jeho života v izolaci. Pěšky jste v srdci města za 15-20 minut a za dvě minuty se můžete ocitnout na obědě ve vyhlášeném luxusním hotelu La Mamounia. 

Co naše ceny zahrnují

 • Osobní poradenství
 • Úpravu zájezdu na míru
 • Informační materiály o Maroku na cestu
 • Leteckou dopravu Praha - Marakéš - Praha vč. letištních tax v ekonomické třídě
 • Ubtování se stravováním dle Vašeho výběru
 • Privátní transfer z letiště do hotelu a zpět
 • Zákonné pojištění proti úpadku cestovní kanceláře
 • Pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna do Vámi zvolené hodnoty
 • Helpdesk 24/7 po celou dobu Vašeho pobytu

Popis hotelu Dar Rhizlane

Vila je ukryta v naprosto úchvatné zahradě se záplavou růží a dalších subrotropických stromů a rostlin s udržovaným bazénem. Výhled na zahradu je zaručen ze všech 12 pokojů, z nichž ty levnější  mají jména, která symbolizují vůně Orientu – santál, mošus, jasmín, ambru atd., všechny typy pokoje a apartmá jsou vybaveny terasou, na kterou může být naservírována snídaně. Večeře nebo obědy v marockém stylu nejsou na kategorii hotelu drahé a internet v recepci a u bazénu je zdarma. Toto honosné, vzdušné, romantické ubytování uvítají i početné rodiny s dětmi, pro které jsou určeny velkorysé apartmány. Součástí ceny je odpolední čaj podávaný u bazénu po 16.hodině. Na uvítanou na hosty čeká čaj, minerální voda a ovoce. Při minimálním pobytu na čtyři noci je hostovi poskytnuta jedna masáž zdarma. Hotel lze objednat také jakou součást speciálního balíčku na prodloužený víkend, svatební cestu, gurmet víkend, víkend s výletem na divoký Jih či např. víkend s golfem (více info v CK). 

Vybavení hotelu Dar Rhizlane

hlavní restaurace, tematická restaurace, bar, kavárna, lázně, business a internetové centrum, Wi-Fi, parkoviště, bezbariérový přístup

Sport v hotelu Dar Rhizlane

bazén

Sport v okolí

golfové hříště

Serail Room

Jedná se o základní typ pokoje v prvním patře s terasou, který hostům dopřává dostatek prostoru a interirér v duchu marockého a islámského umění v luxusním provedení. Součástí obývacího pokoje je mj. krb. Všechny typy pokojů a apartmá jsou vybaveny menší koupelnou s fénem, odděleným WC, velkými postelemi, satelitní televizí, rychlovarnou konvicí, ústředním topením nebo invidividuální klimatizací, sejfem a  minibarem zdarma. Na pokoji lze ubytovat dvě dospělé osoby a miminko do tří let.

Během novoročního období hotel vyžaduje min. pobyt na 5 nocí.

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita Kapacita 2 osoby + přistýlka

Vlastnosti pokoje:

  bezbariérový přístup
  výhled do zahrady
  výhled na město
  s balkonem /terasou
  obývací kout
výhled na bazén

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje minibar
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje fén
Vybavení pokoje vana
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje televize
Vybavení pokoje Wi-Fi
Vybavení pokoje rychlovarná konvice
Vybavení pokoje telefon
Vybavení pokoje terasový nábytek
Vybavení pokoje šatna
Vybavení pokoje WC
Vybavení pokoje sofa
Vybavení pokoje psací stůl
Vybavení pokoje přístup k internetu
Vybavení pokoje krb

Deluxe Jardin Room

Pokoj Deluxe Jardin se nachází v přízemí nebo prvním patře. V prvním případě má host k dispozici privátní zahradu,ve druhém terasu. Součástí obývacího pokoje je krb, v rámci sociálního zařízení oddělené WC. V tomto typu pokoje je možné ubytovat max. dva dospělé a miminko do 3 let.

V případě zájmu o apartmá lze vybírat z  několika typů, více info sdělí CK.

Během novoročního období hotel vyžaduje min. pobyt na 5 nocí.

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita Kapacita 2 osoby + přistýlka

Vlastnosti pokoje:

  bezbariérový přístup
  výhled do zahrady
  s balkonem /terasou
  obývací kout
výhled na bazén
  s vlastní zahradou

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje minibar
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje fén
Vybavení pokoje vana
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje televize
Vybavení pokoje Wi-Fi
Vybavení pokoje telefon
Vybavení pokoje župan
Vybavení pokoje terasový nábytek
Vybavení pokoje šatna
Vybavení pokoje WC
Vybavení pokoje sofa
Vybavení pokoje psací stůl
Vybavení pokoje krb

Strava v hotelu Dar Rhizlane

V ceně ubytování se poskytuje snídaně. Večeře nebo obědy v marockém stylu si můžete vychutnat v restauraci Gastronomic formou a la carte, polopenzi však nelze předem objednat.

Poloha hotelu Dar Rhizlane

Od vily je srdce města vzdáleno 15-20 minut chůze a za dvě minuty se můžete ocitnout na obědě ve vyhlášeném luxusním hotelu La Mamounia. Dar Rhizlane je příležitostí, jak si užít kouzla marocké pohostinnosti v naprostém soukromí a výborného přístupu do města nebo na golfová hřiště (více info v CK).

Zahrady Marakéše

Marákeš je od 11. století znám svými jedinečnými zahradami, které jsou oázou klidu a únikem před rušnými súky. Tento výlet Vás provede nejkrásnějšími z nich, a to především známou zahradou The Majorelle, ve které našel své poslední místo odpočinku módní návrhář Yves Saint Laurent. Během vyjížďky je možné také obhlédnout mohutné a dlouhé městské hradby, které patří k dalším symbolům metropole. Tento krátký výlet v délce cca 3 hodin se organizuje již od dvou osob.

Cena 1 238Kč za osobu


Za berberskými tradicemi

Tento výlet poskytne nádherná přírodní panoramata včetně výhledu na nejvyšší horu severní Afriky Džebel Tubkal (4167 m), která je častým cílem horolezců. Údolí vůkol pokrývá množství zeleně, hlavně dobů, cypřišů a také jej zdobí vesničky, jejich obyvatelstvo silně ctí místní tradice. Součástí výletu je oběd v jedné z kazeb s krásným výhledem. Z celodenního výletu  o délce cca 150 km se do hotelu vrátíte kolem 16,30. Výlet se realizuje již od 2 osob.

Cena 2 257Kč za osobu


Kouzelné údolí Ourika

Panenské údolí Ourika nedaleko Marakéše je považováno za jedno z nejmalebnějších v celém Maroku. Zelené pásy vegetace na úpatí pohoří Atlas jsou okouzlující. Cestou lze narazit na ruiny vesnice Aghmat, v níž zbylo jen mauzoleum Moatamida Ben Abbada, prince a andaluského básníka. Je-li pondělí, pak po několika kilometrech narazíte na velmi živý pondělní trh v Ourice. Stejnojmenná řeka  je příčinou plodnosti zdejšího kraje a přispěla také k vybudování unikátních vesniček se specifickou atmosférou na horských terasách. Tento kraj si bezpochyby vychutnáte u oběda, který se podává přímo v údolí. Výlet začíná cca v 9,30  a předpokládaný návrat do Marakéše je v 16,30, realizuje se už od dvou osob a oběd je zahrnut v ceně.

Cena 2 257Kč za osobu


Essaouira - město umění u Atlantiku

Bývalý slavný  Mogador s portugalskou pevností dnes nese název Essaouira a je centrem marockých umělců. Bílé město s modrými vchody s bohatou minulostí (Berbeři, Kartaginci, Portugalci, Arabové) dnes produkuje umělecký nábytek z túje zdobený slonovinou. Kromě toho lze shlédnout přístav rybářů, dílny se stříbrem, židovskou čtvrť, umělecké galerie a muze. Výlet skýtá také příležitost si užít pláže u Atlantského oceánu, nezahrnuje oběd, realizuje se od dvou osob a trvá od 9:30 do 19:00.

Cena 3 203Kč za osobu


Ourzazate - Vysokým Atlasem na magický jih

Tento náročnější výlet míří do jedné z nejatraktivnějších částí Maroka, které jsou velmi vyhledávány filmovými štáby.  Cesta vede přes hory Vysokého Atlasu průsmykem Tizi n´Tichka ve výšce 2260 metry a lemuje ji množství malebných berberských vesniček na úbočích. Hlavním bodem programu je návštěva ksaru Ait BenHaddou, který je součástí seznamu Unesca a v němž se točily např. filmy Lawrence z Arábie nebo Gladiátor. Poznáme také město Ourzazate a kazby Taourirt a Tiffoultoute, které byly sídlem Glaoui - starého paši z Marakéše. Po obědě v místní restauraci následuje návrat, náročný výlet začíná již v 7,30 a předpokládaný příjezd zpět do Marakéše je v 19,00. Realizuje se od dvou osob, v ceně je oběd a je třeba počítat s tím, že během dne urazíte  400 km.

Cena 3 385Kč za osobu

Formulář pro kalkulaci ceny zájezdu
Kalkulace zájezdu
Upravte si vše podle svých představ
 
 

Shrnutí

Termín zájezdu:
Délka zájezdu:
Délka ubytování:
Vaše celková cena zájezdu
Potřebujete poradit?
Hassan El Hassan
Jsem tu pro Vás

Další nabídky do Maroka

 
 
 
odpovídá vašim parametrům

Typ zájezdu: Pobytový zájezd Země: Maroko Třída hotelu: hotel Účel cesty: Kulinářské zážitky

Na golf stylově

Dar Rhizlane

Maroko, Marrákeš

Specifikace cesty

4.12.2014 - 11.12.2014
7 nocí
7 nocí
2 dospělí, 1. dítě (2 roky), 2. dítě (4 roky)
Superior garden view room
All inclusive
Privátní transfer
Cestovní + Storno (do 50 tis. Kč)
OD 64 390 Kč

Cena zahrnuje

* Konečná cena je závislá na ceně letenky poskytnuté leteckou společností a taktéž na dostupnosti ubytovacích kapacit. Nabídka, kterou Vám zašleme bude obsahovat konečnou cenu se vším všudy.
Kontaktní údaje na poptávající osobu
Poptávající:
Zde je prostor pro jakékoliv případné zvláštní požadavky či bližší specifikace, které byste nám chtěli sdělit.
Odesláním této poptávky souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vytvoření nabídky a taktéž souhlasíte se všeobecnými obchodními podmínkami. Vámi uvedené informace budeme uchovávat v soulasu se Zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Vše zůstane pečlivě střeženo a zásadně je nebudeme sdílet či poskytovat třetím osobám.
Potřebujete poradit?
Hassan El Hassan
Jsem tu pro Vás
Zpět na nabídku Odeslat poptávku Poptávka je zcela nezávazná

Odesílám poptávku ...

Číslo Vaší objednávky:
Vaše nezávazná poptávka byla úspěšně odeslána a nyní stačí jen vyčkat na obdržení nabídky, náš personál se jí bude okamžitě zabývat.
Kdybyste mezitím měli jakékoli dotazy nebo byste si přál cokoliv změnit, neváhejte se na nás obrátit.

Omlouváme se, ale při odesílání poptávky došlo k technické chybě. Prosím zkuste to znovu, nebo nás kontaktujte telefonicky.

Proč cestovat s Palmyrou?

Dlouholetá zkušenostNa trhu jsme stabilně již od roku 1991 a naše zkušenosti se klientům vždy osvědčily Absolutní znalostS námi víte kam cestujete, neboť naše destinace známe, jako nikdo jiný na trhu Osobní přístupBudujeme vztah s klientem a vždy přihlížíme k individuálním potřebám FlexibilitaI když je kancelář zavřena, my jsme vám dostupní ve dne i v noci Jedinečné zázemíDíky našemu multikulturnímu původu máme zcela unikátní výhody