Loading Hledáme zájezdy podle Vaší představy.
Dejte nám prosím chvilku.

Oblíbený riad slavných

Oblíbený riad slavných

Riad Kniza

Další obrázky
Zvětšit obrázek

Co jedinečného Vás čeká?

 • historický palác z 18.století
 • vysoká úroveň rodinné péče

Něco málo o této nabídce

Autentický riad z 18.století s bohatou rodinnou uměleckou tradicí rodiny přilákal jako hosty americké prezidenty, herce Toma Cruise, Nicole Kidman, Brada Pitta a Jeniffer Aniston. Důvodem je pověst majitelů, kteří patří k nejlepším průvodcům městem. Čaj na uvítanou dává prostor ocenit mistrovství řezbářů, štukatérů a dalších dekoratérů, kteří umocnili maurskou architekturu, mírumilovné a velmi přátelské prostředí. 

Co naše ceny zahrnují

 • Osobní poradenství
 • Úpravu zájezdu na míru
 • Informační materiály o Maroku na cestu
 • Leteckou dopravu Praha - Marakéš - Praha vč. letištních tax v ekonomické třídě
 • Ubtování se stravováním dle Vašeho výběru
 • Privátní transfer z letiště do hotelu a zpět
 • Zákonné pojištění proti úpadku cestovní kanceláře
 • Pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna do Vámi zvolené hodnoty
 • Helpdesk 24/7 po celou dobu Vašeho pobytu

Popis hotelu Riad Kniza

Rodinný tým o své hosty v 11 pokojích skvěle pečuje od kuchyně počínaje po lázeňské služby a výlety konče. Všechny pokoje mají klimatizaci, krb, sejf, internetové připojení, satelitní plazmovou televizi a stylové koupelny. Majitelé každý den návštěvu pohostí mátovým čajem, cukrovinkami, ovocem a nezapomínají ani na květiny. Milou pozorností je také bezplatné zapůjčení laptopu. Uvedené ceny se vztahují k pokojům de luxe room a superior De luxe room, na vyžádání je možné zajistit apartmá Junior, Senior nebo Royale suite, které mají velké obývací pokoje a rozšířené sociální zařízení. V riadu se nacházejí  čtyři salony, z toho tři s krbem, tři nádvoří ( na jednom z nich je příjemný bazén), dvě krásné terasy s altány a výhledem na pohoří Atlas, což je důvodem, proč se pohoštění servíruje právě zde. Hotel pořádá hodiny vaření. Pohostinnost majitelů riadu je nezměrná a Vaše zážitky z Marakéše budou jedinečné.

Vybavení hotelu Riad Kniza

hlavní restaurace, knihovna, kurzy vaření, Wi-Fi, marocký hammám

Sport v hotelu Riad Kniza

bazén

Deluxe

Pokoje typu Deluxe se nacházejí v přízemí nebo druhém patře, koupelna má oddělené WC, wi-fi připojení je zdarma a k dispozici je mj.krb.Velmi milou pozorností je mátový čaj, sladkosti, ovoce, květina, minerální voda a káva, jež jsou součástí servisu a čekají na každého hosta bez výjimky. V tomto typu pokoje je možné ubytovat max. dvě osoby, ubytování dítěte do 11,99 let společně s rodiči lze vyžádat.

Během novoročního období hotel vyžaduje minimální pobyt na 5 nocí.

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita 2 osoby

Vlastnosti pokoje:

  výhled na nádvoří paláce

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje fén
Vybavení pokoje vana
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje televize
Vybavení pokoje Wi-Fi
Vybavení pokoje telefon
Vybavení pokoje župan
Vybavení pokoje trepky
Vybavení pokoje WC
Vybavení pokoje psací stůl
Vybavení pokoje denně čerstvé ovoce
Vybavení pokoje krb
Vybavení pokoje minerální voda zdarma

Deluxe Superior

Pokoje typu Deluxe Superior se nacházejí ve druhém patře, koupelna má oddělené WC, wi-fi připojení je zdarma, a k dispozici je mj.krb, sejf a satelitní televize v rozšířené obývací části. Velmi milou pozorností je mátový čaj, sladkosti, ovoce, květina, minerální voda a káva, jež jsou součástí servisu a čekají na každého hosta bez výjimky. V tomto typu pokoje je možné ubytovat max. dvě osoby, ubytování dítěte do 11,99 let společně s rodiči lze vyžádat.

Během novoročního období hotel vyžaduje minimální pobyt na 5 nocí.

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita 2 osoby

Vlastnosti pokoje:

  obývací kout
  výhled na nádvoří paláce

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje fén
Vybavení pokoje vana
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje televize
Vybavení pokoje Wi-Fi
Vybavení pokoje telefon
Vybavení pokoje župan
Vybavení pokoje WC
Vybavení pokoje sofa
Vybavení pokoje psací stůl
Vybavení pokoje denně čerstvé ovoce
Vybavení pokoje krb
Vybavení pokoje minerální voda zdarma

Strava v hotelu Riad Kniza

Při rezervaci lze objednat pobyt pouze se snídaní.

Poloha hotelu Riad Kniza

Nachází se 10 minut od brány Dukkala, 10 minut od náměstí Fna, místního muzea a školy koránu.

Zahrady Marakéše

Marákeš je od 11. století znám svými jedinečnými zahradami, které jsou oázou klidu a únikem před rušnými súky. Tento výlet Vás provede nejkrásnějšími z nich, a to především známou zahradou The Majorelle, ve které našel své poslední místo odpočinku módní návrhář Yves Saint Laurent. Během vyjížďky je možné také obhlédnout mohutné a dlouhé městské hradby, které patří k dalším symbolům metropole. Tento krátký výlet v délce cca 3 hodin se organizuje již od dvou osob.

Cena 1 238Kč za osobu


Za berberskými tradicemi

Tento výlet poskytne nádherná přírodní panoramata včetně výhledu na nejvyšší horu severní Afriky Džebel Tubkal (4167 m), která je častým cílem horolezců. Údolí vůkol pokrývá množství zeleně, hlavně dobů, cypřišů a také jej zdobí vesničky, jejich obyvatelstvo silně ctí místní tradice. Součástí výletu je oběd v jedné z kazeb s krásným výhledem. Z celodenního výletu  o délce cca 150 km se do hotelu vrátíte kolem 16,30. Výlet se realizuje již od 2 osob.

Cena 2 257Kč za osobu


Kouzelné údolí Ourika

Panenské údolí Ourika nedaleko Marakéše je považováno za jedno z nejmalebnějších v celém Maroku. Zelené pásy vegetace na úpatí pohoří Atlas jsou okouzlující. Cestou lze narazit na ruiny vesnice Aghmat, v níž zbylo jen mauzoleum Moatamida Ben Abbada, prince a andaluského básníka. Je-li pondělí, pak po několika kilometrech narazíte na velmi živý pondělní trh v Ourice. Stejnojmenná řeka  je příčinou plodnosti zdejšího kraje a přispěla také k vybudování unikátních vesniček se specifickou atmosférou na horských terasách. Tento kraj si bezpochyby vychutnáte u oběda, který se podává přímo v údolí. Výlet začíná cca v 9,30  a předpokládaný návrat do Marakéše je v 16,30, realizuje se už od dvou osob a oběd je zahrnut v ceně.

Cena 2 257Kč za osobu


Essaouira - město umění u Atlantiku

Bývalý slavný  Mogador s portugalskou pevností dnes nese název Essaouira a je centrem marockých umělců. Bílé město s modrými vchody s bohatou minulostí (Berbeři, Kartaginci, Portugalci, Arabové) dnes produkuje umělecký nábytek z túje zdobený slonovinou. Kromě toho lze shlédnout přístav rybářů, dílny se stříbrem, židovskou čtvrť, umělecké galerie a muze. Výlet skýtá také příležitost si užít pláže u Atlantského oceánu, nezahrnuje oběd, realizuje se od dvou osob a trvá od 9:30 do 19:00.

Cena 3 203Kč za osobu


Ourzazate - Vysokým Atlasem na magický jih

Tento náročnější výlet míří do jedné z nejatraktivnějších částí Maroka, které jsou velmi vyhledávány filmovými štáby.  Cesta vede přes hory Vysokého Atlasu průsmykem Tizi n´Tichka ve výšce 2260 metry a lemuje ji množství malebných berberských vesniček na úbočích. Hlavním bodem programu je návštěva ksaru Ait BenHaddou, který je součástí seznamu Unesca a v němž se točily např. filmy Lawrence z Arábie nebo Gladiátor. Poznáme také město Ourzazate a kazby Taourirt a Tiffoultoute, které byly sídlem Glaoui - starého paši z Marakéše. Po obědě v místní restauraci následuje návrat, náročný výlet začíná již v 7,30 a předpokládaný příjezd zpět do Marakéše je v 19,00. Realizuje se od dvou osob, v ceně je oběd a je třeba počítat s tím, že během dne urazíte  400 km.

Cena 3 385Kč za osobu

Formulář pro kalkulaci ceny zájezdu
Kalkulace zájezdu
Upravte si vše podle svých představ
 
 

Shrnutí

Termín zájezdu:
Délka zájezdu:
Délka ubytování:
Vaše celková cena zájezdu
Potřebujete poradit?
Hassan El Hassan
Jsem tu pro Vás

Další nabídky do Maroka

 
 
 
odpovídá vašim parametrům

Typ zájezdu: Pobytový zájezd Země: Maroko Třída hotelu: rijád Účel cesty: Kulinářské zážitky

Oblíbený riad slavných

Riad Kniza

Maroko, Marrákeš

Specifikace cesty

4.12.2014 - 11.12.2014
7 nocí
7 nocí
2 dospělí, 1. dítě (2 roky), 2. dítě (4 roky)
Superior garden view room
All inclusive
Privátní transfer
Cestovní + Storno (do 50 tis. Kč)
OD 64 390 Kč

Cena zahrnuje

* Konečná cena je závislá na ceně letenky poskytnuté leteckou společností a taktéž na dostupnosti ubytovacích kapacit. Nabídka, kterou Vám zašleme bude obsahovat konečnou cenu se vším všudy.
Kontaktní údaje na poptávající osobu
Poptávající:
Zde je prostor pro jakékoliv případné zvláštní požadavky či bližší specifikace, které byste nám chtěli sdělit.
Odesláním této poptávky souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vytvoření nabídky a taktéž souhlasíte se všeobecnými obchodními podmínkami. Vámi uvedené informace budeme uchovávat v soulasu se Zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Vše zůstane pečlivě střeženo a zásadně je nebudeme sdílet či poskytovat třetím osobám.
Potřebujete poradit?
Hassan El Hassan
Jsem tu pro Vás
Zpět na nabídku Odeslat poptávku Poptávka je zcela nezávazná

Odesílám poptávku ...

Číslo Vaší objednávky:
Vaše nezávazná poptávka byla úspěšně odeslána a nyní stačí jen vyčkat na obdržení nabídky, náš personál se jí bude okamžitě zabývat.
Kdybyste mezitím měli jakékoli dotazy nebo byste si přál cokoliv změnit, neváhejte se na nás obrátit.

Omlouváme se, ale při odesílání poptávky došlo k technické chybě. Prosím zkuste to znovu, nebo nás kontaktujte telefonicky.

Proč cestovat s Palmyrou?

Dlouholetá zkušenostNa trhu jsme stabilně již od roku 1991 a naše zkušenosti se klientům vždy osvědčily Absolutní znalostS námi víte kam cestujete, neboť naše destinace známe, jako nikdo jiný na trhu Osobní přístupBudujeme vztah s klientem a vždy přihlížíme k individuálním potřebám FlexibilitaI když je kancelář zavřena, my jsme vám dostupní ve dne i v noci Jedinečné zázemíDíky našemu multikulturnímu původu máme zcela unikátní výhody