Loading Hledáme zájezdy podle Vaší představy.
Dejte nám prosím chvilku.

Srdce medíny

Riad Slitine

Další obrázky
Zvětšit obrázek

Co jedinečného Vás čeká?

  • autentická marocká atmosféra

Něco málo o této nabídce

Původní budovy ze 17. a 18. století tvoří dnes komplex čtyř riádů, které lemují pět nádvoří na ploše 1100 m² pouhé dvě minuty chůze od známého náměstí El Fna. Na rekonstrukci Riad Slitine pracovali nejlepší řemeslníci Marrákeše. Mezi klienty je velmi oblíben především vzhledem k dobrému poměru originality a ceny.

Co naše ceny zahrnují

  • Osobní poradenství
  • Úpravu zájezdu na míru
  • Informační materiály o Maroku na cestu
  • Leteckou dopravu Praha - Agadir - Praha vč. letištních tax v ekonomické třídě
  • Ubtování se stravováním dle Vašeho výběru
  • Privátní transfer z letiště do hotelu a zpět
  • Zákonné pojištění proti úpadku cestovní kanceláře
  • Pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna do Vámi zvolené hodnoty
  • Helpdesk 24/7 po celou dobu Vašeho pobytu

Popis hotelu Riad Slitine

Jednomu z pátií dominuje centrální vyhřívaný bazén, u všech ostatních nalezneme fontány a množství sukulentů a subtropických stromů, mezi nimiž nechybějí banánovníky, pomerančovníky atp. Stylová marocká restaurace, salónek se satelitní televizí, DVD přehrávačem, terasa s jacuzzi a tradiční marocké lázně doplňují krásné ubytování v některém z 16 pokojů, které mají tři cenové kategorie. Každý pokoj nese název jednoho marockého města a jeho design symbolizuje to, co je pro dané město typické. Hledáte-li dobrý poměr ceny a kvality, pak je Riad Slitine tou správnou volbou.

Vybavení hotelu Riad Slitine

hlavní restaurace, kavárna, Wi-Fi, hlídání dětí, pára

Sport v hotelu Riad Slitine

bazén

Standard Room

Standard Room je základním typem pokoje nacházejícím se v prvním patře. Kvůli své drobnější rozloze 15m2 je schopen pojmout max. dvě osoby bez možnosti přistýlky. Součástí vybavení koupelny je pouze sprcha. Jednotlivé pokoje nesou názvy marockých měst: Meknes, Fez, Oujda a Tanger. Jsou vybaveny klimatizací, minibarem, fénem, sejfem a internetovým připojením wi-fi, pokoj Meknés má navíc privátní terasu.

 

 

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita 2 osoby

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje minibar
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje fén
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje Wi-Fi
Vybavení pokoje šatna
Vybavení pokoje WC

Superior Room

Superior Room nabízí více prostoru (26m2), součástí koupelny je velkorysá sprcha nebo elegantní vana.  I pokoje typu Superior nesou názvy marockých měst: Mogador (s vanou) a Oasis (se sprchou) určené pro dvě osoby se nacházejí v přízemí, Grenade (se sprchou) a Agadir (s vanou) v prvním patře mohou ubytovat tři osoby. Rodinný propojený přízemní pokoj Volubilis  s velkou koupelnou je určen čtyřem osobám.

 

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita Kapacita 2 osoby + přistýlka

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje minibar
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje fén
Vybavení pokoje vana
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje Wi-Fi
Vybavení pokoje šatna
Vybavení pokoje WC
Vybavení pokoje sofa

Superior Room Deluxe

Superior Room Deluxe je největším a nejelegantnějším typem pokoje, který je v riadu Slitine k mání. S celkovým prostorem 28m2 nabízí dostatek prostoru pro ubytování dvou dospělých osob a třetí osoby na přistýlce. Casablanca a Erfoud se nacházejí v přízemí, pokoje Marrakech, Rabat, Zagoura, Ourzazate  a Merzouga v 1.patře. S výjimkou pokoje Casablanca jsou součástí koupelny vany.

 

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita Kapacita 2 osoby + přistýlka

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje minibar
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje fén
Vybavení pokoje vana
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje Wi-Fi
Vybavení pokoje šatna
Vybavení pokoje WC
Vybavení pokoje sofa
Vybavení pokoje psací stůl

Strava v hotelu Riad Slitine

Pokrmy jsou inspirovány unikátními chutěmi Maroka tak, aby si host vyzkoušel autenticitu celého prostředí, jsou servírovány u malebného bazénu nebo ve vestibulu. V rámci ceny je poskytována pouze snídaně, za příplatek lze objednat polopenzi.

 

Poloha hotelu Riad Slitine

Riad Slitine se nachází v perfektní lokalitě v centru medíny poblíž historických památek  pouhé dvě minuty chůze od rušných súků a známého náměstí El Fna (světové dědictví UNESCO).

Zahrady Marakéše

Marákeš je od 11. století znám svými jedinečnými zahradami, které jsou oázou klidu a únikem před rušnými súky. Tento výlet Vás provede nejkrásnějšími z nich, a to především známou zahradou The Majorelle, ve které našel své poslední místo odpočinku módní návrhář Yves Saint Laurent. Během vyjížďky je možné také obhlédnout mohutné a dlouhé městské hradby, které patří k dalším symbolům metropole. Tento krátký výlet v délce cca 3 hodin se organizuje již od dvou osob.

Cena 1 238Kč za osobu


Za berberskými tradicemi

Tento výlet poskytne nádherná přírodní panoramata včetně výhledu na nejvyšší horu severní Afriky Džebel Tubkal (4167 m), která je častým cílem horolezců. Údolí vůkol pokrývá množství zeleně, hlavně dobů, cypřišů a také jej zdobí vesničky, jejich obyvatelstvo silně ctí místní tradice. Součástí výletu je oběd v jedné z kazeb s krásným výhledem. Z celodenního výletu  o délce cca 150 km se do hotelu vrátíte kolem 16,30. Výlet se realizuje již od 2 osob.

Cena 2 257Kč za osobu


Kouzelné údolí Ourika

Panenské údolí Ourika nedaleko Marakéše je považováno za jedno z nejmalebnějších v celém Maroku. Zelené pásy vegetace na úpatí pohoří Atlas jsou okouzlující. Cestou lze narazit na ruiny vesnice Aghmat, v níž zbylo jen mauzoleum Moatamida Ben Abbada, prince a andaluského básníka. Je-li pondělí, pak po několika kilometrech narazíte na velmi živý pondělní trh v Ourice. Stejnojmenná řeka  je příčinou plodnosti zdejšího kraje a přispěla také k vybudování unikátních vesniček se specifickou atmosférou na horských terasách. Tento kraj si bezpochyby vychutnáte u oběda, který se podává přímo v údolí. Výlet začíná cca v 9,30  a předpokládaný návrat do Marakéše je v 16,30, realizuje se už od dvou osob a oběd je zahrnut v ceně.

Cena 2 257Kč za osobu


Essaouira - město umění u Atlantiku

Bývalý slavný  Mogador s portugalskou pevností dnes nese název Essaouira a je centrem marockých umělců. Bílé město s modrými vchody s bohatou minulostí (Berbeři, Kartaginci, Portugalci, Arabové) dnes produkuje umělecký nábytek z túje zdobený slonovinou. Kromě toho lze shlédnout přístav rybářů, dílny se stříbrem, židovskou čtvrť, umělecké galerie a muze. Výlet skýtá také příležitost si užít pláže u Atlantského oceánu, nezahrnuje oběd, realizuje se od dvou osob a trvá od 9:30 do 19:00.

Cena 3 203Kč za osobu


Ourzazate - Vysokým Atlasem na magický jih

Tento náročnější výlet míří do jedné z nejatraktivnějších částí Maroka, které jsou velmi vyhledávány filmovými štáby.  Cesta vede přes hory Vysokého Atlasu průsmykem Tizi n´Tichka ve výšce 2260 metry a lemuje ji množství malebných berberských vesniček na úbočích. Hlavním bodem programu je návštěva ksaru Ait BenHaddou, který je součástí seznamu Unesca a v němž se točily např. filmy Lawrence z Arábie nebo Gladiátor. Poznáme také město Ourzazate a kazby Taourirt a Tiffoultoute, které byly sídlem Glaoui - starého paši z Marakéše. Po obědě v místní restauraci následuje návrat, náročný výlet začíná již v 7,30 a předpokládaný příjezd zpět do Marakéše je v 19,00. Realizuje se od dvou osob, v ceně je oběd a je třeba počítat s tím, že během dne urazíte  400 km.

Cena 3 385Kč za osobu

Formulář pro kalkulaci ceny zájezdu
Kalkulace zájezdu
Upravte si vše podle svých představ
 
 

Shrnutí

Termín zájezdu:
Délka zájezdu:
Délka ubytování:
Vaše celková cena zájezdu
Potřebujete poradit?
Hassan El Hassan
Jsem tu pro Vás

Další nabídky do Maroka

 
 
 
odpovídá vašim parametrům

Srdce medíny

Riad Slitine

Maroko, Marrákeš

Specifikace cesty

4.12.2014 - 11.12.2014
7 nocí
7 nocí
2 dospělí, 1. dítě (2 roky), 2. dítě (4 roky)
Superior garden view room
All inclusive
Privátní transfer
Cestovní + Storno (do 50 tis. Kč)
OD 64 390 Kč

Cena zahrnuje

* Konečná cena je závislá na ceně letenky poskytnuté leteckou společností a taktéž na dostupnosti ubytovacích kapacit. Nabídka, kterou Vám zašleme bude obsahovat konečnou cenu se vším všudy.
Kontaktní údaje na poptávající osobu
Poptávající:
Zde je prostor pro jakékoliv případné zvláštní požadavky či bližší specifikace, které byste nám chtěli sdělit.
Odesláním této poptávky souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vytvoření nabídky a taktéž souhlasíte se všeobecnými obchodními podmínkami. Vámi uvedené informace budeme uchovávat v soulasu se Zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Vše zůstane pečlivě střeženo a zásadně je nebudeme sdílet či poskytovat třetím osobám.
Potřebujete poradit?
Hassan El Hassan
Jsem tu pro Vás
Zpět na nabídku Odeslat poptávku Poptávka je zcela nezávazná

Odesílám poptávku ...

Číslo Vaší objednávky:
Vaše nezávazná poptávka byla úspěšně odeslána a nyní stačí jen vyčkat na obdržení nabídky, náš personál se jí bude okamžitě zabývat.
Kdybyste mezitím měli jakékoli dotazy nebo byste si přál cokoliv změnit, neváhejte se na nás obrátit.

Omlouváme se, ale při odesílání poptávky došlo k technické chybě. Prosím zkuste to znovu, nebo nás kontaktujte telefonicky.

Proč cestovat s Palmyrou?

Dlouholetá zkušenostNa trhu jsme stabilně již od roku 1991 a naše zkušenosti se klientům vždy osvědčily Absolutní znalostS námi víte kam cestujete, neboť naše destinace známe, jako nikdo jiný na trhu Osobní přístupBudujeme vztah s klientem a vždy přihlížíme k individuálním potřebám FlexibilitaI když je kancelář zavřena, my jsme vám dostupní ve dne i v noci Jedinečné zázemíDíky našemu multikulturnímu původu máme zcela unikátní výhody