Loading Hledáme zájezdy podle Vaší představy.
Dejte nám prosím chvilku.

Záruka tropického počasí

Záruka tropického počasí

Juweira Boutique Hotel

Další obrázky
Zvětšit obrázek

Co jedinečného Vás čeká?

 • klidné místo nedaleko vlastní pláže
 • příjemný design s orientálním nádechem
 • první dítě ubytování a stravování do 11,99 let zdarma

Něco málo o této nabídce

Salalah je skrytým pokladem Ománu, který na své nejlepší časy ještě čeká. Určitě jste neslyšeli o místních gejzírech, vodopádech a krajině, která se v létě díky monzunovým deštíkům zelená jako Šumava. Příznivé klimatické podmínky zajišťují, že v Salalah je zaručené teplo po celý rok a nejlepší dny zcela bez deště nabízí prosinec, leden či únor. To je důvod, proč se o zdejší hotely včetně komorního Juweira Boutique hotelu začali turisté zajímat. 

Co naše ceny zahrnují

 • osobní poradenství
 • úpravu zájezdu na míru
 • informační materiály o Ománu na cestu
 • leteckou dopravu Praha - Salalah - Praha s přestupem včetně letištních tax v ekonomické třídě
 • ubytování se stravováním v typu pokoje dle Vašeho výběru
 • privátní transfer letiště - hotel - letiště
 • zákonné pojištění proti úpadku cestovní kanceláře
 • pojištění léčebných výloh, úrazu , odpovědnosti , zavazadel a storna do Vámi zvolené hodnoty
 • helpdesk 24/7 po celou dobu pobytu

Popis hotelu Juweira Boutique Hotel

Rodinný hotel v moderním orientálním stylu se nachází na jihu Ománu v zatím málo známém letovisku Salalah. Tato oblast má celoročně stálé a slunné počasí, výjimku tvoří letní období, kdy v důsledku monzunů se celý jižní Omán zazelená a teploty jsou velmi příjemné,což přitahuje hlavně místní klientelu. Evropské turisty poutá tropický palmový kolorit a úžasné dlouhé bílé pláže. Prvními plážovými hotely v Salalah byl Hilton a Crowne Plaza, nyní k nim přibyla kolekce hotelů v nové oblasti Mariny. Mezi ně patří i tichá a romantická Juweira s velmi přátelským personálem. Součástí hotelu jsou menší lázně, dva bazény a menší pláž vzdálená pět minut chůze. Hosté mohou používat také veřejnou pláž, která na hotelovou pláž navazuje. Hotel nenabízí alkohol.

Vybavení hotelu Juweira Boutique Hotel

hlavní restaurace, tematická restaurace, bar, kavárna, klub pro malé děti, lázně, sauna, směnárna, business a internetové centrum, Wi-Fi, parkoviště, obchůdky/obchodní pasáž, konferenční sál

Sport v hotelu Juweira Boutique Hotel

bazén, fitness, kulečník, přístup na pláž

Juweira Room

Na tento prostorný pokoj v modrých nebo béžových odstínech o 50 mnavazuje velký balkón, z něhož je romantický výhled na oceán. V pokoji lze ubytovat max. dvě dospělé osoby a pokoje tohoto typu je možné propojit. Na pokoj lze vyžádat DVD, PlayStation a žehlicí soupravu.

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita 2 osoby

Vlastnosti pokoje:

  výhled na moře

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje minibar
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje fén
Vybavení pokoje vana
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje televize
Vybavení pokoje denní tisk
Vybavení pokoje rychlovarná konvice
Vybavení pokoje telefon
Vybavení pokoje terasový nábytek
Vybavení pokoje DVD/CD přehrávač
Vybavení pokoje trepky
Vybavení pokoje šatna
Vybavení pokoje psací stůl
Vybavení pokoje lednička

Marina Suite

I tento typ pokoje má modré a béžové odstíny, na 90 metrech čtverečních se nachází kromě ložnice obývací pokoj, který je oddělen posuvnými dveřmi, ve vybavení pokoje je mj. strojek nespresso, v koupelně nechybí kosmetika, dvě umývadla, fén, trepky a župan. V apartmá jsou k dispozici dvě televize. Na pokoji lze ubytovat max. tři dospělé osoby nebo dva dospělé a dvě děti do 11,99  let, z toho jedno dítě na přistýlce zdarma. V  případě, že se jedná o jedno dítě do 2,99 let a druhé dítě do 11,99 let, jsou ubytovány zdarma, v případě, že se jedná o dvě děti od 5,99 let do 11,99 let, druhé dítě ubytování a stravu hradí. Přesnou cenu na požádání rádi sdělíme.

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita Kapacita 2 osoby + přistýlka

Vlastnosti pokoje:

  výhled na moře
  s balkonem /terasou
  obývací kout

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje minibar
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje fén
Vybavení pokoje vana
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje televize
Vybavení pokoje denní tisk
Vybavení pokoje rychlovarná konvice
Vybavení pokoje telefon
Vybavení pokoje terasový nábytek
Vybavení pokoje DVD/CD přehrávač
Vybavení pokoje trepky
Vybavení pokoje šatna
Vybavení pokoje WC
Vybavení pokoje sofa
Vybavení pokoje psací stůl
Vybavení pokoje lednička
Vybavení pokoje přístup k internetu

Strava v hotelu Juweira Boutique Hotel

Snídaně se podává formou bufetu, na výběr jsou mezinárodní a blízkovýchodní speciality, večeře jsou rovněž bufetové, výběr je ale omezený. Vánoční a silvestrovská galavečeře je povinná. První dítě do 11,99 let má v případě ubytování společně s oběma rodiči stravu zdarma, druhé dítě od 6 do 11,99 stravu hradí. Hosté mohou polopenzi čerpat také v sesterském hotelu Al Fanar.

Poloha hotelu Juweira Boutique Hotel

Juweira Boutique Hotel je od letiště vzdálen 20 minut a od centra Salalah 45 minut, privátní pláž se nachází pět minut chůze od hotelu.  

Zemí královny ze Sáby

Cesta, která je objevením krás oblasti východně od Salalah, začíná v osm hodin ráno návštěvou královské farmy a shlédnutím sultánova paláce Mamura, aby dále pokračovala do krásné oblasti zelených kopců pokrytých dobře obhospodařovanými zahradami. Přes pohoří Qara se následně přepravíte k ruinám Sumhuramu v Chor Róri, kde se nacházel legendární palác královny ze Sáby a starověký přístav, z něhož se vyváželo tolik žádané kadidlo. Další program cestovatele zavede do historického Mirbatu, k mešitě Bin Alího a do vesniček v oblasti Taqa, plánovaný návrat je kolem 14.hodiny odpoledne. Výlet se realizuje klasickým automobilem od dvou osob s anglicky hovořícím řidičem, za příplatek lze objednat francouzsky či anglicky hovořícího průvodce (3 887 Kč za jeden výlet bez ohledu na počet osob), box s obědem (568 Kč za osobu), ev. dopravu džípem 4x4.

Cena 5 622 Kč za auto, v ceně je také minerální voda během celého výletu.


Za ztracenou pouštní Atlantidou

Celodenní výlet začíná v 8 hodin ráno nástupem do džípů 4x4 a odjezdem směrem do ztraceného města Ubar, které bylo znovuobjeveno v roce 1992 díky satelitním snímkům, jež dokumentovaly starověkou kadidlovou stezku. Trasa vede pohořím Qara, z něhož se otevírají panoramatické výhledy na krajinu kolem Salalah, kde lze pozorovat kopce porostlé křovinami a silným stromovím. Po dosažení městečka Thumrajt cesta stoupá západně přes oblast Nadžd. Po 175 kilometrech jsme u cíle, a to v Ubaru - pouštní Atlantidě. Město bylo kdysi dávno zatopeno poté, co se pod ním zřítily podzemní jeskyně, v obrovské proláklině skončily také zásobníky vody, během prohlídky historických ruin je k vidění mj. tzv. Prázdná čtvrť. Z pouštního oceánu vede cesta zpět po asfaltové silnici do krásného údolí Al Hanún, kde si kdysi skladovalo kadidlo předtím, než bylo naloženo na velbloudí karavany. Poslední zastávka před návratem do hotelu patří přírodním pramenům v Šahanvút na úpatí pohoří Dhofar.

Výlet se realizuje džípem 4x4 od dvou osob s anglicky hovořícím řidičem, za příplatek lze objednat francouzsky či anglicky hovořícího průvodce (3 887 Kč za jeden výlet bez ohledu na počet osob), či box s obědem (568 Kč za osobu)

Cena 10 950 Kč za auto (max. 3 osoby), v ceně je rovněž minerální voda během výletu.


Za kadidlem, Jobem, vodopády i gejzíry

Výlet, který začíná v 8 hodin ráno, směřuje nejprve ke slavným stromům kadidlovníku, k němuž se vztahuje několik legend, např. o setkání tří biblických králů před 2 tisíci lety, kteří následně odvezli kadidlo a myrhu do Betléma. Následují čarovné pobřeží Mughsail, nad nímž se z hor řítí vodopády, zatímco dole tryskají ze země gejzíry. Výlet končí u mauzolea s hrobkou slavného proroka Joba, jež se nachází v horách, z nichž se otevírá krásný panoramatický výhled na celé město Salalah. Výlet končí kolem 13.hodiny návratem do hotelu.

Výlet se realizuje klasickým automobilem od dvou osob s anglicky hovořícím řidičem, za příplatek lze objednat francouzsky či anglicky hovořícího průvodce (3 887 Kč za jeden výlet bez ohledu na počet osob), box s obědem (568 Kč za osobu), ev. dopravu džípem 4x4.

Cena 4 664 Kč za auto (max. 3 osoby), v ceně je rovněž minerální voda.

Formulář pro kalkulaci ceny zájezdu
Kalkulace zájezdu
Upravte si vše podle svých představ
 
 

Shrnutí

Termín zájezdu:
Délka zájezdu:
Délka ubytování:
Vaše celková cena zájezdu
Potřebujete poradit?
Hassan El Hassan
Jsem tu pro Vás

Další nabídky do Ománu

 
 
 
odpovídá vašim parametrům

Typ zájezdu: Pobytový zájezd Země: Omán Třída hotelu: boutique hotel Účel cesty:
Region: Blízký východ a Severní Afrika Oblast: Salalah Strava: Snídaně Potěšení: Moře

Záruka tropického počasí

Juweira Boutique Hotel

Omán, Salalah

Specifikace cesty

4.12.2014 - 11.12.2014
7 nocí
7 nocí
2 dospělí, 1. dítě (2 roky), 2. dítě (4 roky)
Superior garden view room
All inclusive
Privátní transfer
Cestovní + Storno (do 50 tis. Kč)
OD 64 390 Kč

Cena zahrnuje

* Konečná cena je závislá na ceně letenky poskytnuté leteckou společností a taktéž na dostupnosti ubytovacích kapacit. Nabídka, kterou Vám zašleme bude obsahovat konečnou cenu se vším všudy.
Kontaktní údaje na poptávající osobu
Poptávající:
Zde je prostor pro jakékoliv případné zvláštní požadavky či bližší specifikace, které byste nám chtěli sdělit.
Odesláním této poptávky souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vytvoření nabídky a taktéž souhlasíte se všeobecnými obchodními podmínkami. Vámi uvedené informace budeme uchovávat v soulasu se Zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Vše zůstane pečlivě střeženo a zásadně je nebudeme sdílet či poskytovat třetím osobám.
Potřebujete poradit?
Hassan El Hassan
Jsem tu pro Vás
Zpět na nabídku Odeslat poptávku Poptávka je zcela nezávazná

Odesílám poptávku ...

Číslo Vaší objednávky:
Vaše nezávazná poptávka byla úspěšně odeslána a nyní stačí jen vyčkat na obdržení nabídky, náš personál se jí bude okamžitě zabývat.
Kdybyste mezitím měli jakékoli dotazy nebo byste si přál cokoliv změnit, neváhejte se na nás obrátit.

Omlouváme se, ale při odesílání poptávky došlo k technické chybě. Prosím zkuste to znovu, nebo nás kontaktujte telefonicky.

Proč cestovat s Palmyrou?

Dlouholetá zkušenostNa trhu jsme stabilně již od roku 1991 a naše zkušenosti se klientům vždy osvědčily Absolutní znalostS námi víte kam cestujete, neboť naše destinace známe, jako nikdo jiný na trhu Osobní přístupBudujeme vztah s klientem a vždy přihlížíme k individuálním potřebám FlexibilitaI když je kancelář zavřena, my jsme vám dostupní ve dne i v noci Jedinečné zázemíDíky našemu multikulturnímu původu máme zcela unikátní výhody