Loading Hledáme zájezdy podle Vaší představy.
Dejte nám prosím chvilku.

Setkání s Ománským zálivem

Setkání s Ománským zálivem

Oceanic Khorfakkan Resort & Spa

Další obrázky
Zvětšit obrázek

Co jedinečného Vás čeká?

 • zrenovovaný plážový hotel za vynikající ceny
 • velmi klidné prostředí
 • výborná kuchyně a možnost tzv. soft all inclusive pouze s nealko nápoji
 • možnost ubytování až dvou dětí do 13,99 let společně s rodiči na stejném pokoji
 • vilky až pro 6 osob v zahradě
 • transfer při 5 nocích pobytu zdarma

Něco málo o této nabídce

Areál uspokojí ty, kteří hledají menší a klidné místo pro dovolenou dále od civilizace s možností vodních sportů či  výletů na tradiční lodi dhow na poloostrov Musandam. Zdejší potápěčské centrum je určeno pro začátečníky i pokročilé, během objevných cest pod mořem lze pozorovat korály, želvy, barracudy, útesové žraloky, murény atd.. V okolí hotel je možné zamířit na tradiční místní trhy, palmových oáz, k přírodním vodopádům, k nejstarší mešitě v Emirátech či do zelených údolí.

Co naše ceny zahrnují

 • osobní poradenství
 • úpravu zájezdu na míru
 • informační materiály o Emirátech na cestu
 • leteckou dopravu Praha - Dubaj - Praha vč. letištních tax v ekonomické třídě
 • ubytování se stravováním v typu pokoje dle Vašeho výběru
 • transfer letiště - hotel - letiště
 • zákonné pojištění proti úpadku cestovní kanceláře
 • pojištění léčebných výloh, úrazu , odpovědnosti , zavazadel a storna do Vámi zvolené hodnoty
 • helpdesk 24/7 po celou dobu pobytu

Popis hotelu Oceanic Khorfakkan Resort & Spa

Příjemný plážový hotel po čerstvé rekonstrukci  se nachází hodinu a půl jízdy z dubajského letiště směrem k Indického oceánu v malém emirátu Chorfakkan. Okolí lemuje panorama divokého pohoří Hadžar  a písečná pláž s výhledem na oceán, v dálce u ústí zátoky  je v dohledu  největší kontejnerové překladiště zboží v Emirátech (cca 5 km vzdušné vzdálenosti), které je sice důvodem výhodné ceny hotelu, klienta ale nijak tato skutečnost neomezuje a neruší.  V dosahu hotelu se nachází místní krátká promenáda, přímo v hotelu je k dispozici bazén s kontrolovanou teplotou vody, řada sportovních možností a lázně. Chloubou hotelu je vynikající kuchyně s nabídkou soft all inclusive, která zahrnuje výběr nealkoholických nápojů včetně čaje, kávy, každou čtvrtou noc je na pokoji zdarma doplňovám minibar. Všech 177 pokojů a 18 apartmá je vybaveno LED televizí, minibarem, rychlovarnou konvicí, na všech pokojích i v po celém areálu je zdarma k dispozici wi-fi připojení, v případě zájmu je možné pro rodinu zajistit rodinný pokoj. Hotel několikrát týdně zajišťuje zdarma dopravu do Dubaje a zpět a také do blízkých místních obchodních center.

 

Vybavení hotelu Oceanic Khorfakkan Resort & Spa

hlavní restaurace, tematická restaurace, bar, kavárna, lázně, sauna, půjčovna aut, business a internetové centrum, shuttle bus do obchodního centra , Wi-Fi, parkoviště, obchůdky/obchodní pasáž, hlídání dětí, kadeřnictví, pára, plážový bar, shuttle bus do Dubaje

Sport v hotelu Oceanic Khorfakkan Resort & Spa

bazén, dětský bazén, fitness, tenisové kurty, potápěčské centrum, centrum vodních sportů, rybaření, volejbalové hříště, šnorchlování, wind-surfing, kajaky, vyhřívaný bazén, kite-surfing

Moutain View Room

Základní typ pokoje má výhled na pusté pohoří a okolní městečko a nachází se v nižších patrech. Má plochu 26 m2  a je stejně veliký jako pokoje De luxe room či Premium, totožný je i design. Nechybí LED televize, nealkoholický minibar, psací stůl, fén, sejf, rychlovarná konvice a wi-fi připojení.V tomto typu pokoje lze ubytovat tři dospělé nebo dva dospělé a dvě děti do 13,99 let na sofa zdarma, ev. s přistýlkou za příplatek.V případě, že jsou na pokoji ubytovány bez přistýlky dvě děti do 13,99 let a pohybuje-li se věk druhého dítěte v rozmezí 7-13,99 let, pak toto dítě stravu hradí. Přesný rozpočet pro rodinu se dvěma dětmi rádi na vyžádání připravíme.

Hotel vyžaduje minimální pobyt na 5 nocí.

 

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita Kapacita 2 osoby + přistýlka

Vlastnosti pokoje:

  výhled na hory

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje minibar
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje fén
Vybavení pokoje vana
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje televize
Vybavení pokoje Wi-Fi
Vybavení pokoje rychlovarná konvice
Vybavení pokoje telefon
Vybavení pokoje župan
Vybavení pokoje trepky
Vybavení pokoje WC
Vybavení pokoje bidet
Vybavení pokoje psací stůl

Premium Sea View Room

Tento typ pokoje má krásný panoramatický výhled na moře a má plochu 26 m2 . Ve vybavení nechybí LED televize, plný nealkoholický minibar, psací stůl, fén, sejf, rychlovarná konvice a wi-fi připojení, v koupelně je vana. V tomto typu pokoje lze ubytovat tři dospělé nebo dva dospělé a dvě děti do 13,99 let na sofa, ev. s přistýlkou za příplatek.V případě, že jsou na pokoji ubytovány bez přistýlky dvě děti do 13,99 let a pohybuje-li se věk druhého dítěte v rozmezí 7-13,99 let, pak toto dítě stravu hradí. První dítě ve věku 0-13.99 let má stravu zdarma. Přesný rozpočet pro rodinu se dvěma dětmi rádi na vyžádání připravíme.

Hotel vyžaduje minimální pobyt na 5 nocí

 

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita Kapacita 2 osoby + přistýlka

Vlastnosti pokoje:

  výhled na moře

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje minibar
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje fén
Vybavení pokoje vana
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje televize
Vybavení pokoje Wi-Fi
Vybavení pokoje rychlovarná konvice
Vybavení pokoje telefon
Vybavení pokoje župan
Vybavení pokoje trepky
Vybavení pokoje WC
Vybavení pokoje bidet
Vybavení pokoje psací stůl

Strava v hotelu Oceanic Khorfakkan Resort & Spa

Při rezervaci je možné objednat ubytování se snídaní, polopenzí (v kombinaci snídaně/oběd a snídaně/večeře), plnou penzí či tzv. soft all inclusive, která zahrnuje neomezenou konzumaci vybraného sortimentu minerálek, pouze nealkoholických nápojů, čaje a kávy od 11,00 do 23,00 v hlavní restauraci nebo u plážového baru. Všechna denní jídla jsou podávána formou bufetu v hlavní restauraci Al Murjan s krásným výhledem na moře. Kuchyně je vynikající a jedno dítě do 14 let sdílející pokoj s rodiči bez přistýlky má stravování zdarma.

V případě, že je na stejném pokoji ubytováno i druhé dítě, pak v rozmezí věku 7-13,99 let stravu hradí.

Poloha hotelu Oceanic Khorfakkan Resort & Spa

Příjemný plážový hotel po čerstvé rekonstrukci  se nachází 90 minut jízdy od letiště v Dubaji přímo u Indického oceánu v malém emirátu Chorfakkan. Okolí lemuje panorama divokého pohoří Hadžar  a písečná pláž s výhledem na oceán,  v dálce u ústí zátoky  je v dohledu  největší kontejnerové překladiště zboží v Emirátech (cca 5 km vzdušné vzdálenosti), které je sice důvodem výhodné ceny hotelu, klienta ale nijak tato skutečnost neomezuje a neruší.  Hotel několikrát týdně zajišťuje zdarma dopravu do Dubaje a zpět a také do blízkých místních obchodních center.

 

Dubaj z patrového busu

Celodenní platnost jízdenky opravňuje jejího držitele zúčastnit se okružní jízdy po Dubaji typickým "londýnským"  patrovým busem po jedné ze dvou nabízených tras. První červená trasa kopíruje všechny významné body podél dubajského Zálivu, povětšinou ve starém městě a původní Dubaji, zatímco trasa modrá vede podél pobřeží na Palmový ostrov a provede především Dubají novou.

Cena 1 287 Kč za osobu

 


Vstupné do Burdž Chalífy

Vstupenku do nejvyšší budovy světa do mrakodrapu Burdž Chalífa, který ze své observatoře ve 124.patře nabídne jedinečný výhled na Dubaj, je nutné objednat předem na přesný čas v dostatečném přestihu. Podrobnější informace Vám rádi sdělíme osobně nad šálkem dobré arabské kávy nebo emailem či telefonicky.

Cena 1 019 Kč za dospělou osobu mimo prime time

Cena 874 Kč za dítě pod 12 let mimo prime time

Cena 1 602 Kč za dospělou osobu v době prime time

Cena 1 456 Kč za dítě v době prime time


Vstupné do delfinária v Dubaji

Za vstupné do delfinária v Dubaji si budete moci vychutnat show delfínů a lachtanů, kteří předvedou neuvěřitelné akrobatické kousky. Show v délce 45 minut zahrnuje dobrodružnou interakci delfínů a lachtanů s cvičiteli a publikem. Kromě této standardní vstupenky je možné zakoupit vstupenku VIP. Bližší informace Vám rádi sdělíme osobně či po emailu/telefonu.

Cena 728 Kč za dospělou osobu, 437 Kč za dítě


Vstupné do Lost Chambers Atlantis

Vstupenka do akvária v hotelu Atlantis je dechberoucí podívanou na mořské živočichy, od kterého se nebudete moci odtrhnout.

Cena 757 Kč za dospělou osobu nebo dítě

 

 


Vstupné do vodního parku Aquaventura Atlantis

Celodenní vstupenka do vodního parku Aquaventura na Palmovém ostrově otevře dveře do parku plného atrakcí: skluzavek, umělých řek, tajemného zikkuratu, kde proplouváte průhlednými tunely a jež jsou obklopeny akváriem se žraloky. Pro nejmenší jsou připraveny prolézačky, lanové mosty, tobogány a pro všechny krásná soukromá pláž.

Cena 1 993 Kč za  dospělou osobu nebo dítě


Vstupné do vodního parku Wild Wádí

Oblíbený vodní park přímo naproti hotelu Burdž Al Arab nabízí mj.skutečně adrenalinový sjezd z ohromující výšky, který chce celé muže. Ve spodní části parku si všichni mohou užít umělého vlnobití či jízdu zábavními tunely či na pomalých řekách. Vstupenka do vodního parku Wild Wádí pro 1 osobu platí po celý den. 

Cena 1 691Kč za dospělou osobu nebo dítě

 


Vstupné do vodního parku Yas Water World

Momentálně největší vodní park Emirátů se nachází na ostrově Yas Island v Abu Dhabí hned v sousedství Ferrari Parku. Proto si v Abu Dhabí můžete naplánovat s dětmi den plný zábavy, část lze prožít ve vodním parku a zbytek třeba v ráji automobilové zábavy. Vstupenka do vodního parku Yas Water World v Abu Dhabi pro 1 osobu platí po celý den.

Cena 1 691Kč za osobu

 


Vstupné do Ferrari World

Základní vstupné do automobilové parku pro 1 osobu. Vstupné otevře dveře do největšího tematického parku na světě na ostrově Jas v Abu Dhabí, jehož hlavním lákadlem je nejrychlejší horská dráha na světě Ferrari Rosa se zrychlením 240 km/h za 5 vteřin, podobné přetížení zažívají jezdci F1. Pro děti a dospělé park nabízí přes 20 hlavních atrakcí, jejichž ozdobou je mj. 62 metrů vysoká věž, ze které je možné absolvovat volný pád (není součástí základního vstupného).Pomocí virtuální reality se lze přemístit do Maranellu, kde se slavné vozy značky Ferrari vyrábějí, v areálu je také stálá expozice vozů F1. Během dne je možné se občerstvit přímo v areálu. 

Cena 1 993 Kč za dospělého nebo dítě


Celodenní pronájem služeb řidiče z Ras Al Chajmy či Fudžajry

Vybrali jste si hotel dále od Dubaje a chtěli byste ji ukázat pohodlně a v příjemném tempu své rodině ? V takovém případě oceníte celodenní službu místního řidiče (10 hodin), který Vás zaveze do Dubaje a zpět. Služba se poskytuje pro max. 6 osob.

Cena 7 410 Kč celodenní pronájem automobilu z Ras Al Chajmy do Dubaje

Cena 10 967 Kč celodenní pronájem automobilu z Fudžajry do Dubaje

Formulář pro kalkulaci ceny zájezdu
Kalkulace zájezdu
Upravte si vše podle svých představ
 
 

Shrnutí

Termín zájezdu:
Délka zájezdu:
Délka ubytování:
Vaše celková cena zájezdu
Potřebujete poradit?
Helena El Hassanová
Jsem tu pro Vás

Další nabídky do Spojených arabských emirátů

 
 
 
odpovídá vašim parametrům

Typ zájezdu: Pobytový zájezd Země: Emiráty Třída hotelu: hotel Účel cesty:
Region: Blízký východ a Severní Afrika Oblast: Chorfakkan Strava: Snídaně Potěšení: Moře

Setkání s Ománským zálivem

Oceanic Khorfakkan Resort & Spa

Spojené arabské emiráty, Chorfakkan

Specifikace cesty

4.12.2014 - 11.12.2014
7 nocí
7 nocí
2 dospělí, 1. dítě (2 roky), 2. dítě (4 roky)
Superior garden view room
All inclusive
Privátní transfer
Cestovní + Storno (do 50 tis. Kč)
OD 64 390 Kč

Cena zahrnuje

* Konečná cena je závislá na ceně letenky poskytnuté leteckou společností a taktéž na dostupnosti ubytovacích kapacit. Nabídka, kterou Vám zašleme bude obsahovat konečnou cenu se vším všudy.
Kontaktní údaje na poptávající osobu
Poptávající:
Zde je prostor pro jakékoliv případné zvláštní požadavky či bližší specifikace, které byste nám chtěli sdělit.
Odesláním této poptávky souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vytvoření nabídky a taktéž souhlasíte se všeobecnými obchodními podmínkami. Vámi uvedené informace budeme uchovávat v soulasu se Zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Vše zůstane pečlivě střeženo a zásadně je nebudeme sdílet či poskytovat třetím osobám.
Potřebujete poradit?
Helena El Hassanová
Jsem tu pro Vás
Zpět na nabídku Odeslat poptávku Poptávka je zcela nezávazná

Odesílám poptávku ...

Číslo Vaší objednávky:
Vaše nezávazná poptávka byla úspěšně odeslána a nyní stačí jen vyčkat na obdržení nabídky, náš personál se jí bude okamžitě zabývat.
Kdybyste mezitím měli jakékoli dotazy nebo byste si přál cokoliv změnit, neváhejte se na nás obrátit.

Omlouváme se, ale při odesílání poptávky došlo k technické chybě. Prosím zkuste to znovu, nebo nás kontaktujte telefonicky.

Proč cestovat s Palmyrou?

Dlouholetá zkušenostNa trhu jsme stabilně již od roku 1991 a naše zkušenosti se klientům vždy osvědčily Absolutní znalostS námi víte kam cestujete, neboť naše destinace známe, jako nikdo jiný na trhu Osobní přístupBudujeme vztah s klientem a vždy přihlížíme k individuálním potřebám FlexibilitaI když je kancelář zavřena, my jsme vám dostupní ve dne i v noci Jedinečné zázemíDíky našemu multikulturnímu původu máme zcela unikátní výhody