Loading Hledáme zájezdy podle Vaší představy.
Dejte nám prosím chvilku.

S rodinou do Dubaje luxusně

S rodinou do Dubaje luxusně

Fairmont The Palm

Další obrázky
Zvětšit obrázek

Co jedinečného Vás čeká?

 • luxusní plážový hotel na Palmovém ostrově a zároveň blízko nábřeží
 • krásné prostorné pokoje s orientálními prvky
 • až dvě děti do 18 let ubytování do 26.12.2017 zdarma
 • polopenze v ceně
 • jeden z fakultativních výletů v rámci akce Stay Sunny zdarma v případě rezervace a pobytu v období 24.9.-31.12.2017
 • zkombinujte pobyt se třemi nocemi v úžasném pouštním resortu Bab Shams za zvýhodněných podmínek do 22.12.2017

Něco málo o této nabídce

Hotel Fairmont The Palm Dubai patří v Dubaji do skupiny novějších luxusních plážových hotelů, které byly otevřeny po dokončení Palmového ostrova. Jeho předností je výhodná poloha s rychlou dostupností golfu, vodních parků a nákupních středisek.Přestože nejde o malý hotel, má přívětivou rodinnou atmosféru a  krásné prostorné elegantní pokoje s velkými balkóny budou patřit určitě ke krásné vzpomínce.

 Speciální limitovaná kampaň Stay Sunny 

 Ve spolupráci s Dubajským výborem pro cestovní ruch jsme pro Vás připravili jedinečnou možnost zažít Dubaj a mít z ní ještě více. Tato akce je realizována s pečlivě vybranými cestovními kancelářemi, které získali důvěru dubajského zastoupení pro Českou republiku a patří mezi renomované prodejce Dubaje. Řekněte nám o svou dovolenou a my pro Vás připravíme luxusní zájezd na míru, na který budete vzpomínat.

Pokud se ubytujete v tomto hotelu kdykoliv do 31.12.2017 na min. 7 nocí, můžete si vybrat jeden z níže uvedených zážitků zcela zdarma :
-okružní prohlídku Dubají  netradičně v kouzelném nočním osvětlení nebo
-standardní vstupné na nejvyšší budovy světa Burdž Chalífa nebo
-show delfínů v dubajském delfináriu nebo
-pouštní safari s večeří nebo
-romantickou večeři na tradiční lodi dhow po dubajském zálivu v srdci původní Dubaje u čtvrti Bastákija

Dalším benefitem je cenově zvýhodněný pobyt na 3 noci v luxusním pouštním resortu Bab Al Shams 5* do 22.12.2017, který lze zkombinovat s pobytem v hotelu Fairmont The Palm.

Co naše ceny zahrnují

 • osobní poradenství
 • úpravu zájezdu na míru
 • informační materiály o Emirátech na cestu
 • leteckou dopravu Praha - Dubaj - Praha vč. letištních tax v ekonomické třídě
 • ubytování se stravováním v typu pokoje dle Vašeho výběru
 • privátní transfer letiště - hotel - letiště
 • zákonné pojištění proti úpadku cestovní kanceláře
 • pojištění léčebných výloh, úrazu , odpovědnosti , zavazadel a storna do Vámi zvolené hodnoty
 • helpdesk 24/7 po celou dobu pobytu

Popis hotelu Fairmont The Palm

Hotel má výhodnou polohu u úpatí "Palmy", což zajišťuje rychlý přístup do města, na dubajská nábřeží a zároveň umožňuje hostům většiny z 381 pokojů a apartmá výhled na  další větve Palmového ostrova či atraktivní panorama Dubaje přes moře. Z hotelu je rychlý přístup do nejbližších nákupních středisek Marina Mall či Mall of Emirates nebo na některé z golfových hřišť v okolí. Hotel je velmi přátelský vůči rodinám s dětmi: umožňuje společné ubytování rodičů s dětmi až do 18 let na jednom pokoji, o děti od 18 měsíců až do 15 let se stará specializovaný dětský klub, děti mají své menu, župany, kosmetiku a vlastní bazén. Dospělí si zatím mohou odpočinout v lázních se 13 terapeutickými místnostmi, ledovou fontánou či aromatickou saunou. Na pláži s krásným bílým pískem jsou čtyři bazény a hřiště pro plážový volejbal. Specialitou hotelu je běžecký klub, který je v provozu od 1. října do 30.dubna - zájemce přivítá i běžeckým vybavením. Pro velmi pestrou paletu různých typů pokojů je jedno společné, a to příjemné prostorné balkóny s krásným výhledem a  tradiční dekorace arabskou  "mašrabíjí", která zaručuje dokonalý dojem dovolené v Orientu, wi-fi připojení je bezplatné jen ve veřejných prostorách a v pokojích členů Fairmontu clubu.

Kuchyně je různorodá, k dispozici je asijská, brazilská, středozemská, středovýchodní gastronomie i gril restaurace s mořskými plody či jídelní plážový servis. Hotel si naši klienti rychle oblíbili, a proto můžeme včasnou rezervaci jen doporučit.

Upozorňuje hosty, že v současné době probíhá na pláži před hotelem stavební úprava, jejímž výsledkem bude nová promenáda. Hotel nyní disponuje soukromým prostorem na pláži, který je vymezen.

Vybavení hotelu Fairmont The Palm

hlavní restaurace, tematická restaurace, kavárna, klub pro malé děti, klub pro teenegary, lázně, sauna, směnárna, business a internetové centrum, Wi-Fi, parkoviště, konferenční sál, hlídání dětí, kadeřnictví, pára, bezbariérový přístup, marocký hammám, plážový bar, vířivka

Sport v hotelu Fairmont The Palm

bazén, dětský bazén, fitness, vyhřívaný bazén, plážový volejbal

Sport v okolí

golfové hříště, jachetní přístaviště , aquapark

Fairmont Room

Nejlevnější typ pokoje má rozlohu 48-52 ma výhled na město a Palmový ostrov, před touto stranou hotelové budovy vede hlavní komunikace, která spojuje Palmový ostrov s pevninou, proto je tato strana hlučnější, na druhé straně je vykoupena nižší cenou. Pohodlný prostor doplňuje příjemný balkón. V tomto typu pokoje lze ubytovat tři dospělé nebo dva dospělé a jedno dítě do 17,99 let na přistýlce nebo dva dospělé a dvě děti do 17,99 let bez přistýlky na tzv. královských postelích.

Pakliže chcete pěkný výhled na moře a klid, volte pokoj Fairmont View.

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita Kapacita Kapacita 2 osoby + 2přistýlky

Vlastnosti pokoje:

  bezbariérový přístup
  nekuřácký
  výhled na město
  s balkonem /terasou
  obývací kout
  s výhledem na Palmový ostrov

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje minibar
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje fén
Vybavení pokoje vana
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje televize
Vybavení pokoje Wi-Fi
Vybavení pokoje denní tisk
Vybavení pokoje rychlovarná konvice
Vybavení pokoje telefon
Vybavení pokoje župan
Vybavení pokoje terasový nábytek
Vybavení pokoje DVD/CD přehrávač
Vybavení pokoje trepky
Vybavení pokoje šatna
Vybavení pokoje stroj na kávu
Vybavení pokoje WC
Vybavení pokoje dvojité umývadlo
Vybavení pokoje sofa
Vybavení pokoje žehlicí souprava
Vybavení pokoje váha
Vybavení pokoje psací stůl
Vybavení pokoje přístup k internetu

Fairmont View Room

Pokoj Fairmont View Room  má rozlohu 48-52 ma zajišťuje částečný výhled na moře, zahradu a dubajská městská panoramata. Pohodlný prostor doplňuje příjemný balkón. V tomto typu pokoje lze ubytovat tři dospělé nebo dva dospělé a jedno dítě do 17,99 let na přistýlce nebo dva dospělé a dvě děti do 17,99 let bez přistýlky na tzv. královských postelích.

V případě zájmu o panoramatický výhled na moře můžeme nabídnout pokoj typu Deluxe room,

v případě rodiny o 3 dospělých a dvou dětech do 18 let či dvou dospělých a čtyřech dětech do 18 let můžeme nabídnout pokoj Fairmont Grand Family, ceny sdělíme obratem.

 

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita Kapacita Kapacita 2 osoby + 2přistýlky

Vlastnosti pokoje:

  bezbariérový přístup
částečný výhled na moře a zahradu
  nekuřácký
  výhled na město
  s balkonem /terasou
  obývací kout
výhled na bazén
  s výhledem na Palmový ostrov

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje minibar
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje fén
Vybavení pokoje vana
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje televize
Vybavení pokoje Wi-Fi
Vybavení pokoje denní tisk
Vybavení pokoje rychlovarná konvice
Vybavení pokoje telefon
Vybavení pokoje župan
Vybavení pokoje terasový nábytek
Vybavení pokoje DVD/CD přehrávač
Vybavení pokoje trepky
Vybavení pokoje šatna
Vybavení pokoje stroj na kávu
Vybavení pokoje WC
Vybavení pokoje dvojité umývadlo
Vybavení pokoje sofa
Vybavení pokoje žehlicí souprava
Vybavení pokoje váha
Vybavení pokoje psací stůl
Vybavení pokoje přístup k internetu

Strava v hotelu Fairmont The Palm

Pobyt lze objednat s polopenzí nebo plnou penzí, které se podávají v hlavní restauraci Flow formou bufetu.Hotelový komorník však může připravit snídani také na balkóně Vašeho pokoje v rámci pokojového servisu. Kromě hlavní restaurace je v hotelu několik tematických restaurací (asijská, brazilská, středozemská, středovýchodní, plody moře) a salónky, kde se podává odpolední čaj a drobné občerstvení. Na pláži jsou pak plážové bary, které zajišťují servis do pozdního večera.

 

Poloha hotelu Fairmont The Palm

Hotel se nachází půl hodinu jízdy od dubajského letiště na stopce tzv. Palmového ostrova v blízkosti nábřeží Dubai Marina a přilehlých pláží. Vodní park Aquaventura je od hotelu vzdálen 7 minut jízdy, nejbližší golfový klub Emirates Gulf Club 12 minut, nákupní středisko Mall of Emirates s lyžařskou sjezdovkou 15 minut, největší nákupní středisko Dubai Mall s přilehlými fontánami a věží Burdž Chalífa 25 minut. Do obou středisek hotel zajišťuje zdarma kyvadlovou dopravu minibusem.

Abu Dhabi Tour (v českém jazyce)

Skupinová okružní jízda po Abu Dhabi v českém jazyce Vás zavede do hlavního města Emirátů, které bývá nazýváno Chicagem či Los Angeles Emirátů. Abu Dhabi je největším emirátem a prvním, kde byla objevena ropa. Velké finanční prostředky umožnily město značně ozelenit, což bude patrné už během přesunu z Dubaje do Abu Dhabí. Během posledních let hlavní město prošlo zásadní přestavbou hlavní infrastruktury a dnes je možné obdivovat výsledek, který se promítl do výstavného nábřeží s množstvím parků a privátních pláží. Během cesty je možné navštívit také historickou vesničku Heritage Village na ostrově Breakwater, která připomene skromné začátky, bude možné si vyfotografovat výstavné paláce přímo v srdci města jako např. Emirates Palace či právě dokončovaný prezidentstský palác, který prochází celkovou renovací. Cesta z Abu Dhabi je zpestřena krátkou zastávkou u areálu Formule 1 a zábavního automobilového parku Ferrari, z časových důvodů však není zahrnut vstup. Výlet v délce 8 hodin zahrnuje oběd a je vyžadována min. účast šesti osob, realizuje se obvykle v pondělí poté, co budete vyzvednuti přímo ve Vašem hotelu. Příjemným benefitem je určitě přítomnost česky hovořící delegátky, která ráda zodpoví všechny dotazy.

Cena za výlet v českém jazyce z Abu Dhabi: 2 818 Kč za osobu

Cena za výlet v českém jazyce z Ajmanu: 3 494 Kč za osobu

Cena za výlet v českém jazyce z Dubaje: 2 912 Kč za osobu


Bateaux Dubaj

Obsah tohoto výletu zahrnuje vyjížďku na luxusní jachtě po dubajském Zálivu s all inclusive večeří  včetně transferů z hotelu, a to od dvou osob.

Cena výletu pro pobyty z Ajmanu nebo Sharjah 4 367Kč za osobu

Cena výletu pro pobyty z Dubaje 3 804Kč za osobu

 


Dubai City Tour v českém jazyce

Město zlata, arabských tradičních zvyků, moderní výstavby a unikátních projektů je námětem sedmihodinové prohlídky Dubaje s českou průvodkyní. Okružní cesta začíná u dubajského zálivu Creek, který rozděluje Dubaj na dvě části - z jedné čtvrtě do druhé se lze přepravit atraktivním lodním taxi zvaném abra. Má zastávku přímo u súku s kořením, zlatem nebo látkami, jenž je prvním bodem programu. Následuje přesun do atraktivní oblasti podél moře známé jako Džumejra Beach, kde bude možné shlédnout mešitu Džumejra (pouze zvenku) a jeden ze symbolů Dubaje luxusní hotel Burdž Al Arab ve tvaru plachetnice (opět pouze zvenku). K Dubaji nyní neodmyslitelně patří megaprojekt Palmový ostrov, jenž je další zastávkou. Okružní jízda pokračuje po nejvýstavnější dubajské třídě Šejch Zájed Road, kterou lemují mrakodrapy všemožných tvarů v délce několika kilometrů. Program končí u největšího a momentálně nejoblíbenějšího nákupního střediska Emirátů Dubai Mall, které nadchne obřím akváriem, zimním stadionem, dvěma tisíci obchody a hlavně svým okolí se zpívajícími a tančícími fontánami pod nejvyšší věží na světě, slavnou Burdž Chalífou (828 m). Výlet je bez oběda (lze se občerstvit během zastávky v jednom z nákupních středisek s širokou nabídkou restaurací), zahrnuje vstupné a realizuje se v případě účasti min. 8 osob.

Cena výletu při pobytu v Dubaji 1 893 Kč za osobu

Cena výletu při pobytu v Ajmanu 2 536Kč za osobu

Cena výletu při pobytu v Abu Dhabi 2 536Kč za osobu


Dubaj z patrového busu

Celodenní platnost jízdenky opravňuje jejího držitele zúčastnit se okružní jízdy po Dubaji typickým "londýnským"  patrovým busem po jedné ze dvou nabízených tras. První červená trasa kopíruje všechny významné body podél dubajského Zálivu, povětšinou ve starém městě a původní Dubaji, zatímco trasa modrá vede podél pobřeží na Palmový ostrov a provede především Dubají novou.

Cena 1 287 Kč za osobu

 


Dva kontrasty Abu Dhabi

Tento výlet je typickém propojením tradičního a ultramoderního tak, jak je to pro Emiráty příznačné. Hlavním cílem celodenního výletu je návštěva velkolepé a úchvatné mešity Šejcha Zájeda v Abu Dhabí, která pojme až 40 tisíc věřících. Mešita s největším počtem kupolí na světě se pyšní také největším 24karátovým lustrem s křišťály od Svarowského a největším tkaným kobercem na světě, jenž váží 47 tun. Výlet pokračuje na ostrově Jas, kde se na ploše 200 tisíc m2 nachází největší tematický park na světě Ferrari World. Jeho hlavním lákadlem je nejrychlejší horská dráha na světě Ferrari Rosa se zrychlením 240 km/h za 5 vteřin, podobné přetížení zažívají jezdci F1. Pro děti a dospělé park nabízí přes 20 hlavních atrakcí, hlavním magnetem je mj. 62 metrů vysoká věž, ze které je možné absolvovat volný pád. Pomocí virtuální reality se lze přemístit do Maranellu, kde se slavné vozy značky Ferrari vyrábějí, v areálu je také stálá expozice vozů F1. Během dne je možné se občerstvit přímo na místě. Celodenní výlet do Abu Dhabí se organizuje v doprovodu anglicky hovořícího řidiče od 2 osob.

Cena výletu při pobytu z Dubaje 5 096 Kč za osobu

Cena výletu při pobytu z Ajmanu nebo Sharjah 5 678 Kč za osobu


Dva symboly Dubaje

Nabízíme odpoledne prožité v interiérech věhlasně známých symbolů Dubaje. Výjimečný den začíná návštěvou proslulého luxusního hotelu Burdž Al Arab, v jehož kavárně se podává čaj o sedmi chodech s různými delikatesami. Poté budete přepraveni k mrakodrapu Burdž Chalífa, který ze své observatoře ve 124.patře nabídne jedinečný výhled na Dubaj a okolí. Na závěr si lze užít fascinující podívanou na světelnou hudební show tančících fontán přímo pod mrakodrapem. Výlet se organizuje min. od dvou osob, přičemž anglicky hovořící řidič bude k dispozici v průběhu celého programu, návštěva hotelu Burdž Al Arab vyžaduje společenské oblečení.

Cena výletu při pobytu v Dubaji 8 008 Kč za osobu

Cena výletu při pobytu v Ajmanu nebo Sharjah 8 590 Kč za osobu

Cena výletu při pobytu v Abu Dhabi 9 901 Kč za osobu


Ferrari World

Výlet Vás zavede na ostrov Jas v Abu Dhabí, kde se na ploše 200 tisíc m2 nachází největší tematický park na světě Ferrari World, jehož hlavním lákadlem je nejrychlejší horská dráha na světě Ferrari Rosa se zrychlením 240 km/h za 5 vteřin, podobné přetížení zažívají jezdci F1. Pro děti a dospělé park nabízí přes 20 hlavních atrakcí, jejichž ozdobou je mj. 62 metrů vysoká věž, ze které je možné absolvovat volný pád. Pomocí virtuální reality se lze přemístit do Maranellu, kde se slavné vozy značky Ferrari vyrábějí, v areálu je také stálá expozice vozů F1. Během dne je možné se občerstvit přímo na místě. Výlet zahrnuje skupinové transfery s anglicky hovořícím řidičem a vstupné v základní verzi (lze si předem přikoupit vstupné premium na všechny atrakce),  z Dubaje se realizuje  každé pondělí, středu a sobotu.

Cena 2 766 Kč za osobu z Dubaje


Hydroplánem na Yas Island v Abu Dhabi

Naprosto nezapomenutelný může být tento den pro Vás i celou rodinu, pokud zvolíte let hydroplánem do Abu Dhabí. Letadélko je uzpůsobeno k přistání na vodní hladině a po vzletu si z ptačí perspektivy můžete užít panoramatický výhled na dubajský Záliv, pobřeží Džumejra, věž Burdž Chalífa, Burdž Al Arab a Palmový ostrov. Po příletu do Abu Dhabí uvidíte Emirates Palace, výstavné nábřeží hlavního města, zakroužíte nad okruhem Formule 1 a přistanete u přístavu Yas Marina. Odsud budete přepraveni do zábavního parku Ferrari World, kde můžete vyzkoušet některou z 20 automobilových atrakcí včetně pocitů závodníků z přetížení. Vyhlídkový let v délce 45 minut se organizuje  denně včetně transferů z hotelu na odlet v Dubaji  a pozemního transferu z Yas Island zpět do Dubaje.

Cena výletu při pobytu v Dubaji 9 861Kč za osobu

Cena výletu při pobytu v Ajmanu nebo Sharjah 10 425Kč za osobu

 


Lyžování v Dubaji

Ski Dubaj je první kryté lyžařské středisko na Blízkém východě, na kterém lze vyzkoušet řadu zimních aktivit. Vstupenka na umělou sjezdovku zahrnuje také zapůjčení bundy a kalhot na lyžování, obuvi, jednorázových ponožek, snowboardu, případně lyží a holí. Čepice a rukavice jsou třeba mít sebou vlastní. Zatímco jeden člen rodiny si může užívat sníh, ostatní mohou čas prožít v nákupním středisku Mall of Emirates, sjezdovka je totiž jeho nedílnou součástí.

Cena 1 456 Kč za osobu

 


Musandam

Skupinový výlet s anglicky hovořícím průvodcem včetně oběda je možností jak prožít den daleko od civilizace. Den, který umožní objevit skalnaté pohoří Hadžar, atmosféru tradiční arabské lodě dhow, fjordy podél poloostrova Musandam a podmořský svět. Po obědě, který připraví lodní posádka, bude možné si vyzkoušet tradiční lov ryb jen za pomocí vlasce a háčku. 

Cena výletu při pobytu v Dubaji 1 972Kč za osobu

Cena výletu při pobytu v Ajmanu nebo Sharjah 2 536Kč za osobu


Oáza Al Ain

Chcete-li poznat nejzelenější část Emirátů, pak si nenechejte ujít oázu Al Ain s její hlubokou minulostí. Archeologické nálezy sahají až do třetího tisíciletí př. n.l. a jsou k vidění ve zdejším muzeu i v samotných archeologických nalezištích. Al Ain je rodištěm zesnulého a velmi váženého prezidenta šejcha Zájeda, který si vždy přál proměnit oázu v zelený ráj, a proto zeleň vytrvale vysazoval a zavlažoval. Celá oblast se pyšní mj. zeleninovými farmami a datlovými oázami. Během výletu je příležitost se vykoupat v místních léčivých pramenech a vychutnat si výhled z nejvyšší hory Emirátů za městem. Součástí prohlídky univerzitního města je také návštěva starého města, palmové zahrady a muzea. Celodenní výlet s českou průvodkyní do oázy Al Ain včetně návštěvy nejvyšší hory Emirátů a oběda se vypravuje od osmi osob obvykle každou neděli.

Cena 2 912 Kč za osobu z Dubaje

Cena 3 640 Kč za osobu ze Sharjah nebo Ajmanu


Oáza Hatta

Skupinový výlet s anglicky hovořícím průvodcem bez oběda se organizuje od čtyř osob a je způsobem, jak se seznámit se životem venkova v Emirátech. Tato nevelká zelená oáza leží u hranic se Sultanátem Omán uprostřed pustých skalnatých hor.

Cena výletu při pobytu v Dubaji 2 818Kč za osobu

 


Plavání s delfíny u hotelu Atlantis

Plavání s delfíny je snem mnohého dítěte, splnit přání je možné v mělkých vodách u hotelu Atlantis na Palmovém ostrově. Zážitek umožní si s delfíny zatančit, pohladit je, pusinkovat či pouze pozorovat. Tento způsob seznámení s delfíny je vhodný i pro neplavce či rodiny s menšími dětmi. Plavání s delfíny zahrnuje také transfery s anglicky hovořícím řidičem z hotelu a zpět, šatnu, nealko nápoje a vstupné do přilehlého vodního parku Aquaventura u hotelu Atlantis. Výlet lze realizovat od dvou osob, samotné plavání pak probíhá za účasti celkem 10 zájemců.Výlet je možné realizovat také v hlubších vodách za účasti celkem 6 osob za příplatek.

Cena výletu při pobytu v Dubaji 9 318 Kč za osobu

Cena výletu při pobytu v Ajmanu nebo Sharjah  9 901 Kč za osobu


Plavba na tradiční dhow

Večerní projížďka na tradiční lodi dhow po dubajském zálivu Creek je plavbou mezi starými a novými časy, které jsou zabaleny do romantického nočního osvětlení. Během jízdy se podává večeře formou bufetu (výběr z arabské a mezinárodní kuchyně) včetně nealkoholických nápojů. Výlet zahrnuje zpáteční hotelový transfer s anglicky hovořícím řidičem a realizuje se v době od 19,30 do 23,00 od dvou osob.

Cena výletu při pobytu v Dubaji 1 310 Kč za osobu

Cena výletu při pobytu v Ajmanu nebo Sharjah 1 893 Kč za osobu


Formule 1 Abu Dhabi

Tuto příležitost by si neměl nechat ujít žádný fanoušek motoristického sportu. Během prohlídky totiž může nahlédnout do supermoderního areálu Formule 1 a technického zázemí, které je jinak přístupné jen závodníkům a jejich týmům. Prohlídka s odborným výkladem návštěvníka provede severní tribunou, Yas Marinou, Yas Drag Racing stripem, vyhlídkovou věží u cílové rovinky určené pro VIP hosty, řídícím centrem, klimatizovanými technickými boxy, mediálním centrem a také "padok" předstartovní přípravnou. Následuje nejatraktivnější část, kdy si můžete zazávodit v motokáře o rychlosti až 70 km/h  na Yas Marině okruhu. Oblečeni do závodnické kombinézy, rukavic, kukly a helmy vyrazíte na 15minutovou jízdu, která je monitorována a po ukončení jsou vyhlášeny výsledky.Výlet zahrnuje transfery s anglicky hovořícím řidičem  a vstupné, organizuje se od dvou osob.

Cena výletu při pobytu v Dubaji 4 222 Kč za osobu

Cena výletu při pobytu v Ajmanu nebo Sharjah 4 805 Kč za osobu


Sharjah, Ajman - skutečná příchuť Arábie

Skupinová okružní jízda s anglicky hovořícím průvodcem od dvou osob začíná v Adžmanu prohlídkou muzea ve zdejší pevnosti a dalších zajímavostí tohoto jednoho z nejmenších emirátů, po několika fotozastávkách následuje přejezd do emirátu Šardžah, který je znám především velkým množtvím specializovaných muzeí a vzdělávacích institucí. Prohlídková trasa začíná v kouzelném historickém súku Al Arsah. Součástí výletu je také prohlídka mešity krále Fajsala, Perlového monumentu a příjemného klimatizovaného Modrého súku, kde výlet končí. Podél místního nábřeží pak cesta vede zpět do Dubaje.

Cena výletu při pobytu v Dubaji 1 310 Kč za osobu


Za arabskými plnokrevníky

Jestliže milujete dostihové prostředí, pak právě pro Vás je určena návštěva supermoderních šejkových stájí v Dubaji. Prohlídka začíná snídaní v luxusním hotelu s výhledem přímo na závodiště, následně budete dovezeni do stájí, kde budete moci sledovat péči a procedury, které zajišťují vynikající formu zdejších koní. Prohlídka bude zakončena na hlavní tribuně, kde Vám bude představena lóže šejkovy rodiny, z níž se otevírá výhled na cílovou rovinku. Výlet do šejkových stájí zahrnuje transfery z hotelu a zpět, snídani, česky hovořícího průvodce a realizuje se od dvou osob pouze od podzimu do jara, obvykle každé úterý a středu.

Cena výletu při pobytu v Ajmanu 7 044Kč za osobu

Cena výletu při pobytu v Dubaji 6 480Kč za osobu


Přenocování v poušti

Dobrodružství s příměsí adrenalinu, to je  oblíbené safari  do pouště v Dubaji. Během odpoledních hodin budete vyzvednuti z hotelu - nechte se unášet terénními vozy za hranice města mezi písečné duny. Během krátkých zastávek bude příležitost fotografovat poušť při západu slunce. Po setmění následuje večer v beduínském kempu, kde můžete ochutnat vodní dýmku, namalovat ornament henou na kůži, vyzkoušet si tradiční oblečení, svézt se na velbloudovi nebo se připojit k břišní tanečnici. Posezení na arabských polštářích kolem tradičních nízkých stolků zpestří večeře podávaná formou švédského stolu na úrovni čtyřhvězdičkového hotelu. Rušný večer vystřídá tichá noc a romantika pouště pod hvězdami díky přenocování přímo v kempu, anglicky hovořící řidič Vás do Dubaje dopraví po snídani následující den, výlet se organizuje od dvou osob.

Cena výletu při pobytu v Dubaji 6 480Kč za osobu

Cena výletu při pobytu v Ajmanu nebo Sharjah 7 044Kč za osobu


Desert Safari

Dobrodružství s příměsí adrenalinu, to je  oblíbené safari  do pouště v Dubaji. Během odpoledních hodin budete vyzvednuti z hotelu - nechte se unášet terénními vozy za hranice města mezi písečné duny. Během krátkých zastávek bude příležitost fotografovat poušť při západu slunce. Po setmění následuje večer v beduínském kempu pod hvězdami, kde můžete ochutnat vodní dýmku, namalovat ornament henou na kůži, vyzkoušet si tradiční oblečení, svézt se na velbloudovi nebo se připojit k břišní tanečnici. Posezení na arabských polštářích kolem tradičních nízkých stolků zpestří večeře podávaná formou švédského stolu na úrovni čtyřhvězdičkového hotelu, anglicky hovořící řidič Vás uloží v Dubaji ke spánku před půlnocí, výlet se organizuje od dvou osob.

Cena 1 456 Kč za osobu

Cena výlety při pobytu v Ajmanu nebo Sharjah 1 972 Kč za osobu


Desert Safari Deluxe

Dobrodružství s příměsí adrenalinu, to je  oblíbené safari  do pouště v Dubaji. Během odpoledních hodin budete vyzvednuti z hotelu - nechte se unášet terénními vozy za hranice města mezi písečné duny. Během krátkých zastávek bude příležitost fotografovat poušť při západu slunce. Po setmění následuje večer v beduínském kempu pod hvězdami, kde můžete ochutnat vodní dýmku, namalovat ornament henou na kůži, vyzkoušet si tradiční oblečení, svézt se na velbloudovi nebo se připojit k břišní tanečnici. Posezení na arabských polštářích kolem tradičních nízkých stolků zpestří večeře podávaná formou švédského stolu na úrovni pětihvězdičkového hotelu, anglicky hovořící řidič Vás uloží v Dubaji ke spánku před půlnocí, výlet se organizuje od dvou osob.

Cena 3 522Kč za osobu

Cena výletu při pobytu v Ajmanu nebo Sharjah 4 085Kč za osobu


Dubai City Tour v anglickém jazyce

Skupinová krátká okružní jízda Dubají s anglicky hovořícím průvodcem představí nejatraktivnější části Dubaje ve staré i nové části. Začíná u mešity Džumejra a jízdou podél pobřeží si turisté prohlédnou Burdž Al Arab, repliku tradičního súku v Madínat Džumejra, Palmový ostrov, třídu mrakodrapů na Šejch Zájed Road, další zastávka bude patřit oblasti pod věží Burdž Chalífa, následně se skupina přesune do původní Dubaje, po prohlídce muzea se lodičkou abra přesune přes Záliv do súku se zlatem a kořením, kde výlet končí. Okruh je uzpůsobem mentalitě a méně náročným požadavkům klientely zejména z Indie, proto zájemcům o hlubší poznání doporučujeme tento okruh v případě zájmu absolvovat s českou průvodkyní.

Cena 728 Kč za osobu


Dubaj z hydroplánu na 40 minut

Nezapomenutelný zážitek Vás očekává při vyhlídkovém letu hydroplánem nad Dubají. Letadélko je uzpůsobeno k přistání na vodní hladině a po vzletu si z ptačí perspektivy můžete prohlédnout Palmový ostrov, věhlasnou dubajskou ikonu Burdž Al Arab, seskupení uměle vytvořených ostrovů "Svět", nejvyšší věž Burdž Chalífa a dubajský záliv.Vyhlídkový let v délce 40 minut se organizuje včetně transferů z hotelu a zpět, a to od dvou osob.

Cena 14 729 Kč za osobu

Cena výletu při pobytu v Ajmanu nebo Sharjah 15 301Kč za osobu


Dubaj z hydroplánu na 25 minut

Nezapomenutelný zážitek Vás očekává při vyhlídkovém letu hydroplánem nad Dubají. Letadélko je uzpůsobeno k přistání na vodní hladině a po vzletu z Džebel Alí si z ptačí perspektivy můžete prohlédnout Palmový ostrov, věhlasnou dubajskou ikonu Burdž Al Arab, seskupení uměle vytvořených ostrovů "Svět", nejvyšší věž Burdž Chalífa a dubajský Záliv. Vyhlídkový let v délce 25 minut se organizuje včetně transferů z hotelu a zpět, a to od dvou osob.

Cena 9 919 Kč za osobu

Cena výletu při pobytu v Ajmanu nebo Sharjah 10 774 Kč za osobu


Ferrari World a Yas Water Park

Výlet Vás zavede na ostrov Jas v Abu Dhabí, kde se na ploše 200 tisíc m2 nachází největší tematický park na světě Ferrari World, jehož hlavním lákadlem je nejrychlejší horská dráha na světě Ferrari Rosa se zrychlením 240 km/h za 5 vteřin, podobné přetížení zažívají jezdci F1. Pro děti a dospělé park nabízí přes 20 hlavních atrakcí, jejichž ozdobou je mj. 62 metrů vysoká věž, ze které je možné absolvovat volný pád. Pomocí virtuální reality se lze přemístit do Maranellu, kde se slavné vozy značky Ferrari vyrábějí, v areálu je také stálá expozice vozů F1. Během dne je možné se občerstvit přímo na místě. Poté může tento den plný zábavy pokračovat v sousedním vodním parku, který otevřel své brány v lednu 2013 a je největším vodním parkem Emirátů. Výlet zahrnuje transfery s anglicky hovořícím řidičem a vstupné, organizuje se od dvou osob.

Cena 4 649Kč za osobu při pobytu Dubaji

Cena výletu při pobytu v Ajmanu nebo Sharjah 5 212Kč za osobu

 


Plavání s delfíny v dubajském delfináriu

Privátní výlet do delfinária v Dubaji  je fantastickou příležitostí, jak si zaplavat s delfíny. Během 20 minut ve vodě o hloubce 4,5 metry a s brouzdalištěm o hloubce 90 cm je možné si těchto milých tvorů maximálně užít nebo se na nich i svést. Výlet zahrnuje zpáteční transfer z hotelu s anglicky hovořícím řidičem  a realizuje se již od dvou osob.

Cena výletu při pobytu v Dubaji 6 408 Kč za osobu

Cena výletu při pobytu v Ajmanu nebo Sharjah 7 044 Kč za osobu


Za arabskými plnokrevníky v anglickém jazyce

Jestliže milujete dostihové prostředí, pak právě pro Vás je určena návštěva supermoderních šejkových stájí v Dubaji. Prohlídka začíná snídaní v luxusním hotelu s výhledem přímo na závodiště, následně budete dovezeni do stájí, kde budete moci sledovat péči a procedury, které zajišťují vynikající formu zdejších koní. Prohlídka bude zakončena na hlavní tribuně, kde Vám bude představena lóže šejkovy rodiny, z níž se otevírá výhled na cílovou rovinku. Výlet do šejkových stájí zahrnuje transfery z hotelu a zpět, snídani, anglicky hovořícího průvodce a realizuje se od dvou osob pouze od podzimu do jara, obvykle každé úterý a středu.

Cena 2 818Kč za osobu


Plavba na tradiční lodi dhow podél Mariny

Večerní projížďka na tradiční lodi dhow po uměle vytvořeném zálivu Dubai Marina nabízí odlišný pohled na město s nasvícenou prominentní rezidenční čtvrtí, promenádou, jachtovým klubem, nákupními centry a luxusními hotely. Plavba pokračuje na otevřené moře směrem k Palmovému ostrovu s obrysem hotelu Atlantis v pozadí, za dobré viditelnosti lze zahlédnout i hotel Burdž Al Arab. Během jízdy se podává večeře formou bufetu (výběr z arabské a mezinárodní kuchyně) včetně nealkoholických nápojů. Výlet zahrnuje zpáteční hotelový transfer s anglicky hovořícím řidičem a realizuje se v době od 19,30 do 23,00 od dvou osob.

Cena výletu při pobytu v Dubaji 1 550Kč za osobu

Cena výletu při pobytu v Ajmanu nebo Sharjah 2 113Kč za osobu


Vstupné do Burdž Chalífy

Vstupenku do nejvyšší budovy světa do mrakodrapu Burdž Chalífa, který ze své observatoře ve 124.patře nabídne jedinečný výhled na Dubaj, je nutné objednat předem na přesný čas v dostatečném přestihu. Podrobnější informace Vám rádi sdělíme osobně nad šálkem dobré arabské kávy nebo emailem či telefonicky.

Cena 886 Kč za dospělou osobu mimo prime time

Cena 759 Kč za dítě pod 12 let mimo prime time

Cena 1392 Kč za dospělou osobu v době prime time

Cena 1265 Kč za dítě v době prime time

Top Sky 148.patro mimo prime time 2404 Kč za dospělého nebo dítě

Top Sky 148.patro prime time 3 289 Kč za dospělého nebo dítě


Vstupné do delfinária v Dubaji

Za vstupné do delfinária v Dubaji si budete moci vychutnat show delfínů a lachtanů, kteří předvedou neuvěřitelné akrobatické kousky. Show v délce 45 minut zahrnuje dobrodružnou interakci delfínů a lachtanů s cvičiteli a publikem. Kromě této standardní vstupenky je možné zakoupit vstupenku VIP. Bližší informace Vám rádi sdělíme osobně či po emailu/telefonu.

Cena 728 Kč za dospělou osobu, 437 Kč za dítě


Vstupné do Lost Chambers Atlantis

Vstupenka do akvária v hotelu Atlantis je dechberoucí podívanou na mořské živočichy, od kterého se nebudete moci odtrhnout.

Cena 757 Kč za dospělou osobu nebo dítě

 

 


Vstupné do vodního parku Aquaventura Atlantis

Celodenní vstupenka do vodního parku Aquaventura na Palmovém ostrově otevře dveře do parku plného atrakcí: skluzavek, umělých řek, tajemného zikkuratu, kde proplouváte průhlednými tunely a jež jsou obklopeny akváriem se žraloky. Pro nejmenší jsou připraveny prolézačky, lanové mosty, tobogány a pro všechny krásná soukromá pláž.

Cena 1 993 Kč za  dospělou osobu nebo dítě


Vstupné do vodního parku Wild Wádí

Oblíbený vodní park přímo naproti hotelu Burdž Al Arab nabízí mj.skutečně adrenalinový sjezd z ohromující výšky, který chce celé muže. Ve spodní části parku si všichni mohou užít umělého vlnobití či jízdu zábavními tunely či na pomalých řekách. Vstupenka do vodního parku Wild Wádí pro 1 osobu platí po celý den. 

Cena 1 691Kč za dospělou osobu nebo dítě

 


Vstupné do vodního parku Yas Water World

Momentálně největší vodní park Emirátů se nachází na ostrově Yas Island v Abu Dhabí hned v sousedství Ferrari Parku. Proto si v Abu Dhabí můžete naplánovat s dětmi den plný zábavy, část lze prožít ve vodním parku a zbytek třeba v ráji automobilové zábavy. Vstupenka do vodního parku Yas Water World v Abu Dhabi pro 1 osobu platí po celý den.

Cena 1 691Kč za osobu

 


Vstup do vodního parku Yas Water World vč. transferů

Momentálně největší vodní park Emirátů se nachází na ostrově Yas Island v Abu Dhabí hned v sousedství Ferrari Parku. Proto si v Abu Dhabí můžete naplánovat s dětmi den plný zábavy, část lze prožít ve vodním parku a zbytek třeba v ráji automobilové zábavy. Celodenní vstupenka do vodního parku Yas Water World v Abu Dhabi zahrnuje i dopravu skupinovým transferem s anglicky hovořícím řidičem z Dubaje, výlet se realizuje každé pondělí, středu nebo sobotu.

Cena výletu při pobytu v Dubaji 2 767 Kč za osobu


Vstupné do Ferrari World

Základní vstupné do automobilové parku pro 1 osobu. Vstupné otevře dveře do největšího tematického parku na světě na ostrově Jas v Abu Dhabí, jehož hlavním lákadlem je nejrychlejší horská dráha na světě Ferrari Rosa se zrychlením 240 km/h za 5 vteřin, podobné přetížení zažívají jezdci F1. Pro děti a dospělé park nabízí přes 20 hlavních atrakcí, jejichž ozdobou je mj. 62 metrů vysoká věž, ze které je možné absolvovat volný pád (není součástí základního vstupného).Pomocí virtuální reality se lze přemístit do Maranellu, kde se slavné vozy značky Ferrari vyrábějí, v areálu je také stálá expozice vozů F1. Během dne je možné se občerstvit přímo v areálu. 

Cena 1 993 Kč za dospělého nebo dítě


Royal Island and Lebanon Island

Před pár lety Dubaj ohromila zprávou, že kromě Palmových ostrovů vybuduje projekt, jehož součástí budou ostrovy pojmenované po každém státě ve světě, tzv. World. Očekával se velký zájem o vlastnictví vyvolené země, ale projekt nedopadl zatím tak, jak bylo zamýšleno, jedinou výjimkou je Lebanon Island, do jehož klubu jste srdečně zváni. Výlet na ostrov je únikem z hektické Dubaje a příležitostí prožít odpoledne či večer tak trochu jako Robinsoni. Výlet zahrnuje zpáteční transfery vozem z hotelu k lodi, transfery lodí a večeri nebo oběd. Výlet se organizuje od dvou osob od 10. října 2014.

Cena výletu při pobytu v Dubaji 4 790Kč za osobu

Cena výletu při pobytu v Ajmanu nebo Sharjah 5 353Kč za osobu

 


Celodenní pronájem služeb řidiče z Dubaje do Abu Dhabí

Stihnout poznat během pobytu v Dubaji i sousední emiráty není někdy jednoduché, zvlášť, pokud jste sebou vzali např. prarodiče či děti, kteří jsou rychle unavení. V takovém případě určitě oceníte celodenní službu místního řidiče (10 hodin), který Vás zaveze tam, kam si přejete a počká na Vás, dokud si místa dosyta neužijete. Služba se poskytuje pro max. 6 osob.

Cena 6 965 Kč celodenní pronájem automobilu z Dubaje do Abu Dhabí


Půldenní nebo celodenní pronájem služeb řidiče v Dubaji

Stihnout všechna dubajská lákadla není někdy jednoduché, zvlášť, pokud jste sebou vzali např. prarodiče či děti, kteří jsou rychle unavení. V takovém případě určitě oceníte půldenní (5 hodin) nebo celodenní službu místního řidiče (10 hodin), který Vás v Dubaji zaveze tam, kam si přejete a počká na Vás, dokud si místa dosyta neužijete. Služba se poskytuje pro max. 6 osob.

Cena 3 494 Kč půldenní pronájem a automobil po Dubaji

Cena 6 373 Kč celodenní pronájem a automobil po Dubaji (v případě ubytování v Dubaji, Sharjah či Ajmanu)

 

 


Cesta na východní pobřeží Emirátů

Drobné emiráty Ras Al Chajma či Fudžejra sice zastiňuje velkolepá Dubaj, ale pokud se vydáte v Emirátech východním směrem, nebudete litovat. Čeká Vás řada příjemných překvapení ve formě přírodních krás, které Dubaj naopak mít nemůže. Uvidíte fotogenické načervenalé duny a za nimi štíty skalnatého pohoří, které odděluje Emiráty od Ománu. Spatříte mj. první mešitu v Emirátech a vychutnáte si oběd přímo u Ománského zálivu. Dozvíte se hodně o místní flóře, průmyslu i zemědělství.Výlet se koná každý pátek v minimálním počtu 8 osob v doprovodu českého průvodce či průvodkyně.

Cena výletu 2 691 Kč za dospělého, 2 392 Kč za dítě (z Dubaje)

 

 

Formulář pro kalkulaci ceny zájezdu
Kalkulace zájezdu
Upravte si vše podle svých představ
 
 

Shrnutí

Termín zájezdu:
Délka zájezdu:
Délka ubytování:
Vaše celková cena zájezdu
Potřebujete poradit?
Helena El Hassanová
Jsem tu pro Vás

Další nabídky do Spojených arabských emirátů

 
 
 
odpovídá vašim parametrům

Typ zájezdu: Pobytový zájezd Země: Emiráty Třída hotelu: hotel Účel cesty: Kulinářské zážitky

S rodinou do Dubaje luxusně

Fairmont The Palm

Spojené arabské emiráty, Dubaj

Specifikace cesty

4.12.2014 - 11.12.2014
7 nocí
7 nocí
2 dospělí, 1. dítě (2 roky), 2. dítě (4 roky)
Superior garden view room
All inclusive
Privátní transfer
Cestovní + Storno (do 50 tis. Kč)
OD 64 390 Kč

Cena zahrnuje

* Konečná cena je závislá na ceně letenky poskytnuté leteckou společností a taktéž na dostupnosti ubytovacích kapacit. Nabídka, kterou Vám zašleme bude obsahovat konečnou cenu se vším všudy.
Kontaktní údaje na poptávající osobu
Poptávající:
Zde je prostor pro jakékoliv případné zvláštní požadavky či bližší specifikace, které byste nám chtěli sdělit.
Odesláním této poptávky souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vytvoření nabídky a taktéž souhlasíte se všeobecnými obchodními podmínkami. Vámi uvedené informace budeme uchovávat v soulasu se Zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Vše zůstane pečlivě střeženo a zásadně je nebudeme sdílet či poskytovat třetím osobám.
Potřebujete poradit?
Helena El Hassanová
Jsem tu pro Vás
Zpět na nabídku Odeslat poptávku Poptávka je zcela nezávazná

Odesílám poptávku ...

Číslo Vaší objednávky:
Vaše nezávazná poptávka byla úspěšně odeslána a nyní stačí jen vyčkat na obdržení nabídky, náš personál se jí bude okamžitě zabývat.
Kdybyste mezitím měli jakékoli dotazy nebo byste si přál cokoliv změnit, neváhejte se na nás obrátit.

Omlouváme se, ale při odesílání poptávky došlo k technické chybě. Prosím zkuste to znovu, nebo nás kontaktujte telefonicky.

Proč cestovat s Palmyrou?

Dlouholetá zkušenostNa trhu jsme stabilně již od roku 1991 a naše zkušenosti se klientům vždy osvědčily Absolutní znalostS námi víte kam cestujete, neboť naše destinace známe, jako nikdo jiný na trhu Osobní přístupBudujeme vztah s klientem a vždy přihlížíme k individuálním potřebám FlexibilitaI když je kancelář zavřena, my jsme vám dostupní ve dne i v noci Jedinečné zázemíDíky našemu multikulturnímu původu máme zcela unikátní výhody