Loading Hledáme zájezdy podle Vaší představy.
Dejte nám prosím chvilku.

Přístav míru a luxusu

Přístav míru a luxusu

Mina A'Salam Madinat Jumeirah

Další obrázky
Zvětšit obrázek

Co jedinečného Vás čeká?

 • nejatraktivnější část Dubaje a královské prostředí
 • možnost ubytování dvou dětí do 11,99 let společně s rodiči zdarma
 • neomezený vstup do vodního parku Wild Wádí

Něco málo o této nabídce

Mína Salám v doslovném překladu znamená Přístav míru a tento dojem hotel budí i na první pohled. Ač jde o poměrně velký resort, panujeme v něm pohodová atmosféra, k níž vydatně přispívají vodní kanály, jež hotel z jedné strany obklopují, vydatná zeleň a krásná romantická dlouhá pláž.Také okolí s atraktivními  vyhlídkovými terasami a širokou nabídkou restaurací a kaváren zasazených do iluze tradičního arabského městečka ubezpečují o pobytu v pohádkovém světě. Do jeho panaramatu ale patří i veskrze moderní výtvory jako symbolický Burdž Al Arab a vodní park. Mína Salám to je dokonalý exotický Orient se vším všudy.

Toužíte být na dovolené právě v této lokalitě, ale rozpočet přesahuje možnosti ? Využijte skvělé promoakce ! Nabídneme Vám ubytování bez stravy v období 8.5.-30.9. 2017 za speciální ceny, neváhejte a zavolejte nám !

Co naše ceny zahrnují

 • osobní poradenství
 • úpravu zájezdu na míru
 • informační materiály o Emirátech na cestu
 • leteckou dopravu Praha - Dubaj - Praha vč. letištních tax v ekonomické třídě
 • ubytování se stravováním v typu pokoje dle Vašeho výběru
 • privátní transfer letiště - hotel - letiště
 • zákonné pojištění proti úpadku cestovní kanceláře
 • pojištění léčebných výloh, úrazu , odpovědnosti , zavazadel a storna do Vámi zvolené hodnoty
 • helpdesk 24/7 po celou dobu pobytu

Popis hotelu Mina A'Salam Madinat Jumeirah

Hotel Mína Salám patří k dominantám dubajské plážové zóny a tvoří srdce iluze tradičního arabského městečka, jehož součástí je súk, vodní cesty a terasy. Jde však o zcela nové budovy, jejichž moderní jádro pokryl tradiční plášť- ten čerpal inspiraci např. v tradičních větrných věžích, jež kdysi ochlazovaly místní domy. Pokoje jsou vybaveny ručně vyřezávaným nábytkem a  mají rozlohu 50-268 m².  Všechny mají kamenné balkóny s výhledem na moře, šatnu, obývací kout, výborně zásobený minibar a internetový přístup (zdarma). V hotelu se nachází arabská, čínská, mezinárodní restaurace a restaurace s mořskými plody, čtyři bary, výborně vybavené fitness centrum, spa centrum a dětský klub (přístup zdarma). Dva vnitřní bazény mají kontrolovanou teplotu vody, jeden je 25 metr dlouhý a určen pro kondiční plavce, druhý vnitřní bazén je určen pro plavecké začátečníky. Další bazén se nachází na střeše hotelu a skýtá nádherný výhled na celé okolí a moře, velké venkovní bazény sahají až k sousedním hotelům Qasr a Dar Masyaf. Dlouhá pláž s jemným pískem je vybavena slunečníky a lehátky a je z ní neomezený  přístup do vodního parku Wild Wádí (upozorňujeme, že v termínu 14.1.-9.2.2017 ve vodním parku probíhá pravidelná údržba a je uzavřen). Pokud děti vodní radovánky omrzí, mohou s rodiči zamířit hotelovým busem na lyžařskou sjezdovku do Mall of Emirates.

V současnosti až do listopadu 2016 v sousedství hotelu probíhá stavba nového projektu Al Naseem, tuto skutečnosti hotel zohledňuje ve svých cenách, byť stavba pobyt neruší. Jde především o vizuální vjem a pokud jde klientovi o ubytování v atraktivní lokalitě, hotel nabízí pouze v tomto období určitý počet pokojů s výhledem na stavbu za velmi zajímavou cenu, pro více informací se obracejte, prosím, na CK.

 

Vybavení hotelu Mina A'Salam Madinat Jumeirah

hlavní restaurace, tematická restaurace, bar, kavárna, klub pro malé děti, klub pro teenegary, lázně, sauna, noční klub, romantická večeře na pláži, business a internetové centrum, knihovna, shuttle bus do obchodního centra , Wi-Fi, parkoviště, živá zábava/animace, obchůdky/obchodní pasáž, konferenční sál, hlídání dětí, kadeřnictví, pára, plážový bar, bar u bazénu

Sport v hotelu Mina A'Salam Madinat Jumeirah

bazén, dětský bazén, fitness, tenisové kurty, squashové kurty, jóga, potápěčské centrum, centrum vodních sportů, volejbalové hříště, šnorchlování, wind-surfing, vyhřívaný bazén, aerobic, krytý bazén, horolezectví

Sport v okolí

golfové hříště, aquapark

Arabian Deluxe Room

Pokoj Arabian Deluxe room o rozloze 50 m² skýtá výhled na moře z balkonu v nižších patrech. Má separátní vanu a sprchu, šatnu včetně soupravy na žehlení a obývací kout. V pokoji  lze ubytovat až dvě děti do 11 let se dvěma dospělými  bez přistýlky na sofa. Propojené pokoje, ev. jedna přistýlka za příplatek jsou možné. Druhou variantou je ubytování tří dospělých, přičemž třetí osoba je ubytována na skládací přistýlce. Minibar je zpoplatněn, wi-fi připojení je v celém hotelu zdarma.

V novoročním období hotel vyžaduje minimální pobyt na 5 nocí.

V případě, že cestuje rodina se dvěma dětmi do 16 let, doporučujeme ubytování v pokoji 1 Bedroom Ocean Suite , cenu sdělíme obratem. 

 

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita Kapacita 2 osoby + přistýlka

Vlastnosti pokoje:

  bezbariérový přístup
  výhled do zahrady
  výhled na moře
  s balkonem /terasou
  obývací kout
  bezbariérová sprcha

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje minibar
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje fén
Vybavení pokoje vana
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje televize
Vybavení pokoje Wi-Fi
Vybavení pokoje denní tisk
Vybavení pokoje rychlovarná konvice
Vybavení pokoje telefon
Vybavení pokoje župan
Vybavení pokoje terasový nábytek
Vybavení pokoje DVD/CD přehrávač
Vybavení pokoje trepky
Vybavení pokoje šatna
Vybavení pokoje WC
Vybavení pokoje bidet
Vybavení pokoje sofa
Vybavení pokoje žehlicí souprava
Vybavení pokoje psací stůl

Ocean Deluxe Room

Pokoj Ocean Deluxe room o rozloze 50 m² skýtá krásný otevřený výhled na moře z vyšších pater. Má separátní vanu a sprchu, šatnu včetně soupravy na žehlení a obývací kout. V pokoji  lze ubytovat až dvě děti do 11 let se dvěma dospělými bez přistýlky na sofa. Propojené pokoje, ev. jedna přistýlka za příplatek jsou možné. Druhou variantou je ubytování tří dospělých, přičemž třetí osoba je ubytována na skládací přistýlce. Minibar je zpoplatněn, wi-fi připojení je v celém hotelu zdarma.

V novoročním období hotel vyžaduje minimální pobyt na 5 nocí.

V případě, že cestuje rodina se dvěma dětmi do 16 let, doporučujeme ubytování v pokoji 1 Bedroom Ocean Suite , cenu sdělíme obratem.

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita Kapacita 2 osoby + přistýlka

Vlastnosti pokoje:

  bezbariérový přístup
  výhled do zahrady
  výhled na moře
  s balkonem /terasou
  obývací kout
  bezbariérová sprcha

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje minibar
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje fén
Vybavení pokoje vana
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje televize
Vybavení pokoje Wi-Fi
Vybavení pokoje denní tisk
Vybavení pokoje rychlovarná konvice
Vybavení pokoje telefon
Vybavení pokoje župan
Vybavení pokoje terasový nábytek
Vybavení pokoje DVD/CD přehrávač
Vybavení pokoje trepky
Vybavení pokoje šatna
Vybavení pokoje WC
Vybavení pokoje bidet
Vybavení pokoje sofa
Vybavení pokoje žehlicí souprava
Vybavení pokoje psací stůl

Strava v hotelu Mina A'Salam Madinat Jumeirah

Při rezervaci lze předem objednat snídani, polopenzi nebo plnou penzi, které se podávají formou bufetu. Polopenzi lze čerpat pouze jako kombinaci snídaně/večeře, a to v některé z 50 restaurací. V hotelu se nachází také řada tematických restaurací, např.s arabskou, italskou, thajskou, japonskou či čínskou kuchyní. Originálním překvapením pro partnera může být pozvání na odpolední čaj na tradiční lodičce abra (za poplatek) nebo romantická večeře či podvečer na pláži včetně vodní dýmky.

Novoroční večeře je povinná a je zahrnuta v ceně.

Poloha hotelu Mina A'Salam Madinat Jumeirah

Mína Salám se nachází v nejexluzívnější části Dubaje přímo uprostřed hlavní plážové zóny 40 minut jízdy od letiště naproti hotelu Burj Al Arab v sousedství vodního parku Wild Wádí, do něhož mají hoteloví hosté neomezený přístup. Mína Salám je mj.obklopena soustavou vodních kanálů, po kterých je hostům umožněn pohyb na loďkách, v dostupné vzdálenosti od hotelu je několik golfových hřišť, nákupních center (hotel zdarma zajišťuje dopravu hotelovým minibusem do Mall of Emirates) a další atrakce. Dlouhá krásná pláž se nachází přímo před hotelem.

 

Abu Dhabi Tour (v českém jazyce)

Skupinová okružní jízda po Abu Dhabi v českém jazyce Vás zavede do hlavního města Emirátů, které bývá nazýváno Chicagem či Los Angeles Emirátů. Abu Dhabi je největším emirátem a prvním, kde byla objevena ropa. Velké finanční prostředky umožnily město značně ozelenit, což bude patrné už během přesunu z Dubaje do Abu Dhabí. Během posledních let hlavní město prošlo zásadní přestavbou hlavní infrastruktury a dnes je možné obdivovat výsledek, který se promítl do výstavného nábřeží s množstvím parků a privátních pláží. Během cesty je možné navštívit také historickou vesničku Heritage Village na ostrově Breakwater, která připomene skromné začátky, bude možné si vyfotografovat výstavné paláce přímo v srdci města jako např. Emirates Palace či právě dokončovaný prezidentstský palác, který prochází celkovou renovací. Cesta z Abu Dhabi je zpestřena krátkou zastávkou u areálu Formule 1 a zábavního automobilového parku Ferrari, z časových důvodů však není zahrnut vstup. Výlet v délce 8 hodin zahrnuje oběd a je vyžadována min. účast šesti osob, realizuje se obvykle v pondělí poté, co budete vyzvednuti přímo ve Vašem hotelu. Příjemným benefitem je určitě přítomnost česky hovořící delegátky, která ráda zodpoví všechny dotazy.

Cena za výlet v českém jazyce z Abu Dhabi: 2 818 Kč za osobu

Cena za výlet v českém jazyce z Ajmanu: 3 494 Kč za osobu

Cena za výlet v českém jazyce z Dubaje: 2 912 Kč za osobu


Bateaux Dubaj

Obsah tohoto výletu zahrnuje vyjížďku na luxusní jachtě po dubajském Zálivu s all inclusive večeří  včetně transferů z hotelu, a to od dvou osob.

Cena výletu pro pobyty z Ajmanu nebo Sharjah 4 367Kč za osobu

Cena výletu pro pobyty z Dubaje 3 804Kč za osobu

 


Dubai City Tour v českém jazyce

Město zlata, arabských tradičních zvyků, moderní výstavby a unikátních projektů je námětem sedmihodinové prohlídky Dubaje s českou průvodkyní. Okružní cesta začíná u dubajského zálivu Creek, který rozděluje Dubaj na dvě části - z jedné čtvrtě do druhé se lze přepravit atraktivním lodním taxi zvaném abra. Má zastávku přímo u súku s kořením, zlatem nebo látkami, jenž je prvním bodem programu. Následuje přesun do atraktivní oblasti podél moře známé jako Džumejra Beach, kde bude možné shlédnout mešitu Džumejra (pouze zvenku) a jeden ze symbolů Dubaje luxusní hotel Burdž Al Arab ve tvaru plachetnice (opět pouze zvenku). K Dubaji nyní neodmyslitelně patří megaprojekt Palmový ostrov, jenž je další zastávkou. Okružní jízda pokračuje po nejvýstavnější dubajské třídě Šejch Zájed Road, kterou lemují mrakodrapy všemožných tvarů v délce několika kilometrů. Program končí u největšího a momentálně nejoblíbenějšího nákupního střediska Emirátů Dubai Mall, které nadchne obřím akváriem, zimním stadionem, dvěma tisíci obchody a hlavně svým okolí se zpívajícími a tančícími fontánami pod nejvyšší věží na světě, slavnou Burdž Chalífou (828 m). Výlet je bez oběda (lze se občerstvit během zastávky v jednom z nákupních středisek s širokou nabídkou restaurací), zahrnuje vstupné a realizuje se v případě účasti min. 8 osob.

Cena výletu při pobytu v Dubaji 1 893 Kč za osobu

Cena výletu při pobytu v Ajmanu 2 536Kč za osobu

Cena výletu při pobytu v Abu Dhabi 2 536Kč za osobu


Dubaj z patrového busu

Celodenní platnost jízdenky opravňuje jejího držitele zúčastnit se okružní jízdy po Dubaji typickým "londýnským"  patrovým busem po jedné ze dvou nabízených tras. První červená trasa kopíruje všechny významné body podél dubajského Zálivu, povětšinou ve starém městě a původní Dubaji, zatímco trasa modrá vede podél pobřeží na Palmový ostrov a provede především Dubají novou.

Cena 1 287 Kč za osobu

 


Dva kontrasty Abu Dhabi

Tento výlet je typickém propojením tradičního a ultramoderního tak, jak je to pro Emiráty příznačné. Hlavním cílem celodenního výletu je návštěva velkolepé a úchvatné mešity Šejcha Zájeda v Abu Dhabí, která pojme až 40 tisíc věřících. Mešita s největším počtem kupolí na světě se pyšní také největším 24karátovým lustrem s křišťály od Svarowského a největším tkaným kobercem na světě, jenž váží 47 tun. Výlet pokračuje na ostrově Jas, kde se na ploše 200 tisíc m2 nachází největší tematický park na světě Ferrari World. Jeho hlavním lákadlem je nejrychlejší horská dráha na světě Ferrari Rosa se zrychlením 240 km/h za 5 vteřin, podobné přetížení zažívají jezdci F1. Pro děti a dospělé park nabízí přes 20 hlavních atrakcí, hlavním magnetem je mj. 62 metrů vysoká věž, ze které je možné absolvovat volný pád. Pomocí virtuální reality se lze přemístit do Maranellu, kde se slavné vozy značky Ferrari vyrábějí, v areálu je také stálá expozice vozů F1. Během dne je možné se občerstvit přímo na místě. Celodenní výlet do Abu Dhabí se organizuje v doprovodu anglicky hovořícího řidiče od 2 osob.

Cena výletu při pobytu z Dubaje 5 096 Kč za osobu

Cena výletu při pobytu z Ajmanu nebo Sharjah 5 678 Kč za osobu


Dva symboly Dubaje

Nabízíme odpoledne prožité v interiérech věhlasně známých symbolů Dubaje. Výjimečný den začíná návštěvou proslulého luxusního hotelu Burdž Al Arab, v jehož kavárně se podává čaj o sedmi chodech s různými delikatesami. Poté budete přepraveni k mrakodrapu Burdž Chalífa, který ze své observatoře ve 124.patře nabídne jedinečný výhled na Dubaj a okolí. Na závěr si lze užít fascinující podívanou na světelnou hudební show tančících fontán přímo pod mrakodrapem. Výlet se organizuje min. od dvou osob, přičemž anglicky hovořící řidič bude k dispozici v průběhu celého programu, návštěva hotelu Burdž Al Arab vyžaduje společenské oblečení.

Cena výletu při pobytu v Dubaji 8 008 Kč za osobu

Cena výletu při pobytu v Ajmanu nebo Sharjah 8 590 Kč za osobu

Cena výletu při pobytu v Abu Dhabi 9 901 Kč za osobu


Ferrari World

Výlet Vás zavede na ostrov Jas v Abu Dhabí, kde se na ploše 200 tisíc m2 nachází největší tematický park na světě Ferrari World, jehož hlavním lákadlem je nejrychlejší horská dráha na světě Ferrari Rosa se zrychlením 240 km/h za 5 vteřin, podobné přetížení zažívají jezdci F1. Pro děti a dospělé park nabízí přes 20 hlavních atrakcí, jejichž ozdobou je mj. 62 metrů vysoká věž, ze které je možné absolvovat volný pád. Pomocí virtuální reality se lze přemístit do Maranellu, kde se slavné vozy značky Ferrari vyrábějí, v areálu je také stálá expozice vozů F1. Během dne je možné se občerstvit přímo na místě. Výlet zahrnuje skupinové transfery s anglicky hovořícím řidičem a vstupné v základní verzi (lze si předem přikoupit vstupné premium na všechny atrakce),  z Dubaje se realizuje  každé pondělí, středu a sobotu.

Cena 2 766 Kč za osobu z Dubaje


Hydroplánem na Yas Island v Abu Dhabi

Naprosto nezapomenutelný může být tento den pro Vás i celou rodinu, pokud zvolíte let hydroplánem do Abu Dhabí. Letadélko je uzpůsobeno k přistání na vodní hladině a po vzletu si z ptačí perspektivy můžete užít panoramatický výhled na dubajský Záliv, pobřeží Džumejra, věž Burdž Chalífa, Burdž Al Arab a Palmový ostrov. Po příletu do Abu Dhabí uvidíte Emirates Palace, výstavné nábřeží hlavního města, zakroužíte nad okruhem Formule 1 a přistanete u přístavu Yas Marina. Odsud budete přepraveni do zábavního parku Ferrari World, kde můžete vyzkoušet některou z 20 automobilových atrakcí včetně pocitů závodníků z přetížení. Vyhlídkový let v délce 45 minut se organizuje  denně včetně transferů z hotelu na odlet v Dubaji  a pozemního transferu z Yas Island zpět do Dubaje.

Cena výletu při pobytu v Dubaji 9 861Kč za osobu

Cena výletu při pobytu v Ajmanu nebo Sharjah 10 425Kč za osobu

 


Lyžování v Dubaji

Ski Dubaj je první kryté lyžařské středisko na Blízkém východě, na kterém lze vyzkoušet řadu zimních aktivit. Vstupenka na umělou sjezdovku zahrnuje také zapůjčení bundy a kalhot na lyžování, obuvi, jednorázových ponožek, snowboardu, případně lyží a holí. Čepice a rukavice jsou třeba mít sebou vlastní. Zatímco jeden člen rodiny si může užívat sníh, ostatní mohou čas prožít v nákupním středisku Mall of Emirates, sjezdovka je totiž jeho nedílnou součástí.

Cena 1 456 Kč za osobu

 


Musandam

Skupinový výlet s anglicky hovořícím průvodcem včetně oběda je možností jak prožít den daleko od civilizace. Den, který umožní objevit skalnaté pohoří Hadžar, atmosféru tradiční arabské lodě dhow, fjordy podél poloostrova Musandam a podmořský svět. Po obědě, který připraví lodní posádka, bude možné si vyzkoušet tradiční lov ryb jen za pomocí vlasce a háčku. 

Cena výletu při pobytu v Dubaji 1 972Kč za osobu

Cena výletu při pobytu v Ajmanu nebo Sharjah 2 536Kč za osobu


Oáza Al Ain

Chcete-li poznat nejzelenější část Emirátů, pak si nenechejte ujít oázu Al Ain s její hlubokou minulostí. Archeologické nálezy sahají až do třetího tisíciletí př. n.l. a jsou k vidění ve zdejším muzeu i v samotných archeologických nalezištích. Al Ain je rodištěm zesnulého a velmi váženého prezidenta šejcha Zájeda, který si vždy přál proměnit oázu v zelený ráj, a proto zeleň vytrvale vysazoval a zavlažoval. Celá oblast se pyšní mj. zeleninovými farmami a datlovými oázami. Během výletu je příležitost se vykoupat v místních léčivých pramenech a vychutnat si výhled z nejvyšší hory Emirátů za městem. Součástí prohlídky univerzitního města je také návštěva starého města, palmové zahrady a muzea. Celodenní výlet s českou průvodkyní do oázy Al Ain včetně návštěvy nejvyšší hory Emirátů a oběda se vypravuje od osmi osob obvykle každou neděli.

Cena 2 912 Kč za osobu z Dubaje

Cena 3 640 Kč za osobu ze Sharjah nebo Ajmanu


Oáza Hatta

Skupinový výlet s anglicky hovořícím průvodcem bez oběda se organizuje od čtyř osob a je způsobem, jak se seznámit se životem venkova v Emirátech. Tato nevelká zelená oáza leží u hranic se Sultanátem Omán uprostřed pustých skalnatých hor.

Cena výletu při pobytu v Dubaji 2 818Kč za osobu

 


Plavání s delfíny u hotelu Atlantis

Plavání s delfíny je snem mnohého dítěte, splnit přání je možné v mělkých vodách u hotelu Atlantis na Palmovém ostrově. Zážitek umožní si s delfíny zatančit, pohladit je, pusinkovat či pouze pozorovat. Tento způsob seznámení s delfíny je vhodný i pro neplavce či rodiny s menšími dětmi. Plavání s delfíny zahrnuje také transfery s anglicky hovořícím řidičem z hotelu a zpět, šatnu, nealko nápoje a vstupné do přilehlého vodního parku Aquaventura u hotelu Atlantis. Výlet lze realizovat od dvou osob, samotné plavání pak probíhá za účasti celkem 10 zájemců.Výlet je možné realizovat také v hlubších vodách za účasti celkem 6 osob za příplatek.

Cena výletu při pobytu v Dubaji 9 318 Kč za osobu

Cena výletu při pobytu v Ajmanu nebo Sharjah  9 901 Kč za osobu


Plavba na tradiční dhow

Večerní projížďka na tradiční lodi dhow po dubajském zálivu Creek je plavbou mezi starými a novými časy, které jsou zabaleny do romantického nočního osvětlení. Během jízdy se podává večeře formou bufetu (výběr z arabské a mezinárodní kuchyně) včetně nealkoholických nápojů. Výlet zahrnuje zpáteční hotelový transfer s anglicky hovořícím řidičem a realizuje se v době od 19,30 do 23,00 od dvou osob.

Cena výletu při pobytu v Dubaji 1 310 Kč za osobu

Cena výletu při pobytu v Ajmanu nebo Sharjah 1 893 Kč za osobu


Formule 1 Abu Dhabi

Tuto příležitost by si neměl nechat ujít žádný fanoušek motoristického sportu. Během prohlídky totiž může nahlédnout do supermoderního areálu Formule 1 a technického zázemí, které je jinak přístupné jen závodníkům a jejich týmům. Prohlídka s odborným výkladem návštěvníka provede severní tribunou, Yas Marinou, Yas Drag Racing stripem, vyhlídkovou věží u cílové rovinky určené pro VIP hosty, řídícím centrem, klimatizovanými technickými boxy, mediálním centrem a také "padok" předstartovní přípravnou. Následuje nejatraktivnější část, kdy si můžete zazávodit v motokáře o rychlosti až 70 km/h  na Yas Marině okruhu. Oblečeni do závodnické kombinézy, rukavic, kukly a helmy vyrazíte na 15minutovou jízdu, která je monitorována a po ukončení jsou vyhlášeny výsledky.Výlet zahrnuje transfery s anglicky hovořícím řidičem  a vstupné, organizuje se od dvou osob.

Cena výletu při pobytu v Dubaji 4 222 Kč za osobu

Cena výletu při pobytu v Ajmanu nebo Sharjah 4 805 Kč za osobu


Sharjah, Ajman - skutečná příchuť Arábie

Skupinová okružní jízda s anglicky hovořícím průvodcem od dvou osob začíná v Adžmanu prohlídkou muzea ve zdejší pevnosti a dalších zajímavostí tohoto jednoho z nejmenších emirátů, po několika fotozastávkách následuje přejezd do emirátu Šardžah, který je znám především velkým množtvím specializovaných muzeí a vzdělávacích institucí. Prohlídková trasa začíná v kouzelném historickém súku Al Arsah. Součástí výletu je také prohlídka mešity krále Fajsala, Perlového monumentu a příjemného klimatizovaného Modrého súku, kde výlet končí. Podél místního nábřeží pak cesta vede zpět do Dubaje.

Cena výletu při pobytu v Dubaji 1 310 Kč za osobu


Za arabskými plnokrevníky

Jestliže milujete dostihové prostředí, pak právě pro Vás je určena návštěva supermoderních šejkových stájí v Dubaji. Prohlídka začíná snídaní v luxusním hotelu s výhledem přímo na závodiště, následně budete dovezeni do stájí, kde budete moci sledovat péči a procedury, které zajišťují vynikající formu zdejších koní. Prohlídka bude zakončena na hlavní tribuně, kde Vám bude představena lóže šejkovy rodiny, z níž se otevírá výhled na cílovou rovinku. Výlet do šejkových stájí zahrnuje transfery z hotelu a zpět, snídani, česky hovořícího průvodce a realizuje se od dvou osob pouze od podzimu do jara, obvykle každé úterý a středu.

Cena výletu při pobytu v Ajmanu 7 044Kč za osobu

Cena výletu při pobytu v Dubaji 6 480Kč za osobu


Přenocování v poušti

Dobrodružství s příměsí adrenalinu, to je  oblíbené safari  do pouště v Dubaji. Během odpoledních hodin budete vyzvednuti z hotelu - nechte se unášet terénními vozy za hranice města mezi písečné duny. Během krátkých zastávek bude příležitost fotografovat poušť při západu slunce. Po setmění následuje večer v beduínském kempu, kde můžete ochutnat vodní dýmku, namalovat ornament henou na kůži, vyzkoušet si tradiční oblečení, svézt se na velbloudovi nebo se připojit k břišní tanečnici. Posezení na arabských polštářích kolem tradičních nízkých stolků zpestří večeře podávaná formou švédského stolu na úrovni čtyřhvězdičkového hotelu. Rušný večer vystřídá tichá noc a romantika pouště pod hvězdami díky přenocování přímo v kempu, anglicky hovořící řidič Vás do Dubaje dopraví po snídani následující den, výlet se organizuje od dvou osob.

Cena výletu při pobytu v Dubaji 6 480Kč za osobu

Cena výletu při pobytu v Ajmanu nebo Sharjah 7 044Kč za osobu


Desert Safari

Dobrodružství s příměsí adrenalinu, to je  oblíbené safari  do pouště v Dubaji. Během odpoledních hodin budete vyzvednuti z hotelu - nechte se unášet terénními vozy za hranice města mezi písečné duny. Během krátkých zastávek bude příležitost fotografovat poušť při západu slunce. Po setmění následuje večer v beduínském kempu pod hvězdami, kde můžete ochutnat vodní dýmku, namalovat ornament henou na kůži, vyzkoušet si tradiční oblečení, svézt se na velbloudovi nebo se připojit k břišní tanečnici. Posezení na arabských polštářích kolem tradičních nízkých stolků zpestří večeře podávaná formou švédského stolu na úrovni čtyřhvězdičkového hotelu, anglicky hovořící řidič Vás uloží v Dubaji ke spánku před půlnocí, výlet se organizuje od dvou osob.

Cena 1 456 Kč za osobu

Cena výlety při pobytu v Ajmanu nebo Sharjah 1 972 Kč za osobu


Desert Safari Deluxe

Dobrodružství s příměsí adrenalinu, to je  oblíbené safari  do pouště v Dubaji. Během odpoledních hodin budete vyzvednuti z hotelu - nechte se unášet terénními vozy za hranice města mezi písečné duny. Během krátkých zastávek bude příležitost fotografovat poušť při západu slunce. Po setmění následuje večer v beduínském kempu pod hvězdami, kde můžete ochutnat vodní dýmku, namalovat ornament henou na kůži, vyzkoušet si tradiční oblečení, svézt se na velbloudovi nebo se připojit k břišní tanečnici. Posezení na arabských polštářích kolem tradičních nízkých stolků zpestří večeře podávaná formou švédského stolu na úrovni pětihvězdičkového hotelu, anglicky hovořící řidič Vás uloží v Dubaji ke spánku před půlnocí, výlet se organizuje od dvou osob.

Cena 3 522Kč za osobu

Cena výletu při pobytu v Ajmanu nebo Sharjah 4 085Kč za osobu


Dubai City Tour v anglickém jazyce

Skupinová krátká okružní jízda Dubají s anglicky hovořícím průvodcem představí nejatraktivnější části Dubaje ve staré i nové části. Začíná u mešity Džumejra a jízdou podél pobřeží si turisté prohlédnou Burdž Al Arab, repliku tradičního súku v Madínat Džumejra, Palmový ostrov, třídu mrakodrapů na Šejch Zájed Road, další zastávka bude patřit oblasti pod věží Burdž Chalífa, následně se skupina přesune do původní Dubaje, po prohlídce muzea se lodičkou abra přesune přes Záliv do súku se zlatem a kořením, kde výlet končí. Okruh je uzpůsobem mentalitě a méně náročným požadavkům klientely zejména z Indie, proto zájemcům o hlubší poznání doporučujeme tento okruh v případě zájmu absolvovat s českou průvodkyní.

Cena 728 Kč za osobu


Dubaj z hydroplánu na 40 minut

Nezapomenutelný zážitek Vás očekává při vyhlídkovém letu hydroplánem nad Dubají. Letadélko je uzpůsobeno k přistání na vodní hladině a po vzletu si z ptačí perspektivy můžete prohlédnout Palmový ostrov, věhlasnou dubajskou ikonu Burdž Al Arab, seskupení uměle vytvořených ostrovů "Svět", nejvyšší věž Burdž Chalífa a dubajský záliv.Vyhlídkový let v délce 40 minut se organizuje včetně transferů z hotelu a zpět, a to od dvou osob.

Cena 14 729 Kč za osobu

Cena výletu při pobytu v Ajmanu nebo Sharjah 15 301Kč za osobu


Dubaj z hydroplánu na 25 minut

Nezapomenutelný zážitek Vás očekává při vyhlídkovém letu hydroplánem nad Dubají. Letadélko je uzpůsobeno k přistání na vodní hladině a po vzletu z Džebel Alí si z ptačí perspektivy můžete prohlédnout Palmový ostrov, věhlasnou dubajskou ikonu Burdž Al Arab, seskupení uměle vytvořených ostrovů "Svět", nejvyšší věž Burdž Chalífa a dubajský Záliv. Vyhlídkový let v délce 25 minut se organizuje včetně transferů z hotelu a zpět, a to od dvou osob.

Cena 9 919 Kč za osobu

Cena výletu při pobytu v Ajmanu nebo Sharjah 10 774 Kč za osobu


Ferrari World a Yas Water Park

Výlet Vás zavede na ostrov Jas v Abu Dhabí, kde se na ploše 200 tisíc m2 nachází největší tematický park na světě Ferrari World, jehož hlavním lákadlem je nejrychlejší horská dráha na světě Ferrari Rosa se zrychlením 240 km/h za 5 vteřin, podobné přetížení zažívají jezdci F1. Pro děti a dospělé park nabízí přes 20 hlavních atrakcí, jejichž ozdobou je mj. 62 metrů vysoká věž, ze které je možné absolvovat volný pád. Pomocí virtuální reality se lze přemístit do Maranellu, kde se slavné vozy značky Ferrari vyrábějí, v areálu je také stálá expozice vozů F1. Během dne je možné se občerstvit přímo na místě. Poté může tento den plný zábavy pokračovat v sousedním vodním parku, který otevřel své brány v lednu 2013 a je největším vodním parkem Emirátů. Výlet zahrnuje transfery s anglicky hovořícím řidičem a vstupné, organizuje se od dvou osob.

Cena 4 649Kč za osobu při pobytu Dubaji

Cena výletu při pobytu v Ajmanu nebo Sharjah 5 212Kč za osobu

 


Plavání s delfíny v dubajském delfináriu

Privátní výlet do delfinária v Dubaji  je fantastickou příležitostí, jak si zaplavat s delfíny. Během 20 minut ve vodě o hloubce 4,5 metry a s brouzdalištěm o hloubce 90 cm je možné si těchto milých tvorů maximálně užít nebo se na nich i svést. Výlet zahrnuje zpáteční transfer z hotelu s anglicky hovořícím řidičem  a realizuje se již od dvou osob.

Cena výletu při pobytu v Dubaji 6 408 Kč za osobu

Cena výletu při pobytu v Ajmanu nebo Sharjah 7 044 Kč za osobu


Za arabskými plnokrevníky v anglickém jazyce

Jestliže milujete dostihové prostředí, pak právě pro Vás je určena návštěva supermoderních šejkových stájí v Dubaji. Prohlídka začíná snídaní v luxusním hotelu s výhledem přímo na závodiště, následně budete dovezeni do stájí, kde budete moci sledovat péči a procedury, které zajišťují vynikající formu zdejších koní. Prohlídka bude zakončena na hlavní tribuně, kde Vám bude představena lóže šejkovy rodiny, z níž se otevírá výhled na cílovou rovinku. Výlet do šejkových stájí zahrnuje transfery z hotelu a zpět, snídani, anglicky hovořícího průvodce a realizuje se od dvou osob pouze od podzimu do jara, obvykle každé úterý a středu.

Cena 2 818Kč za osobu


Plavba na tradiční lodi dhow podél Mariny

Večerní projížďka na tradiční lodi dhow po uměle vytvořeném zálivu Dubai Marina nabízí odlišný pohled na město s nasvícenou prominentní rezidenční čtvrtí, promenádou, jachtovým klubem, nákupními centry a luxusními hotely. Plavba pokračuje na otevřené moře směrem k Palmovému ostrovu s obrysem hotelu Atlantis v pozadí, za dobré viditelnosti lze zahlédnout i hotel Burdž Al Arab. Během jízdy se podává večeře formou bufetu (výběr z arabské a mezinárodní kuchyně) včetně nealkoholických nápojů. Výlet zahrnuje zpáteční hotelový transfer s anglicky hovořícím řidičem a realizuje se v době od 19,30 do 23,00 od dvou osob.

Cena výletu při pobytu v Dubaji 1 550Kč za osobu

Cena výletu při pobytu v Ajmanu nebo Sharjah 2 113Kč za osobu


Vstupné do Burdž Chalífy

Vstupenku do nejvyšší budovy světa do mrakodrapu Burdž Chalífa, který ze své observatoře ve 124.patře nabídne jedinečný výhled na Dubaj, je nutné objednat předem na přesný čas v dostatečném přestihu. Podrobnější informace Vám rádi sdělíme osobně nad šálkem dobré arabské kávy nebo emailem či telefonicky.

Cena 1 019 Kč za dospělou osobu mimo prime time

Cena 874 Kč za dítě pod 12 let mimo prime time

Cena 1 602 Kč za dospělou osobu v době prime time

Cena 1 456 Kč za dítě v době prime time


Vstupné do delfinária v Dubaji

Za vstupné do delfinária v Dubaji si budete moci vychutnat show delfínů a lachtanů, kteří předvedou neuvěřitelné akrobatické kousky. Show v délce 45 minut zahrnuje dobrodružnou interakci delfínů a lachtanů s cvičiteli a publikem. Kromě této standardní vstupenky je možné zakoupit vstupenku VIP. Bližší informace Vám rádi sdělíme osobně či po emailu/telefonu.

Cena 728 Kč za dospělou osobu, 437 Kč za dítě


Vstupné do Lost Chambers Atlantis

Vstupenka do akvária v hotelu Atlantis je dechberoucí podívanou na mořské živočichy, od kterého se nebudete moci odtrhnout.

Cena 757 Kč za dospělou osobu nebo dítě

 

 


Vstupné do vodního parku Aquaventura Atlantis

Celodenní vstupenka do vodního parku Aquaventura na Palmovém ostrově otevře dveře do parku plného atrakcí: skluzavek, umělých řek, tajemného zikkuratu, kde proplouváte průhlednými tunely a jež jsou obklopeny akváriem se žraloky. Pro nejmenší jsou připraveny prolézačky, lanové mosty, tobogány a pro všechny krásná soukromá pláž.

Cena 1 993 Kč za  dospělou osobu nebo dítě


Vstupné do vodního parku Wild Wádí

Oblíbený vodní park přímo naproti hotelu Burdž Al Arab nabízí mj.skutečně adrenalinový sjezd z ohromující výšky, který chce celé muže. Ve spodní části parku si všichni mohou užít umělého vlnobití či jízdu zábavními tunely či na pomalých řekách. Vstupenka do vodního parku Wild Wádí pro 1 osobu platí po celý den. 

Cena 1 691Kč za dospělou osobu nebo dítě

 


Vstupné do vodního parku Yas Water World

Momentálně největší vodní park Emirátů se nachází na ostrově Yas Island v Abu Dhabí hned v sousedství Ferrari Parku. Proto si v Abu Dhabí můžete naplánovat s dětmi den plný zábavy, část lze prožít ve vodním parku a zbytek třeba v ráji automobilové zábavy. Vstupenka do vodního parku Yas Water World v Abu Dhabi pro 1 osobu platí po celý den.

Cena 1 691Kč za osobu

 


Vstup do vodního parku Yas Water World vč. transferů

Momentálně největší vodní park Emirátů se nachází na ostrově Yas Island v Abu Dhabí hned v sousedství Ferrari Parku. Proto si v Abu Dhabí můžete naplánovat s dětmi den plný zábavy, část lze prožít ve vodním parku a zbytek třeba v ráji automobilové zábavy. Celodenní vstupenka do vodního parku Yas Water World v Abu Dhabi zahrnuje i dopravu skupinovým transferem s anglicky hovořícím řidičem z Dubaje, výlet se realizuje každé pondělí, středu nebo sobotu.

Cena výletu při pobytu v Dubaji 2 767 Kč za osobu


Vstupné do Ferrari World

Základní vstupné do automobilové parku pro 1 osobu. Vstupné otevře dveře do největšího tematického parku na světě na ostrově Jas v Abu Dhabí, jehož hlavním lákadlem je nejrychlejší horská dráha na světě Ferrari Rosa se zrychlením 240 km/h za 5 vteřin, podobné přetížení zažívají jezdci F1. Pro děti a dospělé park nabízí přes 20 hlavních atrakcí, jejichž ozdobou je mj. 62 metrů vysoká věž, ze které je možné absolvovat volný pád (není součástí základního vstupného).Pomocí virtuální reality se lze přemístit do Maranellu, kde se slavné vozy značky Ferrari vyrábějí, v areálu je také stálá expozice vozů F1. Během dne je možné se občerstvit přímo v areálu. 

Cena 1 993 Kč za dospělého nebo dítě


Royal Island and Lebanon Island

Před pár lety Dubaj ohromila zprávou, že kromě Palmových ostrovů vybuduje projekt, jehož součástí budou ostrovy pojmenované po každém státě ve světě, tzv. World. Očekával se velký zájem o vlastnictví vyvolené země, ale projekt nedopadl zatím tak, jak bylo zamýšleno, jedinou výjimkou je Lebanon Island, do jehož klubu jste srdečně zváni. Výlet na ostrov je únikem z hektické Dubaje a příležitostí prožít odpoledne či večer tak trochu jako Robinsoni. Výlet zahrnuje zpáteční transfery vozem z hotelu k lodi, transfery lodí a večeri nebo oběd. Výlet se organizuje od dvou osob od 10. října 2014.

Cena výletu při pobytu v Dubaji 4 790Kč za osobu

Cena výletu při pobytu v Ajmanu nebo Sharjah 5 353Kč za osobu

 


Celodenní pronájem služeb řidiče z Dubaje do Abu Dhabí

Stihnout poznat během pobytu v Dubaji i sousední emiráty není někdy jednoduché, zvlášť, pokud jste sebou vzali např. prarodiče či děti, kteří jsou rychle unavení. V takovém případě určitě oceníte celodenní službu místního řidiče (10 hodin), který Vás zaveze tam, kam si přejete a počká na Vás, dokud si místa dosyta neužijete. Služba se poskytuje pro max. 6 osob.

Cena 6 965 Kč celodenní pronájem automobilu z Dubaje do Abu Dhabí


Půldenní nebo celodenní pronájem služeb řidiče v Dubaji

Stihnout všechna dubajská lákadla není někdy jednoduché, zvlášť, pokud jste sebou vzali např. prarodiče či děti, kteří jsou rychle unavení. V takovém případě určitě oceníte půldenní (5 hodin) nebo celodenní službu místního řidiče (10 hodin), který Vás v Dubaji zaveze tam, kam si přejete a počká na Vás, dokud si místa dosyta neužijete. Služba se poskytuje pro max. 6 osob.

Cena 3 494 Kč půldenní pronájem a automobil po Dubaji

Cena 6 373 Kč celodenní pronájem a automobil po Dubaji (v případě ubytování v Dubaji, Sharjah či Ajmanu)

 

 


Cesta na východní pobřeží Emirátů

Drobné emiráty Ras Al Chajma či Fudžejra sice zastiňuje velkolepá Dubaj, ale pokud se vydáte v Emirátech východním směrem, nebudete litovat. Čeká Vás řada příjemných překvapení ve formě přírodních krás, které Dubaj naopak mít nemůže. Uvidíte fotogenické načervenalé duny a za nimi štíty skalnatého pohoří, které odděluje Emiráty od Ománu. Spatříte mj. první mešitu v Emirátech a vychutnáte si oběd přímo u Ománského zálivu. Dozvíte se hodně o místní flóře, průmyslu i zemědělství.Výlet se koná každý pátek v minimálním počtu 8 osob v doprovodu českého průvodce či průvodkyně.

Cena výletu 2 691 Kč za dospělého, 2 392 Kč za dítě (z Dubaje)

 

 

Formulář pro kalkulaci ceny zájezdu
Kalkulace zájezdu
Upravte si vše podle svých představ
 
 

Shrnutí

Termín zájezdu:
Délka zájezdu:
Délka ubytování:
Vaše celková cena zájezdu
Potřebujete poradit?
Helena El Hassanová
Jsem tu pro Vás

Další nabídky do Spojených arabských emirátů

 
 
 
odpovídá vašim parametrům

Typ zájezdu: Pobytový zájezd Země: Emiráty Třída hotelu: hotel 5* deluxe Účel cesty: Kulinářské zážitky

Přístav míru a luxusu

Mina A'Salam Madinat Jumeirah

Spojené arabské emiráty, Dubaj

Specifikace cesty

4.12.2014 - 11.12.2014
7 nocí
7 nocí
2 dospělí, 1. dítě (2 roky), 2. dítě (4 roky)
Superior garden view room
All inclusive
Privátní transfer
Cestovní + Storno (do 50 tis. Kč)
OD 64 390 Kč

Cena zahrnuje

* Konečná cena je závislá na ceně letenky poskytnuté leteckou společností a taktéž na dostupnosti ubytovacích kapacit. Nabídka, kterou Vám zašleme bude obsahovat konečnou cenu se vším všudy.
Kontaktní údaje na poptávající osobu
Poptávající:
Zde je prostor pro jakékoliv případné zvláštní požadavky či bližší specifikace, které byste nám chtěli sdělit.
Odesláním této poptávky souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vytvoření nabídky a taktéž souhlasíte se všeobecnými obchodními podmínkami. Vámi uvedené informace budeme uchovávat v soulasu se Zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Vše zůstane pečlivě střeženo a zásadně je nebudeme sdílet či poskytovat třetím osobám.
Potřebujete poradit?
Helena El Hassanová
Jsem tu pro Vás
Zpět na nabídku Odeslat poptávku Poptávka je zcela nezávazná

Odesílám poptávku ...

Číslo Vaší objednávky:
Vaše nezávazná poptávka byla úspěšně odeslána a nyní stačí jen vyčkat na obdržení nabídky, náš personál se jí bude okamžitě zabývat.
Kdybyste mezitím měli jakékoli dotazy nebo byste si přál cokoliv změnit, neváhejte se na nás obrátit.

Omlouváme se, ale při odesílání poptávky došlo k technické chybě. Prosím zkuste to znovu, nebo nás kontaktujte telefonicky.

Proč cestovat s Palmyrou?

Dlouholetá zkušenostNa trhu jsme stabilně již od roku 1991 a naše zkušenosti se klientům vždy osvědčily Absolutní znalostS námi víte kam cestujete, neboť naše destinace známe, jako nikdo jiný na trhu Osobní přístupBudujeme vztah s klientem a vždy přihlížíme k individuálním potřebám FlexibilitaI když je kancelář zavřena, my jsme vám dostupní ve dne i v noci Jedinečné zázemíDíky našemu multikulturnímu původu máme zcela unikátní výhody