Loading Hledáme zájezdy podle Vaší představy.
Dejte nám prosím chvilku.

V klidném ústraní all inclusive

V klidném ústraní all inclusive

Radisson Blu Resort Fujairah

Další obrázky
Zvětšit obrázek

Co jedinečného Vás čeká?

 • všechny pokoje s výhledem na moře
 • půlkilometrová pláž
 • all inclusive
 • až dvě děti do 11,99 let s rodiči na pokoji včetně stravy zdarma
 • transfer z Dubaje a zpět zdarma
 • z důvodu rekonstrukce hotel přijímá rezervace pro pobyty od 15.1.2018

Něco málo o této nabídce

Radisson Blu se už mezi českými turisty za krátkou dobu své existence rychle zabydlel. Je vyhledávaným cílem všech, kteří dávají přednost dovolené ve velmi klidném prostředí ve společnosti knihy a svých blízkých s podmínkou all inclusive, spolehlivého servisu a dobrého poměru kvality a ceny. Rodiče mohou své starosti o děti přenechat hotelovému dětskému klubu a vyrazit třeba na malý výlet do okolí. Pokud se hostovi po rušné civilizaci přeci jen zasteskne, lze využít hotelové dopravy do Dubaje a navštívit některou z mnoha atrakcí, případné vstupné předem zajistíme, je možné také absolvovat individuální okružní prohlídku Dubají v doprovodu česky hovořícího průvodce.

Co naše ceny zahrnují

 • osobní poradenství
 • úpravu zájezdu na míru
 • informační materiály o Emirátech na cestu
 • leteckou dopravu Praha - Dubaj (ev. Ras Al Chajma) - Praha vč. letištních tax v ekonomické třídě
 • ubytování se stravováním v typu pokoje dle Vašeho výběru
 • privátní transfer letiště - hotel - letiště
 • zákonné pojištění proti úpadku cestovní kanceláře
 • pojištění léčebných výloh, úrazu , odpovědnosti , zavazadel a storna do Vámi zvolené hodnoty
 • helpdesk 24/7 po celou dobu pobytu

Popis hotelu Radisson Blu Resort Fujairah

Velmi pěkný plážový areál, který se nachází 90 minut jízdy od Dubaje u Ománského zálivu, je vhodným místem pro klidnou rodinnou dovolenou s oblíbeným all inclusive konceptem. Krajině kolem vévodí dramatické skalnaté pohoří Hadžar, jež je příležitostí pro vášnivé horolezce. Severním směrem se nacházejí vyhlášené ománské fjordy, které patří pod správu Sultanátu Omán. Hotel lemuje 500 metrová panenská písečná pláž s pozvolným přístupem do moře a velkorysou soustavou pěti venkovních bazénů včetně dětského. Všechny pokoje (superior, deluxe, family) a jedno či dvouložnicové apartmány mají krásný panoramatický výhled na moře a balkón s příjemným posezením. Součástí areálu je hlavní denní restaurace, tematická indicko-arabská restaurace a restaurace na pláži pro romantické večery. Nechybí bar v hotelu, u bazénu (s DJ produkcí ve vyhrazených dnech) a na pláži, dětský klub, tělocvična, lázně, centrum vodních sportů a potápění. V blízkosti hotelu se nachází malé městečko Dibba a výstavnější Fudžejra s nákupními centry, kam hotel zajišťuje denně shuttle bus zdarma. Do Dubaje hotel hosty přepravuje dvakrát týdně za poplatek 28 USD na osobu.

Vybavení hotelu Radisson Blu Resort Fujairah

hlavní restaurace, tematická restaurace, kavárna, klub pro malé děti, lázně, sauna, business a internetové centrum, shuttle bus do města , Wi-Fi, parkoviště, obchůdky/obchodní pasáž, konferenční sál, kadeřnictví, bezbariérový přístup, bar u bazénu, shuttle bus do Dubaje, vířivka

Sport v hotelu Radisson Blu Resort Fujairah

bazén, dětský bazén, fitness, potápěčské centrum, centrum vodních sportů, rybaření, kulečník, šnorchlování, plážový volejbal

Sport v okolí

rybaření, trekking, horolezectví

Superior Sea View Balcony

Všechny typy pokojů mají krásný panoramatický výhled na moře a ani pokoj Superior s balkónem není výjimkou. Pokoj je standardně vybaven minibarem, sejfem, žehlicí soupravou a wi-fi připojením zdarma. Župan lze vyžádat. V tomto typu pokoje je možné ubytovat dva dospělé a dvě děti do 11,99 let  nebo tři dospělé, a to v obou případech za použití max. jedné přistýlky.

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita Kapacita 2 osoby + přistýlka

Vlastnosti pokoje:

  bezbariérový přístup
  výhled na moře
  s balkonem /terasou
  s výhledem na bazén

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje minibar
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje fén
Vybavení pokoje vana
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje televize
Vybavení pokoje Wi-Fi
Vybavení pokoje rychlovarná konvice
Vybavení pokoje telefon
Vybavení pokoje terasový nábytek
Vybavení pokoje WC
Vybavení pokoje bidet
Vybavení pokoje sofa
Vybavení pokoje žehlicí souprava
Vybavení pokoje váha
Vybavení pokoje psací stůl
Vybavení pokoje minerální voda zdarma

2 Bedroom Suite Sea View Balcony

Velmi prostorné apartmá, které má přes 100 metrů čtverečních, má krásný panoramatický výhled na moře, obývací pokoj s jídelnou, dvě ložnice a dvě koupelny. Hosté mají kromě standardního vybavení k dispozici rychlovarnou konvici a župany v koupelně. Wi-fi připojení je zdarma. Na pokoji je možné ubytovat max. čtyři dospělé a dvě děti do 11,99, let, případně 5 dospělých a jedno dítě do 11,99, let, a to s přistýlkou pro dospělého.

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita Kapacita Kapacita Kapacita 4 osoby + přistýlka

Vlastnosti pokoje:

  bezbariérový přístup
  výhled na moře
  s balkonem /terasou
  obývací kout
  s výhledem na bazén
  privátní jídelní kout

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje minibar
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje fén
Vybavení pokoje vana
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje televize
Vybavení pokoje Wi-Fi
Vybavení pokoje rychlovarná konvice
Vybavení pokoje telefon
Vybavení pokoje župan
Vybavení pokoje terasový nábytek
Vybavení pokoje trepky
Vybavení pokoje WC
Vybavení pokoje bidet
Vybavení pokoje sofa
Vybavení pokoje žehlicí souprava
Vybavení pokoje váha
Vybavení pokoje psací stůl
Vybavení pokoje minerální voda zdarma

Strava v hotelu Radisson Blu Resort Fujairah

All inclusive koncept hotelu není tak rozmařilý jako bývá v Karibiku či některých hotelech Středomoří. Snídaně (7,00-10,30), obědy (12,30-15,00) a večeře (18,30-23,00) se podávají formou bufetu v hlavní hotelové restauraci Breeze. Součástí obědů a večeří jsou nealkoholické nápoje, pivo, víno a další vybrané druhy alkoholických nápojů, které se nepodávají osobám mladším 21 let. Za menší příplatek je možné v době od 18,00 do 23,00 konzumovat večeři v tematické arabsko-indické restauraci Al Nokhada, kde se podává čtyřchodové menu. Čaj, americká káva, místní minerálka a nealkoholické nápoje jsou servírovány v hotelovém baru od 9 do 23 hodin, u bazénu, v plážovém baru a restauraci pak od 9 hodin do 18 hodin. Freš džusy nejsou součástí konceptu. Alkoholické nápoje (whiskey, gin, vodka, rum, brandy, tequila, koktejly a moktejly) ve skle se servírují od 11 do 23 hodin v hotelovém baru a od 11 do 18 hodin u bazénu a na pláži. Minibar není součástí all inclusive konceptu. Během měsíce ramadánu (v roce 2017 cca od 28.5.) či ve dnech mimořádného smutku apod. se na podávání alkoholu vztahují restrikce dle místní legislativy.

Poloha hotelu Radisson Blu Resort Fujairah

Resort se nachází hodinu a půl jízdy východním směrem od Dubaje přímo na krásné 500 metrů dlouhé pláži.

Vstupné do Burdž Chalífy

Vstupenku do nejvyšší budovy světa do mrakodrapu Burdž Chalífa, který ze své observatoře ve 124.patře nabídne jedinečný výhled na Dubaj, je nutné objednat předem na přesný čas v dostatečném přestihu. Podrobnější informace Vám rádi sdělíme osobně nad šálkem dobré arabské kávy nebo emailem či telefonicky.

Cena 886 Kč za dospělou osobu mimo prime time

Cena 759 Kč za dítě pod 12 let mimo prime time

Cena 1392 Kč za dospělou osobu v době prime time

Cena 1265 Kč za dítě v době prime time

Top Sky 148.patro mimo prime time 2404 Kč za dospělého nebo dítě

Top Sky 148.patro prime time 3 289 Kč za dospělého nebo dítě


Vstupné do delfinária v Dubaji

Za vstupné do delfinária v Dubaji si budete moci vychutnat show delfínů a lachtanů, kteří předvedou neuvěřitelné akrobatické kousky. Show v délce 45 minut zahrnuje dobrodružnou interakci delfínů a lachtanů s cvičiteli a publikem. Kromě této standardní vstupenky je možné zakoupit vstupenku VIP. Bližší informace Vám rádi sdělíme osobně či po emailu/telefonu.

Cena 728 Kč za dospělou osobu, 437 Kč za dítě


Vstupné do Lost Chambers Atlantis

Vstupenka do akvária v hotelu Atlantis je dechberoucí podívanou na mořské živočichy, od kterého se nebudete moci odtrhnout.

Cena 757 Kč za dospělou osobu nebo dítě

 

 


Vstupné do vodního parku Aquaventura Atlantis

Celodenní vstupenka do vodního parku Aquaventura na Palmovém ostrově otevře dveře do parku plného atrakcí: skluzavek, umělých řek, tajemného zikkuratu, kde proplouváte průhlednými tunely a jež jsou obklopeny akváriem se žraloky. Pro nejmenší jsou připraveny prolézačky, lanové mosty, tobogány a pro všechny krásná soukromá pláž.

Cena 1 993 Kč za  dospělou osobu nebo dítě


Vstupné do vodního parku Wild Wádí

Oblíbený vodní park přímo naproti hotelu Burdž Al Arab nabízí mj.skutečně adrenalinový sjezd z ohromující výšky, který chce celé muže. Ve spodní části parku si všichni mohou užít umělého vlnobití či jízdu zábavními tunely či na pomalých řekách. Vstupenka do vodního parku Wild Wádí pro 1 osobu platí po celý den. 

Cena 1 691Kč za dospělou osobu nebo dítě

 


Vstupné do vodního parku Yas Water World

Momentálně největší vodní park Emirátů se nachází na ostrově Yas Island v Abu Dhabí hned v sousedství Ferrari Parku. Proto si v Abu Dhabí můžete naplánovat s dětmi den plný zábavy, část lze prožít ve vodním parku a zbytek třeba v ráji automobilové zábavy. Vstupenka do vodního parku Yas Water World v Abu Dhabi pro 1 osobu platí po celý den.

Cena 1 691Kč za osobu

 


Vstupné do Ferrari World

Základní vstupné do automobilové parku pro 1 osobu. Vstupné otevře dveře do největšího tematického parku na světě na ostrově Jas v Abu Dhabí, jehož hlavním lákadlem je nejrychlejší horská dráha na světě Ferrari Rosa se zrychlením 240 km/h za 5 vteřin, podobné přetížení zažívají jezdci F1. Pro děti a dospělé park nabízí přes 20 hlavních atrakcí, jejichž ozdobou je mj. 62 metrů vysoká věž, ze které je možné absolvovat volný pád (není součástí základního vstupného).Pomocí virtuální reality se lze přemístit do Maranellu, kde se slavné vozy značky Ferrari vyrábějí, v areálu je také stálá expozice vozů F1. Během dne je možné se občerstvit přímo v areálu. 

Cena 1 993 Kč za dospělého nebo dítě


Celodenní pronájem služeb řidiče z Ras Al Chajmy či Fudžajry

Vybrali jste si hotel dále od Dubaje a chtěli byste ji ukázat pohodlně a v příjemném tempu své rodině ? V takovém případě oceníte celodenní službu místního řidiče (10 hodin), který Vás zaveze do Dubaje a zpět. Služba se poskytuje pro max. 6 osob.

Cena 7 410 Kč celodenní pronájem automobilu z Ras Al Chajmy do Dubaje

Cena 10 967 Kč celodenní pronájem automobilu z Fudžajry do Dubaje

Formulář pro kalkulaci ceny zájezdu
Kalkulace zájezdu
Upravte si vše podle svých představ
 
 

Shrnutí

Termín zájezdu:
Délka zájezdu:
Délka ubytování:
Vaše celková cena zájezdu

Další nabídky do Spojených arabských emirátů

 
 
 
odpovídá vašim parametrům

Typ zájezdu: Země: Emiráty Třída hotelu: hotel Účel cesty:
Region: Blízký východ a Severní Afrika Oblast: Fujairah Strava: Potěšení:

V klidném ústraní all inclusive

Radisson Blu Resort Fujairah

Spojené arabské emiráty, Fujairah

Specifikace cesty

4.12.2014 - 11.12.2014
7 nocí
7 nocí
2 dospělí, 1. dítě (2 roky), 2. dítě (4 roky)
Superior garden view room
All inclusive
Privátní transfer
Cestovní + Storno (do 50 tis. Kč)
OD 64 390 Kč

Cena zahrnuje

* Konečná cena je závislá na ceně letenky poskytnuté leteckou společností a taktéž na dostupnosti ubytovacích kapacit. Nabídka, kterou Vám zašleme bude obsahovat konečnou cenu se vším všudy.
Kontaktní údaje na poptávající osobu
Poptávající:
Zde je prostor pro jakékoliv případné zvláštní požadavky či bližší specifikace, které byste nám chtěli sdělit.
Odesláním této poptávky souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vytvoření nabídky a taktéž souhlasíte se všeobecnými obchodními podmínkami. Vámi uvedené informace budeme uchovávat v soulasu se Zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Vše zůstane pečlivě střeženo a zásadně je nebudeme sdílet či poskytovat třetím osobám.
Zpět na nabídku Odeslat poptávku Poptávka je zcela nezávazná

Odesílám poptávku ...

Číslo Vaší objednávky:
Vaše nezávazná poptávka byla úspěšně odeslána a nyní stačí jen vyčkat na obdržení nabídky, náš personál se jí bude okamžitě zabývat.
Kdybyste mezitím měli jakékoli dotazy nebo byste si přál cokoliv změnit, neváhejte se na nás obrátit.

Omlouváme se, ale při odesílání poptávky došlo k technické chybě. Prosím zkuste to znovu, nebo nás kontaktujte telefonicky.

Proč cestovat s Palmyrou?

Dlouholetá zkušenostNa trhu jsme stabilně již od roku 1991 a naše zkušenosti se klientům vždy osvědčily Absolutní znalostS námi víte kam cestujete, neboť naše destinace známe, jako nikdo jiný na trhu Osobní přístupBudujeme vztah s klientem a vždy přihlížíme k individuálním potřebám FlexibilitaI když je kancelář zavřena, my jsme vám dostupní ve dne i v noci Jedinečné zázemíDíky našemu multikulturnímu původu máme zcela unikátní výhody