Loading Hledáme zájezdy podle Vaší představy.
Dejte nám prosím chvilku.

O Sýrii

Sýrie je zemí zaslíbenou pro milovníky historie. Skvělé památky ze všech historických epoch, kterými je doslova přesycena,Vás neponechají ani na okamžik v klidu. Naše programy jsou velmi bohaté, dobře organizačně promyšlené a nabízíme i místa, která jiné kanceláře do svých programů nezahrnují. Nezapomenutelným bude pro Vás zcela jistě setkání s místním obyvatelstvem, jež je svou pohostinností a dobrosrdečností i v samotném arabském světě vyhlášené. Jarní termíny představují Sýrii záplavou červených, žlutých a fialových luk. Všudepřítomné barvy, obdělaná pole v údolí Gháb, vůně citrusů v přímořské oblasti, liduprázdné pláže a horská úbočí tonoucí v zeleni vnesou do Vaší duše klid a zaručí vynikající snímky. Podzim přináší zase radost těm, kteří mají rádi tiché a teplé moře. V této zemi máme na rozdíl od konkurence tak silné zázemí, že nás nepřekvapí žádná situace, na naší straně je také znalost arabštiny a zákulisí prostředí, což umožňuje splnit i osobitá přání, o čemž se v minulosti přesvědčila řada klientů.

 

Lokalita

Charakter a podoba dnešní Sýrie je silně ovlivněna její historií a rozmanitostí stejně tak jako geografickou polohou. Díky své tranzitní poloze mezi Evropou a Asií, resp. Blízkým východem, je Sýrie ideálním bodem pro setkávání kultur a rozvoj obchodu. Na západě je země lemována bohatým Středozemním mořem, na severu hraničí s Tureckem, na východě s Irákem,na jihu s Jordánskem, na západě s Libanonem a Izraelem. Navzdory své relativně velké rozloze (185 180 km2) se většina života koncentruje téměř výhradně na úrodnějším západním pobřeží u Středozemního moře, v horském pásmu nedaleko od pobřeží a kolem spojnice Damašek-Allepo. Východ země je tvořen pouštěmi a polopouštěmi, uprostřed kterých je k vidění kdysi velkolepá Palmyra, po níž je pojmenována naše cestovní kancelář.

Nabídky do Sýrie

 
 
 
odpovídá vašim parametrům
Je nám líto, ale Vašemu požadavku neodpovídá žádná nabídka.
Navštivte sekci Zájezdy na míru, kde nám můžete zaslat poptávku dle svých přání nebo nás kontaktuje a společně nalezneme či vytvoříme cestu na míru pro Vás.

Proč cestovat s Palmyrou?

Dlouholetá zkušenostNa trhu jsme stabilně již od roku 1991 a naše zkušenosti se klientům vždy osvědčily Absolutní znalostS námi víte kam cestujete, neboť naše destinace známe, jako nikdo jiný na trhu Osobní přístupBudujeme vztah s klientem a vždy přihlížíme k individuálním potřebám FlexibilitaI když je kancelář zavřena, my jsme vám dostupní ve dne i v noci Jedinečné zázemíDíky našemu multikulturnímu původu máme zcela unikátní výhody