Loading Hledáme zájezdy podle Vaší představy.
Dejte nám prosím chvilku.

Copyrights

Copyrights

Veškeré textové informace, zvukové i obrazové, video materiály a jiná díla umístěná na internetových stránkách www.palmyratour.cz jsou chráněny podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a dle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži.

Jakékoliv šíření obsahu a/nebo jeho částí je bez prokazatelného písemného souhlasu firmy PhDr. Hassan El Hassan, CSc. – Palmyra Tour (IČ 41156129) přísně zakázáno. Některé komponenty obsahují nebo mohou obsahovat skryté ochranné prvky a značky, které v případě zneužití budou využity pro občanskoprávní i trestní řízení proti manipulaci neoprávněnými osobami. Všechny ochranné známky, obchodní jména a obchodní úpravy, včetně log, jsou vlastnictvím firmy PhDr. Hassan El Hassan, CSc. – Palmyra Tour (IČ 41156129), popřípadě vlastnictvím našich partnerů a je zakázáno je užívat na jiných webových stránkách či jimi označovat své výrobky nebo služby.

Zpět nahoru

Proč cestovat s Palmyrou?

Dlouholetá zkušenostNa trhu jsme stabilně již od roku 1991 a naše zkušenosti se klientům vždy osvědčily Absolutní znalostS námi víte kam cestujete, neboť naše destinace známe, jako nikdo jiný na trhu Osobní přístupBudujeme vztah s klientem a vždy přihlížíme k individuálním potřebám FlexibilitaI když je kancelář zavřena, my jsme vám dostupní ve dne i v noci Jedinečné zázemíDíky našemu multikulturnímu původu máme zcela unikátní výhody