Loading Hledáme zájezdy podle Vaší představy.
Dejte nám prosím chvilku.

Zážitková dovolená

Zážitková dovolená

Griya Santrian

Další obrázky
Zvětšit obrázek

Co jedinečného Vás čeká?

 • pestré aktivity
 • výborná poloha
 • skvělé lázně

Něco málo o této nabídce

Jestliže hlavním kritériem spokojené dovolené jsou zážitky na prvním místě a design pokoje se jeví jako druhořadý, pak Griya Santrian je to pravé. Pro personál hotelu není nic důležitějšího, než aby klient byl maximálně spokojen a odjížděl domů nejen odpočinutý, ale hlavně plný nových dojmů a zážitků. Proto všechny aktivity, které hotel nabízí, jsou pestrou paletou různorodých zájmů a každý může s jeho pomocí najít na Bali to nejzajímavější. Griya Santrian tak nebude jednou z  řady běžných dovolených, ale bude mít jasné místo ve vzpomínkách.

Speciální benefit:

 • Páry na líbánkách čeká květinová výzdoba na pokoji, ovocný talíř a zákusek na uvítanou.

Co naše ceny zahrnují

 • osobní poradenství
 • úpravu zájezdu na míru
 • leteckou dopravu Praha - Denpasar - Praha vč. letištních tax v ekonomické třídě
 • ubytování se stravováním v typu pokoje dle Vašeho výběru
 • privátní transfer letiště - hotel - letiště
 • zákonné pojištění proti úpadku cestovní kanceláře
 • pojištění léčebných výloh, úrazu , odpovědnosti , zavazadel a storna do Vámi zvolené hodnoty
 • helpdesk 24/7 po celou dobu pobytu

Popis hotelu Griya Santrian

Griyan Santrian je v balijském hotelnictví považován za ostříleného veterána. Už po třicet let úspěšně vítá své hosty, z nichž mnozí se stali rodinou. Má jedinečnou pozici přímo na pláži v centru vyhlášeného letoviska v těsné blízkosti restaurací, obchodů a trhů. Tvoří jej několik dvoupodlažních pavilonů v tropické zahradě, jejichž centrem je některý ze tří bazénů (včetně dětského). O co jednodušší je ubytování, o to více zážitků personál připraví, což naznačuje umělecká galerie v srdci hotelu. V Griya Santrian jsou pyšní na své lázně, které vycházejí z příběhu Rámajáma, jak napovídají barvy, symboly a texty. Můžete si zde užít až tříhodinový rituál s použitím aromatických solí, olejů a květin. Lázně jsou umístěny do tří pavilonů: první dva jsou určeny pro relaxaci těla a tváře, třetí se zabývá reflexologií a péčí o ruce a nohy. Zážitky jsou tím hlavním, nač personál klade důraz. Proto si můžete užít lekce jógy, půjčit kánoe, kola, zúčastnit se kurzů vaření, aranžování květin, zdobení tradičních vyřezávaných vajec či vyjížďky za poznáním privátních rezidencí v okolí. Večer lze zorganizovat romantické chvíle na pláži, jednou týdně se pořádá tradiční indonéská večeře s tanečním vystoupením a oblíbený je  také nedělní jazzový koncert. V Griya Santrian je možné také uspořádat svatbu. Dovolené v Griya Santrian uteče jako voda a doufáme, že budete patřit k těm, kteří se budou chtít opět vrátit.

Vybavení hotelu Griya Santrian

hlavní restaurace, tematická restaurace, lázně, ajurvéda/meditace, romantická večeře na pláži, směnárna, půjčovna aut, business a internetové centrum, umělecká galerie, kurzy vaření, Wi-Fi, parkoviště, živá zábava/animace, hlídání dětí, bezbariérový přístup, bar u bazénu, prádelna

Sport v hotelu Griya Santrian

bazén, dětský bazén, pronájem kol, jóga, šnorchlování, kánoe

Sport v okolí

golfové hříště, vodní sporty

Garden Wing

Pokoje typu Garden se nacházejí v zadní části areálu kolem třetího bazénu. Celkem 37 pokojů ve dvou podlažích mají jednoduchý balijský styl a každý z nich má balkón nebo vlastní pátio s výhledem do zahrady nebo na bazén. Pokoje tohoto typu je možné také propojit, což je vhodné řešení v případě rodin. Na jednom pokoji je možné ubytovat max. dva dospělé a třetí dospělou osobu na přistýlce nebo dva dospělé a jedno dítě do 11,99 let bez přistýlky.

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita Kapacita 2 osoby + přistýlka

Vlastnosti pokoje:

  výhled do zahrady
  s balkonem /terasou
  obývací kout
  s výhledem na bazén

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje minibar
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje fén
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje televize
Vybavení pokoje Wi-Fi
Vybavení pokoje rychlovarná konvice
Vybavení pokoje telefon
Vybavení pokoje terasový nábytek
Vybavení pokoje WC
Vybavení pokoje psací stůl
Vybavení pokoje s vlastním pátiem

Beach Wing

O něco větší pokoje typu Beach Wing jsou umístěny u bazénu v blízkosti pláže v přední části areálu. Celkem 20 pokojů ve dvou podlažích má jednoduchý balijský styl a každý má balkón s výhledem do zahrady, na kterém je možné si užít příjemné odpolední brízy. Na jednom pokoji je možné ubytovat max. dva dospělé a třetí dospělou osobu na přistýlce nebo dva dospělé a jedno dítě do 11,99 let bez přistýlky.

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita Kapacita 2 osoby + přistýlka

Vlastnosti pokoje:

  výhled do zahrady
  s balkonem /terasou
  obývací kout

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje minibar
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje fén
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje televize
Vybavení pokoje Wi-Fi
Vybavení pokoje rychlovarná konvice
Vybavení pokoje telefon
Vybavení pokoje terasový nábytek
Vybavení pokoje WC
Vybavení pokoje psací stůl
Vybavení pokoje s vlastním pátiem

Strava v hotelu Griya Santrian

Pobyt v hotelu lze předem objednat se snídaní nebo polopenzí (oběd nebo večeře), která se podává formou tříchodového servírovaného menu. V hotelu jsou dvě restaurace, obě jsou u pláže. První z nich nabízí západní, indonéskou a místní kuchyni, večer za doprovodu živé hudby. Druhá se specializuje na japonskou, asijskou a italskou kuchyni v tichém ústraní.

Poloha hotelu Griya Santrian

Griya Santrian se nachází 20 minut od letiště přímo v centru oblíbeného letoviska Sanur na nejlepší pláži v blízkosti trhů, restaurací a obchodů. Od oblíbeného turistického cíle města Ubud je areál vzdálen pouze 35 minut jízdy.

Bali - duchovní cesta

Všichni, kteří hledají na Bali duchovní osvícení a autentický zážitek, doporučujeme právě tento výlet. Začíná v chrámu Tirta Empul, kde se setkáte s mnichem, jenž bude Vaší průvodcem během rituálů. Předá Vaším jménem dary bohům a uvede Vás mezi modlící se. Následuje koupání v posvátném pramenu, očistný rituál a ochutnávka svěcené vody. Součástí cesty je také návštěva královského komplexu Gunung Kawi s 10 svatyněmi  v údolí řeky. Poté už čeká oběd v Ubudu a návštěva Goa Gajah před návratem zpět do hotelu.

Realizuje se od dvou osob denně v době od 7,30 do cca 17,30, a to pouze na privátní bázi (max. 4 osoby), k dispozici je anglicky mluvící průvodce, během cesty pak také studený ručník a minerální voda.

Cena dospělého: 4 950 Kč


Bali - ráj batiky

Mistrovskou batikou je Bali pověstné a nic nebrání, abyste byli u toho. V 8,30 se vydáte do centra všeho dění v Ubudu, kde v Nirvana butik centru pod vedením slavného umělce batiky Nyomana Suradnaya projdete kompletní výukou. Nejprve se dovíte vše o historii, vývoji batiky na Bali, materiálech, nářadí a barvách, které mají různé výsledky v závislosti na použité technice. Pak už následuje výroba vlastní batiky s použitím vosku a zasloužený oběd. Výlet je vhodný pro rodiny a lze jej prodloužit v odpoledních hodinách o další program v Ubudu.

Realizuje se na privátní bázi od dvou osob denně v době od 8,30 do  cca 15,30.

Cena dospělého: 1865 Kč, dítěte 940 Kč


Bali na kole

Originální způsob objevování Bali je určen pro všechny milovníky aktivní dovolené. V doprovodu anglicky hovořícího průvodce je připravena privátní jízda na kole, která začíná chrámem v Batukaru. Následující dvouhodinová cesta (cca 20 km) vede kolem plantáží vanilky, kávy, kakaa a končí u rýžových polí Jatiluwih, které jsou na seznamu Unesca. Následuje oběd v privátním zařízení přímo u rýžových teras. Jízda pokračuje bambusovým lesem k horkým pramenům a vodopádu v Angseri s možností osvěžení před návratem automobilem zpět.

Realizuje se od dvou osob denně v době od 7,30 do 17,30. Kola, helmy, rukavice zajištěny, výlet je určen pro osoby od 10 do 64 let.

Cena na vyžádání.


Běžný život na Bali

Jestliže chcete poznat Bali hodně zblízka, objednejte si výlet Běžný život na Bali. Hned po ránu Vás zavede do vesnice Tunjuk, kde navštívíte školu a pak dům, kde můžete sledovat všechny denní aktivity. Po seznámení s rodinou následuje cesta na rýžové pole, kde se dovíte, jak se pole obdělává. Následuje přesun na kokosovou plantáž, která je příležitostí poprvé vyšplhat na strom a otevřít svůj první kokosový ořech. Po obědě v rodině cestou domů se ještě zastavíte v chrámu Tamam Ayun.

Realizuje se od dvou osob denně v době od 8,30 do 15,30.

Cena dospělého: 1805 Kč, dítěte 903 Kč


Duchovní očistný rituál na Bali

"Melukat" je balijský výraz pro komplexní očištění a "Mebayuh" pro restart energie. Vyzkoušejte očistný rituál, který Vám navrátí energii, se kterou jste se zrodili, a pomůže Vám poznat sebe sama. Stačí, když se jednoho dne v  9,30 vydáte do Ubudu, kde se v komplexu Griya Gede Emas setkáte s mnichem, jenž bude Vaším průvodcem po dobu celého rituálu. Přečte Vaši osobnost z palmového listu s pomocí data narození tak, jak to dělají jen místní. Seznámí Vás se slabými i silnými stránkami a pomůže najít cestu k sebekontrole. Poté následuje přesun do chrámu za účelem očistného rituálu. Po vypití svěcené vody Vás již čeká tříchodový oběd v restauraci s výhledem na řeku Campuhan. 

Realizuje se denně na privátní bázi od dvou osob, k dispozici je průvodce s licencí v holandštině, francouzštině, němčině, italštině, japonštině či španělštině dle požadavku a momentální dostupnosti.

Cena dospělého: 2560 Kč

 


Hra na tradiční nástroj na Bali

Zvuk tradičního nástroje gamelanu je pro Bali typický a Balijci Vás o něm rádi vše naučí. Zamiřte proto některé den v devět ráno do muzea Arma v Ubudu, kde se můžete účastnit tříhodinové lekce ve hře na gamelan. Dovíte se vše o jeho roli v místní kultuře, shlédnete mistrovské výkony místních umělců, projdete výukou a na závěr předvedete výsledek. Součástí výletu je oběd, vstupné, minerální voda a anglicky hovořící průvodce.

Realizuje se od dvou osob denně v době od 9,00 do  cca 16,30.

Cena dospělého: 1810 Kč, dítěte 903 Kč


Ikona Bali - Ubud

Výlet, na který se odjíždí v 8,30, je putováním za přírodou, kulturou, královskými tradicemi a místní kuchyní. Zavede Vás do Ubudu, městečka s výjimečnou polohou a atmosférou. Nejprve navštívíte ptačí park, kde žije na 100 druhů ptáků z celého světa, prohlédnete si také vesnici Batuan a jeden z nejstarších balijských chrámů Pura Desa Batuan. Cesta na oběd vede rýžovým polem. Po něm navštívíte trh v Ubudu, Sloní jeskyni z 11.století, která slouží brahmánům k meditaci. Poslední zastávka je v chrámu  Pura Penataran Sasih v Pejengu, kde se nachází největší bronzový tympán na světě.

Realizuje se od dvou osob denně v době od 8,30 do 18,00.

Cena dospělého: 2387 Kč, dítěte 1223 Kč


Jiný Ubud

Tento výlet ocení hlavně milovníci umění a duchovna. Začíná ve vesnici Singapadu, která je symbolem balijské architektury. Cesta vede dále kolem dílen s vyřezávanými dveřmi a maskami, aby skončila v posvátném lese makaků a u Chrámu posvátného pramene, který se používá ke kremaci. Následuje vegetariánský oběd s výhledem na údolí a návštěva chrámu Pura Saraswati, jenž je zasvěcen bohu učení, literatury a umění. Po nákupech na tržišti program vrcholí návštěvou moderního umělce Antonia Blanca.

Realizuje se od dvou osob denně v době od 8,30 do 17,00, v pátek a neděli se výlet realizuje také autobusem.

Cena dospělého: 1835 Kč, dítěte 932 Kč


Kuz vaření na Bali

Jestliže Vám nestačí balijskou kuchyni jen konzumovat, ale chcete se o ní něco přiučit, vyražte ze dámou jménem Puspa. Nejprve je ale nutné se brzy ráno zastavit na trhu a nakoupit všechny potřebné ingredience jako bylinky, koření, zeleninu či sekané maso. Ve vesnici Laplapan Vás pak už bude netrpělivě čekat hostitelka, která Vám pomůže v zahradní kuchyni vykouzlit typické balijské pokrmy, a to čistě vegetariánské či ty s masem. Výlet je příležitostí poznat venkovský život, lisování kokosového oleje a tradice místní kuchyně.

Realizuje se od dvou osob denně v době od časného rána do odpoledne. K dispozici je anglicky hovořící průvodce, každý účastník obdrží také recepty. Kurzy vaření mohou mít i intenzivnější formu a je možné také zajistit lekce v luxusních hotelech se špičkami v oboru.

Cena dospělého: 1610 Kč, dítěte 830 Kč


Lekce tance na Bali

Uchvátily Vás balijské dívky svými tanci ? Chtěli byste se to také naučit ? Cesta k tomuto umění začíná  v devět hodin ráno přesunem z hotelu do muzea Arma v Ubudu. Tam na Vás čeká krásný sarong, po jehož oblečení se dovíte vše o roli a správném pochopení tance v místní kultuře. Učitel Vás pak naučí dva nejpopulárnější místní tance, což dosvědčí i diplom, který nakonec obdržíte. Součástí výletu je oběd, vstupné, minerální voda a anglicky hovořící průvodce.

Realizuje se od dvou osob denně v době od 9,00 do  cca 16,30.

Cena dospělého: 1810 Kč, dítěte 903 Kč


Můj vlastní parfém z Bali

Okouzlila Vás např.vůně balijských plumérií a chtěli byste ji mít stále sebou ? Stačí málo, vydat se na výlet do Jimbaranu, kde se v malé manufaktuře a obchodě s parfémy naučíte rozpoznávat vůně, jejich tóny a  kombinace. Na závěr dílny si za odborné pomoci budete moci vyrobit svůj vlastní originální parfém na památku s vlastním jménem.Vzít sebou můžete i Vaše děti.

Realizuje se od dvou osob denně v době od 9,00 do cca 17,30. K dispozici je anglicky mluvící průvodce a instruktor, materiál a 30 ml flakón v luxusním balení na památku.

Cena dospělého: 3100 Kč, dítěte 1550 Kč


První setkání s Bali

Tento výlet je ideální pro všechny, kteří Bali navštíví poprvé. Zahrnuje totiž všechny balijské hity, mezi které patří tanec, duchovno, řemesla a příroda. Ráno v 8,30 se odjíždí do vesnice Batubulan, kde program začne shlédnutím tradičního tance barong, následuje návštěva vesnice umělců Celuk, která proslula výrobky ze stříbra a dřeva. Také oběd v Kintamani s výhledem na sopku Batur je výjimečným zážitkem, po něm je na programu návštěva Chrámu posvátné vody Tirta Empul. Další zastávka patří monumentu Gunung Kawi s výhledem na krásné údolí, po 300 schodech vystoupáte ke královským hrobkám a jeskyním poustevníků. Program vrcholí pohledem na rýžové terasy v Tegalalangu a v galerii v Ubudu si můžete zakoupit dárky na památku. Návrat do hotelu je plánován na 18.hodinu.

Realizuje se od dvou osob denně.

Cena dospělého: 1630 Kč, dítěte 816 Kč

 


Půldenní okruh Denpasarem

Výlet začíná v 8 hodin ráno návštěvou centrálního tržiště, následuje prohlídka Muzea Bali, monumentu Pupuan, chrámu Jagatnatha a střediska umění Werdi Budaja. Výlet končí u monumentu Niti Mandala, který je symbolem osvobození Bali od holandské nadvlády. V ceně výletu není zahrnut oběd, některá muzea zakazují použití kamer, oblečení je třeba zvolit s ohledem na návštěvu chrámů. Realizuje se od dvou osob.

Cena dospělého: 961 Kč, dítěte 496 Kč

 


Severní Bali

Cesta na sever Bali začíná v centru uměleckých řemesel a keramiky v Pejatenu. Následně Vás osvěží chladný vzduch v Belimbing a oko potěší pohled na rýžová pole, kávové a kokosové plantáže. Po obědě u Lovina Beach jsou na programu horké prameny v Banjaru, jenž je tropickou zahradou uprostřed džungle. Navštívíte také budhistický klášter, horskou oblast Munduk s vodopádem a krásnou krajinu kolem propojených jezer Buyan a Tamblingun .

Realizuje se od dvou osob denně v době od 8,00 do 18,00, ve středu a pátek také autobusem.

Cena dospělého: 1777 Kč, dítěte 903 Kč


Skutečný život na Bali

Tento kratší výlet Vás zavede do vesnice Marga, kde navštívíte místní školu a venkovský dům, v němž uvidíte výrobu kokosového oleje. Cesta na rýžové pole vede podél plantáží s kávovníky a bambusy, na vlastní oči shlédnete, jak funguje zdejší zavlažovací systém a budete si moci vyzkoušet práci na jeho údržbě, odměnou bude malé občerstvení a poté domácí oběd, na závěr cesty navštívíte chrám v Mengwi.

Realizuje se od dvou osob denně v době od 8,00 do 15,30.

Cena dospělého: 1780 Kč, dítěte 874 Kč


Srdce Bali

Cesta do nitra Bali je putováním po chladivých výšinách. Začíná návštěvou trhu v Tabananu a chrámu Pura Luhur Batukaru z 11.století, pokračuje na rýžových polích Jatiluwih, které jsou součástí seznamu Unesco. Po obědě na vás čekají horké prameny v Angseri pod horou Batukaru,  krásný mořský chrám Ulun Danu Beratan a na závěr trh v Candi.

Realizuje se od dvou osob denně v době od 8,00 do 18,00, teplé ošacení nutné.

Cena dospělého: 1835 Kč, dítěte 932 Kč


Tajemství balijské kávy Luwak

Výlet, který je určen jen pro dospělé, je 8hodinovým putováním za elegantní kávou Luwak. Začíná v dramatické krajině se zastávkami v botanické zahradě Eka Karya, kde můžete shlédnout kolekci orchidejí a  jezero Bratan s chrámem Ulun Danu. Poté vystoupáte do výšin, kde se jezero stýká se svým dvojčetem jezerem Bujan. Následuje oběd v kouzelném prostředí Munduku, jehož součástí je zákusek se slavnou balijskou kávou Luwak. Dříve než započne lekce o kávě, shlédnete ještě vodopád v Munduku a poté už bude čas patřit pouze slavnému nápoji a jeho tajemství. Na závěr obdržíte jeden balíček kávy na památku a domů se budete vracet jinou trasou než dopoledne.

Realizuje se  na privátní bázi od dvou osob denně v délce osmi hodin.

Cena dospělého: 9755 Kč


Tanec v Uluwatu

Chcete prožít něco zvláště romantického ? Pak výlet k chrámu v Uluwatu je tím pravým. Chrám má totiž unikátní polohu na útesu 30 metrů nad mořem, při západu slunce můžete sledovat tanec, který vypráví příběh lásky Ramy a Shinty, po kterém následuje večeře u oceánu při svíčkách, na jídelníčku jsou mořské plody.

Realizuje se od dvou osob denně v době od 16,30 do 21,00. Možnost prodloužení výletu o celodenní pobyt v plážovém klubu Sunday Beach v Uluwatu včetně oběda, odpoledního čaje a koktejlu před západem slunce.

Cena dospělého: 1560 Kč, dítěte 758 Kč


Vše o bylinkách na Bali

Bylinky na Bali se nepoužívají jen k vaření, ale jsou nedílnou součástí tradiční medicíny "Jamu". Jestliže se chcete dovědět víc, je třeba už v sedm hodin  ráno vyrazit do Ubudu, kde Vás čeká tříhodinové objevování bylinek a jejich účinků přímo na polích. Detailně se seznámíte s citronovou trávou, citronellou, pačuli, vanilkou, či tumerikem. Poté následuje dvouhodinová lekce, jak zhotovit tradiční tonic jménem Jamu. Součástí výletu je oběd, čaj, občerstvení, tropické ovoce, balijské sladkosti a minerálka.

Realizuje se na privátní bázi od dvou osob denně v době od 7,00 do cca 17,00 v doprovodu anglicky hovořícího průvodce.

Cena dospělého: 2420 Kč, dítěte 1200 Kč


Východní Bali

Poznejte východní část Bali - nejprve zavítáte do rybářské vesnice Kusamba, kde se těží sůl tradičním způsobem, vkročíte do chrámu Goa Lawah s jeskyní z 11.století, shlédnete textílie, které se vybrábějí v jedné z nejstarších balijských vesnic, jež existovala před nástupem hinduismu v Tengananu. Po obědě v lokální restauraci na Vás čeká královský palác Karangasem z 19.století, prohlédnete si Taman Ujung Sukasada, sídlo diplomatů a šlechty, kteři byli hosty královské rodiny, na závěr zavítáte do královských lázní v Tirtaganze s vodními zahradmi.

Realizuje se od dvou osob denně v době od 8,30 do 18,00 privátně, ve čtvrtek a sobotu také autobusem.

Cena dospělého: 1805 Kč, dítěte 903 Kč


Západ slunce nad Tanah Lot

Staňte se svědky západu slunce nad západním pobřežím Bali u Chrámu Tanah Lot, cestou shlédnete také chrám Taman Ayun a opičí les.

Realizuje se od dvou osob denně v době od 13,30 do 19,30, v pondělí, středu a pátek také autobusem, bez jídla

Cena dospělého: 1050 Kč, dítěte 550 Kč

Formulář pro kalkulaci ceny zájezdu
Kalkulace zájezdu
Upravte si vše podle svých představ
 
 

Shrnutí

Termín zájezdu:
Délka zájezdu:
Délka ubytování:
Vaše celková cena zájezdu
Potřebujete poradit?
Helena El Hassanová
Jsem tu pro Vás

Další nabídky Bali

 
 
 
odpovídá vašim parametrům

Typ zájezdu: Pobytový zájezd Země: Bali Třída hotelu: hotel Účel cesty:
Region: Dálný východ Oblast: Bali Strava: Snídaně Potěšení: Golf

Zážitková dovolená

Griya Santrian

Bali, Bali

Specifikace cesty

4.12.2014 - 11.12.2014
7 nocí
7 nocí
2 dospělí, 1. dítě (2 roky), 2. dítě (4 roky)
Superior garden view room
All inclusive
Privátní transfer
Cestovní + Storno (do 50 tis. Kč)
OD 64 390 Kč

Cena zahrnuje

* Konečná cena je závislá na ceně letenky poskytnuté leteckou společností a taktéž na dostupnosti ubytovacích kapacit. Nabídka, kterou Vám zašleme bude obsahovat konečnou cenu se vším všudy.
Kontaktní údaje na poptávající osobu
Poptávající:
Zde je prostor pro jakékoliv případné zvláštní požadavky či bližší specifikace, které byste nám chtěli sdělit.
Odesláním této poptávky souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vytvoření nabídky a taktéž souhlasíte se všeobecnými obchodními podmínkami. Vámi uvedené informace budeme uchovávat v soulasu se Zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Vše zůstane pečlivě střeženo a zásadně je nebudeme sdílet či poskytovat třetím osobám.
Potřebujete poradit?
Helena El Hassanová
Jsem tu pro Vás
Zpět na nabídku Odeslat poptávku Poptávka je zcela nezávazná

Odesílám poptávku ...

Číslo Vaší objednávky:
Vaše nezávazná poptávka byla úspěšně odeslána a nyní stačí jen vyčkat na obdržení nabídky, náš personál se jí bude okamžitě zabývat.
Kdybyste mezitím měli jakékoli dotazy nebo byste si přál cokoliv změnit, neváhejte se na nás obrátit.

Omlouváme se, ale při odesílání poptávky došlo k technické chybě. Prosím zkuste to znovu, nebo nás kontaktujte telefonicky.

Proč cestovat s Palmyrou?

Dlouholetá zkušenostNa trhu jsme stabilně již od roku 1991 a naše zkušenosti se klientům vždy osvědčily Absolutní znalostS námi víte kam cestujete, neboť naše destinace známe, jako nikdo jiný na trhu Osobní přístupBudujeme vztah s klientem a vždy přihlížíme k individuálním potřebám FlexibilitaI když je kancelář zavřena, my jsme vám dostupní ve dne i v noci Jedinečné zázemíDíky našemu multikulturnímu původu máme zcela unikátní výhody