Loading Hledáme zájezdy podle Vaší představy.
Dejte nám prosím chvilku.

O Indii

Indie je zemí paradoxů, zemí tisíců vůní, tísíců chutí, tisíců barev a tisíců tváří. Ať už jste o ní slyšeli cokoliv, dovolená v Indi může být jedinečným zážitkem na celý život, během něhož poznáte sebe sama a načerpáte novou energii do života. V Palmyra Tour se specializujeme především na zájezdy do státu Kerala, který je domovem ajurvédy, jógy, meditace, klidu a překrásné všudypřítomné fauny a flory. Kerala se již na první pohled od ostatních států Indie značně liší. Obvykle si cestovatelé při slovu Indie vybaví suché a horkem trpící oblasti typické spíše pro severní část země, zatímco Kerala je známá svým překrásným členitým terénem posetým čajovými plantážemi, které vytvářejí osvěžující zelené spektrum. Těm se zde daří především díky tropickému klimatu a sezónním monzunům. Mluvíme-li o přírodě, nelze nezmínit plantáže s exotickým kořením, kokosovníky, četné odlehlé oblasti, stovky jezer, drobné vodopády a dlouhé pláže.

I místní kultura je zde odlišná a velice svérázná. Spatříte zde nemalý vliv východoasijských kultur, které prostupují keralským uměním, světově uznávanou kuchyní, magickými festivaly a tradiční ajurvédou, kvůli níž se do Keraly sjíždí cestovatelé z celého světa, aby zregenerovali své tělo i svou duši. Kerale se také říká "Mekka ajurvédy".

Pakliže máte pochyby o úrovni místních služeb, nemusíte se obávat, Kerala se narozdíl od zbytku Indie těší 100% gramotnosti, vysoké míře vzdělání, minimální kriminalitě, špičkové úrovni zdravotnictví, nejvyššímu životnímu standardu a v neposlední řadě je vůbec nejčistším státem Indie. Přičtete-li tradici a zkušenosti naší rodinné firmy a krásy místní scenérie, dovolená v Kerale je tou nejlepší volbou pro cestovatele hledající nové obzory, sebe sama a klid v duši.

 

Lokalita

Indická Kerala je svazovým státem nacházejícím se na jihozápadním cípu země, přičemž rozlohou 38,863 km2 se řadí spíše mezi menší oblasti. Vzhledem k hornatému charakteru místní přírody dosahuje nadmořská výška až 2 695 metrů, díky čemuž se Kerala stává ideální lokalitou pro milovníky trekkingu. Celá západní část státu má přístup k Arabskému moři a za pouhou hodinu letu z hlavního města Thiruvananthapuram se dostanete na Colombo na Srí Lance. Cesta z Prahy do Keraly přes Dubaj pak trvá okolo 13 hodin.

Nabídky do Indie

 
 
 
odpovídá vašim parametrům
Je nám líto, ale Vašemu požadavku neodpovídá žádná nabídka.
Navštivte sekci Zájezdy na míru, kde nám můžete zaslat poptávku dle svých přání nebo nás kontaktuje a společně nalezneme či vytvoříme cestu na míru pro Vás.

Proč cestovat s Palmyrou?

Dlouholetá zkušenostNa trhu jsme stabilně již od roku 1991 a naše zkušenosti se klientům vždy osvědčily Absolutní znalostS námi víte kam cestujete, neboť naše destinace známe, jako nikdo jiný na trhu Osobní přístupBudujeme vztah s klientem a vždy přihlížíme k individuálním potřebám FlexibilitaI když je kancelář zavřena, my jsme vám dostupní ve dne i v noci Jedinečné zázemíDíky našemu multikulturnímu původu máme zcela unikátní výhody