Loading Hledáme zájezdy podle Vaší představy.
Dejte nám prosím chvilku.

Krásy nejvyšších hor světa

Krásy nejvyšších hor světa

Hotely střední kategorie

Další obrázky
Zvětšit obrázek

Co jedinečného Vás čeká?

 • Himaláje a další velehory světa
 • Hunza, tajemné údolí dlouhověkosti
 • úchvatné výhledy na Nanga Parbat, Rakapoši, Ultar a další velehory
 • Zkušený český průvodce
 • Exkluzivní cesta s Palmyra Tour

Program cesty

Termín: 28.4. - 8.5.2018

Cena: 87 241 Kč za osobu ve dvoulůžkovém pokoji

Cena: 98 231 Kč za osobu v jednolůžkovém pokoji

1.den předpokládaný odlet z Prahy ve 14,35 přes Istanbul

2.den  časně ráno přílet do Islamabádu, po odbavení transfer do restaurace na snídani a hned poté odjezd minibusem do Chilas po Karakoram Highway, což je nejvýše položená asfaltová mezinárodní dálnice na světě, jež v délce tisíc kilometrů spojuje Čínu s Pákistánem. Míjí přitom řadu horských velikánů jako např. Nanga Parbat atp., cestou oběd a fotografické zastávky, večeře a nocleh v Chilasu. Cesta trvá cca 12 hodin.

3.den snídaně, odjezd minibusem Toyota do městečka Skardu. Cestou se podíváme na řezání kamene u Chilasu, zastavíme se v bodě setkání tří největších pohoří světa Hindukúše, Himálájí a Karakoram. Jízda bude poté pokračovat soutěskou řeky Indu s výhledy na několik vrcholů pohoří Karakoram jako Haramuš adt.. Uvidíme také zelená pole a ovocné sady v malých obcích, které připomínají legendární visuté babylonské zahrady, oběd. Cíl cesty, malebné středisko vysokohorské turistiky Skardu na břehu řeky Indus, jež je centrem provincie Baltistan, se nachází v nadmořské výšce 2290 m, je výchozím bodem horolezeckých výprav např. na K2 (8611 m), večeře, nocleh.

4.den  snídaně, návštěva místních památek, a to paláce Khalpu, který byl postaven jako pevnost a rezidence v polovině 19. století, dalším bodem  je pevnost Shigar ze 17.století, která byla zbudována místním rádžou. Obě památky jsou zrestaurovány v rámci programu Nadace Agy Khana pro obnovu historických míst, Slouží jako muzeum a zároveň jako luxusní hotel značky Serena, oběd, den bude zakončen u jezera Sadpara ve výšce 2636 metry, návrat do hotelu a nocleh.

5.den  snídaně, odjezd do Gilgitu (cca 8 hodin), cestou zastávka v turistickém resortu Shangri-La u Dolního jezera Kačura včetně návštěvy jezera Horní Kačura a oběda, pokračování v cestě dramatickým kaňonem (cca 120 km) podél Indu mezi velehorami Karakoram a Himáláj do Gilgitu, večeře, nocleh.

6.den  snídaně, odjezd po trase starodávné Hedvábné stezky do Karimabadu. Cestou vyhlídka na himálajskou velehoru Rakapoši (7788 m), které je 27. nejvyšší horou na světě, příjezd do Karimabadu, který se nachází nad malebným údolím Hunza v nadmořské výšce 2500 metrů. Údolí je známé zejména produkcí meruněk a jablek a dlouhověkostí místních obyvatel, oběd, prohlídka menší pevnosti Altit staré 900 let, a zejména pevnosti  Baltit pod velehorou Ultar. Pevnost s nápadně tibetskými rysy bývala rezidencí místního prince a v nedávné době byla zrenovována nadací Agy Khana za podpory takových celebrit jako je Princ Charles (památku navštívil se svou současnou manželkou v roce 2003), návštěva bazaru v Karimabadu, který je oblíbeným cílem lovců drahokamů - hlavně rubínů, akvamarínů a křemene, večeře, nocleh

7.den  snídaně, celodenní výlet k  nádherným oblastem: Gojal, Pass, Sust s krásně položenými údolími, přírodou a velmi starým osídlením (3 tisíce let př. n. l.), které mluví perským dialektem, oběd, poté navštívíme národní park v průsmyku Khunjerab, poslední fotozastávka bude patřit nově zformovanému jezeru Attabad. Celá tato zajimavá horská oblast sousedí s Čínou, návrat do hotelu, večeře, nocleh.

8.den časně ráno odjezd do Duikaru, kde budeme sledovat východ slunce nad sedmitisícovkami Diran a Rakapoši, návrat do hotelu na snídani, poté přesun do údolí Nagar, jež je proslulé svými krystaly a týmem póla. Shlédneme nejrychlejší pohyblivý ledovec na světě, návrat do hotelu, oběd, odpoledne návštěva místní rodiny v údolí Hunza, cestou zpět zastávka na čaj s vyhlídkou na Rakapoši, večeře, nocleh v Gilgitu.

9.den snídaně, odjezd do Beshamu, cestou fotozastávky, oběd v místní restauraci, večeře, nocleh v motelu . Cesta trvá cca 9 hodin.

10.den snídaně, odjezd do Islamabádu, cestou zastávka v Taxile (seznam Unesco)  včetně návštěvy muzea,  Sirkapu a kláštera, oběd, příjezd do hlavního města, ubytování, večeře, nocleh. Cesta trvá cca 12 hodin.

11.den časně ráno odlet do Istanbulu a dále do Prahy cca v 13:40

Cena zájezdu :   87 241 Kč za osobu ve dvoulůžkovém pokoji                                                           

Cena obsahuje :

 • leteckou dopravu Praha - Islamabád – Praha přes Istanbul
 • 10x ubytování v 3*, 4* a 5* hotelech a v motelu s plnou penzí dle výše uvedeného programu,
 • 1 láhev minerální vody na osobu denně,
 • vstupné do historických památek dle programu,
 • služby českého a místního anglicky hovořícího průvodce,
 • transfery minibusem a džípy jen v oblasti Karimabadu,
 • pojištění léčebných výloh, odpovědnosti, zavazadel a storna do 15 tis. Kč
 • povinné pojištění proti úpadku CK

Cena neobsahuje:

 • dobrovolné připojištění storna do 100 tis., které činí na osobu do 70 let 1111 Kč, 1452 Kč nad 70 let
 • vízum 1000 Kč
 • spropitné 40 euro                                                 

Minimální počet účastníků:  7 osob

Změna programu vyhrazena

 

Formulář pro kalkulaci ceny zájezdu
Kalkulace zájezdu
Upravte si vše podle svých představ
 

Shrnutí

Termín zájezdu:
Délka zájezdu:
Délka ubytování:
Vaše celková cena zájezdu
Potřebujete poradit?
Hassan El Hassan
Jsem tu pro Vás

Další nabídky do Pákistánu

 
 
 
odpovídá vašim parametrům
Je nám líto, ale Vašemu požadavku neodpovídá žádná nabídka.
Navštivte sekci Zájezdy na míru, kde nám můžete zaslat poptávku dle svých přání nebo nás kontaktuje a společně nalezneme či vytvoříme cestu na míru pro Vás.

Typ zájezdu: Země: Pákistán Třída hotelu: hotel Účel cesty:
Region: Dálný východ Oblast: Islamabád Strava: Potěšení:

Krásy nejvyšších hor světa

Hotely střední kategorie

Pákistán, Islamabád

Specifikace cesty

4.12.2014 - 11.12.2014
7 nocí
7 nocí
2 dospělí, 1. dítě (2 roky), 2. dítě (4 roky)
Superior garden view room
All inclusive
Privátní transfer
Cestovní + Storno (do 50 tis. Kč)
OD 64 390 Kč

Cena zahrnuje

* Konečná cena je závislá na ceně letenky poskytnuté leteckou společností a taktéž na dostupnosti ubytovacích kapacit. Nabídka, kterou Vám zašleme bude obsahovat konečnou cenu se vším všudy.
Kontaktní údaje na poptávající osobu
Poptávající:
Zde je prostor pro jakékoliv případné zvláštní požadavky či bližší specifikace, které byste nám chtěli sdělit.
Odesláním této poptávky souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vytvoření nabídky a taktéž souhlasíte se všeobecnými obchodními podmínkami. Vámi uvedené informace budeme uchovávat v soulasu se Zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Vše zůstane pečlivě střeženo a zásadně je nebudeme sdílet či poskytovat třetím osobám.
Potřebujete poradit?
Hassan El Hassan
Jsem tu pro Vás
Zpět na nabídku Odeslat poptávku Poptávka je zcela nezávazná

Odesílám poptávku ...

Číslo Vaší objednávky:
Vaše nezávazná poptávka byla úspěšně odeslána a nyní stačí jen vyčkat na obdržení nabídky, náš personál se jí bude okamžitě zabývat.
Kdybyste mezitím měli jakékoli dotazy nebo byste si přál cokoliv změnit, neváhejte se na nás obrátit.

Omlouváme se, ale při odesílání poptávky došlo k technické chybě. Prosím zkuste to znovu, nebo nás kontaktujte telefonicky.

Proč cestovat s Palmyrou?

Dlouholetá zkušenostNa trhu jsme stabilně již od roku 1991 a naše zkušenosti se klientům vždy osvědčily Absolutní znalostS námi víte kam cestujete, neboť naše destinace známe, jako nikdo jiný na trhu Osobní přístupBudujeme vztah s klientem a vždy přihlížíme k individuálním potřebám FlexibilitaI když je kancelář zavřena, my jsme vám dostupní ve dne i v noci Jedinečné zázemíDíky našemu multikulturnímu původu máme zcela unikátní výhody