Loading Hledáme zájezdy podle Vaší představy.
Dejte nám prosím chvilku.

O destinacích

Destinace

Potřebujete poradit?
Hassan El Hassan
Jsem tu pro Vás

O destinacích

V Palmyra Tour jsme předními specialisty na země Orientu, zejména oblast Blízkého východu, severní Afriky a Indického oceánu, a proto se k nám klienti vždy s důvěrou vracejí, aby poznali další dosud neobjevenou část tohoto kouzelného světa. Ostatně i samotný fakt, že jsme jako první nabídli českým cestovatelům možnost objevení krás Súdánu, Iráku, Saúdské Arábie a dalších zemí svědčí o jedinečnosti cestování s Palmyrou. Ve všech našich destinacích Vám zajistíme služby té nejvyšší kvality počínaje dopravou, ubytováním, zážitkovými výlety, sportem a smyslem pro detail a bezpečností konče.

Mezi nejoblíbenější destinace našich klientů tradičně patří Írán, Jordánsko, Katar, Libanon, Maledivy, Maroko, Mauricius, Omán, Seychely, Spojené arabské emiráty, Súdán či Španělsko. 

Zpět nahoru

Proč cestovat s Palmyrou?

Dlouholetá zkušenostNa trhu jsme stabilně již od roku 1991 a naše zkušenosti se klientům vždy osvědčily Absolutní znalostS námi víte kam cestujete, neboť naše destinace známe, jako nikdo jiný na trhu Osobní přístupBudujeme vztah s klientem a vždy přihlížíme k individuálním potřebám FlexibilitaI když je kancelář zavřena, my jsme vám dostupní ve dne i v noci Jedinečné zázemíDíky našemu multikulturnímu původu máme zcela unikátní výhody