Loading Hledáme zájezdy podle Vaší představy.
Dejte nám prosím chvilku.

Zájezdy do Egypta

 
 
 
odpovídá vašim parametrům
Je nám líto, ale Vašemu požadavku neodpovídá žádná nabídka.
Navštivte sekci Zájezdy na míru, kde nám můžete zaslat poptávku dle svých přání nebo nás kontaktuje a společně nalezneme či vytvoříme cestu na míru pro Vás.
Potřebujete poradit?
Helena El Hassanová
Jsem tu pro Vás

Zájezdy Egypt 2016 - 2017

Naše pozornost se v Egyptě  soustřeďuje v případě pobytů na to nejlepší a nejluxusnější, v případě poznání na to nejneobvyklejší.  Klientům proto v oblasti Hurghady a na západním pobřeží Středozemního moře nabízíme jen hotely nejvyšší kvality včetně privátního servisu a možnosti uzpůsobit termín cesty díky pravidelné lince vlastním časovým možnostem, pakliže tento fakt je důležitější než délka letu. Naším přáním je, aby nejlepší luxusní dovolená v Egyptě měla značku hotelu, který Vám doporučíme. Dovolená Egypt však není jen Rudé moře,  naší prioritou jsou zájezdy na míru - zajistíme privátního průvodce už od dvou osob a kromě tradiční Káhiry, plavby po Nilu s námi můžete vyrazit také do oáz a  za krásami tzv. Západní a Bílé pouště. Je rájem amatérských geologů, ovšem uchvátí i obyčejného milovníka přírodních krás. Přírodní rezervace s úžasnými vápencovými útvary provokuje představivost a vzbuzuje pocit naprosté izolace od civilizace. Sladkou tečkou cestování po Egyptě je slavná oáza Síwa. V případě, že si budete přát osobní česky a arabsky hovořící asistenci po celou dobu cesty a navíc se znalostí historie, pak jste na správné adrese.

Typ zájezdu Region Země Oblast

Proč cestovat s Palmyrou?

Dlouholetá zkušenostNa trhu jsme stabilně již od roku 1991 a naše zkušenosti se klientům vždy osvědčily Absolutní znalostS námi víte kam cestujete, neboť naše destinace známe, jako nikdo jiný na trhu Osobní přístupBudujeme vztah s klientem a vždy přihlížíme k individuálním potřebám FlexibilitaI když je kancelář zavřena, my jsme vám dostupní ve dne i v noci Jedinečné zázemíDíky našemu multikulturnímu původu máme zcela unikátní výhody