Loading Hledáme zájezdy podle Vaší představy.
Dejte nám prosím chvilku.

Náš tým

V Palmyra Tour si zakládáme na osobním přístupu, a proto bychom se Vám rádi představili. Palmyra Tour je rodinným podnikem s dlouhodobou tradicí a zkušenostmi již od roku 1991. Specializujeme se především na luxusní cestování do zemí Blízkého východu, severní i subsaharské Afriky, Indického oceánu, Asie a Evropy. Proč nabízíme luxusní a poněkud exotické zájezdy právě do těchto oblastí ,Vám snad pomohou zodpovědět profily členů našeho týmu. V neposlední řadě nelze opomenout mnohé další osoby, které se podílejí na úspěchu našich služeb, těmi jsou naši dlouhodobí partneři v každé zemi, jednotlivé delegátky a mnozí další, jimž patří dík.

Hassan El Hassan

ZAKLADATEL A ŘEDITEL

 

Jsem Hassan nebo také pan ředitel, jak mne někdy přezdívají. Palmyra Tour jsem založil se svou milovanou ženou před více než 25ti lety, kdy nás napadlo, že bych svůj arabský původ a znalosti mohl propůjčit českým cestovatelům. Jako Syřan žijící několik desítek let v České republice, kde  jsem mimo jiné vystudoval Karlovu univerzitu, jsem dal českým klientům  první možnost objevit krásy zemí Blízkého východu a severní Afriky. Díky tomu jsme dodnes schopni nabízet zcela jedinečné služby vybudované na důvěře a dlouhodobém vztahu. Tento koncept se nám i klientům dobře osvědčil, a proto se neustále snažíme otevírat dveře do světa Orientu dalším cestovatelům, kteří ocení nejvyšší kvalitu služeb a vstřícný přístup.

 

 

 

Helena El Hassanová

SPOLUZAKLADATELKA A PRODUKTOVÁ MANAŽERKA

 

Jméno mám české, zvyky moravské a kořeny evropské. Byť jsem rozenou Češkou, stejně jako můj manžel jsem míšeného původu, a snad proto miluji poznávání nových míst a kultur. V našem týmu se věnuji rozvoji vybraných destinací a služeb. Vše, co ve firmě dělám, mě naplňuje, ale bez entuziasmu by to bylo od doby založení naší kanceláře jen velmi obtížné. I proto jsme mimo jiné byli klientům vždy schopni poskytnout nejnovější informace, a být tak o krok napřed oproti ostatním. Protože jsem vystudovala žurnalistiku, hodně času věnuji našim prezentacím, článkům, abychom podávali autentické informace o arabském světě, dění v něm atp.  To byl také jeden z hlavních motivů, proč jsme naši kancelář založili. Cestování je z mého pohledu hledáním pravdy. Když už si mohu odpočinout, ráda se věnuji designu, zahradničení, četbě nebo sledování cestopisů a historických dokumentů, abych byla pořád v obraze.

 

Júnis El Hassan

MARKETINGOVÝ A OBCHODNÍ MANAŽER

 

Jsem nejstarším a vlastně jediným synem svých rodičů Hassana a Heleny a je to právě multikulturní zázemí, které mne žene ve šlépějích svých rodičů při budování firmy. Navzdory mému mladému věku již řadu let sbírám zkušenosti s businessem z celého světa a snažím se dynamickým a inovativním přístupem dát naší kanceláři ten správný impuls pro další vývoj.

 

Miluji jakékoliv výzvy a vždy hledám nové nápady a řešení, jak věci zlepšit. Ve svém volném čase jsem velkým nadšencem sportu, zejména tenisu a extrémních sportů, po kterých se rád oddám vaření a poznávání nových kultur.

 

 

 

 

Leila El Hassanová

BACK OFFICE

 

Říkají o mne, že jsem tou, která umí udržet pořádek a chod každodenních operací, ato jak se sluší a patří. Kromě svých základních pracovních úkolů ráda trávím čas komunikací s klienty o jejich cestách i životě, díky čemuž získáváme neocenitelné zkušenosti. Přízeň klientů je klíčová, a proto ráda využiju trochy šarmu, aby se u nás v kanceláři cítili pohodlně.

 

Mimo Palmyru se věnuji i umělecké kariéře zpěvačky. Vždy si snažím zachovat entusiasmus a nepolevit v tempu, což věřím oceníte i Vy.

 

 

 

 

Lukáš Pítra

SEO a PPC Manažer

 

Stavím mosty mezi lidmi, weby a vyhledávači. Mojí největší vášní je SEO, ale čím dál častěji se plavím ve vodách placené reklamy. Říkají mi konzultant, ale jsem také nezdolný pracant a bezbřehý nadšenec do všeho digitálního. Tuhle práci dělám už skoro 10 let a pořád jí miluju.

 

Nohama na zemi mne drží moje úžasná žena, sport a sbírka chytrých knih autorů jako je Ariely, Kahneman nebo Taleb. V týmu Palmyra Tour mám na starosti marketing ve vyhledávačích - vy hledáte špičkovou dovolenou a já zařídím, že nás zaručeně najdete!

 

 

 

Proč cestovat s Palmyrou?

Dlouholetá zkušenostNa trhu jsme stabilně již od roku 1991 a naše zkušenosti se klientům vždy osvědčily Absolutní znalostS námi víte kam cestujete, neboť naše destinace známe, jako nikdo jiný na trhu Osobní přístupBudujeme vztah s klientem a vždy přihlížíme k individuálním potřebám FlexibilitaI když je kancelář zavřena, my jsme vám dostupní ve dne i v noci Jedinečné zázemíDíky našemu multikulturnímu původu máme zcela unikátní výhody