Loading Hledáme zájezdy podle Vaší představy.
Dejte nám prosím chvilku.

O Mauriciu

Mauricius v posledních letech patří  k nejoblíbenějším exotickým destinacím a jeho popularita rok od roku stoupá. Přispívá k tomu především velmi dobrá úroveň ubytovacích kapacit, exotické prostředí i relativně dobrá časová a letecká dostupnost. Lákadlem jsou  příhodné podmínky pro veškeré vodní sporty od šnochlování po rybaření či windsurfing, existence 9 národních parků, z nichž největší s velkým deštným pralesem leží na jihozápadě ostrova,   a především 27  golfových hřišť, z nichž osm má 18 jamek a krásné výhledy na moře či krajinu. Po Indii a Británii byl Mauricius třetí zemí, která začala budovat golfová hřiště a Mauritius Gymchana klub je nejstarším golfovým hřištěm na jižní polokouli. Symbolem ostrova je vyhynulý pták Dodo, nicméně je naděje, že  dalších 700 druhů rostlin a ptáků, kteří se nevyskytují nikde jinde na světě, jako obrázky na bankovkách na rozdíl od ptáka Doda neskončí. Na své si přijdou i vyhledávači zajímavostí - Mauricius má dva zářezy na seznamu Unesca v podobě kulturní krajiny Le Morne a ubytovny indických dělníků Aapravasi Ghat. Mauricius je po Nizozemí druhým největším pěstitelem květin na světě, a to je další důvod, proč na tento ostrov zamířit.

 

Lokalita

Mauricius se nachází na západním cípu Indického oceánu nedaleko ostrovů Reunion a neméně známého Madagaskaru. Maledivy,Seychely a Mauricius tvoří trojici destinací dovolenkářů, kteří vyhledávají  luxusní dovolenou v naprostém klidu, jenž připomíná ráj. Tento pocit lze vnímat na kterémkoliv místě na ostrově čítajícím rozlohu 1 872 km2. Vzhledem ke vzdálenosti ostrova trvá cesta s přestupem přes Dubaj přibližně 13 hodin, nicméně odpočinek a luxus, kterého se Vám dostane po příjezdu, za to rozhodně stojí!

Nabídky na Mauricius

 
 
 
odpovídá vašim parametrům

Proč cestovat s Palmyrou?

Dlouholetá zkušenostNa trhu jsme stabilně již od roku 1991 a naše zkušenosti se klientům vždy osvědčily Absolutní znalostS námi víte kam cestujete, neboť naše destinace známe, jako nikdo jiný na trhu Osobní přístupBudujeme vztah s klientem a vždy přihlížíme k individuálním potřebám FlexibilitaI když je kancelář zavřena, my jsme vám dostupní ve dne i v noci Jedinečné zázemíDíky našemu multikulturnímu původu máme zcela unikátní výhody