Loading Hledáme zájezdy podle Vaší představy.
Dejte nám prosím chvilku.

Jediný na zemi

Fregate Private Island Resort

Další obrázky
Zvětšit obrázek

Co jedinečného Vás čeká?

 • Intimita privátního ostrova
 • Bohatá a bujná příroda
 • 400m2 rozlehlá privátní vila s vlastním bazénem a s dopravou vrtulníkem
 • Absolutní luxus
 • Vlastní komorník
 • Plná penze včetně nápojů a řady aktivit v ceně

Něco málo o této nabídce

Každý má svou vlastní představu ráje, pro někoho jsou to nekonečné radovánky, pro jiné je to panenský ostrov Fregate, na němž se rozprostírá 16 neskromných a luxusních vilek privátního resortu Fregate Private Island, který Vás očaruje svou lokalitou u pláže obklopené skalami a tropickou přírodou na každém kroku.

Fregate Private Island Resort je jedinečným místem, které majitelé označují za "jediné na planetě" a není se čemu divit. Stačí, když jej spatříte na vlastní oči. Ostrov je izolován od ruchu běžného života, široko daleko jen azurové moře, na němž se třpytí paprsky slunce a v zahradě bují nedotčená příroda, jakou nenaleznete nikde jinde. 

Zájezd na míru do tohoto resortu Vám zprostředkujeme s maximální péčí a o můžeme Vám slíbit, že o Vás bude postaráno jako o nikoho jiného. Výběr správné vily, zajištění soukromého transferu lodí či helikoptérou a další detaily jsou jen prvním krokem.

V okamžiku, kdy bude vše hotové a Vy se ocitnete uprostřed své 400m2 rozlehlé vilky, budete si moci oddat naprostému komfortu, klidu a soukromí. Určitě se také spřátelíte se 150 let starou želvou, zaplavete si v nejčistším moři planety a budete-li mít zájem, Váš osobní komorník zařídí večeři kdekoliv na ostrově - třeba i v korunách stromu.

Pokud cítíte, že tohle je právě něco pro Vás, tak nám napište na info@palmyratour.cz, zavolejte nám na na 296 236 611, nebo nás rovnou osobně navštivte a nad šálkem pravé arabské kávy spolu vše probereme.

Speciální slevy

 • V případě cesty pro celou rodinu nebo svatebních cest je pro Vás nachystána celá řada výhod a unikátních zážitkových balíčků. Neváhejte nám napsat a my Vám rádi sdělíme veškeré detaily.

Co naše ceny zahrnují

 • osobní poradenství
 • úpravu zájezdu na míru
 • informační materiály o Seychelách na cestu
 • leteckou dopravu z Prahy s přestupem vč. letištních tax v ekonomické třídě
 • ubytování v typu pokoje dle Vašeho výběru s vybraným typem stravování
 • privátní transfer letiště - hotel - letiště
 • služby českého delegáta
 • zákonné pojištění proti úpadku cestovní kanceláře
 • pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel a storna do Vámi zvolené hodnoty
 • helpdesk 24/7 po celou dobu pobytu

Popis hotelu Fregate Private Island Resort

Majitelé resortu rádi tvrdí, že se jedná o jedinečné místo na planetě, a protože s lidmi rádi vycházíme, tak velmi ochotně takové tvrzení podpoříme. Skutečně se jedná o unikátní ostrov, jehož bujná příroda, azurové moře, klid a slunce dělají z tohoto místa něco, co stojí za to aspoň jednou v životě prožít. 

Resort nabízí celkem 16 privátních vil s vlastními bazény, přičemž 13 z nich tvoří vily kategorie Private Pool Residence, které naleznete v naší nabídce. Každá z vil má své útulné místo mezi stromy a skalami, díky čemuž se Vám dostane maximální intimity. Vybavené nekonečnými bazény a prostornými terasami skýtají romantický výhled na azurové moře, které je vzdálené co by kamenem dohodil. V každé z vil se otevírá prostor o minimální rozloze 400m2, a proto je na místě říct, že i rodina bude mít dost životního prostoru.

V neposlední řadě stojí za zmínku jachetní přístav, v němž si můžete pronajmout vlastní jachtu pro výpravy do blízkých moří. 

Součástí pobytového balíčku jsou přírodovědné procházky v doprovodu ekologa,nemotorizované vodní sporty (plachtění, windsurfing, kajaky), tříhodinové rybaření v hlubokých vodách, úvodní lekce potápění (60 minut), masáž na uvítanou (60 minut), od pondělí do pátku hodinová lekce jógy,  túry, horská kola, volejbal, badminton, tenis atp.

Fregate Private Island Resort je místem absolutního soukromí, luxusu a nedotčené přírody, která Vás svým bohatstvím pohltí. Řekněte nám a my Vám rádi připravíme zájezd na míru přesně podle Vašich představ. Volejte na číslo 296 236 611 nebo nám napište na email info@palmyratour.cz. 

Vybavení hotelu Fregate Private Island Resort

hlavní restaurace, tematická restaurace, bar, kavárna, klub pro malé děti, klub pro teenegary, ekocentrum, lázně, sauna, romantická večeře na pláži, business a internetové centrum, knihovna, Wi-Fi, obchůdky/obchodní pasáž, konferenční sál, hlídání dětí, pára, plážový bar, bar u bazénu, galerie, botanická zahrada, služby osobního komorníka 24/7

Sport v hotelu Fregate Private Island Resort

bazén, fitness, tenisové kurty, pronájem kol, jóga, centrum vodních sportů, rybaření, jachetní přístaviště , badminton, šnorchlování, wind-surfing, kajaky, kite-surfing, přístup na pláž, trekking, horolezectví, kánoe, let helikoptérou, vodní sporty, potápění, pronájem jachty

Private Pool Residence

Tato romantická vilka schovaná uprostřed bujné přírody na pobřeží soukromého ostrova. Nabízí velkorysých 400 - 450m2 životního prostoru, privátní nekonečný bazén, jednu vnitřní a dvě venkovní sprchy, oddělenou ložnici a obývací pokoj. Luxus a přirozenost této vilky Vás nadchne, pocítíte maximální komfort a soulad s přírodou současně. Také si můžete být jisti, že Vám bude dopřáno absolutního soukromí.

V každé vilce lze ubytovat 2 osoby na královské posteli a 2 děti pod 18 let na přistýlkách.

Ve vánočním období hotel vyžaduje min. pobyt na 3 noci, v novoročním 7 nocí, velikonočním 5 nocí.

Kapacita pokoje:

Kapacita Kapacita Kapacita Kapacita 2 osoby + 2přistýlky

Vlastnosti pokoje:

  s komorníkem
  výhled na moře
  s balkonem /terasou
  s vlastním bazénem
výhled na bazén
s výhledem do přírody
  privátní jídelní kout

Vybavení pokoje:

Vybavení pokoje sejf
Vybavení pokoje minibar
Vybavení pokoje stropní větrák
Vybavení pokoje klimatizace
Vybavení pokoje fén
Vybavení pokoje vana
Vybavení pokoje sprcha
Vybavení pokoje televize
Vybavení pokoje Wi-Fi
Vybavení pokoje rychlovarná konvice
Vybavení pokoje telefon
Vybavení pokoje župan
Vybavení pokoje terasový nábytek
Vybavení pokoje DVD/CD přehrávač
Vybavení pokoje trepky
Vybavení pokoje stroj na kávu
Vybavení pokoje WC
Vybavení pokoje sofa
Vybavení pokoje psací stůl
Vybavení pokoje lednička
Vybavení pokoje vířivka
Vybavení pokoje přístup k internetu
Vybavení pokoje terasová lehátka
Vybavení pokoje masážní vana
Vybavení pokoje venkovní sprcha
Vybavení pokoje privátní jídelní kout

Strava v hotelu Fregate Private Island Resort

V resortu si budete moci dopřát chutě různých kuchyní v jedné ze dvou restaurací, dvou barů a vinných sklepů. Restaurace Frégate House servíruje mezinárodní pokrmy, zatímco Plantation House si zakládá na autentických kreolských pokrmech, které jsou pro ostrovy Indického oceánu tak typické. Na své si zajisté přijdete, pokud holdujete kvalitním nápojům a především vínům, neboť v resortu se nacházejí špičkové vinné sklepy. Mějte pouze na paměti, že některé alkoholické nápoje jsou zpoplatněny, byť je v rámci ceny ubytování automaticky poskytováno stravování na bázi plné penze včetně nealkoholických nápojů, vybraných vín a místního piva. 

Poloha hotelu Fregate Private Island Resort

Fregate Private Island Resort se nachází na stejnojmeném ostrově Fregate, který je zcela privátní, nachází se severovýchodně od hlavního ostrova Mahé.

Transfer do resortu může být jak po moři, kdy Vás hodinu a půl doprovází překrásná scenérie s podmanivou vůní svěžího moře, nebo můžete využít letu helikoptérou, který zajišťujeme a z něhož získáte  další a zcela odlišný pohled na krásy Seychel. Z důvodů rozmaru počasí se může výjimečně stát, že jedna z těchto dvou uvedených variant není realizovatelná.

Formulář pro kalkulaci ceny zájezdu
Kalkulace zájezdu
Upravte si vše podle svých představ
 
 

Shrnutí

Termín zájezdu:
Délka zájezdu:
Délka ubytování:
Vaše celková cena zájezdu
Potřebujete poradit?
Helena El Hassanová
Jsem tu pro Vás

Další nabídky na Seychely

 
 
 
odpovídá vašim parametrům

Typ zájezdu: Pobytový zájezd Země: Seychely Třída hotelu: plážový resort Účel cesty:
Region: Indický oceán Oblast: Fregate Strava: Plná penze Potěšení: Moře

Jediný na zemi

Fregate Private Island Resort

Seychely, Fregate

Specifikace cesty

4.12.2014 - 11.12.2014
7 nocí
7 nocí
2 dospělí, 1. dítě (2 roky), 2. dítě (4 roky)
Superior garden view room
All inclusive
Privátní transfer
Cestovní + Storno (do 50 tis. Kč)
OD 64 390 Kč

Cena zahrnuje

* Konečná cena je závislá na ceně letenky poskytnuté leteckou společností a taktéž na dostupnosti ubytovacích kapacit. Nabídka, kterou Vám zašleme bude obsahovat konečnou cenu se vším všudy.
Kontaktní údaje na poptávající osobu
Poptávající:
Zde je prostor pro jakékoliv případné zvláštní požadavky či bližší specifikace, které byste nám chtěli sdělit.
Odesláním této poptávky souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vytvoření nabídky a taktéž souhlasíte se všeobecnými obchodními podmínkami. Vámi uvedené informace budeme uchovávat v soulasu se Zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Vše zůstane pečlivě střeženo a zásadně je nebudeme sdílet či poskytovat třetím osobám.
Potřebujete poradit?
Helena El Hassanová
Jsem tu pro Vás
Zpět na nabídku Odeslat poptávku Poptávka je zcela nezávazná

Odesílám poptávku ...

Číslo Vaší objednávky:
Vaše nezávazná poptávka byla úspěšně odeslána a nyní stačí jen vyčkat na obdržení nabídky, náš personál se jí bude okamžitě zabývat.
Kdybyste mezitím měli jakékoli dotazy nebo byste si přál cokoliv změnit, neváhejte se na nás obrátit.

Omlouváme se, ale při odesílání poptávky došlo k technické chybě. Prosím zkuste to znovu, nebo nás kontaktujte telefonicky.

Proč cestovat s Palmyrou?

Dlouholetá zkušenostNa trhu jsme stabilně již od roku 1991 a naše zkušenosti se klientům vždy osvědčily Absolutní znalostS námi víte kam cestujete, neboť naše destinace známe, jako nikdo jiný na trhu Osobní přístupBudujeme vztah s klientem a vždy přihlížíme k individuálním potřebám FlexibilitaI když je kancelář zavřena, my jsme vám dostupní ve dne i v noci Jedinečné zázemíDíky našemu multikulturnímu původu máme zcela unikátní výhody