Loading Hledáme zájezdy podle Vaší představy.
Dejte nám prosím chvilku.

Kouzlo cestování na míru

Kouzlo cestování na míru

Júnis El Hassan, 09.02.2016

Znáte ten pocit, kdy Vás po příletu na dovolenou čeká Vaše osobní delegátka, aby Vám vyřídila zavazadla, zatímco Vy čekáte ve VIP salónku a řidič Vás očekává v přepychovém autě, kterým Vás odveze do pohodlí Vaší luxusní privátní vily uprostřed tropické buše? … Ne? V tom případě je čas, abyste si přečetli následující řádky, protože takové cesty na na míru nejsou jen snem, ale možnou realitou.

Ačkoliv je příprava dovolených na míru naším standardem již přes 20 let, stále se často setkáváme s dotazy na katalogy a přehled termínu. O to překvapenější jsou lidé v okamžiku, kdy jim vysvětlíme, co vše pro ně můžeme udělat jinak a na míru. Zkusme to proto vzít od začátku a na katalogy a dlouhé srovnávání cestovek zapomeňte. Obvykle to začíná Vaší představou, kterou si vysníte a kterou nám sdělíte. Pokud patříte mezi jedince, jejichž čas je až příliš vzácný na kavárenský život, můžete se s námi spojit po telefonu či emailem a eventuálně se za Vámi můžeme zastavit osobně po vzájemné dohodě. Pokud si nás přeci jen pustíte o něco blíže k tělu, můžete přijmout naše pozvání na šálek pravé arabské kávy, nad níž nám můžete vše sdělit. Ostatně naši klienti si jí už natolik oblíbili, že se zvou sami i když si zrovna dovolenou nezařizují a samozřejmě jsou srdečně vítaní . No co, musíme dostát věhlasné arabské pohostinnosti. Krásné na tom je, že touto cestou jsme schopni nejen naslouchat Vašim požadavkům, ale i blíže poznat Vaší osobnost, což při přípravě dovolené na míru vždy velmi pomůže. Protože naše destinace známé jako vlastní boty, rychle víme co a proč Vám máme nabídnout. Řekneme Vám, co vše bychom pro Vás mohli udělat, ukážeme Vám luxusní resorty, v nichž můžete strávit svou dovolenou, zážitky, které můžete prožít a Vy sám posoudíte, zda-li Vás taková představa láká.

Po příjemném setkání nad šálkem kávy se můžete bezstarostně vrátit do běžného dění svého života a práci nechat na nás. Víme pro koho nabídky zpracováváme a jaká jsou Vaše přání. Jde-li o jednodušší požadavky, obvykle od nás dostanete ještě tentýž den několik nabídek, zatímco u rozmanitějších cest je občas třeba věnovat Vaší dovolené i několik dní poctivé přípravy. Výsledkem bývá běžně několik variant nabídek na míru, abyste si mohli vybrat, co se Vám zamlouvá nejvíce a případně jsme mohli celou dovolenou upravit ještě jinak. Představivosti se meze téměř nekladou. Je na Vás s jakými aerolinkami chcete letět a kdy chcete vycestovat. Je na Vás, zda-li preferujete privátní transfer do hotelu běžným vozem či limuzínou nebo helikoptérou. Je na Vás, zda-li se spokojíte s hotelovou snídaní nebo chcete mít při ruce vlastního kuchaře a komorníka, který Vám naservíruje vše až pod nos v zátiší Vaší vily u pláže. Je na Vás, zda-li chcete svůj večer strávit nakupováním na místní tržnici, ježděním na velbloudovi v pouštních dunách, seznamováním se na zemi v nejluxusnějších hotelech světa či ve výši 11 km nad zemí v prostorách luxusního baru Airbusu 380.

Protože jsme dostupní prakticky 24/7, můžete nám kdykoliv v průběhu své dovolené zavolat a pochlubit se svými krásnými zážitky . Ať už je Vaše přání jakékoliv, v Palmyra Tour otevíráme brány do světa luxusního cestování a umíme splnit každé přání, skoro každé J. Nadchla Vás ta představa neomezených možností? Budete určitě mile překvapení, že i luxusní dovolená na míru nemusí být jen věcí milionářů. Ceny se mohou pohybovat již od 16 tisíc korun za týdenní pobyt až po exkluzivní milionový zážitek, přičemž u zájezdů na míru na rozdíl od masové turistiky platí, že čím dříve vše zařídíte, tím výhodnější ceny a podmínky můžete čerpat. Vše je opravdu jen na Vás a my jsme zde od toho, abychom plnili Vaše cestovatelské touhy. Napište nám a nechte se námi hýčkat. Společně vytvoříme to pravé pro Vás, protože cestovat na míru a na úrovni si zasloužíte.

Zpět nahoru

Další zajímavé články

Také jste nikdy neslyšeli o súdánských pyramidách?
Helena El Hassanová, 02.10.2014
Napříč Kuvajtem, Bahrajnem a Katarem, 2. část
Hassan El Hassan, 27.12.2015
Přátelství, které překonalo čas i hranice
Hassan El Hassan, 14.08.2015
Mauritánie aneb Smrt, Láska a Žena, 2.část
Hassan El Hassan, 09.04.2017
Z Prahy do Dubaje s Emirates A380
Júnis El Hassan, 21.12.2015
Týden jižním Marokem, 3. část
Júnis El Hassan, 09.10.2016
Zpět na výpis článků

Atraktivní nabídky z našich destinací

 
 
 
odpovídá vašim parametrům

Proč cestovat s Palmyrou?

Dlouholetá zkušenostNa trhu jsme stabilně již od roku 1991 a naše zkušenosti se klientům vždy osvědčily Absolutní znalostS námi víte kam cestujete, neboť naše destinace známe, jako nikdo jiný na trhu Osobní přístupBudujeme vztah s klientem a vždy přihlížíme k individuálním potřebám FlexibilitaI když je kancelář zavřena, my jsme vám dostupní ve dne i v noci Jedinečné zázemíDíky našemu multikulturnímu původu máme zcela unikátní výhody