Loading Hledáme zájezdy podle Vaší představy.
Dejte nám prosím chvilku.
Potřebujete poradit?
Helena El Hassanová
Jsem tu pro Vás

Letenky

Letenky do Emirátů, Maroka, Egypta či do jiných blízkovýchodních destinací nabízíme za podmínky, které nenaleznete nikde jinde. Jak je to možné a proč jste o tom ještě neslyšeli? Na trhu jsme již od roku 1991 a jako jediní se od počátku úzce specializujeme na vybrané destinace, pro které nám letecké společnosti poskytují výjimečné ceny a podmínky. Máte-li zájem o letenku do některé z níže uvedených destinací nebo si přejete využít našich kompletních služeb, pak se na nás neváhejte obrátit.

Čím se liší letenky zakoupené u Palmyry?

  • Výhodné ceny letenek do vybraných destinací
  • Jedinečné a výhradní podmínky jako vyšší váha zavazadel, flexibilní termíny atd.
  • Možnost osobního vyřízení

Do kterých destinací nabízíme speciální tarify?

  • Alžír, Ammán, Aqaba, Dubaj, Chartúm, Hurghada, Káhira, Kuvajt, Isfahán, Manáma, Mashad, Muscat, Sharm El Sheikh, Šíráz, Teherán

 

 

Vaše požadavky

 

Údaje o cestujících osobách

Poptávající:
1. dospělý
1. dítě
Zde je prostor pro jakékoliv případné zvláštní požadavky či bližší specifikace, které byste nám chtěli sdělit.
* Jméno a příjmení musí být uvedeno přesně tak, jak je uvedeno ve Vašem pase
Odesláním této poptávky souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vytvoření nabídky a taktéž souhlasíte se všeobecnými obchodními podmínkami. Vámi uvedené informace budeme uchovávat v soulasu se Zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Vše zůstane pečlivě střeženo a zásadně je nebudeme sdílet či poskytovat třetím osobám.
Potřebujete poradit?
Helena El Hassanová
Jsem tu pro Vás
Zpět na letenky Odeslat nezávaznou rezervaci

Odesílám poptávku ...

Vaše poptávka byla úspěšně odeslána a my Vám za ní děkujeme! Na email Vám za okamžik přijde potvrzovací zpráva.
My se nyní podíváme, jaká je aktuální cena letenky pro Vámi požadovanou destinaci a budeme Vás o ní neprodleně informovat.

Omlouváme se, ale při odesílání poptávky došlo k technické chybě. Prosím zkuste to znovu, nebo nás kontaktujte nás telefonicky.

Proč cestovat s Palmyrou?

Dlouholetá zkušenostNa trhu jsme stabilně již od roku 1991 a naše zkušenosti se klientům vždy osvědčily Absolutní znalostS námi víte kam cestujete, neboť naše destinace známe, jako nikdo jiný na trhu Osobní přístupBudujeme vztah s klientem a vždy přihlížíme k individuálním potřebám FlexibilitaI když je kancelář zavřena, my jsme vám dostupní ve dne i v noci Jedinečné zázemíDíky našemu multikulturnímu původu máme zcela unikátní výhody