Loading Hledáme zájezdy podle Vaší představy.
Dejte nám prosím chvilku.

Luxusní bydlení nejen na dovolené

Luxusní bydlení nejen na dovolené

Júnis El Hassan, 01.03.2016

Jednou nebo několikrát do roka se vzdáváme stereotypu našich životů, abychom vyrazili vstříc novým zážitkům, odpočinku a komfortu luxusních resortů na své zasloužené dovolené. Miminálně Ti z Vás, kdož cestují s námi, dobře vědí jaký přepych a rozmanitost se mísí v renomovaných hotelech a resortech světových i místních řetězců, a že to stojí za to není třeba příliš rozvádět. Otázkou ale je, proč nežít v permanentním luxusu i doma v České republice?

Odpovědí nám je naše partnerská společnost Svoboda&Williams, renomovaná realitní kancelář poskytující komplexní služby ve všech oblastech týkajících se realitního trhu v Praze. Bez ohledu na to, zda se jedná o nákup, prodej, správu nemovitostí či pronájem nebo právní a finanční servis. Ve všech těchto oblastech disponují naši kolegové ve Svoboda&Williams odborností a znalostmi, které je právem řadí mezi špičku v oboru Jsme proto hrdí, že je můžeme sami doporučit.  

Zatímco naši klienti si nejednou vychutnávali nekonečné obzory moře ze své vodní vily, se Svoboda&Williams si můžete vychutnávat pulzující panorama Prahy z krásně umístěných privátních vil. Taktéž se můžete ponořit do šumu Starého města, kde Vás uprostřed historických budov čeká luxusní zrenovované bydlení splňující i ta nejnáročnější přání.

Třešničkou na závěr ve službách společnosti Svoboda&Williams budiž jejich zájem o klienta nejen jakožto subjektu realitního trhu, ale skutečnou osobnost s vlastními zájmy a preferencemi, které může uspokojit i v rámci lifestylové rubriky, kterou naši kolegové provozují na svých webových stránkách.

Žijte luxusně nejen na své dovolené, ale i doma. Zasloužíte si být hýčkání. Více o službách našeho partnera Svoboda&Williams si můžete přečíst na stránce www.svoboda-williams.com

Zpět nahoru

Další zajímavé články

Do Guinnessovy knihy s mešitou pod taktovkou ženy
Helena El Hassanová, 02.10.2014
10 úchvatných míst arabského světa
Júnis El Hassan, 22.02.2016
Emiráty dobrodružně, 1. část
Júnis El Hassan, 10.04.2016
První český beduín
02.10.2014
Mauritánie aneb Smrt, Láska a Žena, 2.část
Hassan El Hassan, 09.04.2017
Týden jižním Marokem, 1. část
Júnis El Hassan, 24.07.2016
Zpět na výpis článků

Atraktivní nabídky z našich destinací

 
 
 
odpovídá vašim parametrům

Proč cestovat s Palmyrou?

Dlouholetá zkušenostNa trhu jsme stabilně již od roku 1991 a naše zkušenosti se klientům vždy osvědčily Absolutní znalostS námi víte kam cestujete, neboť naše destinace známe, jako nikdo jiný na trhu Osobní přístupBudujeme vztah s klientem a vždy přihlížíme k individuálním potřebám FlexibilitaI když je kancelář zavřena, my jsme vám dostupní ve dne i v noci Jedinečné zázemíDíky našemu multikulturnímu původu máme zcela unikátní výhody