Loading Hledáme zájezdy podle Vaší představy.
Dejte nám prosím chvilku.

Marrákeš

Dovolená v Marrákeši

 
 
 
odpovídá vašim parametrům
Potřebujete poradit?
Hassan El Hassan
Jsem tu pro Vás

Zájezdy Marrákeš 2017 - 2018

Dovolená v Marrákeši je zážitek, který si ve svém životě nemůže nechat ujít žádný cestoval a milovník Orientu. Místní kultura Vás omráčí svou živostí, vůní a chůtí svých pokrmů, intenzitou své hudby a laskavostí svých obyvatel. Zájezdy do Marrakéše s Palmyra Tour jsou nabízeny především v pitoreskních a pro Marrákeš tak typických rijádech. Maroko, coby kamenem dohodil představuje exotickou dovolenou s dobrou dostupností, kterou ocení cestovatelé všech věkových a zájmových skupin. Kromě procházek ve starém městě, po súcích, degustaci delikátních pokrmů se taktéž nabízí možnost golfu v jednom z nejluxusnějích marockých resortů nebo vyjížďka do okolních vesnic či vzdálenějšího pohoří Atlasu.

Marrákeš je velmi vyhledávaným městěm, a proto jsou i ty nejvybranější boutique hotýlky a rijády mnohy zahlceny žádostmi. I proto se na nás neváhejte obrátit se svým přáním a my pro Vás sestavíme zájezd zcela na míru v tom nejlepším co město nabízí.

Typ zájezdu Region Země Oblast

Proč cestovat s Palmyrou?

Dlouholetá zkušenostNa trhu jsme stabilně již od roku 1991 a naše zkušenosti se klientům vždy osvědčily Absolutní znalostS námi víte kam cestujete, neboť naše destinace známe, jako nikdo jiný na trhu Osobní přístupBudujeme vztah s klientem a vždy přihlížíme k individuálním potřebám FlexibilitaI když je kancelář zavřena, my jsme vám dostupní ve dne i v noci Jedinečné zázemíDíky našemu multikulturnímu původu máme zcela unikátní výhody