Loading Hledáme zájezdy podle Vaší představy.
Dejte nám prosím chvilku.
Potřebujete poradit?
Júnis El Hassan
Jsem tu pro Vás

VIP služby

Vaše luxusní dovolená může být bohatší o VIP služby, neboť u nás Vám vždy nabídneme něco navíc, tak aby se Vaše cesta stala zážitkem na celý život a mohli jste o ní vyprávět svým blízkým. Můžete si vybrat z řady VIP služeb jakými jsou pronájem osobní jachty, privátního jetu či luxusního vozidla, exkluzivní péči na letišti, dopravu limuzínou a mnoho dalšího. Pokud máte jiný zvláštní požadavek, který zde není uveden, pak se na nás neváhejte obrátit a společně nalezneme řešení, neboť v Palmyře plníme každé přání, díky čemuž již přes 24 let vytváříme našim klientům zcela nezapomenutelné cesty. Níže si můžete přečíst bližší informace k jednotlivým službám.

Privátní jachta

Představte si, že jste ve svém luxusním apartmánu Dubajského hotelu nebo v ložnici své privátní vilky na Seychelách a toužíte po naprosté nespoutanosti zemí či mořem. Umíte-li si to aspoň částečně představit, pak se určitě uvidíte na palubě své soukromé jachty, kterou si skrze nás můžete pronajmout a na níž můžete odplout na vzdálená moře daleko ode všeho.

 

Dostupnost jachty je omezena kapaciotu příslušné loděnice a možnostmi dané země.

 

 

Privátní jet

Máte-li potřebu naprostého klidu a soukromí při svých cestách letadlem, bezpochyby uvítáte možnost pronájmu soukromého jetu. Tato služba je vzhledem ke svým nákladům určena především té nejnáročnější klientele.

 

Dostupnost letadla je pouze na vyžádání, přičemž konkrétní typ pronajatého prostředku se odvíjí od možností letadlového parku společnosti. 

 

 

 

Meet & Greet

Meet & Greet představuje obdobu VIP Continental Clubu na mezinárodních letištích po Vašem příletu do cílové destinace, v níž se o Váš pohodlný průchod letištěm a úřední formality postará profesionální a sympatický tým. Po příletu se Vás ujme příslušná osoba, která Vás odvede do VIP salonku, kde budete mít k dispozici občerstvení, Wi-Fi, TV a další možnosti, zatímco Vám bude vyřízeno odbavení, převoz zavazadel a všechny ostatní formality. 

 

Tato služba není dostupná na všech světových letištích, a proto je dostupnost omezená.

 

Přednostní odbavení

Přednostní odbavení je služba, která přijde vhod, když Vás čeká dlouhá a náročná cesta, na jejímž konci je stání ve frontě na úředníkovo razítko tím posledním, co potřebujete. Díky této službě Vás příslušná osoba vyčká při příletu a následně doprovodí k separátnímu kiosku, kde budete okamžitě a pohodlně odbaveni.

 

 

 

 

 

Limousine Service

Potřebujete-li odvoz Vás i zavazadel na letiště s maximálním komfortem a soukromím v luxusním prostředí, pak je Limousine Service tou správnou volbou. Na cestě si můžete mimo jiné dopřát televize i alkoholických nápojů. Služba je nabízena s českým řidičem hovořícím i anglicky či neměcky.

 

 

 

 

 

VIP Service Club Continental

S touto službou získáte na pražském letišti okamžité odbavení, cestování bez stresu a čekání na přepážkách v pohodlí salonku před odletem Vašeho letadla. Prostě se nemusíte o nic starat - vše zařídíme za Vás. Služba zahrnuje odvoz limuzínou, přednostní odbavení Vás i zavazadel, soukromí a pohodlí v luxusním salonku, all-inclusive občerstvení s obsluhou, TV, Wi-Fi, denní tisk, individuální bezpečnostní kontrolu, odvoz přímo k letadlu vozem a samostatný vstup na palubu letadla, dětský koutek, Tax-Free atd.

 

 

Proč cestovat s Palmyrou?

Dlouholetá zkušenostNa trhu jsme stabilně již od roku 1991 a naše zkušenosti se klientům vždy osvědčily Absolutní znalostS námi víte kam cestujete, neboť naše destinace známe, jako nikdo jiný na trhu Osobní přístupBudujeme vztah s klientem a vždy přihlížíme k individuálním potřebám FlexibilitaI když je kancelář zavřena, my jsme vám dostupní ve dne i v noci Jedinečné zázemíDíky našemu multikulturnímu původu máme zcela unikátní výhody