Loading Hledáme zájezdy podle Vaší představy.
Dejte nám prosím chvilku.

Nabídka zájezdů

Nabídka zájezdů

 
 
 
odpovídá vašim parametrům
Počet zobrazených nabídek: 9 / 187 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Počet zobrazených nabídek: 9 / 187 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Zpět nahoru
Potřebujete poradit?
Hassan El Hassan
Jsem tu pro Vás

Nabídka jedinečných zájezdů pro rok 2016 - 2017

Ať už hledáte odpočinek, poznání či adrenalin v Palmyra Tour naleznete vše, po čem Vaše cestovatelské srdce touží. Proto Vám hrdě nabízíme selekci toho nejlepšího, co luxusní dovolená v Orientu představuje.  S našimi destinacemi a znalostmi bude každá dovolená něčím netradiční, a tudíž se nemusíte obávat , že by Vaše zážitky splynuly s jinými dny v roce. Každou z výše uvedených nabídek lze personalizovat na míru Vašim přáním a  potřebám a vytvořit tak zcela jedinečný exotický zájezd podle Vašich představ. Golfové zájezdy, kulinářské zájezdy, safari, potápění či jiné zážitky nejsou výjimkou.

Pakliže Vaše představa přesahuje obsah zde uvedených nabídek,  pak se na nás neváhejte obrátit a my Vám rádi pomůžeme s výběrem alternativy, tvorbou zájezdu na míru či se zodpovězením případných dotazů. V Palmyra Tour splníme každé přání!

Typ zájezdu Region Země Oblast

Proč cestovat s Palmyrou?

Dlouholetá zkušenostNa trhu jsme stabilně již od roku 1991 a naše zkušenosti se klientům vždy osvědčily Absolutní znalostS námi víte kam cestujete, neboť naše destinace známe, jako nikdo jiný na trhu Osobní přístupBudujeme vztah s klientem a vždy přihlížíme k individuálním potřebám FlexibilitaI když je kancelář zavřena, my jsme vám dostupní ve dne i v noci Jedinečné zázemíDíky našemu multikulturnímu původu máme zcela unikátní výhody