Loading Hledáme zájezdy podle Vaší představy.
Dejte nám prosím chvilku.

Okavango

Zájezdy - Okavango

 
 
 
odpovídá vašim parametrům
Je nám líto, ale Vašemu požadavku neodpovídá žádná nabídka.
Navštivte sekci Zájezdy na míru, kde nám můžete zaslat poptávku dle svých přání nebo nás kontaktuje a společně nalezneme či vytvoříme cestu na míru pro Vás.
Potřebujete poradit?
Hassan El Hassan
Jsem tu pro Vás

Zájezdy Okavango 2016 - 2017

Dovolená na deltě Okavango patří k těm vůbec nejpůsobivějším zážitkům, které může cestovatel prožít. Doprava do námi pečlivě selektovaných luxusních lodží a resortů bývá možná buď letecky či pirogou, zřídka kdy po asfaltu. Zde jste ve spojení s nespoutanou přírodou i s jedinečných vytříbených ubytovacích kapacit.  Mimo jiné je z této oblasti dobrá dostupnost do okolních zemí, v nichž se Vám otevírá celá řada možností strávení času. Luxusní dovolená na míru v Botswaně s Palmyra Tour je neopakovatelným zážitkem na celý život.

Typ zájezdu Region Země Oblast

Proč cestovat s Palmyrou?

Dlouholetá zkušenostNa trhu jsme stabilně již od roku 1991 a naše zkušenosti se klientům vždy osvědčily Absolutní znalostS námi víte kam cestujete, neboť naše destinace známe, jako nikdo jiný na trhu Osobní přístupBudujeme vztah s klientem a vždy přihlížíme k individuálním potřebám FlexibilitaI když je kancelář zavřena, my jsme vám dostupní ve dne i v noci Jedinečné zázemíDíky našemu multikulturnímu původu máme zcela unikátní výhody