Loading Hledáme zájezdy podle Vaší představy.
Dejte nám prosím chvilku.

Zájezdy do Španělska

 
 
 
odpovídá vašim parametrům
Je nám líto, ale Vašemu požadavku neodpovídá žádná nabídka.
Navštivte sekci Zájezdy na míru, kde nám můžete zaslat poptávku dle svých přání nebo nás kontaktuje a společně nalezneme či vytvoříme cestu na míru pro Vás.
Potřebujete poradit?
Helena El Hassanová
Jsem tu pro Vás

Zájezdy Španělsko 2016 - 2017

Naše nabídky do Španělska nejsou tradiční kombinací dovolené u moře s krátkým výletem za něčím zajímavým, je intenzivním poznávacím programem pro všechny individuální turisty, kteří hledají skutečné zážitky a hluboké poznání. Troufáme si tvrdit, že tato dovolená bude patřit k těm nejlepším ve Vašem životě, pakliže patříte právě k této skupině cestovatelů.  Umožňujeme poznat navštěvovaná místa vlastním tempem, trasu sestavíme dle Vašeho přání, rozsah a způsob upravíme dle finančních možností. Ubytování je zajištěno v kvalitních stylových hotelech, které mají osobitý charakter a jež podtrhnou celkovou atmosféru. Program lze soustředit na jediné místo,  anebo můžeme připravit kombinaci v jakékoli podobě. Nemusí jít výhradně o historické památky, ale můžeme Vás zavést také na španělský venkov a vychutnat si jeho vůně, chutě a život. Také rádi představíme místa, která turisté běžně nenavštěvují.

Typ zájezdu Region Země Oblast
  • Španělsko

Proč cestovat s Palmyrou?

Dlouholetá zkušenostNa trhu jsme stabilně již od roku 1991 a naše zkušenosti se klientům vždy osvědčily Absolutní znalostS námi víte kam cestujete, neboť naše destinace známe, jako nikdo jiný na trhu Osobní přístupBudujeme vztah s klientem a vždy přihlížíme k individuálním potřebám FlexibilitaI když je kancelář zavřena, my jsme vám dostupní ve dne i v noci Jedinečné zázemíDíky našemu multikulturnímu původu máme zcela unikátní výhody