Loading Hledáme zájezdy podle Vaší představy.
Dejte nám prosím chvilku.

O Jihoafrické republice

Taktéž zvaná Slunečná Jihoafrická republika je zemí skýtající nepřeberné množství možností pro cestovatele toužící po aktivní dovolené.

Od roku 1994, kdy se občané země zúčastnili prvních post-apartheidních voleb, se Jihoafrická republika dere ekonomicky vpřed, díky čemuž se po mnoha stránkách dynamicky rozvíjí a ne nadarmo je tak členem skupiny BRICS. Po 20ti letech vývoje má dnes JAR tři hlavní města, tj. Kapské město (legislativní), Pretorii (administrativní) a Bloemfontein (soudní), populaci dosahující 52 milionů osob, nespočet různých etnik, 11 oficiálních jazyků, všechna hlavní světová náboženství, dvě klimatická pásma, bohatou biodeverzitu, dva oceány, pouště, polopouště, hory i moře. V Jihoafrické republice naleznete téměř vše, a proto se nelze divit tomu, že se stala přední světovou destinací pro cestovatele ze všech koutů světa, především pro ty, kteří touží po aktivní dovolené, při níž si mohou vyzkoušet autentické safari, různé sportovní aktivity, dobrodružství při potápění s delfíny, kosatkami ba i žraloky, letecké výlety, a to vše s možností luxusního a environmentálně šetrného ubytování. 

 

Lokalita

Jihoafrická republika je země, která svou rozlohou vydá pomalu za samostatný kontinent. S 1 233 404 km² plochy nabízí Jihoafrická republika nepřeberné možnosti cestování. Ať už jste vyznavač požitkářských dovolených v luxusních resortech či lodžích, objevitel či dobrodruh, v této zemi naleznete skutečně vše od přímořských pláží a potápění se žraloky přes pouštní safari až po trekingové tůry v dechberoucích horských oblastech. V zemi naleznete několik národních parků a přírodních rezervaci, přičemž nejznámější a nejpopulárnější z nich je Národní park Kruger na severovýchodě země. Země je z převážné většiny obklopena mořem a na souši Botswanou, Namíbií, Zimbabwe, Mozambikem, Svazijskem a královstvím Lesotho. Let z Prahy do Johannesburgu trvá při přestupu ve Frankfurtu okolo 13 hodin, při jiných spojeních až 18 hodin.

Nabídky do Jihoafrické republiky

 
 
 
odpovídá vašim parametrům

Proč cestovat s Palmyrou?

Dlouholetá zkušenostNa trhu jsme stabilně již od roku 1991 a naše zkušenosti se klientům vždy osvědčily Absolutní znalostS námi víte kam cestujete, neboť naše destinace známe, jako nikdo jiný na trhu Osobní přístupBudujeme vztah s klientem a vždy přihlížíme k individuálním potřebám FlexibilitaI když je kancelář zavřena, my jsme vám dostupní ve dne i v noci Jedinečné zázemíDíky našemu multikulturnímu původu máme zcela unikátní výhody