Loading Hledáme zájezdy podle Vaší představy.
Dejte nám prosím chvilku.

Na pivo se zulským náčelníkem

Na pivo se zulským náčelníkem

Hotely střední kategorie

Další obrázky
Zvětšit obrázek

Co jedinečného Vás čeká?

  • unikátní zahrady, atrakce a památky zulské metropole
  • autentický dotyk zulských tradic
  • návštěva dvou velkých přírodních rezervací
  • relaxace na zlatavých plážích na závěr

Program cesty

1.den:  odlet z Prahy

2.den:  přílet do Durbanu, transfer do hotelu, osobní volno, nocleh 

3.den: snídaně, celodenní prohlídka Durbanu s anglicky hovořícím průvodcem: návštěva durbanské botanické zahrady,kde je možné shlédnout nejstarší žakarandu v zemi a největší sbírku palem a cykasů na světě na ploše 15 hektarů, prohlídka Chrámu Porozumění příznivců Hare Krišny, historického centra, mešity Juma, která je považována za největší v Africe a tržiště Viktoria, závěr bude patřit návštěvě přírodní ptačí rezervace Umgeni Park se čtyřmi voliérami a 3 tisíci exotických opeřenců (v době od 11,00 do 14,00 lze shlédnout ptačí show), návrat do hotelu, nocleh

4.den: snídaně, osobní volno s možností koupání na veřejné pláži u durbanské promenády, nocleh 

5.den: snídaně, odjezd s anglicky hovořícím průvodcem do Šakalandu, kde shlédnete stručnou prezentaci o životě kmene Šaka s následnou prohlídkou šakalandských obydlí ve tvarů úlů, tzv. kraalů, a to v doprovodu náčelníka Baba Biyely. Při poslechu starých tradičních příběhů budete moci sledovat pletení místních košíků, výrobu piva či keramiky, objevíte tajemství Sangomas, abyste pak pak společně ochutnali zulské pivo ve společnosti zulského náčelníka a jeho ženy. Následuje 40 minutová tanečmí show za doprovodu bubnů, zvuky písní Vás budou doprovázet až do restaurace Shisa Nyama, kde ochutnáte tradiční jídlo, odpoledne odjezd do přírodní rezervace Hluhluwe, která je s plochou 964 km2 čtvrtou největší v zemi, nocleh v lodži.

6. den: po snídani absolvujete tříhodinové safari po přírodní rezervaci Hluhluwe, ta se proslavila ojedinělou záchranou nosorožců a také poskytla nový domov lvům a slonům z Krugerova parku, odpoledne transfer do přírodní rezevace iSimangaliso Wetland Park, která je třetí největší rezervací v zemi a je unikání spojením několika různých biotopů: hor, savany, palem, mokřadů, pobřežního lesa, písečného lesa, korálového útesu a oceánu, projížďka po jezeru St. Lucia, při které bude možné pozorovat hrochy, krokodýly, pelikány, orly atd., nocleh

7. den: po snídani odjezd do hotelu na předměstí Durbanu v oblasti Umhlanga, jež je zatím poklidnou osadou pro zámožné a také předním prázdninovým střediskem se zlatavými plážemi, osobní volno s možností koupání v moři, nocleh (včasná rezervace nutná)

8. den: po snídani osobní volno, nocleh 

9. den:  snídaně, osobní volno, transfer na letiště, odlet do Prahy

Cena nezahrnuje: vstupné

Poznámka: realizace od 2 osob, jiný termín možný

 

Formulář pro kalkulaci ceny zájezdu
Kalkulace zájezdu
Upravte si vše podle svých představ
 

Shrnutí

Termín zájezdu:
Délka zájezdu:
Délka ubytování:
Vaše celková cena zájezdu
Potřebujete poradit?
Júnis El Hassan
Jsem tu pro Vás

Další nabídky do Jihoafrické republiky

 
 
 
odpovídá vašim parametrům

Region: Subsaharská Afrika Oblast: Durban Strava: Potěšení: Moře

Na pivo se zulským náčelníkem

Hotely střední kategorie

Jihoafrická republika, Durban

Specifikace cesty

4.12.2014 - 11.12.2014
7 nocí
7 nocí
2 dospělí, 1. dítě (2 roky), 2. dítě (4 roky)
Superior garden view room
All inclusive
Privátní transfer
Cestovní + Storno (do 50 tis. Kč)
OD 64 390 Kč

Cena zahrnuje

* Konečná cena je závislá na ceně letenky poskytnuté leteckou společností a taktéž na dostupnosti ubytovacích kapacit. Nabídka, kterou Vám zašleme bude obsahovat konečnou cenu se vším všudy.
Kontaktní údaje na poptávající osobu
Poptávající:
Zde je prostor pro jakékoliv případné zvláštní požadavky či bližší specifikace, které byste nám chtěli sdělit.
Odesláním této poptávky souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vytvoření nabídky a taktéž souhlasíte se všeobecnými obchodními podmínkami. Vámi uvedené informace budeme uchovávat v soulasu se Zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Vše zůstane pečlivě střeženo a zásadně je nebudeme sdílet či poskytovat třetím osobám.
Potřebujete poradit?
Júnis El Hassan
Jsem tu pro Vás
Zpět na nabídku Odeslat poptávku Poptávka je zcela nezávazná

Odesílám poptávku ...

Číslo Vaší objednávky:
Vaše nezávazná poptávka byla úspěšně odeslána a nyní stačí jen vyčkat na obdržení nabídky, náš personál se jí bude okamžitě zabývat.
Kdybyste mezitím měli jakékoli dotazy nebo byste si přál cokoliv změnit, neváhejte se na nás obrátit.

Omlouváme se, ale při odesílání poptávky došlo k technické chybě. Prosím zkuste to znovu, nebo nás kontaktujte telefonicky.

Proč cestovat s Palmyrou?

Dlouholetá zkušenostNa trhu jsme stabilně již od roku 1991 a naše zkušenosti se klientům vždy osvědčily Absolutní znalostS námi víte kam cestujete, neboť naše destinace známe, jako nikdo jiný na trhu Osobní přístupBudujeme vztah s klientem a vždy přihlížíme k individuálním potřebám FlexibilitaI když je kancelář zavřena, my jsme vám dostupní ve dne i v noci Jedinečné zázemíDíky našemu multikulturnímu původu máme zcela unikátní výhody