Loading Hledáme zájezdy podle Vaší představy.
Dejte nám prosím chvilku.

Garden Route na Harley-Davidson

Garden Route na Harley-Davidson

Hotely střední kategorie

Další obrázky
Zvětšit obrázek

Co jedinečného Vás čeká?

 • zážitek pro milovníky motocyklů v jedné z nejatraktivnějších částí jižní Afriky s veškerým servisem
 • úchvatná krajina

Program cesty

1. den:  odlet z Prahy

2. den:  trasa kolem Kapského Města cca 185 km: Přílet do Kapského Města, tato cesta je příležitostí poznat jeden z nejkrásnějších koutů světa po širokých superdálnicích či na klidných bočních silnicích. Cesta přitom vede mezi vinicemi přes města, historické vesničky, podél majestátných pohoří, zelených pobřeží a polopouští s nekonečným obzorem. Oblast, kterou ale projedete, činí osobitou především její obyvatelé. Po cestě jsou hosté doprovázeni zkušeným průvodcem na motocyklu Harley-Davidson a k dispozici je také doprovodné vozidlo s prostorem pro zavazadla. Cestující jedou na vlastní motorce sami nebo v tandemu. Z důvodu bezpečnosti a seznámení se s vozidlem je první den věnován jízdě kolem mysu podél sněhobílých pláží, přes vyprahlé vesnice, kolem horských průsmyků přes přelidněná předměstí. Cesta je příležitostí se seznámit s unikátním africkým uměním a také místními tučňáky. Na závěr dne je zajištěn nocleh v hotelu v Kapském Městě.

3. den: trasa Kapské Město – Montague cca 290 km: Den započne odjezdem z Kapského Města kolem vinic a olivovníkových hájů. Výstup do horských průsmyků, kde úrodné vinice, broskvové a meruňkové sady ostře kontrastují se zvlněnými  kopci a opuštěnými farmami, příjezd do okouzlujícího městečka Montague, kde čeká osvěžující plavání při západu slunce. Na závěr dne je zajištěn nocleh v hotelu.

4. den: trasa  Montague - Oudtshoorn cca 290 km: Impozantní horské pásmo podél cesty tvoří přírodní rozhraní mezi úrodnými farmami na pobřeží a skalními zahradami Klein Karoo, jež spaluje horké slunce.  Ohromující modrá obloha je společníkem při jízdě přes průsmyky dolů směrem k rozeklaným roklím, jež lemují stezky starobylého lidu San. Odpoledne patří světovému středisku chovu pštrosů v Oudtshoornu. Dříve než bude následovat ubytování ve venkovském obydlí, je na programu prohlídka pštrosí farmy. Nocleh je zajištěn v hotelu.

5. den: trasa  Oudtshoorn - Knysna cca 120 km: Na úvod 5. dne je připraven krátký program, který dá příležitost více poznat místní život. Z téměř pouštní krajiny sjedeme do dechberoucích horských průsmyků směrem k pobřeží a slavné Garden Route plné zeleně. Cíl cesty Knysna je skrytým uměleckým pokladem, kde bude možné sledovat západ slunce a ochutnat čerstvé ústřice u rozlehlé místní zátoky. Variantou pobytu je také výjezd na útes, kde lze pozorovat kotviště a mořský příboj. Nocleh je zajištěn v hotelu v Knysně.

6. den: trasa  Knysna - Swellendam cca 275 km: Odjezd z Knysny, cestou přestávka na vyhlídce nad městem Wilderness, poté sjezd dolů na pobřežní dálnici, kde jsou k vidění smaragdově zelená pole a modré jezero, kolem něhož se zvlněná pole postupně mění ve zlatisté lány obilí a hořčice. Na konci cesty čeká centrum slunečního svitu Jižní Afriky Mossel Bay a historické město Swellendam. Na závěr nocleh v hotelu.

7. den: trasa  Swellendam - Hermanus cca 217 km: Cesta sedmého dne vede na jedinečný mys Agulhas, scenérie se mění z rovinatého pobřežního terénu na sérii vlnících se a sluncem vybělených písečných pahorků a dun. Pobřeží této oblasti se proslavilo díky vrakům, které se zde v průběhu času nashromáždily v úctyhodném množství. Cesta končí v městečku Hermanus s nadějí, že bude slyšet troubení velryb, jež bude možné pozorovat společně se západem slunce na horizontu. Jako každý den je zajištěn nocleh v hotelu.

8. den: trasa Hermanus – Kapské Město cca 180 km: A na závěr to nejlepší  -  rychlá jízda serpentinami po malebném pobřeží, každá zatáčka je novým požitkem! Přes několik úžasných horských průsmyků a kolem nádherných jezer vstoupíme na území regionu Cape Winelands. Slavné vinice vábí na skvělé ročníky za nízké místní ceny a pitoreskní vesničky lákají k ochutnávce místní kuchyně. Závěr cesty vede směrem na západ přes kopce a pobřeží do hotelu v Kapském Městě, nocleh v hotelu.

9. den: snídaně, osobní volno, odlet

10. den: přílet do Prahy

 

Cena zahrnuje:

 • leteckou dopravu Praha-Kapské Město-Praha s přestupem
 • 7denní pronájem motocyklu, silniční asistenci a pojištění
 • neomezené kilometry
 • helmy (pro větší komfort doporučujeme vlastní)
 • zkušeného průvodce na jeho vlastním motocyklu
 • podpůrné vozidlo se zkušeným řidičem, omezeným prostorem pro zavazadla, jeden přívěs a náhradní motocykl
 • 7x ubytování v hotelech a penzionech 3* a 4*
 • zákonné pojištění CK proti úpadku
 • pojištění léčebných výloh, úrazu, odpovědnosti, zavazadel storna do 15 tis. Kč

Cena nezahrnuje:

 • stravování a nápoje
 • pohonné hmoty včetně doplnění nádrže během jízdy
 • osobní ochranné pomůcky během jízdy
 • spropitné, vstupné, místní poplatky, daně atp.

Poznámky:

 • Ubytováním ve dvoulůžkovém pokoji je míněno ubytování dvou řidičů motocyklů sdílejících pokoj. V případě, že druhou osobou je dospělý na tandemu, pak jeho cena činí 80 600 Kč ve všech uvedených termínech.
 • Řidič musí mít min. 25 let a min. 1 rok držitelem řidičského oprávnění, helma je dle místních pravidel povinná.
 • Cesta je zajištěna na modelu Harley-Davidson Heritage Softail nebo podobném modelu (za příplatek je možné poskytnout model Electra Glide Ultra Classic)
 • Nádrž je třeba před cestou doplnit a vrátit opět plnou. Pokuty jsou na vrub řidiče.
 • Konzumace alkoholu před a během jízdy je zakázána, stejně tak je zakázáno řízení po setmění.
 • Před odjezdem je třeba složit zálohu za spoluúčast pojištění ve výši 20 tisíc ZAR za jeden motocykl.
 • Termín i jiné aspekty cesty lze upravit na míru dle osobního přání.

Formulář pro kalkulaci ceny zájezdu
Kalkulace zájezdu
Upravte si vše podle svých představ
 

Shrnutí

Termín zájezdu:
Délka zájezdu:
Délka ubytování:
Vaše celková cena zájezdu
Potřebujete poradit?
Júnis El Hassan
Jsem tu pro Vás

Další nabídky do Jihoafrické republiky

 
 
 
odpovídá vašim parametrům

Typ zájezdu: Země: Jihoafrická republika Třída hotelu: hotel Účel cesty: Dobrodružství
Region: Subsaharská Afrika Oblast: Kapské město Strava: Potěšení: Sport

Garden Route na Harley-Davidson

Hotely střední kategorie

Jihoafrická republika, Kapské město

Specifikace cesty

4.12.2014 - 11.12.2014
7 nocí
7 nocí
2 dospělí, 1. dítě (2 roky), 2. dítě (4 roky)
Superior garden view room
All inclusive
Privátní transfer
Cestovní + Storno (do 50 tis. Kč)
OD 64 390 Kč

Cena zahrnuje

* Konečná cena je závislá na ceně letenky poskytnuté leteckou společností a taktéž na dostupnosti ubytovacích kapacit. Nabídka, kterou Vám zašleme bude obsahovat konečnou cenu se vším všudy.
Kontaktní údaje na poptávající osobu
Poptávající:
Zde je prostor pro jakékoliv případné zvláštní požadavky či bližší specifikace, které byste nám chtěli sdělit.
Odesláním této poptávky souhlasíte se zpracováním uvedených údajů pro účely vytvoření nabídky a taktéž souhlasíte se všeobecnými obchodními podmínkami. Vámi uvedené informace budeme uchovávat v soulasu se Zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Vše zůstane pečlivě střeženo a zásadně je nebudeme sdílet či poskytovat třetím osobám.
Potřebujete poradit?
Júnis El Hassan
Jsem tu pro Vás
Zpět na nabídku Odeslat poptávku Poptávka je zcela nezávazná

Odesílám poptávku ...

Číslo Vaší objednávky:
Vaše nezávazná poptávka byla úspěšně odeslána a nyní stačí jen vyčkat na obdržení nabídky, náš personál se jí bude okamžitě zabývat.
Kdybyste mezitím měli jakékoli dotazy nebo byste si přál cokoliv změnit, neváhejte se na nás obrátit.

Omlouváme se, ale při odesílání poptávky došlo k technické chybě. Prosím zkuste to znovu, nebo nás kontaktujte telefonicky.

Proč cestovat s Palmyrou?

Dlouholetá zkušenostNa trhu jsme stabilně již od roku 1991 a naše zkušenosti se klientům vždy osvědčily Absolutní znalostS námi víte kam cestujete, neboť naše destinace známe, jako nikdo jiný na trhu Osobní přístupBudujeme vztah s klientem a vždy přihlížíme k individuálním potřebám FlexibilitaI když je kancelář zavřena, my jsme vám dostupní ve dne i v noci Jedinečné zázemíDíky našemu multikulturnímu původu máme zcela unikátní výhody