Loading Hledáme zájezdy podle Vaší představy.
Dejte nám prosím chvilku.

Z Prahy do Kataru přímo a bez víz

Z Prahy do Kataru přímo a bez víz

Júnis El Hassan, 20.08.2017

V posledních letech vnímáme čím dál větší zájem o cestování do Kataru a zdá se, že tomuto trendu není konec. Počínaje 21. srpnem 2017 totiž Qatar Airways zahajuje provoz přímého leteckého spojení z Prahy do Kataru. Spolu s ukončením vízové povinnosti je toto ideální konstelace, abyste tuto tradiční a současně luxusní zemi navštívili.

Katar je dynamicky se rozvíjející zemí, v níž se snoubí duše dávného orientu i velkolepé ambice stát se druhou Dubají. Právě tato vize žene zemi dopředu v rozvoji infrastruktury, kvality služeb i podnikatelského prostředí. Národní aerolinie Qatar Airways proto nedávno oznámili rozšíření své sítě o dvě nová letecká spojení - do ománského Soharu a do naší milované Prahy. Pro nás to znamená, že Vám můžeme nabídnout letecké spojení do katarské Dohy každý den. Aby toho nebylo málo, byla zrušena i vízová povinnost pro občany České republiky, čímž se cestování do Kataru stává dostupnějším než kdy v minulosti.

Linka bude operována letadlem Airbus 320 s celkovou kapacitou 132 míst v Economy třídě a 12 místy v Business třídě. Spojení je plánovano dle časů níže.

Sobota, Úterý a Čtvrtek:

Doha (DOH) -> Praha (PRG) QR 289 odlet ve 02:30 ráno a přílet v 07:40 ráno

Praha (PRG) -> Doha (DOH) QR 290 odlet v 09:25 ráno a přílet v 16:25 odpoledne

Neděle, Pondělí, Středa a Pátek:

Doha (DOH) -> Praha (PRG) QR 291 odlet v 08:00 ráno a přílet ve 13:10 odpoledne

Praha(PRG) ->  Doha (DOH) QR 292 odlet v 17:10 odpoledne a přílet v 00:10 (+1) po půlnoci. 

Co když chci navštívit Katar?

Pokud Vás Katar třeba jen trochu zaujal, podívejte se na tuto stránku, kde o této zemi rozprávíme ve větším detailu. Historie, moderní architektura, pravé luxusní perly, krásné moře a služby té nejvyšší úrovně jsou pro Katar typické. Inspirujte se luxusními zájezdy na míru, které pro naše klienty běžně připravujeme již 26 let. Ostatně ne nadarmo jsme experty na Blízký východ a naše klienty si hýčkáme. Čekáme na Vás v centru Prahy s šálkem pravé arabské kávy.

Zpět nahoru

Další zajímavé články

Írán očima českých lékařů
Hassan El Hassan, 02.10.2014
Emiráty dobrodružně, 2. část
Júnis El Hassan, 27.05.2016
Cestování do Arábie je holé šílenství!
Júnis El Hassan, 15.05.2015
Napříč Kuvajtem, Bahrajnem a Katarem, 1. část
Hassan El Hassan, 07.12.2015
Mauritánie aneb Smrt, Láska a Žena, 2.část
Hassan El Hassan, 09.04.2017
Emiráty dobrodružně, 1. část
Júnis El Hassan, 10.04.2016
Zpět na výpis článků

Atraktivní nabídky z našich destinací

 
 
 
odpovídá vašim parametrům

Proč cestovat s Palmyrou?

Dlouholetá zkušenostNa trhu jsme stabilně již od roku 1991 a naše zkušenosti se klientům vždy osvědčily Absolutní znalostS námi víte kam cestujete, neboť naše destinace známe, jako nikdo jiný na trhu Osobní přístupBudujeme vztah s klientem a vždy přihlížíme k individuálním potřebám FlexibilitaI když je kancelář zavřena, my jsme vám dostupní ve dne i v noci Jedinečné zázemíDíky našemu multikulturnímu původu máme zcela unikátní výhody