Vidíme, že jste od nás kousek. Nechcete se stavit na pravou arabskou kávu? Jsme v centru Prahy jen km od Vás. Po - Pá: 10 - 18hod

Destinace

Blízký východ a severní Afrika

Orient v pravém slova smyslu, svět sahající od životem pulzujícího Maroka přes Levantu a Emiráty až po kolébku civilizace v Mezopotámii, kde se nachází Írán. Vyhlášená pohostinnost místních spolu s pestrostí koření a vůní kadidla tvoří z regionu atraktivní místo pro exotické zážitky i luxusní dovolenou.

Vyberte si zemi, do které se chcete vydat.

Jihovýchodní Asie

Pro mnohé stále neprobádaná část světa, jejíž popularita roste s každým rokem. Jihovýchodní Asie je oblastí kontrastů a zážitků. Čekají Vás nejúchvatnější osmitisícové velehory Pákistánu spolu s potomky Alexandra Velikého, indická ajurvéda uprostřed keralských čajových plantáží i písečené pláže a osvěžující ovoce Bali. Co láká Vás?

Vyberte si zemi, do které se chcete vydat.

Indický oceán

Ráj na zemi, jinak se to popsat nedá. Maledivy si Vás získají svými krystalicky čistými bílými plážemi a místní personal si Vás bude hýčkat jako smetánku. Seychely nabízí obdobně luxusní zážitek doplněný divokou ostrovskou džunglí a vzrušující stopou africké minulosti. Třešničkou na dortu je milovaný Mauricius, který se stal v průběhu let domovem snad všech národů světa díky kráse své členité přírody, úsměvům tamních obyvatel i luxusu těch nejprestižnějších hotelových značek.

Vyberte si zemi, do které se chcete vydat.

Subsaharská Afrika

Pravá nezkrocená Afrika. Zážitky, na které budete vzpomínat po zbytek života, protože Vás vrátí zpět v čase a dostanou Vás blíže k divokému životě v přírodě než si umíte představit. Zatímco Jihoafrická republika překypuje krásnými scenériemi, Botswana Vám ukáže svou původní tvář. Ta je tvořena životadárnou deltou Okavango a divokou zvěří, kterou se to v této zemi doslova hemží.

Vyberte si zemi, do které se chcete vydat.

O destinacích

V Palmyra Tour jsme předními specialisty na země Orientu, zejména oblast Blízkého východu, severní Afriky a Indického oceánu, a proto se k nám klienti vždy s důvěrou vracejí, aby poznali další dosud neobjevenou část tohoto kouzelného světa. Ostatně i samotný fakt, že jsme jako první nabídli českým cestovatelům možnost objevení krás Súdánu, Iráku, Saúdské Arábie a dalších zemí svědčí o jedinečnosti cestování s Palmyrou. Ve všech našich destinacích Vám zajistíme služby té nejvyšší kvality počínaje dopravou, ubytováním, zážitkovými výlety, sportem a smyslem pro detail a bezpečností konče.

Mezi nejoblíbenější destinace našich klientů tradičně patří Írán, Jordánsko, Katar, Libanon, Maledivy, Maroko, Mauricius, Omán, Seychely, Spojené arabské emiráty, Súdán či Španělsko.

Jak Vám pomohu?

Jsem tu pro vás. Po-Pá: 10-18 hod.

+420 773 101 114

info@palmyratour.cz
PhDr. Helena El Hassan
<span>Spoluzakladatelka<br>a produktová manažerka</span>

Proč cestovat s naší rodinnou cestovní kanceláří?

 

Dlouholeté zkušenosti

Zkušenost se počítá
a jen málokdo ji má.
Nevěříte? Ozvěte se nám.

 

Absolutní znalost

Z Orientu sami pocházíme
a své destinace známe
jako nikdo jiný.

 

Osobní přístup

Nejsme jen cestovka, ale rodina.
Vyslechneme si Vás a postaráme se
o každé prání.

 

Flexibilita

Pracujeme dnem i nocí,
protože rodinný podnik je
naším dítětem.

 

Jedinečné možnosti

Díky našemu původu i kontaktům
umíme zařídit to, co jiní
nedokážou.

Individuální poptávka

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Další informace