Vidíme, že jste od nás kousek. Nechcete se stavit na pravou arabskou kávu? Jsme v centru Prahy jen km od Vás. Po - Pá: 10 - 18hod

Zpět nahoru

Krásy nejvyšších hor světa

Pákistán Hotely střední kategorie

Tuto destinaci osobně navštívil Dr. Hassan El Hassan

Pákistán není země pro každého a své bohatství si střeží. Osobně jsem jej procestoval s našimi nejvěrnějšími klienty a umím Vás provést místy, kde se jiní ztrácí.

Poptávka dovolené

Líbí se vám tato dovolená? Řekněte nám, na čem vám záleží a o zbytek se už postaráme

Nezávazně poptat dovolenou

Jak Vám pomohu?

Jsem tu pro vás. Po-Pá: 10-18 hod.

Dr. Hassan El Hassan
<span>Zakladatel a ředitel</span>

+420 603 481 783

hassan.hassan@palmyratour.cz

Nebo se můžete podívat na nejčastější dotazy

Co jedinečného vás čeká?

 • Himaláje a další světové velehory jako Karakoram a Hindukúš
 • Hunza - tajemné údolí dlouhověkosti
 • Úchvatné výhledy na Nanga Parbat, Rakapoši, Ultar a další velehory
 • Zkušený český průvodce
 • Exluzivní cesta jedině u Palmyra Tour

Termín: 28.4. - 8.5.2018

Program cesty

1.den předpokládaný odlet z Prahy ve 14,35 přes Istanbul

2.den  časně ráno přílet do Islamabádu, po odbavení transfer do restaurace na snídani a hned poté odjezd minibusem do Chilas po Karakoram Highway, což je nejvýše položená asfaltová mezinárodní dálnice na světě, jež v délce tisíc kilometrů spojuje Čínu s Pákistánem. Míjí přitom řadu horských velikánů jako např. Nanga Parbat atp., cestou oběd a fotografické zastávky, večeře a nocleh v Chilasu. Cesta trvá cca 12 hodin.

3.den snídaně, odjezd minibusem Toyota do městečka Skardu. Cestou se podíváme na kamenné rytiny u Chilasu, zastavíme se v bodě setkání tří největších pohoří světa Hindukúše, Himálájí a Karakoram. Jízda bude poté pokračovat soutěskou řeky Indu s výhledy na několik vrcholů pohoří Karakoram jako Haramuš adt.. Uvidíme také zelená pole a ovocné sady v malých obcích, které připomínají legendární visuté babylonské zahrady, oběd. Cíl cesty, malebné středisko vysokohorské turistiky Skardu na břehu řeky Indus, jež je centrem provincie Baltistan, se nachází v nadmořské výšce 2290 m, je výchozím bodem horolezeckých výprav např. na K2 (8611 m), večeře, nocleh.

4.den  snídaně, návštěva místních památek, a to paláce Khalpu, který byl postaven jako pevnost a rezidence v polovině 19. století, dalším bodem  je pevnost Shigar ze 17.století, která byla zbudována místním rádžou. Obě památky jsou zrestaurovány v rámci programu Nadace Agy Khana pro obnovu historických míst. Slouží jako muzeum a zároveň jako luxusní hotel značky Serena, oběd, den bude zakončen u jezera Sadpara ve výšce 2636 metry, návrat do hotelu a nocleh.

5.den  snídaně, odjezd do Gilgitu (cca 8 hodin), cestou zastávka v turistickém resortu Shangri-La u Dolního jezera Kačura včetně návštěvy jezera Horní Kačura a oběda, pokračování v cestě dramatickým kaňonem (cca 120 km) podél Indu mezi velehorami Karakoram a Himáláj do Gilgitu, večeře, nocleh.

6.den  snídaně, odjezd po trase starodávné Hedvábné stezky do Karimabadu. Cestou vyhlídka na himálajskou velehoru Rakapoši (7788 m), které je 27. nejvyšší horou na světě, příjezd do Karimabadu, který se nachází nad malebným údolím Hunza v nadmořské výšce 2500 metrů. Údolí je známé zejména produkcí meruněk a jablek a dlouhověkostí místních obyvatel, oběd, prohlídka menší pevnosti Altit staré 900 let, a zejména pevnosti  Baltit pod velehorou Ultar. Pevnost s nápadně tibetskými rysy bývala rezidencí místního prince a v nedávné době byla zrenovována nadací Agy Khana za podpory takových celebrit jako je Princ Charles (památku navštívil se svou současnou manželkou v roce 2003), návštěva bazaru v Karimabadu, který je oblíbeným cílem lovců drahokamů - hlavně rubínů, akvamarínů a křemene, večeře, nocleh.

7.den  snídaně, celodenní výlet k nádherným oblastem: Gojal, Pass, Sust s krásně položenými údolími, přírodou a velmi starým osídlením (3 tisíce let př. n. l.), které mluví perským dialektem, oběd, poté navštívíme národní park v průsmyku Khunjerab, poslední fotozastávka bude patřit nově zformovanému jezeru Attabad. Celá tato zajimavá horská oblast sousedí s Čínou, návrat do hotelu, večeře, nocleh.

8.den časně ráno odjezd do Duikaru, kde budeme sledovat východ slunce nad sedmitisícovkami Diran a Rakapoši. Návrat do hotelu na snídani, poté přesun do údolí Nagar, jež je proslulé svými krystaly a týmem póla. Shlédneme nejrychlejší pohyblivý ledovec na světě, návrat do hotelu, oběd, odpoledne návštěva místní rodiny v údolí Hunza, cestou zpět zastávka na čaj s vyhlídkou na Rakapoši, večeře, nocleh v Gilgitu.

9.den snídaně, odjezd do Beshamu, cestou fotozastávky, oběd v místní restauraci, večeře, nocleh v motelu. Cesta trvá cca 9 hodin.

10.den snídaně, odjezd do Islamabádu, cestou zastávka v Taxile (seznam Unesco)  včetně návštěvy muzea,  Sirkapu a kláštera, oběd, příjezd do hlavního města, ubytování, večeře, nocleh. Cesta trvá cca 12 hodin.

11.den časně ráno odlet do Istanbulu a dále do Prahy cca v 13:40


                                                       

Čeká Vás třeba..

 

Historie

 

Poznání

 

Český průvodce

 

V horách

Recenze

Všechny zájezdy, které jsem s Palmyra Tour absolvovala, bych definovala, jako naprosto bezchybné - co se týká zajištění služeb před odjezdem na zájezd, zajištění dopravy, zajištění ubytování, průběh programu - organizace, profesionální práce průvodce, který byl vždy k dispozici, když bylo potřeba a věnoval se účastníkům zájezdu téměř nepřetržitě a navíc nezapomenutelné zážitky, které obohatily můj život. Proto Palmyra Tour právem patří moje upřímné poděkování za vše, co mi bylo poskytnuto a již nyní se těším na další cesty.

Ludmila Steinbachová
<span>Věrná cestovatelka</span>

Ludmila Steinbachová Věrná cestovatelka

S Palmyrou cestuji a musím říci, že velmi ráda, již 14 let a to hlavně na poznávací zájezdy  do exotických krajin (Irán, Irák, Jemen, Súdán, Pákistán atd.). Nikdy jsem neměla žádné obavy o své bezpečí. Cením si, že program zájezdu je vždy pečlivě a velmi podrobně  připraven a CK také zvýšeně dbá o bezpečnost svých klientů, když zvažuje, kdy a kam se vypravit. Úroveň objednaných služeb je výborná a vytváří pro cestovatele slušné hygienické zázemí i v té nejexotičtější zemi. Skvělé je, že nás na cestách doprovází sám majitel cestovky, který svou perfektní znalostí arabštiny a místních poměrů dokáže bez obtíží veškeré situace v pohodě zvládnout. Takže Palmyru mohu jen vřele doporučit hlavně pro náročné cestovatele.

Zlata
<span>Věrná cestovatelka</span>

Zlata Věrná cestovatelka

Cena 87 241 Kč

 za osobu ve dvoulůžkovém pokoji 

Cena: 98 231 Kč za osobu v jednolůžkovém pokoji

Cena obsahuje :

 

 • leteckou dopravu Praha - Islamabád – Praha přes Istanbul
 • 10 nocí ubytování v 3*, 4* a 5* hotelech a v motelu s plnou penzí dle výše uvedeného programu,
 • 1 láhev minerální vody na osobu denně,
 • vstupné do historických památek dle programu,
 • služby českého a místního anglicky hovořícího průvodce,
 • transfery minibusem a džípy jen v oblasti Karimabadu,
 • pojištění léčebných výloh, odpovědnosti, zavazadel a storna do 15 tis. Kč
 • povinné pojištění proti úpadku CK

 

Cena neobsahuje:

 

 • dobrovolné připojištění storna do 100 tis., které činí na osobu do 70 let 1111 Kč, 1452 Kč nad 70 let
 • vízum 1000 Kč
 • spropitné 40 euro                                                 

Minimální počet účastníků:  7 osob

Změna programu vyhrazena

  

 
 

Časté dotazy

Každou cestu připravujeme na míru, a proto nejsou naše zájezdy časově omezeny. Vy si sami určíte délku svého pobytu, kategorii hotelu, leteckého dopravce, stravu atd. Na základě vašeho rozpočtu připravíme několik variant a samotný výběr je pak na vás.

Doslovně cokoliv. Když jde o dovolenou na míru, tak limity skutečně neplatí a plníme každé přání, které vám na očích vidíme. Co se samotného zařízování týče, potřebujeme vědět co nejvíc o vaší ideální dovolené. Můžeme se proto spojit přes mail či telefon, zastavit se za vámi v práci a nebo se můžete zastavit vy u nás na arabskou kávu. Probereme vaší představu, přání, obavy, rozpočet a různé praktické věci. Dáme vám naše doporučení a připravíme několik nabídek, abyste měli z čeho vybírat. Ty nejlepší nabídky pak můžeme ještě doladit a v okamžiku rozhodnutí se o všechno postaráme – zařídíme letenky, víza, soukromé transfery, VIP salónky na letištích, odbavení, seating v letadle, zvláštní uvítání a péči po příletu, soukromý odvoz do hotelu, ubytování, netradiční výlety, překvapení pro partnery, užitečné materiály na cestu, cestovní, zdravotní a majetkové pojištění a v neposlední řadě náš helpdesk 24/7. Pokud se Vám uprostřed dovolené zamane udělat něco jinak, stačí zvednout telefon a buď my sami nebo delegát na místě vše zařídí k vaší spokojenosti. Tak co říkáte, líbí se vám náš přístup?

Letět můžete z Prahy, Bratislavy, Vídně či z Německa a vlastně odkudkoliv z naší planety. Leteckou společnost si můžete vybrat sami a omezovat se nemusíte, protože vše děláme na míru a letenky nakupujeme až si v okamžiku, kdy se rozhodnete pro svou dovolenou. Naši klienti nejčastěji létají se společnostmi Emirates, Qatar Airways, Austrian Airlines, Air Mauritius, Turkish Airlines, KLM, Air France, Lufthansou, Flydubai či s českými dopravci jakými jsou ČSA a Travel Service.

Ano, kombinovat můžete kterékoliv země budete chtít. Oblíbená je např. zastávka v Dubaji, kde lze pár dnů strávit na nákupech v Dubai Mall či objevovat nová koření v sucích starého města. Za nás vřele doporučujeme zkombinovat cestu s Viktoriinými vodopády, kde můžete v krátkém čase navštívit hned tři státy - Zimbabwe, Zambii a Botswanu. Pokud se nechcete vydávat hluboko do botswanského vnitrozemí (např. Kalahari či delta Okavango), stačí zamířit po překročení botswanské hranice do nejbližší přírodní rezervace v Chobe, která je proslulá zejména stády slonů a bohatou faunou.

Nezávazná poptávka dovolené Krásy nejvyšších hor světaNapište, na čem vám záleží a my se o to postaráme.

*
*
*
Dr. Hassan El Hassan
<span>Zakladatel a ředitel</span>

Jak Vám pomohu?

Jsem tu pro vás. Po-Pá: 10-18 hod.

+420 603 481 783

hassan.hassan@palmyratour.cz

Souhlasím se zpracováním uvedených údajů pro účel vzájemné komunikace a poskytnutí obchodní nabídky v souvislosti mou poptávkou. Svěřené údaje bude cestovní kancelář zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.Načerpejte inspiraci na našem cestovatelském blogu

Pohádka napsaná za 30 let

23. 08. 2016 Příběhy a kultura

Není tomu tak dávno, co si i zkušenější turisté pletli jordánský Ammán s Ománem a nabídku cestovat do takové země bez zjevného důvodu odmítali. Zmínky o této zemičce na samotné výspě Arabského poloostrova jsou skutečně sporadické. Počátkem…

Pohádka napsaná za 30 let

Autorem článku je PhDr. Helena El Hassanová

Poznejte celý příběh
Nejčtenější

Mauritánie aneb Smrt, Láska a Žena, 1.část

29. 01. 2017 Z našich cest

Poslední dobou se v naší kanceláři stalo tradicí, že inspirací pro další cíle našich poznávacích okruhů jsou sami klienti. Myšlenka zamířit na podzim 2016 do Mauritánie uzrála během kombinovaného okruhu do Kuvajtu, Bahrajnu a Kataru koncem roku…

Mauritánie aneb Smrt, Láska a Žena, 1.část

Autorem článku je Dr. Hassan El Hassan

Poznejte celý příběh

Proč cestovat s naší rodinnou cestovní kanceláří?

 

Dlouholeté zkušenosti

Zkušenost se počítá
a jen málokdo ji má.
Nevěříte? Ozvěte se nám.

 

Absolutní znalost

Z Orientu sami pocházíme
a své destinace známe
jako nikdo jiný.

 

Osobní přístup

Nejsme jen cestovka, ale rodina.
Vyslechneme si Vás a postaráme se
o každé prání.

 

Flexibilita

Pracujeme dnem i nocí,
protože rodinný podnik je
naším dítětem.

 

Jedinečné možnosti

Díky našemu původu i kontaktům
umíme zařídit to, co jiní
nedokážou.

 • Články z našich cest i ze zákulisí
 • Přednostní nabídky a akce
 • Můžete se kdykoliv odhlásit
Newsletter

Sledujte náš Facebook

Chcete vědět o všem důležitém jako první
nebo se inspirovat našimi cestami po světě?

Dr. Hassan El Hassan
<span>Zakladatel a ředitel</span>

Dr. Hassan El Hassan

+420 603 481 783

hassan.hassan@palmyratour.cz

Adresa kanceláře

Opletalova 919/5,
110 00 Praha 1 - Nové Město

Zobrazit na mapě

Otevírací doba

Po - Pá: 10 - 18hod

IČ: 41156129
DIČ: CZ5606102469

Kontakt
Individuální poptávka

Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. s podmínkami. Více informací zde.


Souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení formou emailového newsletteru od CK Hassan El Hassan - Palmyra Tour. Pro dokončení této registrace k newsletteru potvrdím svůj zájem kliknutím na odkaz v emailu, který následně obdržím od CK. Beru na vědomí, že proti zasílání obchodních sdělení mohu vznést kdykoliv námitku, a to buď na adrese cestovní kanceláře nebo e-mailem zaslaným na e-mailovou adresu info@palmyratour.cz. V tomto případě mi nebude cestovní kancelář dále zasílat obchodní sdělení, ani jinak zpracovávat uvedené údaje pro účely přímého marketingu. Svěřené údaje bude cestovní kancelář zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.